XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 419 utakmica za dan
Subota, 10 Septembar 2016

Fudbal

10.09.2016 19:00 Napredak 2 : 1 Čukarički
10.09.2016 16:30 Spartak ŽK 1 : 1 Javor Matis
10.09.2016 19:00 Crvena zvezda 2 : 0 OFK Bačka
10.09.2016 19:00 Metalac 0 : 0 Novi Pazar
10.09.2016 19:00 Mladost 2 : 0 Radnik
10.09.2016 19:00 Voždovac 1 : 4 Radnički (N)
10.09.2016 16:30 OFK Beograd 1 : 0 Inđija
10.09.2016 16:30 Budućnost 1 : 0 Sindjelić
10.09.2016 16:30 Jagodina 1 : 1 ČSK Pivara
10.09.2016 16:30 Mačva 1 : 0 Kolubara
10.09.2016 16:30 Zemun 1 : 1 Proleter
10.09.2016 18:30 Liverpool 4 : 1 Leicester
10.09.2016 16:00 Arsenal 2 : 1 Southampton
10.09.2016 16:00 Bournemouth 1 : 0 WBA
10.09.2016 16:00 Burnley 1 : 1 Hull
10.09.2016 16:00 Middlesbrough 1 : 2 Crystal Palace
10.09.2016 16:00 Stoke 0 : 4 Tottenham
10.09.2016 16:00 West Ham 2 : 4 Watford
10.09.2016 13:30 Manchester Utd 1 : 2 Manchester City
10.09.2016 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 1 Hamburger SV
10.09.2016 15:30 Wolfsburg 0 : 0 Köln
10.09.2016 15:30 Ingolstadt 0 : 2 Hertha BSC
10.09.2016 15:30 Darmstadt 98 1 : 0 Eintracht
10.09.2016 15:30 Freiburg 3 : 1 Borussia M'gladbach
10.09.2016 18:30 RB Leipzig 1 : 0 Borussia Dortmund
10.09.2016 18:00 Juventus 3 : 1 Sassuolo
10.09.2016 20:45 Palermo 0 : 3 Napoli
10.09.2016 17:00 Lyon 1 : 3 Bordeaux
10.09.2016 20:00 Lorient 0 : 2 Nancy
10.09.2016 20:00 Lille 1 : 4 Monaco
10.09.2016 20:00 Bastia 2 : 1 Toulouse
10.09.2016 20:00 Angers 3 : 1 Dijon
10.09.2016 20:00 Guingamp 1 : 1 Montpellier
10.09.2016 13:00 Celta Vigo 0 : 4 Atlético Madrid
10.09.2016 16:00 Real Madrid 5 : 2 Osasuna
10.09.2016 18:15 Málaga 0 : 2 Villarreal
10.09.2016 18:15 Sevilla 2 : 1 Las Palmas
10.09.2016 20:30 Barcelona 1 : 2 Alavés
10.09.2016 16:00 Grbalj 1 : 0 Jedinstvo
10.09.2016 16:00 Lovćen 0 : 1 OFK Petrovac
10.09.2016 16:00 Mladost 0 : 0 Iskra
10.09.2016 16:00 Bokelj 2 : 2 Budućnost
10.09.2016 16:00 Zeta 0 : 1 Dečić
10.09.2016 16:00 Gorštak 4 : 1 Drezga
10.09.2016 16:00 Sloga 0 : 1 Omladinac
10.09.2016 16:00 Cement 3 : 1 Radnički (Š)
10.09.2016 16:00 Vršac 0 : 3 Bratstvo 1946
10.09.2016 16:00 Radnički (NP) 0 : 2 Radnički (SM)
10.09.2016 16:00 Crvena zvezda (NS) 0 : 1 TSC
10.09.2016 16:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 3 Smederevo 1924
