XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 856 utakmica za dan
Nedelja, 9 April 2017

Fudbal

09.04.2017 17:00 Borac 0 : 1 Napredak
09.04.2017 17:00 Rad 0 : 4 Crvena zvezda
09.04.2017 17:00 Spartak ŽK 0 : 0 Metalac
09.04.2017 17:00 Čukarički 1 : 1 Mladost
09.04.2017 17:00 Javor Matis 0 : 1 Voždovac
09.04.2017 17:00 Vojvodina 1 : 1 Radnički (N)
09.04.2017 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Novi Pazar
09.04.2017 15:30 Zemun 4 : 0 Radnički
09.04.2017 15:30 Sloboda 3 : 1 Kolubara
09.04.2017 16:00 Bežanija 1 : 1 BSK Borča
09.04.2017 15:30 Budućnost 2 : 1 OFK Beograd
09.04.2017 17:00 Everton 4 : 2 Leicester
09.04.2017 14:30 Sunderland 0 : 3 Manchester Utd
09.04.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 0 Augsburg
09.04.2017 17:30 Ingolstadt 3 : 2 Darmstadt 98
09.04.2017 12:30 Sampdoria 2 : 2 Fiorentina
09.04.2017 15:00 Udinese 3 : 0 Genoa
09.04.2017 15:00 Crotone 2 : 1 Internazionale
09.04.2017 20:45 Lazio 0 : 3 Napoli
09.04.2017 15:00 Milan 4 : 0 Palermo
09.04.2017 15:00 Bologna 0 : 3 Roma
09.04.2017 15:00 Cagliari 2 : 3 Torino
09.04.2017 17:00 Saint-Étienne 1 : 1 Nantes
09.04.2017 21:00 PSG 4 : 0 Guingamp
09.04.2017 15:00 Toulouse 0 : 0 Marseille
09.04.2017 16:15 Celta Vigo 0 : 2 Eibar
09.04.2017 20:45 Las Palmas 4 : 1 Betis
09.04.2017 18:30 Osasuna 2 : 1 Leganés
09.04.2017 12:00 Granada 1 : 3 Valencia
09.04.2017 15:00 Berane 0 : 0 Jezero
09.04.2017 15:00 Cetinje 0 : 3 Otrant Olympic
09.04.2017 15:00 Radnički 2 : 6 Kom
09.04.2017 15:00 Igalo 1 : 0 Ibar
09.04.2017 15:00 Čelik 1 : 2 Bratstvo
09.04.2017 16:00 Fair Play 0 : 7 Brskovo
09.04.2017 16:00 Petnjica 1 : 1 OFK Borac
09.04.2017 16:00 Ribnica 1 : 1 Zabjelo
09.04.2017 16:30 Crvena stijena 0 : 2 OFK Mladost 1970
09.04.2017 16:00 Železničar 3 : 0 Borac (S)
09.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Radnički 1923
09.04.2017 15:30 Jošanica 2 : 0 Železničar
09.04.2017 16:00 Moravac Orion 0 : 1 Jedinstvo (P)
09.04.2017 16:00 Temnić 1924 2 : 2 Radnički (S)
09.04.2017 16:00 Radan 0 : 0 Timok
09.04.2017 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Trstenik PPT
09.04.2017 16:00 BSK Batajnica 2 : 0 Teleoptik
09.04.2017 11:00 Žarkovo 1 : 0 BASK
09.04.2017 11:00 Grafičar 2 : 1 Brodarac 1947
09.04.2017 16:00 Stepojevac Vaga 2 : 2 Prva Iskra
09.04.2017 11:00 Radnički (NB) 2 : 1 Dorćol
09.04.2017 16:00 Mladost (T) 2 : 0 OFK Vrbas
09.04.2017 16:00 Zadrugar 0 : 3 Tavankut
09.04.2017 16:00 Budućnost (G) 4 : 0 Radnički (S)
09.04.2017 16:00 Tekstilac 2 : 3 Subotica
09.04.2017 16:00 ŽAK 0 : 2 Dinamo 1945
09.04.2017 16:00 Slavia 0 : 3 Vojvodina 1928
09.04.2017 16:00 Polet (N) 2 : 2 Jedinstvo (BK)
09.04.2017 10:00 Kabel 3 : 0 LSK Laćarak
09.04.2017 16:00 Kupinovo 2 : 1 ŽSK
09.04.2017 16:00 Hajduk (B) 3 : 2 Sremac Vojka
09.04.2017 16:00 Borac 2 : 3 Index
09.04.2017 10:00 Sofeks 0 : 0 Mladost (BJ)
09.04.2017 15:30 Ovčar 0 : 0 Tutin
09.04.2017 15:30 Karađorđe 1 : 2 Orlovac
09.04.2017 15:30 Borac 1932 0 : 2 Šumadija (T)
09.04.2017 15:30 Proleter 4 : 2 Mladi radnik 1940
09.04.2017 15:30 RSK 2 : 1 Zvižd
09.04.2017 15:30 Morava 0 : 0 Gruža
09.04.2017 15:30 Petar Dobrnjac 0 : 1 Radnički 1926
09.04.2017 15:30 Homoljac 1 : 1 Napredak
09.04.2017 15:30 OFK Divci 1 : 0 Sevojno
09.04.2017 15:30 Drina 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
09.04.2017 15:30 Sloga (S) 1 : 0 Ribnica
09.04.2017 15:30 OFK Osečina 0 : 0 Radjevac
09.04.2017 15:30 Polimlje 1 : 1 Provo
09.04.2017 15:30 Radnički Stobex 2 : 0 Jedinstvo 1945
09.04.2017 16:00 Malošište 0 : 1 BSK
09.04.2017 16:00 Zaplanjac 3 : 2 Napredak
09.04.2017 16:00 Bukovik 0 : 0 Svrljig
09.04.2017 16:00 Timočanin 4 : 2 Moravica
09.04.2017 16:00 Rtanj 3 : 0 Brodoremont
09.04.2017 16:00 Poljoprivrednik 2 : 2 Morava 1918
09.04.2017 16:00 Trajal 2 : 0 OFK Lugomir
09.04.2017 16:00 Žitorađa 1 : 1 OFK Topličanin
09.04.2017 16:00 Sloga 3 : 3 Kopaonik
09.04.2017 16:00 Juhor 2 : 4 Župa
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Levač
09.04.2017 16:00 Rembas 1 : 1 Bošnjane
09.04.2017 16:00 Morava (VH) 1 : 0 Sloga (L)
09.04.2017 16:00 Budućnost (P) 5 : 1 OFK Brzi Brod
09.04.2017 15:00 Ropotovo 0 : 3 Mladost (M)
09.04.2017 16:00 Vrčin 1 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:00 Turbina 1 : 2 Borac (L)
09.04.2017 16:00 Budućnost 1 : 2 Torlak
09.04.2017 11:00 Hajduk 1 : 0 PKB Padinska Skela
09.04.2017 16:30 Preporod 0 : 3 Njegoš
09.04.2017 16:30 Proleter (RS) 4 : 0 Krivaja
09.04.2017 16:30 Senta 6 : 1 Eđšeg
09.04.2017 16:30 Bajša 3 : 0 Panonija IM Topola
09.04.2017 16:30 Napredak 3 : 1 Čantavir
09.04.2017 16:30 Jadran (F) 2 : 0 Vinogradar
09.04.2017 16:30 Sutjeska 0 : 1 Obilić
09.04.2017 16:00 Hajduk Junior 5 : 1 Polet (S)