10.09.2016 16:00 Radnički 1923 1 : 0 Jedinstvo Putevi
10.09.2016 16:00 Šapine 4 : 3 Karađorđe (T)
10.09.2016 16:00 Mokra Gora 0 : 1 Šumadija 1903
10.09.2016 16:00 FAP 0 : 2 Sloga (P)
10.09.2016 16:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Moravac Orion
10.09.2016 16:00 Radnički (S) 1 : 3 Temnić 1924
10.09.2016 16:00 Sloga (D) 1 : 0 OFK Sinđelić
10.09.2016 16:00 Timok 2 : 1 Radan
10.09.2016 16:00 Trstenik PPT 1 : 3 Car Konstantin
10.09.2016 16:00 Teleoptik 2 : 0 BSK Batajnica
10.09.2016 10:00 BASK 2 : 2 Žarkovo
10.09.2016 11:00 GSP Polet 0 : 1 Sopot
10.09.2016 16:00 Rakovica 0 : 4 IMT
10.09.2016 16:00 Srbobran 3 : 0 Mladost APA
10.09.2016 16:00 Bečej 1918 3 : 0 Sloga (Č)
10.09.2016 16:00 OFK Vrbas 2 : 1 Mladost (T)
10.09.2016 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Budućnost (G)
10.09.2016 16:00 Proleter (BK) 2 : 0 Budućnost (SC)
10.09.2016 16:00 Jedinstvo (NB) 0 : 3 Kozara
10.09.2016 16:00 Dinamo 1945 5 : 0 ŽAK
10.09.2016 16:00 Sloga 2 : 4 Vršac united
10.09.2016 16:00 Jedinstvo (BK) 0 : 2 Polet (N)
10.09.2016 16:00 Sloboda 1 : 3 Radnički (S)
10.09.2016 16:00 Sloga 6 : 1 Veternik
10.09.2016 16:00 ŽSK 0 : 1 Kupinovo
10.09.2016 16:00 Sremac Vojka 5 : 0 Hajduk (B)
10.09.2016 16:00 Mladost (BJ) 2 : 0 Sofeks
10.09.2016 16:00 Sloboda (Č) 3 : 2 Sušica
10.09.2016 16:00 Sloga 4 : 2 Bane
10.09.2016 16:00 Ovčar 2 : 1 Dragačevo
10.09.2016 16:00 Trepča 1 : 0 Miokovci
10.09.2016 16:00 VGSK 2 : 0 Napredak
10.09.2016 16:00 Morava 1 : 5 Radnički 1926
10.09.2016 16:00 Sloga (S) 1 : 0 Radjevac
10.09.2016 16:00 Spartak 1924 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
10.09.2016 16:00 BSK 3 : 1 Malošište
10.09.2016 16:00 Napredak 1 : 0 Zaplanjac
10.09.2016 16:00 Svrljig 1 : 1 Bukovik
10.09.2016 16:00 Brodoremont 1 : 2 Rtanj
10.09.2016 16:00 OFK Kosanica 3 : 1 SFS Borac
10.09.2016 16:00 Morava 1918 3 : 1 Poljoprivrednik
10.09.2016 16:00 OFK Topličanin 4 : 1 Žitorađa
10.09.2016 16:00 Kopaonik 2 : 2 Sloga
10.09.2016 16:00 Sloga (L) 0 : 0 Morava (VH)
10.09.2016 16:00 Pčinja 2 : 0 Lužnica
10.09.2016 16:00 Balkanski 2 : 0 Jedinstvo (P)
10.09.2016 16:00 Pusta reka 0 : 1 Budućnost (O)
10.09.2016 16:00 Avala 2 : 0 Sremčica
10.09.2016 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Borac (O)
10.09.2016 16:00 Balkan Mirijevo 2 : 0 Borac (L)
10.09.2016 16:00 Milutinac 3 : 1 Vrčin
10.09.2016 16:30 Njegoš 1 : 1 Preporod
10.09.2016 16:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Bajša
10.09.2016 16:30 Obilić 1 : 3 Sutjeska
10.09.2016 16:00 ŽAK 2 : 1 Krila Krajine
10.09.2016 16:30 BAK 1 : 1 Partizan (G)
10.09.2016 16:30 Naftagas (E) 0 : 1 Banat
10.09.2016 16:30 Bilećanin 8 : 0 Mladost (L)
10.09.2016 16:30 Krajina 0 : 6 Begej
10.09.2016 16:30 Sloven 1 : 2 Hrtkovci
10.09.2016 16:30 Mitros 0 : 0 1. Maj Ruma
10.09.2016 16:30 Podrinje 1 : 1 Budućnost
10.09.2016 16:00 Mladost 2 : 1 OFK Sirig
10.09.2016 16:00 OFK Futog 2 : 1 Omladinac
10.09.2016 16:30 Goč 2 : 2 Stubal
10.09.2016 17:00 Ćava 0 : 0 Sloga D
10.09.2016 17:00 Vinogradi DB 0 : 1 Jadran
10.09.2016 16:00 Parmenac 1 : 0 Ozrem PMH
10.09.2016 16:00 Lunjevica 3 : 2 Jedinstvo (GG)
10.09.2016 16:00 Bresje Superior 1 : 2 Cerovac 2013
10.09.2016 16:00 Trgovački 0 : 0 Napredak 1936
10.09.2016 16:00 Rudar 2001 6 : 1 Mladost (B)
10.09.2016 16:00 Mačva 2005 1 : 1 Mladost (P)
10.09.2016 16:00 Majur 2 : 1 Mladost (PP)
10.09.2016 16:30 Junior Novo Naselje 3 : 0 Iskra
10.09.2016 16:30 Pepeljevac 0 : 0 OFK Jabučje
10.09.2016 16:30 Banjani 1 : 1 Radnik
10.09.2016 16:00 Prvi partizan 1 : 0 Ariljska rampa
10.09.2016 11:00 Čajetina 5 : 1 Jedinstvo (K)
10.09.2016 16:00 Rudna Glava 5 : 4 Radnički
10.09.2016 16:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Moravac (ZT)
10.09.2016 16:00 Mladost (Ba) 3 : 0 Orljane
10.09.2016 16:00 Jedinstvo GVD 2 : 1 Naša krila
10.09.2016 16:30 Midžor 2 : 4 ŠSK
10.09.2016 16:30 Rudar (G) 4 : 0 Osnić
10.09.2016 16:30 Rgotina 5 : 1 Vratarnica
10.09.2016 16:00 Omladinac 2 : 1 Partizanski put
10.09.2016 16:00 AZ Borac 2014 0 : 0 Crvena zastava
10.09.2016 16:00 Rudar 5 : 2 Budućnost
10.09.2016 16:30 Spartak 2 : 2 Tanasko Rajić
10.09.2016 16:00 Levosoje 2 : 3 Pavlovac
10.09.2016 16:00 OFK Alakince 6 : 1 Trešnjevka
10.09.2016 15:30 Brodarac 2 : 0 PKB Kovilovo
10.09.2016 16:00 Zabrežje 0 : 3 Urovci
10.09.2016 16:00 TEK Sloga 4 : 1 Barajevo
10.09.2016 16:00 Burovo 5 : 1 Rušanj
10.09.2016 16:00 Vinča 4 : 0 Pudarci
10.09.2016 16:00 Radnički (T) 2 : 2 Rudar
10.09.2016 16:00 Zenit 2 : 1 Mladi radnik
10.09.2016 16:00 Sloga (K) 3 : 2 Gredetin
10.09.2016 16:00 OFK Rutevac 1908 0 : 0 OFK Sloga (D)
10.09.2016 16:00 Jastrebac 1 : 0 Planinac 2015
10.09.2016 16:00 Bratstvo 5 : 2 Real