09.04.2017 16:00 Terekveš 5 : 0 OFK Šikara
09.04.2017 16:00 Stari Grad 3 : 0 Mladost (K)
09.04.2017 16:00 Hercegovac 2 : 1 Lipar
09.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 0 Mladost (BP)
09.04.2017 16:00 Borac (BG) 2 : 1 Rusin
09.04.2017 16:00 BSK 0 : 2 Krila Krajine
09.04.2017 16:00 Partizan (G) 2 : 2 BAK
09.04.2017 16:00 Crvena zvezda 2 : 5 Mladost (O)
09.04.2017 16:00 Vojvodina (S) 3 : 0 Polet
09.04.2017 16:00 Vojvodina (C) 1 : 0 Vulturul
09.04.2017 16:00 Budućnost (A) 1 : 2 Sloga (BNS)
09.04.2017 16:00 Jugoslavija 2 : 0 Strela
09.04.2017 16:00 C. Zvezda (RS) 5 : 1 Naftagas (B)
09.04.2017 16:00 Banat 2 : 2 Naftagas (E)
09.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 1 Lehel
09.04.2017 16:00 Borac 6 : 2 C. Zvezda (VS)
09.04.2017 16:00 Hrtkovci 7 : 4 Sloven
09.04.2017 16:00 Sloboda 2 : 0 Jadran
09.04.2017 16:00 Budućnost 1 : 1 Podrinje
09.04.2017 16:00 Borac 1 : 0 Napredak
09.04.2017 16:00 Donji Petrovci 0 : 2 Hajduk
09.04.2017 16:30 Vinogradar 3 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Miletić 0 : 2 TSK
09.04.2017 16:30 Bačka 1 : 2 Borac
09.04.2017 16:30 Titel 0 : 4 Petrovaradin
09.04.2017 16:30 Mataruge 2 : 2 Real
09.04.2017 16:30 Borac 0 : 5 Proleter
09.04.2017 16:30 Stubal 1 : 4 Goč
09.04.2017 16:30 Radnik 2 : 1 Ribnica
09.04.2017 16:30 Polet 2 : 1 Ibar
09.04.2017 16:30 OFK Ras 1 : 0 Granit
09.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 1 Partizan
09.04.2017 16:00 Sloboda 3 : 1 Šumadinac
09.04.2017 16:00 Sloga D 1 : 2 Ćava
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Šumadija 1934
09.04.2017 16:00 Kolonija 0 : 2 Vodojaža
09.04.2017 16:00 Mladost 0 : 3 Kutlovo
09.04.2017 16:00 Borac 2 : 1 Srbija
09.04.2017 15:30 Polet (T) 0 : 0 Spartak
09.04.2017 15:30 Mladost (P) 2 : 2 Donja Vrbava
09.04.2017 15:30 Prijevor 1 : 2 Omladinac (Z)
09.04.2017 15:30 Ozrem PMH 0 : 6 Parmenac
09.04.2017 15:30 Backovac Junajted 4 : 1 Jedinstvo (K)
09.04.2017 15:30 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Lunjevica
09.04.2017 15:30 Zadrugar 2 : 1 Napredak
09.04.2017 15:30 Omladinac 0 : 3 SASK
09.04.2017 15:30 Sloga 0 : 3 Mladi borac
09.04.2017 15:30 Sloboda 2 : 1 Cerovac 2013
09.04.2017 15:30 Bresje Superior 3 : 2 Crvena zvezda
09.04.2017 15:30 Pobeda 1 : 2 Osipaonica
09.04.2017 15:30 7. Juli 2 : 1 Budućnost
09.04.2017 15:30 Polet 1 : 1 Udarnik
09.04.2017 15:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Omladinac
09.04.2017 15:30 Borac 5 : 0 OFK Aranđelovac
09.04.2017 10:00 Vitlina-Bokanja 1 : 1 BSK
09.04.2017 15:30 Proleter 1976 7 : 0 Lokomotiva
09.04.2017 15:30 Vinča 2 : 0 Junkovac
09.04.2017 15:30 Banja 1957 2 : 2 Trnava
09.04.2017 15:30 Rudar (Kr) 0 : 0 Budućnost (V)
09.04.2017 15:30 Napredak 1936 2 : 1 Trgovački
09.04.2017 15:30 Mladost (B) 1 : 2 Rudar 2001
09.04.2017 15:30 Mlava (ML) 3 : 1 Radnik (S)
09.04.2017 15:30 Krilaš 1 : 4 Rudar (S)
09.04.2017 16:30 Borac (L) 3 : 1 Antimon
09.04.2017 16:30 Jevremovac 2 : 0 Hajduk Stanko
09.04.2017 16:30 Mladost (P) 2 : 1 Mačva 2005
09.04.2017 16:30 Mladost (PP) 2 : 1 Majur
09.04.2017 16:30 Podrinje 2 : 1 Mladi Borac
09.04.2017 16:30 Jedinstvo 5 : 2 Borac (V)
09.04.2017 15:30 Iskra 5 : 2 Junior Novo Naselje
09.04.2017 15:30 Joševa 0 : 4 Brezovica
09.04.2017 15:30 ZSK 0 : 0 Mladost
09.04.2017 15:30 Tvrdojevac 0 : 3 Tulari
09.04.2017 15:30 Sovljak 0 : 0 Kačer
09.04.2017 15:30 Trlić 2 : 0 Tešnjar
09.04.2017 13:00 Ariljska rampa 0 : 0 Crnokosa
09.04.2017 15:00 Ježevica 1 : 2 Polet
09.04.2017 15:00 Perućac 1 : 3 Prvi partizan
09.04.2017 15:00 Jasen 2 : 2 Višesava
09.04.2017 15:00 Budućnost 3 : 0 Savinac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (K) 3 : 2 Železničar
09.04.2017 16:00 Branik 3 : 1 Brestovac
09.04.2017 11:00 Sloga 2 : 0 Čubra
09.04.2017 16:00 Radnički 4 : 1 Rudna Glava
09.04.2017 16:00 Deli Jovan 7 : 1 BSK
09.04.2017 16:00 Nemetali 0 : 2 Slatina
09.04.2017 16:00 Moravac (ZT) 3 : 3 Crvena Zvezda
09.04.2017 16:00 Rudar Alpos 3 : 1 Radnički 1924
09.04.2017 16:00 Morava (Ž) 3 : 1 Mladost 1976
09.04.2017 16:00 Rasovača 5 : 1 Doljevac 1971
09.04.2017 16:00 Orljane 1 : 1 Mladost (Ba)
09.04.2017 16:00 Radnički 1947 4 : 2 Naisus 1977
09.04.2017 16:00 Naša krila 7 : 0 Jedinstvo GVD
09.04.2017 Radnički (L) 6 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:00 OFK Knjaz 2 : 0 Sloga
09.04.2017 16:00 Graničar 2 : 4 Malinik
09.04.2017 OFK Grlište 1 : 2 Kablovi
09.04.2017 16:00 Bučje Topla 1 : 3 Trebič
09.04.2017 ŠSK 5 : 1 Midžor
09.04.2017 Osnić 2 : 1 Rudar (G)
09.04.2017 16:30 Vratarnica 0 : 2 Rgotina
09.04.2017 16:30 Budućnost 3 : 2 Juhor
09.04.2017 16:30 Morava 3 : 3 Bratstvo
09.04.2017 16:30 Resavac 2 : 1 Kušiljevo
09.04.2017 16:30 OFK Batinac 1 : 2 Mladost (J)