10.09.2016 16:00 Sparta Železnik 1 : 2 Studenski Grad
10.09.2016 16:30 Jedinstvo (M) 2 : 4 Šampion
10.09.2016 16:30 Sloga 0 : 3 Horgoš 1911
10.09.2016 16:30 Tvrdjava 0 : 1 Naša Zvezda
10.09.2016 16:30 Vojvodina 1 : 3 Budućnost
10.09.2016 16:30 Napredak (BT) 1 : 1 Delija
10.09.2016 16:00 Železničar 1 : 1 Susek
10.09.2016 16:00 Fruškogorski partizan 3 : 2 Centar
10.09.2016 16:30 Grdica 4 : 2 Metalac
10.09.2016 17:00 Erdoglija 2 : 0 Korićani
10.09.2016 17:00 Azbest 6 : 1 Kremenac
10.09.2016 17:00 Hajduk 0 : 3 21. oktobar
10.09.2016 17:00 OFK Žeželj 1 : 0 Seljak
10.09.2016 17:00 OFK Bagremar 3 : 1 Divostin
10.09.2016 17:00 Maršić 3 : 0 Košutnjak
10.09.2016 16:00 Sparta 2 : 2 Jablanica
10.09.2016 16:00 Ozremica 3 : 3 Mladost 09
10.09.2016 16:00 Mladost (R) 0 : 0 Omladinac (Š)
10.09.2016 16:00 Kalenić 4 : 4 Mladost
10.09.2016 16:00 Polet (DL) 0 : 0 Rubribreza
10.09.2016 15:00 GP Zlatibor 6 : 1 Tara
10.09.2016 15:00 Bioska : Policajac 92
10.09.2016 15:00 Višesava 4 : 2 Raketa
10.09.2016 16:30 Kapidžija 3 : 0 Sebečevac
10.09.2016 16:30 Dedina 0 : 6 Knez Lazar
10.09.2016 16:30 Borac 1 : 0 BSK
10.09.2016 16:30 Varvarin 2 : 0 Polet 57
10.09.2016 16:00 Poštar 2 : 2 Podunavac
10.09.2016 17:00 Vis 6 : 0 OFK Slatina
10.09.2016 16:30 Mladost 1 : 1 Pobeda
10.09.2016 16:30 Sport 0 : 0 Panonija
10.09.2016 16:00 Dupljaj 4 : 2 OFK Povlen
10.09.2016 16:00 Rakac Stave 7 : 1 Sloga Gorić
10.09.2016 16:00 Beloševac 3 : 2 Lukavac
10.09.2016 16:00 Mali korak 1 : 1 Mladi radnik
10.09.2016 16:00 Žabari 0 : 1 Paune
10.09.2016 16:00 Gradac Pričević 1 : 8 Bujačić
10.09.2016 16:00 Zadrugar 0 : 5 Dupljaj 2016
10.09.2016 16:30 Kruševica 0 : 2 Meševo
10.09.2016 16:30 Pasjak 2013 4 : 2 Vratare
10.09.2016 16:30 Moravac (P) 6 : 3 Badince
10.09.2016 16:30 ŠFU Derbi 2016 2 : 2 Rudar 1973
10.09.2016 16:00 Soko 5 : 2 Veliko Laole
10.09.2016 16:00 Burovac 0 : 3 Zabrđe 1936
10.09.2016 16:00 Dobrnje 1 : 0 Radnik
10.09.2016 16:00 Omladinac B 0 : 5 Jedinstvo
10.09.2016 16:00 Napredak 4 : 0 Brana Paunović 1933
10.09.2016 16:30 Mladost (Č) 2 : 1 Polet
10.09.2016 16:30 Borac (A) 0 : 3 Bistrica
10.09.2016 16:00 Dunav 2 : 3 Sloga (L)
10.09.2016 16:00 Planinac 3 : 1 Mladi borac
10.09.2016 16:30 Crvena Zvezda 0 : 4 Naša Krajina
10.09.2016 16:30 Solunac 4 : 3 Mladost
10.09.2016 16:30 Graničar 4 : 0 Janošik
10.09.2016 16:30 Gaj 0 : 1 Sloga
10.09.2016 16:30 Velika Drenova 3 : 0 Kamenorezac 76
10.09.2016 17:00 Stara Čaršija 2 : 0 Mladost
10.09.2016 17:00 Rujišnik 2 : 0 Vinogradar
10.09.2016 16:00 Razvitak 1 : 0 Radnik
10.09.2016 16:00 TE Gučevo 1 : 0 Luk
10.09.2016 16:00 Mladost (G) 0 : 3 Mladost (DB)
10.09.2016 16:30 Bane 1931 4 : 1 Budućnost
10.09.2016 16:00 Budućnost MI 2 : 3 Kralj Petar I
10.09.2016 16:30 Culjković 4 : 7 Partizan
10.09.2016 16:30 OFK Letnjikovac 1983 2 : 4 OFK Šabac
10.09.2016 16:30 Napredak 0 : 1 Metaloplastika
10.09.2016 16:00 Polet 1 : 3 Jedinstvo
10.09.2016 16:00 Selanac 4 : 1 Čobanče
10.09.2016 16:00 Vrhpolje 5 : 2 Crnča
10.09.2016 16:00 Mrčkovac 3 : 0 Električar
10.09.2016 16:30 Mladost 2 : 2 Badnjevac
10.09.2016 16:30 Napredak 7 : 0 Karađorđe
10.09.2016 16:30 Šumadija 3 : 2 Feniks
10.09.2016 Strmovo 1968 3 : 0 Lajkovac
10.09.2016 Sloga 1 : 4 Ratkovac
10.09.2016 16:00 Oniks 0 : 0 Domaćin
10.09.2016 16:00 Dobra Voda 1 : 0 Lipar
10.09.2016 16:00 Dražmirovac 1 : 2 Sloboda
10.09.2016 16:30 Tornado 6 : 1 Crvena Zastava
10.09.2016 16:30 Proleter 0 : 0 Munja
10.09.2016 16:30 Roma 3 : 0 Skela
10.09.2016 16:30 Mladi Radnik 4 : 1 Dimitrije Tucović
10.09.2016 Knjaževac 2015 0 : 2 Krstarica
10.09.2016 Majdanpek 6 : 1 Levač
10.09.2016 16:30 Unafortuna 0 : 2 Požega
10.09.2016 16:30 Karađorđe 2 : 1 Kolubara
10.09.2016 16:30 Bukovička Banja 0 : 10 Slatke male
10.09.2016 16:30 Sloga 036 0 : 1 Šabac
10.09.2016 13:00 Crvena zvezda 4 : 1 Napredak
10.09.2016 13:00 Radnički (P) 0 : 4 Vojvodina
10.09.2016 13:00 Čukarički 2 : 0 Radnički (V)
10.09.2016 17:00 Rudar 0 : 6 Budućnost (K)
10.09.2016 11:00 Jošanica 5 : 2 Sloga (K)
10.09.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 4 Loznica
10.09.2016 10:00 Radnički Stobex 3 : 2 Radnički Šabački
10.09.2016 16:30 Sloga 33 0 : 5 Smederevo 1924
10.09.2016 16:30 Homoljac 7 : 1 Radnički 1926
10.09.2016 16:30 Mladi borac 1 : 4 Karadjordje
10.09.2016 16:30 Šumadija 3 : 1 Mihajlovac
10.09.2016 16:30 VGSK 1 : 3 Šapine
10.09.2016 10:00 Siti Sport Klub 0 : 2 Brodarac 2
10.09.2016 13:00 Bežanija 0 : 4 Internacional
10.09.2016 10:00 Kolubara 3 : 2 Radnički (NB)
10.09.2016 09:30 BSK Borča 3 : 0 IMT
10.09.2016 17:00 Žarkovo 2 : 3 Balkan
10.09.2016 17:30 BASK 1 : 2 Sindjelic
10.09.2016 10:00 OFK Hajduk 1 : 1 Inđija
10.09.2016 10:00 Bačka 1 : 1 ČSK Pivara