09.04.2017 16:30 OFK Bratstvo 3 : 0 OFK Tekstilac
09.04.2017 16:30 Napredak (Z) 2 : 3 Dragocvet
09.04.2017 16:30 Partizan 3 : 1 Napredak (D)
09.04.2017 16:00 Šanac 4 : 1 Kupci
09.04.2017 16:00 Mladi radnik 1 : 4 Jastrebac
09.04.2017 16:00 Parunovac 4 : 2 Vinogradar
09.04.2017 16:00 FUD 1 : 3 13. April
09.04.2017 16:00 Mačkovac 2 : 0 Sloga
09.04.2017 Jastreb 0 : 3 Dobrič
09.04.2017 16:00 Jastrebac 3 : 1 Trbunje
09.04.2017 16:00 Vulkan 2 : 3 Crvena zastava
09.04.2017 16:00 Sloga 1948 5 : 2 Palilulac
09.04.2017 16:00 Mladost 1 : 1 OFK Niš
09.04.2017 16:00 Vrtište 1 : 0 Aluminijum
09.04.2017 16:00 Rudar 3 : 1 Morava
09.04.2017 16:00 Proleter (M) 2 : 1 Budućnost
09.04.2017 16:00 Gnjilan 1 : 1 Zadrugar
09.04.2017 16:00 Mladost (PR) 3 : 0 Zvezda
09.04.2017 16:00 Jablanica 4 : 1 Jedinstvo (GS)
09.04.2017 16:00 Železničar 4 : 2 Radnički (P)
09.04.2017 16:00 Polet 2 : 1 Progres
09.04.2017 16:00 Vučje 1 : 1 Umac
09.04.2017 16:00 Plantaža 0 : 0 Zloćudovo
09.04.2017 16:00 Mladi Borac 2 : 5 Sloga
09.04.2017 16:00 Brza 4 : 1 Čekmin
09.04.2017 16:00 Kumarevo 65 4 : 1 Jedinstvo (Š)
09.04.2017 16:00 Omladinac (DS) 4 : 1 Bobište
09.04.2017 Čelik 3 : 1 Pavlovac
09.04.2017 Ternoci 7 : 2 Crnotince
09.04.2017 Lugina 2 : 2 Trešnjevka
09.04.2017 Vihor 7 : 0 BSK Bujanovac
09.04.2017 Mladost (B) 2 : 0 Levosoje
09.04.2017 16:00 Rudar 1969 4 : 6 Glama
09.04.2017 16:00 Morava 2 : 3 Mineralac
09.04.2017 Ugljare 2 : 0 Gračanica
09.04.2017 Radnički 0 : 3 Čaglavica
09.04.2017 16:00 Borac 1 : 3 Šumadinac
09.04.2017 16:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 Institut
09.04.2017 16:00 Komgrap 1 : 3 13. Maj Zemun
09.04.2017 16:00 Lepušnica 2 : 1 Dunav
09.04.2017 16:00 Banja 1 : 1 PKB Kovilovo
09.04.2017 10:00 Brodarac 4 : 0 Zmaj 1953
09.04.2017 16:00 Mladi proleter 1 : 4 Sinđelić 2012
09.04.2017 16:00 Mladost (B) 1 : 1 Polet
09.04.2017 16:00 Strelac 0 : 3 Mladost (C)
09.04.2017 10:00 Radnički 3 : 0 Rušanj
09.04.2017 16:00 BSK 3 : 0 Barajevo
09.04.2017 10:00 Selo Mladenovac 4 : 2 Mladenovac
09.04.2017 16:00 Ropočevo 1 : 1 Pudarci
09.04.2017 16:00 Mladost 3 : 1 Kovačevac
09.04.2017 16:00 Velika Krsna 1 : 1 Dunavac
09.04.2017 16:00 Hajduk 2 : 0 Kosmaj
09.04.2017 16:30 Supska 3 : 1 Napredak (S)
09.04.2017 16:30 Istok 63 4 : 2 Šumadija
09.04.2017 16:30 15. Avgust 1950 3 : 1 Moravac
09.04.2017 16:30 Omladinski 0 : 2 Mladost (S)
09.04.2017 16:30 Javor 0 : 0 Zemljoradnik
09.04.2017 16:30 Sloga 3 : 4 Šumadinac
09.04.2017 16:30 Kupinovac 2 : 1 Vinorača
09.04.2017 16:30 Osaonica 4 : 0 Ursule
09.04.2017 16:30 Mladost (D) 5 : 1 Morava
09.04.2017 16:30 Mladi radnik 3 : 1 Zenit
09.04.2017 16:30 Mladost (G) 4 : 1 Mladost (K)
09.04.2017 16:30 Sinđelić 1934 0 : 4 Kolare
09.04.2017 16:30 Pobeda 1976 1 : 9 Polet (V)
09.04.2017 11:00 Napredak 2012 2 : 2 Borac
09.04.2017 11:00 Ratar 1 : 1 Polet (R)
09.04.2017 16:00 Sloga 3 : 0 Palilulac
09.04.2017 16:00 Sloboda 2013 3 : 5 Hajduk
09.04.2017 13:30 Bukovik 2 : 1 Slemen
09.04.2017 16:00 Rtanj 2 : 0 Pobeda
09.04.2017 16:00 Gradac 4 : 1 Mladost (DL)
09.04.2017 16:00 Šumadija 4 : 0 Real
09.04.2017 16:00 Sloboda (DB) 9 : 1 Napredak
09.04.2017 16:00 Atletiko 2 : 3 Mladost (B)
09.04.2017 16:00 Mladost (V) 3 : 0 Milanovo
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 OFK Morava
09.04.2017 16:00 Sušica 2012 5 : 1 Lemind
09.04.2017 16:00 Marjan MB 0 : 3 BSK
09.04.2017 16:00 BUSK 3 : 0 Petrovčić
09.04.2017 16:00 Busije 4 : 0 Posavac Tišma
09.04.2017 16:00 Rekreativo 011 2 : 0 Šećeranac Ada
09.04.2017 16:00 Atakante 1 : 3 Studenski Grad
09.04.2017 16:30 Bratstvo 1 : 1 Žednik
09.04.2017 16:30 Đurđin 3 : 0 Bikovo
09.04.2017 16:30 Udarnik Višnjevac 1 : 4 Palić
09.04.2017 16:30 Lokomotiva 1 : 1 Elektrovojvodina
09.04.2017 16:30 OFK Mala Bosna 2015 3 : 1 Solid
09.04.2017 16:00 Iskra 2 : 1 Tomislavci
09.04.2017 16:00 Pobeda 2 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo
09.04.2017 16:00 Mladost Radost 2 : 1 Vojvodina
09.04.2017 16:30 AFK 2 : 0 Čoka
09.04.2017 16:30 Šampion 6 : 0 Jedinstvo (M)
09.04.2017 16:30 Tromedja 7 : 3 Graničar
09.04.2017 16:30 Tisa 1 : 4 Hajduk
09.04.2017 16:30 Horgoš 1911 2 : 0 Sloga
09.04.2017 16:00 Graničar (R) 2 : 1 Dunav
09.04.2017 16:00 Omladinac (B) 1 : 1 Radnički 1918
09.04.2017 16:00 Hajduk (S) 0 : 2 Stanišić
09.04.2017 16:00 Aleksa Šantić 3 : 1 Kula
09.04.2017 16:00 Soko 0 : 3 Kulpin
09.04.2017 16:00 Krivanj 3 : 2 Maglić
09.04.2017 16:00 Naša Zvezda 1 : 0 Tvrdjava
09.04.2017 16:00 Borac 1 : 2 Neštin
09.04.2017 16:00 Budućnost 0 : 3 Vojvodina
09.04.2017 16:00 Banat 2 : 1 Borac (VS)
09.04.2017 16:00 Vojvodina (CC) 2 : 1 Ratar
09.04.2017 16:00 Karaš (K) 2 : 1 Radnički 1927
09.04.2017 16:00 Hajdučica 5 : 0 Dobrica
09.04.2017 16:00 Ševac 3 : 2 Dunav