10.09.2016 10:00 Njerš Ištvan 0 : 2 Krila Krajine
10.09.2016 11:00 Borac (Sa) 9 : 0 Glogonj
10.09.2016 17:00 Dolina 2 : 6 Jugoslavija
10.09.2016 13:00 Omladinac 1927 1 : 3 Borac (St)
10.09.2016 16:30 Udarnik 0 : 5 Sloboda
10.09.2016 11:00 Stepojevac Vaga MK 0 : 0 Brodarac 1947 MK
10.09.2016 11:30 Zemun B MK 1 : 6 Šumadinac MK
10.09.2016 11:30 BSK Borča MK 0 : 2 BASK MK
10.09.2016 15:00 Rad MK 3 : 0 011 MK
10.09.2016 09:00 011 4 : 1 Zmaj 1953
10.09.2016 09:30 BSK 1925 5 : 2 Budućnost
10.09.2016 10:00 Omladinac 2 : 2 Vrčin
10.09.2016 10:00 Sremcica 0 : 2 Seceranac Ada
10.09.2016 12:00 Dunavac Grocka 6 : 2 Milutinac
10.09.2016 10:00 Minel 0 : 11 Vinča
10.09.2016 13:00 Kiker 1 : 1 Studentski Grad
10.09.2016 11:00 Crvena zvezda 1 : 2 Teleoptik
10.09.2016 15:00 Čukarički 10 : 0 Novi Pazar
10.09.2016 14:00 Tutin 1 : 1 Apolon 4
10.09.2016 Jošanica 0 : 3 Sloga (K)
10.09.2016 12:00 Jedinstvo 1 : 3 Loznica
10.09.2016 12:00 Savacium 5 : 0 Mačva 2005
10.09.2016 12:00 Budućnost-Krušik 2014 0 : 1 Senjak
10.09.2016 16:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Petlić 2006
10.09.2016 16:30 Radnički 1926 1 : 2 Karadjordje
10.09.2016 16:30 Šumadija 1 : 1 Mihajlovac 1934
10.09.2016 16:30 Smederevo 1924 1 : 3 Šapine
10.09.2016 10:00 PKB 5 : 0 BASK
10.09.2016 11:00 011 3 : 2 BSK
10.09.2016 15:00 Internacional 1 : 2 Radnicki (NB)
10.09.2016 11:30 BSK 1925 1 : 1 Lokomotiva
10.09.2016 13:00 Kolubara 3 : 3 Sindjelic
10.09.2016 09:00 Rad MK 2 : 0 Voždovac MK
10.09.2016 09:00 Teleoptik MK 1 : 1 OFK Beograd MK
10.09.2016 10:00 Čukarički MK 4 : 0 BSK Borča MK
10.09.2016 14:00 Sinđelić MK 1 : 0 Radnički NB MK
10.09.2016 15:00 Crvena zvezda MK 7 : 0 Brodarac MK
10.09.2016 12:00 Proleter 2006 0 : 0 Dinamo 1945
10.09.2016 12:00 Petar Puača 1 : 4 Vojvodina
10.09.2016 12:00 Inđija 2 : 1 Indeks
10.09.2016 12:00 Spartak 0 : 0 Radnički (S)
10.09.2016 16:30 Budućnost 16 : 0 Omladinac
10.09.2016 10:00 Bresje Superior 1 : 5 Mladi borac
10.09.2016 16:30 Šumadija 4 : 0 Polet
10.09.2016 16:30 Mladost 0 : 7 Napredak
10.09.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 0 PSK Putinci
10.09.2016 13:00 Subotica 5 : 1 Vinogradar
10.09.2016 Radnički 3 : 3 Borac
10.09.2016 17:00 Slavia 3 : 3 Tempo
10.09.2016 15:00 Podrinje 5 : 2 Cer
10.09.2016 10:00 Borac 2 : 1 Jadar 1961
10.09.2016 15:00 Jedinstvo 4 : 2 Jadar