09.04.2017 16:00 Partizan (K) 3 : 2 Vladimirovac
09.04.2017 16:00 Borac (VG) 3 : 2 Potporanj
09.04.2017 16:00 Tempo 5 : 0 Pobeda
09.04.2017 16:00 Mladost 1 : 0 Unirea
09.04.2017 16:00 Omladinac 1927 2 : 1 Glogonj
09.04.2017 16:00 Polet 2 : 0 Radnički (B)
09.04.2017 16:00 Kolonija 0 : 7 Proleter
09.04.2017 16:00 Budućnost (BB) 8 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:00 BSK Bavanište 6 : 1 Borac
09.04.2017 16:00 Stari Tamiš 0 : 2 Omladinac (D)
09.04.2017 16:00 Omladinac 4 : 0 OFK Gradnulica
09.04.2017 16:00 Zlatica 0 : 1 Zadrugar
09.04.2017 16:00 OFK Klek 0 : 1 Radnički 1911
09.04.2017 16:00 ASK 4 : 3 ŽFK Banat
09.04.2017 16:00 MSK 1 : 1 Potisje
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Rusanda
09.04.2017 16:00 Borac (I) 2 : 0 Vojvodina (NM)
09.04.2017 16:00 Vojvodina (B) 2 : 3 Terekves
09.04.2017 16:00 Napredak (Č) 2 : 2 Bega
09.04.2017 16:00 2. Oktobar 7 : 0 Roham
09.04.2017 16:00 1.Oktobar 2 : 1 Proleter
09.04.2017 16:00 Mladost 1 : 0 Fruškogorac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (M) 1 : 2 PSK Putinci
09.04.2017 16:00 OFK Zeka Buljubaša 4 : 1 OFK Brestač
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 1 Graničar (O)
09.04.2017 16:00 Obilić 1993 2 : 8 Železničar
09.04.2017 16:00 Sloga 5 : 0 Jedinstvo (P)
09.04.2017 16:00 Napredak 2 : 1 Hajduk
09.04.2017 16:30 Susek 1 : 4 Železničar
09.04.2017 16:30 Fruškogorac 2 : 0 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Borac 1 : 1 Moskva
09.04.2017 16:30 Mladost (V) 1 : 0 Mlada krila
09.04.2017 16:30 Lazac 1 : 1 Napredak (G)
09.04.2017 16:30 Popovići 1 : 3 Zvezda
09.04.2017 16:30 Tavnik 4 : 3 Kraljevo Hajduk
09.04.2017 16:30 Metalac 3 : 3 Grdica
09.04.2017 16:30 Partizan 0 : 5 Gruža
09.04.2017 16:30 Budućnost (K) 2 : 0 Borac (A)
09.04.2017 16:00 Maršić 2 : 3 Zastava
09.04.2017 16:00 OFK Žeželj 3 : 3 Divostin
09.04.2017 16:00 Hajduk 0 : 2 Seljak
09.04.2017 16:00 Azbest 4 : 6 21. oktobar
09.04.2017 16:00 Korićani 6 : 0 Kremenac
09.04.2017 Lugovi 3 : 0 Prijatelji
09.04.2017 Morava (M) 2 : 1 Čačak 94
09.04.2017 Kej 1 : 1 Gavrilo Princip
09.04.2017 Vujan 1 : 2 Malba
09.04.2017 Planinac 3 : 0 Budućnost
09.04.2017 Morava (K) 1 : 0 Rudar
09.04.2017 16:00 Vrelo 2 : 5 Voćar
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 6 : 0 Jelica
09.04.2017 16:00 Gradina 1 : 3 Sloga
09.04.2017 16:00 Prilike 3 : 1 Dedinje Junajted
09.04.2017 16:00 Jablanica 3 : 1 Sparta
09.04.2017 16:00 Omladinac 1 : 3 Velereč 94
09.04.2017 16:00 Mladost 09 1 : 2 Ozremica
09.04.2017 16:00 Šumadija 4 : 0 Šilopaj
09.04.2017 15:30 Budućnost 0 : 2 Vrbovac
09.04.2017 15:30 Jezava 3 : 0 Vučak
09.04.2017 15:30 OFK Slavija 7 : 0 Hajduk Veljko 1934
09.04.2017 15:30 Skobalj 2 : 2 Železničar
09.04.2017 15:30 Drugovac 4 : 1 Kolarac
09.04.2017 15:30 Badljevica 1 : 3 Landol
09.04.2017 15:30 Petrijevac 1 : 2 Omladinac
09.04.2017 Udarnik 1 : 2 Radnik
09.04.2017 15:30 Ranilović 2 : 2 Šamot
09.04.2017 15:30 Sloga 1 : 2 Kopljari
09.04.2017 15:30 Šumadinac (N) 4 : 0 Jasenica
09.04.2017 15:30 Žabare 0 : 3 B 2000
09.04.2017 15:30 Plaskovac 4 : 3 Šumadinac (S)
09.04.2017 15:30 Mladi rudar 1 : 1 Brezovac
09.04.2017 15:30 Partizan 14 : 0 Budućnost
09.04.2017 15:30 Udarnik 4 : 2 Mladost MG
09.04.2017 15:30 Kotlenik 2 : 2 Sloga (M)
09.04.2017 10:00 Karađorđe 0 : 3 Bare
09.04.2017 15:30 Pobeda (S) 1 : 0 Pobeda (Đ)
09.04.2017 15:30 Grivac 1 : 3 BSK
09.04.2017 15:30 Mladost (R) 4 : 0 Crvena zvezda
09.04.2017 15:30 Omladinac (S) 0 : 2 Napredak (S)
09.04.2017 15:30 Integral 3 : 2 Dragoš
09.04.2017 15:30 Stig (MC) 2 : 1 Rade Milošević
09.04.2017 15:30 Sloga 1952 1 : 3 BSK
09.04.2017 15:30 Bata Bulić 1 : 4 Zadrugar (T)
09.04.2017 15:30 Kurjače 2 : 1 Radnički (P)
09.04.2017 15:30 Dunavac (P) 5 : 2 Sloga (Ć)
09.04.2017 15:30 Železničar 2 : 3 Jedinstvo (LJ)
09.04.2017 15:30 Žika Marković Uča 2 : 0 Obilić
09.04.2017 15:30 Desine 4 : 0 Jedinstvo (D)
09.04.2017 15:30 Napredak (P) 0 : 0 Napredak 1934
09.04.2017 16:30 Gorki 6 : 0 Proleter
09.04.2017 16:30 Cer 4 : 5 Budućnost (PD)
09.04.2017 16:30 Sloga (B) 1 : 2 Duško
09.04.2017 16:30 Omladinac 3 : 3 Mladost (MM)
09.04.2017 16:30 Vlašić 3 : 1 OFK Jelen
09.04.2017 16:30 Miloš Pocerac 2013 5 : 2 Mladost 2013
09.04.2017 16:30 Karađorđe 4 : 2 Radnički (К)
09.04.2017 16:30 Varna 012 0 : 3 Trešnjevka
09.04.2017 16:30 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 2 Šipurske Livade
09.04.2017 16:30 Rankovac 1 : 6 Cerić
09.04.2017 16:30 Dobrava 2 : 3 Torpedo
09.04.2017 16:30 7. Juli 2 : 3 Jedinstvo (Z)
09.04.2017 16:30 Mladost (DD) 3 : 2 Stolice
09.04.2017 16:30 Prva Iskra 3 : 2 Gučevo
09.04.2017 16:30 Borac (K) 2 : 2 Sloga (LŠ)
09.04.2017 16:30 Sloga (S) 1 : 4 Vidojevica
09.04.2017 16:30 Cerova 0 : 2 Velika Reka