10.09.2016 15:00 Mladost 1 : 7 Loznica
10.09.2016 10:00 Bežanija 4 : 2 Žarkovo
10.09.2016 14:00 GSP Polet 0 : 6 Vinca
10.09.2016 11:00 Palilulac 4 : 3 OLE
10.09.2016 10:00 Postar 1930 0 : 3 Torlak
10.09.2016 Rad B MK 3 : 0 IMT MK
10.09.2016 Lokomotiva MK : FSFV MK
10.09.2016 Voždovac B MK 1 : 6 011 B MK
10.09.2016 Leštane MK 1 : 4 Crvena Zvezda MML MK
10.09.2016 Šumadija 1962 MK 3 : 1 Brodarac B MK
10.09.2016 OFK Beograd B MK : Internacional MK
10.09.2016 09:00 13. Maj MK 1 : 2 Srem MK
10.09.2016 09:00 Novi Beograd MK 2 : 2 OFK Beograd V MK
10.09.2016 13:00 011 V MK 4 : 2 Zmaj 1953 MK
10.09.2016 16:00 DIF MK 1 : 0 OFK Zabrežje MK
10.09.2016 10:00 Kosmet 1 : 0 Tutin
10.09.2016 15:00 Sport Klub 99 1 : 0 Bane
10.09.2016 13:00 Pazar Juniors 0 : 2 Apolon 4
10.09.2016 11:00 Kiker 6 : 1 Novi Pazar
10.09.2016 11:00 Radnički 1923 1 : 2 Šumadija 1903
10.09.2016 15:00 Jošanica 1 : 2 Sloga (K)
10.09.2016 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Loznica
10.09.2016 10:00 Savacijum 4 : 1 Mačva 2005
10.09.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 7 : 0 Ribnica
10.09.2016 16:30 Kolonija 11421 3 : 1 AF Djokić
10.09.2016 16:30 Morava 1 : 3 AF Duljaj
10.09.2016 16:30 Petlić 2006 3 : 1 Bačinac
10.09.2016 16:30 Presing 5 : 1 Sloga 33
10.09.2016 16:30 Cepelin 026 3 : 0 Plana
10.09.2016 16:30 Šumadija 2 : 1 Zvižd
10.09.2016 16:30 Smederevo 1924 2 : 0 GFK Jasenica 1911
10.09.2016 19:00 Čukarički 3 : 0 OFK Beograd
10.09.2016 18:00 Brodarac 1 : 3 Rad
10.09.2016 10:00 Petar Puača 1 : 4 Vojvodina
10.09.2016 10:00 Inđija 3 : 2 Indeks
10.09.2016 10:00 Srem 3 : 0 RFK N.S. 1921
10.09.2016 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Dinamo 1945
10.09.2016 16:00 Bečkerek 023 3 : 0 Radnički (K)
10.09.2016 10:00 Spartak 6 : 0 Radnički (S)
10.09.2016 16:30 Proleter 0 : 0 Sloga
10.09.2016 16:30 Udarnik 10 : 1 Sloboda
10.09.2016 10:00 Arena Su 2 : 1 Spartak
10.09.2016 11:00 Kolonija 4 : 4 Železničar
10.09.2016 11:00 Budućnost 1 : 2 Sloga
10.09.2016 17:00 Spartak 1911 4 : 1 Jedinstvo Stević
10.09.2016 Hajdučica 1 : 6 Crvena zvezda
10.09.2016 16:30 Lola 6 : 0 Borac
10.09.2016 10:00 OLE 3 : 0 Balkan
10.09.2016 10:00 Palilulac 3 : 0 Postar 1930
10.09.2016 10:00 Banja 0 : 6 Beograd 1929
10.09.2016 11:00 Sindjelic 2 : 1 Studentski Grad
10.09.2016 11:00 Dominus 2 : 3 Internacional
10.09.2016 13:00 Radnički 1 : 3 BSK 1925
10.09.2016 14:00 Sopot 2 : 1 Žarkovo
10.09.2016 13:00 Sremcica 3 : 0 Nord Star
10.09.2016 12:00 Avala 1939 1 : 6 Vinca
10.09.2016 13:00 Rad MK 5 : 1 BSK Borča MK
10.09.2016 11:00 Teleoptik MK 0 : 3 Partizan MK
10.09.2016 10:00 Dunavac MK 3 : 0 Vrčin MK
10.09.2016 16:00 Kosmaj MK 1 : 1 Ole MK
10.09.2016 Selo Mladenovac MK 13 : 1 Beograd 1929 MK
10.09.2016 13:00 PKB MK 1 : 4 Voždovac B MK
10.09.2016 13:00 DIF MK 3 : 0 Prva Iskra MK
10.09.2016 20:00 OFK Beograd B MK 1 : 2 Napredak MK
10.09.2016 ŽFK Crvena zvezda MK 1 : 4 Dušanovac MK
10.09.2016 Sinđelić MK 1 : 0 Radnički MK
10.09.2016 Mungosi MK 2 : 1 Tempo MK
10.09.2016 Borac MK 3 : 12 Fer Plej 06 MK
10.09.2016 13:00 Čukarički 4 : 0 Brodarac 1947
10.09.2016 11:30 Zemun 5 : 0 Kolubara
10.09.2016 14:00 Pčelinjo 20 : 0 Jedinstvo
10.09.2016 10:00 Radnički Stobeks 0 : 8 Loznica I
10.09.2016 11:00 TSC 2 : 0 Spartak
10.09.2016 09:30 Bajša 8 : 0 Vinogradar
10.09.2016 10:00 POFK Letnjikovac : Jedinstvo 1945
10.09.2016 10:00 Mačva 2005 3 : 4 POFK Čivija
10.09.2016 10:00 Rađevac : Donjošorac
10.09.2016 10:00 Potisje 1 : 4 Horgoš 1911
10.09.2016 10:00 Njerš Ištvan 8 : 1 Kevi
10.09.2016 09:00 Dominus 4 : 1 Srem
10.09.2016 09:00 Olimpik 6 : 0 Jedinstvo
10.09.2016 10:00 Sinjdjelic 4 : 2 Lola
10.09.2016 15:00 Ada 7 : 0 Bezanija
10.09.2016 13:00 Postar 2 : 3 Lepusnica
10.09.2016 09:00 Sindjelic 1 : 1 Zvezdara
10.09.2016 15:00 Atakante 3 : 0 Banja
10.09.2016 11:00 Trijumf 5 : 0 Komgrap
10.09.2016 10:00 Rusanj 0 : 3 DIF
10.09.2016 09:00 Borac 0 : 2 BSK 1926
10.09.2016 17:00 Mladi Proleter 1 : 1 Crvena Zvezda MML
10.09.2016 14:00 Dorcol 2 : 0 Petlic
10.09.2016 10:00 IMT 7 : 0 Torlak
10.09.2016 10:00 Zmaj 1953 1 : 12 Forza
10.09.2016 Jadar 7 : 1 Radnički Stobeks 07
10.09.2016 ŠF Lipnica - Bradić 0 : 1 Sloga
10.09.2016 Borac 0 : 3 Pčelinjo
10.09.2016 Gučevo 1 : 2 Loznica 07

Rukomet

10.09.2016 19:00 Šamot 65 23 : 23 Vojvodina
10.09.2016 19:00 Jugović 19 : 32 Spartak Vojput
10.09.2016 19:00 Dinamo 31 : 25 Morava
10.09.2016 19:30 Crvena zvezda 33 : 26 Rudar
10.09.2016 19:00 Sloga 23 : 32 Kikinda
10.09.2016 17:30 Junior 24 : 28 Jagodina
10.09.2016 18:30 Naisa 33 : 22 Železničar

Hokej

10.09.2016 17:30 Hokej klub Beograd 1 : 5 ASC Corona Brasov
10.09.2016 18:30 Debreceni HK E 2 : 1 Dunarea Galati