09.04.2017 15:30 Dimitrije Tucović 4 : 1 OFK Paljuvi
09.04.2017 15:30 OFK Stublenica 3 : 4 Polet (T)
09.04.2017 15:30 Polet 1 : 2 Liplje
09.04.2017 15:30 Mladost 3 : 5 Kotešica
09.04.2017 15:30 Komanice 1 : 1 Popadić
09.04.2017 15:30 Rajac 4 : 1 Borac
09.04.2017 11:00 Jadar 2013 4 : 2 Kolubara 2
09.04.2017 15:30 Milenko Pavlović 4 : 2 OFK Brđanac
09.04.2017 16:00 Bakionica 2 : 1 Glumač
09.04.2017 16:00 Trešnjica 4 : 1 Gorobilje
09.04.2017 13:00 Pobeda 1 : 3 Lauš
09.04.2017 16:00 Sečica 1 : 3 Avijatičar
09.04.2017 16:00 Napredak 3 : 1 Borac
09.04.2017 13:00 Dobrinjac 0 : 2 Omladinac
09.04.2017 13:00 Plavi Tok 0 : 2 Duškovci
09.04.2017 16:00 Napredak 1 : 1 Kladušnica
09.04.2017 16:00 Egeta 3 : 2 Omladinac
09.04.2017 16:00 Pontes 4 : 1 Rtkovo
09.04.2017 16:00 Lovćen 10 : 2 Velika Vrbica
09.04.2017 16:00 Koča Andjelković 7 : 3 Milutinovac
09.04.2017 16:00 Kovilovo 0 : 1 Urovica
09.04.2017 16:00 Polet 1 : 2 Slatina
09.04.2017 16:00 Rečka 2 : 2 Graničar
09.04.2017 11:00 Čarapan 2 : 6 Sloga
09.04.2017 11:00 Žabare 3 : 1 Rasina
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 1 Gornji Stepoš
09.04.2017 11:00 Bukovica 7 : 0 BSK
09.04.2017 16:00 Dedina 3 : 2 Mladost VPD
09.04.2017 16:00 Kapidžija 0 : 4 Knez Lazar
09.04.2017 16:00 Polet 57 1 : 1 Varvarin
09.04.2017 16:00 Sloga 1 : 2 Donji Kopaonik
09.04.2017 16:00 Rubin (DS) 5 : 0 Omladinac
09.04.2017 16:00 Borac 6 : 0 Beli Orlovi
09.04.2017 16:00 Minel 3 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Sveti Stefan 3 : 4 Heroj Polet
09.04.2017 16:00 Dunavac 0 : 1 Pinosava
09.04.2017 16:00 Pionir 3 : 1 Podunavac
09.04.2017 16:00 Poštar 2 : 1 Crvenka
09.04.2017 11:00 Mladost (MI) 3 : 2 Vis
09.04.2017 13:30 OFK Slatina 0 : 3 Stojnik
09.04.2017 16:00 OFK Rogača 5 : 0 Popović
09.04.2017 16:00 Sloga 4 : 2 Sloboda
09.04.2017 16:00 Željuša 7 : 1 Pobeda
09.04.2017 16:00 Veliki Suvodol 1 : 3 Lokomotiva
09.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 3 Sečanica
09.04.2017 16:00 Durlan Siti 0 : 0 Supovac
09.04.2017 16:00 Čegar 1946 0 : 2 Mladost
09.04.2017 16:00 Stevan Nešticki 3 : 2 Morava 1949
09.04.2017 16:00 Čegar 2013 5 : 2 Delijski Vis
09.04.2017 16:00 Marina Kutina 0 : 2 Knežica
09.04.2017 16:00 Elid 3 : 0 Toplica
09.04.2017 11:00 10. februar 2 : 8 Moravac
09.04.2017 16:00 Dinamo 1923 6 : 1 Telečka
09.04.2017 16:00 Panonija 2 : 0 Sport
09.04.2017 16:00 KFK Kula 3 : 0 OFK Metalac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (R) 1 : 2 Partizan
09.04.2017 16:30 Sloga Trgošped 0 : 3 Mrovska
09.04.2017 16:30 Petrovac 74 2 : 1 Mladost (Z)
09.04.2017 16:30 Skupljen 2013 1 : 1 Polet
09.04.2017 16:30 Provo 2015 3 : 5 Mladost (B)
09.04.2017 16:30 Hajduk 10 : 1 Sloga (R)
09.04.2017 11:00 Verko 0 : 1 Sloga 1949
09.04.2017 11:00 Dragojevac 5 : 2 Jedinstvo 2014
09.04.2017 16:00 Tisa 1933 1 : 1 Proleter
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Partizan 2 : 5 KSK Konak 1926
09.04.2017 16:00 Sloga 0 : 0 Tamiš
09.04.2017 16:00 Krtinska 1 : 3 Borac
09.04.2017 16:00 Zvezda 2 : 1 Belo Polje
09.04.2017 16:00 Ljubinić 0 : 2 Duboko
09.04.2017 16:00 Partizan 0 : 1 Rekreativo
09.04.2017 16:00 Sloga 0 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:00 Rvati 1 : 2 Posavina
09.04.2017 15:30 OFK Povlen 5 : 0 Dupljaj
09.04.2017 15:30 Sloga Gorić 0 : 2 Rakac Stave
09.04.2017 15:30 Lukavac 3 : 0 Beloševac
09.04.2017 11:00 Mladi radnik 3 : 1 Mali korak
09.04.2017 12:30 Paune 0 : 2 Žabari
09.04.2017 11:00 Bujačić 2 : 0 Gradac Pričević
09.04.2017 15:30 Dupljaj 2016 1 : 0 Zadrugar
09.04.2017 11:00 Doljane Meševo 3 : 4 Mudrakovac
09.04.2017 11:00 Zdravinje 7 : 0 Polet (K)
09.04.2017 11:00 Polet (Š) 2 : 3 Zmajevac
09.04.2017 11:00 Grkljane 7 : 4 Mladost 2015
09.04.2017 16:00 Kruševica 2 : 2 Srnje
09.04.2017 16:00 Konjuh 7 : 0 Vratare
09.04.2017 16:00 Globoder 2 : 1 Pasjak 2013
09.04.2017 16:00 Meševo 1 : 0 Gaglovo
09.04.2017 11:00 Rudar 1973 1 : 1 Nomanica
09.04.2017 11:00 B.S.K. 1 : 2 Borac
09.04.2017 11:00 Melnica 1 : 0 Vukan
09.04.2017 11:00 Mladost (L) 7 : 0 Udarnik 2015
09.04.2017 17:00 OFK Radnički 1 : 0 Sloga
09.04.2017 17:00 Rudar 1 : 3 Budućnost (D)
09.04.2017 17:00 Polet 2 : 1 Mladost (Č)
09.04.2017 17:00 Bistrica 3 : 0 Borac (A)
09.04.2017 17:00 Mladi Borac 4 : 2 BSK
09.04.2017 12:30 Proleter 0 : 14 Toplica
09.04.2017 15:30 Gornji Mušić 3 : 3 Paštrić
09.04.2017 15:30 Orao 1 : 3 Stari drugari
09.04.2017 15:30 Gornji Lajkovac 3 : 2 Babajić
09.04.2017 12:30 Tolić 2 : 7 Mladost
09.04.2017 15:30 Sloga (L) 1 : 2 Dunav
09.04.2017 15:30 Ljubičevo 1 : 3 Metalac
09.04.2017 15:30 Proleter 1932 4 : 1 Sopot
09.04.2017 15:30 Vihor 5 : 2 Vojvoda Milenko
09.04.2017 15:30 Zemljoradnik 1932 2 : 4 Sloga (Dr)
09.04.2017 15:30 Pobeda (SK) 4 : 0 Beli Orao
09.04.2017 15:30 Mlava (B) 0 : 1 Napredak (B)
09.04.2017 16:30 Morava 1 : 5 Hajduk
09.04.2017 16:30 Napredak 3 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:30 Mladost 0 : 2 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Partizan 1 : 3 Belica
09.04.2017 16:30 Trnava 3 : 1 OFK Borac
09.04.2017 16:30 Resava 6 : 0 Mladi radnik
09.04.2017 16:30 Zelenika 1 : 1 Mladi borac
09.04.2017 16:30 Resavac 1 : 4 Beljanica
09.04.2017 16:00 Janošik 0 : 0 Graničar
09.04.2017 16:00 Topoljak 4 : 2 Omladinac
09.04.2017 16:00 Vinogradar 0 : 1 Rujišnik
09.04.2017 15:30 OFK Takovo 1 : 2 Vrelo
09.04.2017 15:30 Omladinac 5 : 1 Jedinstvo
09.04.2017 15:30 Kolubara 3 : 0 Brgule
09.04.2017 13:00 Pambukovica 3 : 2 Murgaš 2012
09.04.2017 11:00 Sloga 1 : 2 Čučuge
09.04.2017 15:30 Dokmir 2 : 2 Zvizdar 2012
09.04.2017 16:30 Napredak 1 : 0 Heroj
09.04.2017 16:30 Budućnost 2 : 4 Mladost
09.04.2017 16:30 ISK Izvor 1 : 0 OFK Juhor 2016
09.04.2017 16:30 Popovac 1 : 1 Donja Mutnica
09.04.2017 16:30 Sloboda 2 : 1 Razvitak
09.04.2017 16:30 Polet 4 : 3 Radnik
09.04.2017 Sloga 1 : 2 Mladost (DB)
09.04.2017 Rudar 3 : 0 Hajduk
09.04.2017 Mladost (B) 3 : 0 Jelav
09.04.2017 16:30 Vrnjci 3 : 4 Jedinstvo
09.04.2017 16:30 Mladost 1981 1 : 2 Lasta
09.04.2017 16:30 Miločajac 5 : 1 Šumadija
09.04.2017 16:30 Kablar 0 : 3 Jovo Kursula
09.04.2017 16:30 Stara Čaršija 0 : 2 Zgodačica
09.04.2017 13:30 BSK 2014 0 : 2 Omladinac
09.04.2017 16:30 Studen Vitez 1 : 2 Mineral 2015
09.04.2017 16:30 Progorelica 3 : 1 Morava
09.04.2017 16:30 Budućnost 1 : 3 Bane 1931
09.04.2017 11:00 Budućnost MI 2 : 2 Mladost (R)
09.04.2017 11:00 Radoje Domanović 4 : 1 Borac
09.04.2017 11:00 Krćevac 04 6 : 0 Maskar
09.04.2017 16:00 Sloven 0 : 4 Donji Srem
09.04.2017 16:00 Vitez 1 : 6 Sremac
09.04.2017 16:00 Mladost 2 : 1 Kameni
09.04.2017 16:00 Srem 1 : 0 Hajduk
09.04.2017 16:00 Šumar 1 : 1 Lovac
09.04.2017 10:00 Beli Orlovi 0 : 4 Partizan
09.04.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladost(P)
09.04.2017 16:00 OFK Bačka 1945 1 : 1 Proleter
09.04.2017 16:00 Bačka 3 : 0 Mladost
09.04.2017 16:00 Bački Hajduk 1 : 2 Sloga
09.04.2017 16:00 Borac 8 : 1 Slavija
09.04.2017 11:00 Mladost 3 : 1 Radnik
09.04.2017 11:00 Stojan Lazarac 0 : 3 Šumice
09.04.2017 15:30 Pečanica 3 : 2 Ram
09.04.2017 15:30 Baštovan 2015 3 : 0 Pek
09.04.2017 15:30 Sloga-TOP 6 : 1 Mirko Tomić
09.04.2017 15:30 Srednjevo 1 : 1 Dunavac 1929
09.04.2017 15:30 Kumane 2 : 0 Stiški Kurjak
09.04.2017 15:30 Sirakovo 4 : 2 Mladi Borac
09.04.2017 16:00 27. Oktobar 1 : 5 Graničar
09.04.2017 16:00 S.V.Radnički 4 : 1 Sloga
09.04.2017 16:00 Planinac 1 : 2 Sremac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo (R) 3 : 4 Fruškogorac
09.04.2017 16:00 Polet 4 : 1 Jedinstvo (K)
09.04.2017 16:00 Vojvodina 1 : 0 Fruška Gora
09.04.2017 16:00 Car Uroš 6 : 0 Borac
09.04.2017 16:00 Jednota 2 : 2 Borac
09.04.2017 16:00 Jedinstvo 5 : 1 Omladinac
09.04.2017 16:00 Napredak 3 : 0 OFK Bingula
09.04.2017 16:00 OFK Bačinci 3 : 1 Graničar
09.04.2017 16:00 OFK Bikić 8 : 2 Sremac
09.04.2017 16:00 ČSK 1939 1 : 5 Borac (J)
09.04.2017 16:00 Krušedol 0 : 2 Sloga (K)
09.04.2017 16:00 Polet 7 : 0 Dunav
09.04.2017 16:00 Sloga (M) 4 : 2 Fruškogorac
09.04.2017 11:00 Volujac 2 : 1 Mladost (S)
09.04.2017 11:00 Zablaće 0 : 4 Maovi MH
09.04.2017 16:00 Sloga 4 : 0 Borac
09.04.2017 16:00 Napredak 1 : 1 Kosmajac
09.04.2017 16:00 Šumadija 1962 8 : 0 Omladinac
09.04.2017 16:00 Vlaška 1950 3 : 0 Rabrovac
09.04.2017 16:00 Šepšin 2 : 2 OFK Student
09.04.2017 11:00 Korman 2 : 0 Borac BTG
09.04.2017 11:00 Jedinstvo 2 : 6 Sava
09.04.2017 11:00 Mladost 1 : 2 Pričinović
09.04.2017 OFK Orašje 1 : 2 Parcane
09.04.2017 16:30 Grabovica : Čobanče
09.04.2017 16:30 Crnča 0 : 0 Selanac
09.04.2017 16:30 Vrhpolje 6 : 2 Sloga DB
09.04.2017 15:30 Električar 1 : 2 Mrčkovac
09.04.2017 15:30 Borac 2016 1 : 1 OFK Braničevo
09.04.2017 15:30 Polet 1 : 1 Žitkovica
09.04.2017 15:30 Mladost 1970 5 : 0 OFK Vinci
09.04.2017 15:30 Mladost 1 : 0 Karađorđe
09.04.2017 15:30 Mladost : Badnjevac
09.04.2017 Sloga 1 : 8 Ratkovac
09.04.2017 16:30 Sloboda 6 : 0 Oniks
09.04.2017 12:30 Rojkovac 5 : 1 Skela
09.04.2017 11:00 Roma 1 : 2 Munja
09.04.2017 17:00 Lazarevac 4 : 4 Proleter
09.04.2017 17:00 Strmovo 2 : 3 Vreoci
09.04.2017 17:00 Dimitrije Tucović 1 : 4 Mladi Radnik
09.04.2017 16:00 Radnički 1919 2 : 3 Metalmania
09.04.2017 13:00 Jagodina 0 : 2 Radnički (V)
09.04.2017 11:00 Mačva 2 : 6 Rad
09.04.2017 14:00 Vojvodina 0 : 0 Bačka (BP)
09.04.2017 10:00 TSC 3 : 2 Inđija
09.04.2017 12:00 Indeks 0 : 4 Proleter
09.04.2017 10:00 Radnički (SM) 3 : 2 Veternik
09.04.2017 10:00 Radnički (NP) 4 : 1 OFK Hajduk
09.04.2017 10:00 Begej 0 : 3 Vršac
09.04.2017 10:00 Jedinstvo 2 : 2 Omladinac
09.04.2017 10:00 ČSK Pivara 6 : 1 Njerš Ištvan
09.04.2017 13:00 Novi Pazar 5 : 1 Sloga (K)
09.04.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Radnički Stobex
09.04.2017 10:00 Loznica : Savacijum
09.04.2017 11:00 IMT 1 : 4 BSK Borča
09.04.2017 10:00 Balkan 9 : 0 Žarkovo
09.04.2017 12:00 Sindjelic 3 : 3 BASK
09.04.2017 11:00 Zuce MK 2 : 3 Crvena zvezda MML MK
09.04.2017 11:30 Lokomotiva MK 9 : 1 Studenski Grad MK
09.04.2017 17:00 PKB 0 : 2 011
09.04.2017 16:30 Novi Beograd 2 : 3 Vinča
09.04.2017 15:30 Jagodina 1 : 2 Novi Pazar
09.04.2017 12:00 Vojvodina 4 : 1 TSC
09.04.2017 12:00 Spartak 4 : 0 Radnički (Zr)
09.04.2017 12:00 Vršac 8 : 3 Vršac United
09.04.2017 12:00 Bečej 1918 3 : 1 Hajduk junior
09.04.2017 12:00 Apolon 2 : 2 Radnički 1923
09.04.2017 15:30 Mokra Gora 0 : 1 Jošanica
09.04.2017 12:00 OFK Šabac 2 : 1 Donjošorac Sunrise
09.04.2017 12:00 Mačva (Š) 4 : 0 Mačva 2005
09.04.2017 14:00 Internacional 3 : 4 Radnički (O)
09.04.2017 10:00 Voždovac MK 2 : 3 Rad MK
09.04.2017 11:00 OFK Beograd MK 1 : 1 Teleoptik MK
09.04.2017 13:00 011 MK 4 : 0 BASK MK
09.04.2017 10:00 Studentski grad MK 0 : 0 Zemun MK
09.04.2017 10:00 Mladi borac : Bresje Superior
09.04.2017 Rudar 3 : 0 Napredak
09.04.2017 1. Maj 3 : 0 Donji Petrovci
09.04.2017 Partizan 4 : 2 Hrtkovci
09.04.2017 10:00 Vinogradar 0 : 7 Bačka 1901
09.04.2017 10:00 Polet 3 : 1 Ševac
09.04.2017 13:00 Prva Iskra 6 : 0 Zadrugar
09.04.2017 15:00 Graficar 1 : 1 Hajduk
09.04.2017 13:00 OFK Balkan 1 : 1 IMT
09.04.2017 10:00 Avala 1939 1 : 3 Vinca
09.04.2017 11:00 Beograd 1929 3 : 2 Žarkovo
09.04.2017 10:00 OLE 5 : 0 Palilulac
09.04.2017 11:00 Torlak 1 : 2 Postar 1930
09.04.2017 14:00 Novi Beograd MK 2 : 1 OFK Zabrežje MK
09.04.2017 12:30 Petar Puača 4 : 1 Železničar
09.04.2017 10:00 Vojvodina 4 : 0 CFK
09.04.2017 10:00 Spartak 4 : 1 Proleter 2006
09.04.2017 10:00 Srem 3 : 1 Novi Sad 1921
09.04.2017 10:00 Kikinda 1909 6 : 2 Radnički (K)
09.04.2017 10:00 Vršac 3 : 1 Bečkerek 023
09.04.2017 10:00 Dinamo 1945 1 : 4 Radnički (Zr)
09.04.2017 10:00 Bačka 1901 2 : 12 TSC
09.04.2017 10:00 Bečej 1918 3 : 1 Hajduk junior
09.04.2017 11:00 Bane 0 : 0 Sport Klub 99
09.04.2017 12:00 Apolon 4 4 : 0 Pazar Juniors
09.04.2017 15:00 Apolon 3 : 2 AS
09.04.2017 11:00 Novi Pazar 2 : 5 Kiker
09.04.2017 11:00 Šumadija 1903 3 : 0 Radnički 1923
09.04.2017 13:00 Sloga (K) 5 : 1 Jošanica
09.04.2017 10:00 Omladinac 2014 4 : 2 Ribnica
09.04.2017 10:00 OFK Šabac 5 : 2 Donjošorac Sunrise
09.04.2017 10:00 Mačva (Š) 3 : 1 Mačva 2005
09.04.2017 10:30 Zemun 6 : 0 FSFV
09.04.2017 18:00 011 3 : 4 Rad
09.04.2017 13:00 Vozdovac 1 : 1 OFK Beograd
09.04.2017 11:00 Kolonija 7 : 1 Budućnost
09.04.2017 11:00 Jedinstvo Stević 4 : 2 Spartak 1911
09.04.2017 10:00 Partizan 2 : 0 Vršac united
09.04.2017 10:00 Sloga 2 : 0 Banat
09.04.2017 10:00 Pobeda 2 : 1 Posavina
09.04.2017 14:00 Trepča 0 : 5 OFK National AG
09.04.2017 10:30 Rudar 0 : 1 ND 2011
09.04.2017 10:00 Lola 4 : 2 Buducnost
09.04.2017 10:00 Institut 4 : 1 Graficar
09.04.2017 13:00 Zuce 5 : 2 GSP Polet
09.04.2017 09:00 Dorcol 2 : 0 13. Maj
09.04.2017 10:00 Banja 4 : 0 Rakovica
09.04.2017 17:00 Hajduk 5 : 4 Postar 1930
09.04.2017 10:00 Radnički 2 : 2 Radnički NB
09.04.2017 09:00 Lokomotiva 1 : 2 Internacional
09.04.2017 09:00 Sindjelic 2 : 1 Bežanija
09.04.2017 10:00 Sopot 1 : 1 Seceranac Ada
09.04.2017 08:30 Zemun MK 1 : 0 OFK Beograd MK
09.04.2017 10:00 BSK Borča MK 0 : 3 Čukarički MK
09.04.2017 10:00 Partizan MK 3 : 2 Crvena zvezda MK
09.04.2017 11:00 Petlić MK 2 : 7 Ada MK
09.04.2017 12:00 Boleč MK 4 : 0 Sinđelić MK
09.04.2017 14:30 PKB MK 0 : 6 Lokomotiva MK
09.04.2017 Morava 0 : 2 Lavice Dubočica
09.04.2017 Krstarica 1 : 0 Knjaževac 2015
09.04.2017 Jagodina 9 : 0 Majdanpek
09.04.2017 12:00 Bačka 1901 0 : 6 TSC
09.04.2017 10:00 Spartak 6 : 0 Vinogradar
09.04.2017 10:00 Partizan 0 : 4 Zabrezje
09.04.2017 10:00 Jedinstvo 6 : 2 Omladinac
09.04.2017 10:00 Skela 3 : 1 Zadrugar
09.04.2017 10:00 Buducnost 11 : 0 Sloga
09.04.2017 16:00 Trepča 0 : 9 OFK National AG
09.04.2017 12:00 Rudar 3 : 2 Sočanica
09.04.2017 Sloga 1 : 2 Senta
09.04.2017 Horgoš 1911 5 : 1 Potisje
09.04.2017 Kevi 0 : 6 Njerš Ištvan
09.04.2017 09:00 Atakante 6 : 0 Zvezdara
09.04.2017 14:30 Sindjelic 8 : 0 Lepusnica
09.04.2017 14:00 IMT B 5 : 12 OLE
09.04.2017 11:00 Radnicki NB 3 : 2 BSK 1925 B
09.04.2017 14:00 Torlak 2 : 0 Brodarac 1947
09.04.2017 10:00 Zmaj 1953 3 : 10 Zemun B

Košarka

09.04.2017 20:00 Smederevo 1953 78 : 98 Dynamic BG
09.04.2017 20:30 Kris Kros 95 : 85 Topola
09.04.2017 20:00 Jedinstvo 98 : 75 Stara Pazova
09.04.2017 18:00 Crvenka 83 : 87 Sveti Đorđe
09.04.2017 16:30 Mileševac 70 : 88 Zlatar
09.04.2017 18:00 Železničar 110 : 63 Priboj
09.04.2017 19:15 Mladost 93 : 72 Radan
09.04.2017 16:00 Vlasotince 61 : 94 Jablanica
09.04.2017 17:00 Žitko Basket 76 : 97 Zemun
09.04.2017 13:00 Tisa 89 : 83 Sivac
09.04.2017 16:30 Mladost Veternik 75 : 80 Sloboda NS
09.04.2017 19:00 Jadran 106 : 70 Jedinstvo
09.04.2017 13:00 Paraćin 112 : 71 Basket
09.04.2017 17:30 Sloga (PM) 72 : 60 Bane
09.04.2017 18:00 Stragari 74 : 63 Trepča
09.04.2017 17:20 Cerak 67 : 104 BASK
09.04.2017 14:00 Ljubovija 56 : 62 Bor
09.04.2017 16:00 Duga 75 : 56 Radnički 2016
09.04.2017 12:30 Gimnazijalac 77 : 64 Loznica
09.04.2017 18:00 Beočin 70 : 65 Proleter
09.04.2017 16:00 Srbobran 71 : 76 Radnički

Odbojka

09.04.2017 20:00 Toplički Vitezovi 3 : 2 FAP Livnica
09.04.2017 19:00 Dubočica 3 : 0 Metalac Takovo
09.04.2017 19:00 Srem Iton 3 : 0 Bečej
09.04.2017 16:40 Lucky Star 3 : 1 Loznica
09.04.2017 16:00 Šumadija 3 : 2 Rudar
09.04.2017 20:00 Gračac 1 : 3 Knez Lazar
09.04.2017 18:00 Arilje 3 : 0 Ribnica 2
09.04.2017 12:00 Lotus 0 : 3 Novi Pazar 2
09.04.2017 13:30 Partizan 3 : 1 Putevi
09.04.2017 17:00 Banat 3 : 0 Šid
09.04.2017 18:00 Topličanin 3 : 0 MOK Topličanin 97
09.04.2017 15:00 Desetka 3 : 1 Mladost
09.04.2017 16:00 Borac 3 : 0 Vranje
09.04.2017 15:30 Pirot 3 : 1 Hajduk Veljko
09.04.2017 17:15 Beograd 3 : 2 Smederevo
09.04.2017 17:00 Leskovac 98 3 : 1 FOK
09.04.2017 18:00 Žabalj Volej 0 : 3 Millennium
09.04.2017 16:00 Sterija 1 : 3 Ub
09.04.2017 17:00 Jagodina 3 : 1 Student
09.04.2017 15:00 Borac (Č) 2 : 3 Spartak (LJ)
09.04.2017 16:00 Ekonomac 3 : 2 Bambi volej
09.04.2017 17:00 Desetka 3 : 0 Stampedo
09.04.2017 17:00 Ruma 3 : 1 Panonija
09.04.2017 16:00 Lazarevac 3 : 0 Zaslon
09.04.2017 13:00 Tehničar 3 : 1 Ribnica
09.04.2017 16:00 Srbijanka 014 3 : 0 Mali Zvornik
09.04.2017 18:30 Fortuna plus 3 : 0 Smeč 5

Rukomet

09.04.2017 19:00 Inđija 23 : 23 Mokra Gora
09.04.2017 17:30 Srem Sm 23 : 24 ŽSK
09.04.2017 18:00 Vrbas 36 : 26 Mladost
09.04.2017 20:00 Sivac 31 : 33 Banatski Karlovac
09.04.2017 20:00 Novi Beograd 37 : 28 Metalac
09.04.2017 19:00 Jedinstvo 1974 19 : 22 Rekreativo
09.04.2017 18:00 Studentski grad 21 : 27 Mačva
09.04.2017 14:30 Hisar 22 : 38 Planinka
09.04.2017 19:00 Vlasotince 28 : 23 Jagodina
09.04.2017 18:30 ORK Bor 25 : 31 BSK Heba
09.04.2017 18:00 Mladost 27 : 25 Arilje
09.04.2017 20:00 Beli andjeo 22 : 20 Lokomotiva
09.04.2017 17:00 Vladimirovac 26 : 22 Slavija
09.04.2017 16:00 Putinci 25 : 27 Dolovo
09.04.2017 19:00 Metaloplastika 2 40 : 31 Prva Iskra Barič
09.04.2017 15:30 Beograd 34 : 31 Ub
09.04.2017 17:00 Smederevo 25 : 20 Lazarevac
09.04.2017 18:00 Progres 41 : 25 Morava
09.04.2017 19:00 Morava 84 26 : 30 Pirot
09.04.2017 18:00 Zlatar 2 30 : 22 Hidroelektrana
09.04.2017 19:00 Sjenica 37 : 23 Užice
09.04.2017 14:00 Sloga 30 : 28 Omladinac
09.04.2017 18:00 Prigrevica 29 : 29 Somborelektro
09.04.2017 19:00 Vojput 2 37 : 25 Sombor
09.04.2017 17:00 Unirea 24 : 19 Omladinac (D)
09.04.2017 16:30 Omladinac (I) 31 : 16 Gaj
09.04.2017 16:30 Nova Pazova 39 : 27 Hajduk
09.04.2017 17:00 Radnički 36 : 16 Ruma
09.04.2017 20:00 Župa 22 : 31 Minaqua Vojvodina
09.04.2017 16:00 Požarevac 24 : 29 Pančevo
09.04.2017 18:00 Metalac 20 : 30 Mladi radnik
09.04.2017 19:00 Mladost (NP) 23 : 20 Voždovac 1955
09.04.2017 20:00 Petrovac 19 : 15 ORK Loznica
09.04.2017 17:00 Metalac 2015 24 : 32 Radnički
09.04.2017 20:00 Topličanin 27 : 21 Mladost
09.04.2017 12:15 Bekament Bukovička Banja 2 37 : 14 Metalac AD
09.04.2017 19:30 Napredak 12 44 : 12 Košutnjak
09.04.2017 20:00 Čačak 24 : 39 Prijepolje
09.04.2017 18:30 Halas Jožef 19 : 18 Spartak
09.04.2017 19:30 Srem 46 : 14 Radnički
09.04.2017 19:30 Partizan 22 : 30 Sloven
09.04.2017 19:30 Mokrin 33 : 17 Apatin
09.04.2017 13:00 Niška Banja 19 : 22 Vlasotince

Futsal

09.04.2017 19:30 Forum 11 : 0 Srbobran
09.04.2017 19:00 Hajduk 3 : 4 International
09.04.2017 19:00 Viking 10 : 1 Apa Futsal
09.04.2017 19:00 Kraljevićevo 4 : 3 Bečej 2003
09.04.2017 20:30 Partenon 0 : 5 Mašinac
09.04.2017 18:00 Raška 2 : 4 RB
09.04.2017 18:15 Intelektualac 3 : 4 Srpska BGD
09.04.2017 22:30 Banjica 2 : 5 Gročanski
09.04.2017 19:00 Zlatar 033 3 : 0 Bezbednost 192
09.04.2017 18:00 92 0 : 3 Kosjerić
09.04.2017 17:00 Indians 2013 5 : 0 Kikinda
09.04.2017 16:30 As 3 : 8 Zufo

Ragbi 13

09.04.2017 12:30 Car Dušan Silni 8 : 60 Soko
09.04.2017 15:00 Morava Gepardi 10 : 50 Radnički (NB)

Američki fudbal

09.04.2017 15:00 Celtis Sombor 6 : 32 Blue Dragons Beograd
09.04.2017 15:00 Sirmium Legionaries SM 46 : 27 Panthers Pančevo
09.04.2017 15:00 Royal Crowns Kraljevo 28 : 0 Hawks Obrenovac
09.04.2017 13:00 Smederevo Bedemi 28 : 8 Imperatori Niš
Rista i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu