XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 517 utakmica za dan
Subota, 5 April 2014

Fudbal

05.04.2014 10:00 Rekreativo 011 3 : 3 Dunavac (D)
05.04.2014 15:30 OFK Crvenka 3 : 1 Mladost (JR)
05.04.2014 15:00 BSK Ledinci 5 : 0 BUK
05.04.2014 15:00 Semberija 1 : 0 Drina Amajlije
05.04.2014 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Sloboda
05.04.2014 15:00 Magnojević 01 0 : 1 Partizan
05.04.2014 15:00 Balatun 2 : 2 Akademac-UIS
05.04.2014 15:00 Novo Doba 4 : 0 Sloga 94
05.04.2014 15:00 Priboj 3 : 2 Međaši
05.04.2014 15:30 Radnički 1923 1 : 1 Sloboda Point
05.04.2014 15:30 Rad 1 : 0 OFK Beograd
05.04.2014 18:00 Partizan 1 : 1 Vojvodina
05.04.2014 18:00 Radnički (N) 1 : 1 Javor Matis
05.04.2014 15:30 Novi Pazar 2 : 2 Jagodina
05.04.2014 15:30 Spartak 1 : 2 Crvena zvezda
05.04.2014 15:30 Voždovac 3 : 0 Donji Srem
05.04.2014 15:30 Smederevo 0 : 0 Teleoptik
05.04.2014 15:30 Radnik 0 : 1 Dolina
05.04.2014 15:30 Timok 0 : 0 Mladost (L)
05.04.2014 15:30 Inđija 1 : 0 Sloga (K)
05.04.2014 15:30 Sloga (PM) 1 : 0 Proleter
05.04.2014 15:30 BSK Borča 1 : 0 Metalac (GM)
05.04.2014 15:30 Mladi radnik 0 : 1 Sloboda
05.04.2014 15:30 GFK Jasenica 1911 1 : 2 Loznica
05.04.2014 16:00 Đerdap 1 : 0 Žitorađa
05.04.2014 15:30 Radnički (S) 2 : 1 Radnički (NP)
05.04.2014 15:30 Sloga 1 : 1 Radnički (Š)
05.04.2014 16:00 BASK 0 : 0 IM Rakovica
05.04.2014 16:00 Dorćol 0 : 1 Žarkovo
05.04.2014 16:00 OFK Mladenovac 2 : 1 Sopot
05.04.2014 15:30 Trepča 1 : 0 Metalac
05.04.2014 15:30 Sloboda 3 : 2 Slavija
05.04.2014 15:30 Rudar 1 : 3 Dragačevo
05.04.2014 15:30 Železničar 1 : 0 Obilić
05.04.2014 15:30 Morava 0 : 4 Karađorđe
05.04.2014 15:30 VGSK 4 : 0 Homoljac
05.04.2014 15:30 FAP 2 : 0 Ribnica
05.04.2014 15:30 Jedinstvo 1945 2 : 0 Budućnost
05.04.2014 15:30 Radnički (V) 2 : 0 Sloga (S)
05.04.2014 15:30 Sevojno 3 : 2 Radnički Stobeks
05.04.2014 16:00 Pusta Reka 1 : 0 Zaplanjac
05.04.2014 16:00 Lužnica 2 : 1 Vlasina
05.04.2014 16:00 Balkanski 3 : 1 Budućnost
05.04.2014 16:00 Topličanin 2 : 0 BSK Bujanovac
05.04.2014 16:00 Sloga 0 : 1 Radan
05.04.2014 16:00 Svrljig 2 : 0 Dinamo
05.04.2014 16:00 Ozren 0 : 0 Rtanj
05.04.2014 15:30 Proleter 3 : 2 Bilećanin
05.04.2014 15:30 Vršac United 2 : 1 TSC
05.04.2014 15:30 Kozara 1 : 0 Borac (Sakule)
05.04.2014 15:30 Jedinstvo (BK) 0 : 2 Vršac
05.04.2014 15:30 Jedinstvo 0 : 2 Graničar 1924
05.04.2014 15:30 Polet 0 : 1 Jugović
05.04.2014 15:30 Sloga 2 : 1 Hajduk
05.04.2014 15:30 Crvena Zvezda 1 : 0 Vrbas
05.04.2014 15:30 Srbobran 1 : 3 Mladost
05.04.2014 15:30 Cement 3 : 1 Omladinac
05.04.2014 16:00 Balkan Mirijevo 3 : 0 PKB
05.04.2014 16:00 Radnički (NB) 2 : 1 Resnik
05.04.2014 16:00 Lepušnica 3 : 1 Crvena zvezda (MML)
05.04.2014 16:30 Grdica 2 : 0 Morava
05.04.2014 16:30 Goč 1 : 1 Polet
05.04.2014 16:00 Maršić 1 : 2 Ćava
05.04.2014 15:30 Karađorđe 2 : 0 Vinča
05.04.2014 15:30 Đerdap 2 : 0 Napredak 1936
05.04.2014 16:00 Jadar 4 : 2 Sindjelić
05.04.2014 15:30 Kolubara 1 : 0 Mladost (D)
05.04.2014 15:30 Rubribreza 3 : 0 Mladost (V)
05.04.2014 15:30 Spartak 1924 0 : 5 Zadrugar
05.04.2014 15:30 Banjani 4 : 1 Kačer
05.04.2014 15:00 Čajetina 6 : 3 Sečica
05.04.2014 15:00 Jasen 1 : 1 Železničar
05.04.2014 16:00 Naša krila 1936 2 : 2 Malošište
05.04.2014 16:00 Orljane 1 : 1 Borac (A)
05.04.2014 16:00 Radnički 1924 (K) 3 : 2 Rasovača
05.04.2014 16:00 Palilula 1 : 0 Borac (T)
05.04.2014 16:00 Omladinac 0 : 2 OFK Niš
05.04.2014 16:00 Aluminjum 1 : 3 Sloboda
05.04.2014 16:00 Budućnost 2 : 1 Vučje
05.04.2014 16:00 Jedinstvo (B) 3 : 0 Zloćudovo
05.04.2014 15:30 Jug Bogdan 4 : 0 Dunđerski
05.04.2014 15:30 Trbunje 3 : 0 Svetlost
05.04.2014 16:00 Spartak 1 : 1 Željuša
05.04.2014 16:00 Biljači 0 : 3 Čelik
05.04.2014 14:00 Glama 1 : 3 Oskar
05.04.2014 16:00 Morava 2 : 1 Sloga (R)
05.04.2014 16:30 Morava 1918 4 : 1 OFK Bratstvo
05.04.2014 16:30 OFK Tekstilac 1 : 1 Sloga
05.04.2014 16:00 FUD 4 : 0 Gradina
05.04.2014 16:00 Poljoprivrednik 1 : 0 Mačkovac
05.04.2014 16:00 Poreč 4 : 1 Sloga
05.04.2014 16:00 Krivelj 3 : 1 Radnički
05.04.2014 16:00 Zlot 1 : 1 Brestovac
05.04.2014 15:30 Bučje 1 : 2 Rudar (P)
05.04.2014 16:00 Sloga (P) 1 : 0 BAK
05.04.2014 16:30 Jadran 7 : 1 Čoka
05.04.2014 16:30 Panonija IM Topola 2 : 1 Preporod
05.04.2014 15:30 Krajina 1 : 2 Naftagas
05.04.2014 15:30 Begej 1 : 1 Omladinac
05.04.2014 15:30 Graničar 3 : 3 Hajduk
05.04.2014 15:30 OFK Mladost APA 7 : 1 Stanišić
05.04.2014 15:30 Polet 2 : 0 Omladinac (D)
05.04.2014 15:30 Crvenka 1 : 2 BSK
05.04.2014 15:30 OFK Odžaci 2 : 1 ŽAK
05.04.2014 16:00 Rudar 5 : 1 Železničar
05.04.2014 16:00 Hajduk (V) 1 : 3 1. Maj
05.04.2014 16:00 Partizan 0 : 3 Sremac
05.04.2014 16:00 Sloven (R) 2 : 0 Hrtkovci
05.04.2014 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Budućnost (G)
05.04.2014 15:30 ŽSK 12 : 0 Budućnost (M)
05.04.2014 15:30 Vojvodina (T) 0 : 0 Mladost (T)
05.04.2014 15:30 Veternik 0 : 0 Borac
05.04.2014 11:00 Komgrap 1 : 4 Jedinstvo
05.04.2014 11:00 Zmaj 1953 1 : 0 Obilić
05.04.2014 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 1 Policajac
05.04.2014 16:00 Napredak 1 : 0 Mladost (C)
05.04.2014 16:00 Budućnost 2 : 1 Borac
05.04.2014 16:00 Šumadija 3 : 2 Vranić
05.04.2014 16:00 Vlaška 3 : 1 Napredak
05.04.2014 15:00 Lunjevica 4 : 0 Ozrem PMH
05.04.2014 16:00 Sloga 0 : 0 Brezova
05.04.2014 16:00 Bratstvo 6 : 0 Jedinstvo (P)
05.04.2014 15:30 Polet 2 : 0 Jedinstvo (Lj)
05.04.2014 15:30 Žitkovica 2 : 1 Napredak
05.04.2014 16:00 TE Gučevo 1 : 3 Borac Lešnica
05.04.2014 16:30 Milicionar 0 : 3 BMR Petlovača
05.04.2014 15:30 Junior Novo Naselje 7 : 0 Milenko Pavlović
05.04.2014 15:30 Trešnjica 3 : 0 Borac
05.04.2014 16:00 Moravac (ZT) 1 : 1 Knežica
05.04.2014 16:00 Pobeda 5 : 2 Real
05.04.2014 16:00 Pobeda 1976 2 : 1 Polet (R)
05.04.2014 16:00 Kraljevo 2 : 1 Crvena Zvezda
05.04.2014 16:00 OFK Draževac 0 : 1 Jedinstvo
05.04.2014 16:00 Tempo 1 : 3 Ratar
05.04.2014 16:00 OFK Sloga (D) 0 : 0 Gredetin
05.04.2014 16:00 Jastrebac 4 : 1 Jugovići 1976
05.04.2014 16:00 Delijski Vis 2 : 3 Sečanica
05.04.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Polet
05.04.2014 16:00 Mladost (M.S) 1 : 6 Dragoš
05.04.2014 16:00 Sloboda 0 : 2 Borac
05.04.2014 16:30 Zenit 0 : 0 Ursule
05.04.2014 16:30 Radnički 2 : 0 Mladost (S)
05.04.2014 15:30 Blagotin 4 : 2 14. Oktobar
05.04.2014 16:00 Kladušnica 0 : 2 Napredak
05.04.2014 16:00 Malajnica 2 : 1 Smedovac
05.04.2014 15:30 Bukovik 2 : 0 Napredak 1976
05.04.2014 15:30 Mladost 1 : 2 Sloga
05.04.2014 16:00 Partizan (U) 1 : 2 Vladimirovac
05.04.2014 16:30 Hajduk 1 : 9 Obilić
05.04.2014 16:30 Potisje 6 : 0 Tisa B (A)
05.04.2014 16:30 Radnički Gladiolus 2 : 2 Slavija
05.04.2014 16:30 Radnički 1905 6 : 2 Žednik
05.04.2014 16:30 Dušan Silni 2 : 0 Zrinjski 1932
05.04.2014 15:30 Mladost 1 : 0 Terekveš
05.04.2014 17:30 Noćaj 0 : 1 Podrinje
05.04.2014 15:30 Šajkaš 1908 1 : 1 Dinamo
05.04.2014 15:30 OFK Futog 7 : 0 Borac
05.04.2014 15:30 Železničar 0 : 3 Bačka
05.04.2014 15:30 Slavija 13 : 0 Čenej
05.04.2014 15:30 Sofeks 0 : 0 Fruškogorski partizan
05.04.2014 16:00 Stari Grad 5 : 0 Krivanj
05.04.2014 16:00 Soko 0 : 1 Kulpin
05.04.2014 16:00 Studenski Grad 1 : 5 Busije
05.04.2014 16:00 Olimpija 0 : 3 Šećeranac
05.04.2014 16:30 Lazarevac 5 : 4 Sloga
05.04.2014 16:30 Mladost (Č) 1 : 1 Rudar
05.04.2014 OFK Slatina 2 : 5 Drlupa
05.04.2014 Ropočevo 4 : 6 Denim
05.04.2014 Sloga 2012 0 : 2 Vis
05.04.2014 Mladost 4 : 3 Mladost
05.04.2014 OFK Rogača 3 : 2 Rudar 2012
05.04.2014 4 Juli 2 : 0 Stojnik
05.04.2014 Vojvoda 0 : 1 Sibnica
05.04.2014 16:00 Partizan 2 : 1 Heroj-Polet
05.04.2014 16:00 Avala 1939 6 : 2 Zuce
05.04.2014 16:30 Stara Čaršija 1 : 1 Musina Reka
05.04.2014 16:30 Popovići 0 : 1 Mladost 1925
05.04.2014 15:30 Brana Paunović 0 : 3 Melnica
05.04.2014 15:30 Zadrugar 3 : 0 OFK Homolje
05.04.2014 15:30 Budućnost 5 : 3 Laznica
05.04.2014 15:30 Jasenovac 6 : 1 Zvezda
05.04.2014 Kobilje 0 : 2 BSK
05.04.2014 Jedinstvo (S) 2 : 1 Stig (MC)
05.04.2014 16:00 Bratstvo 2 : 3 Goblen
05.04.2014 16:00 Nomanica 1 : 0 Moravac
05.04.2014 16:00 Veliko Trnjane 6 : 0 BSK
05.04.2014 16:00 Susica 2012 4 : 1 Real
05.04.2014 16:00 Bratstvo 0 : 0 Radnik 2013
05.04.2014 16:00 Milanovo 3 : 4 Turekovac
05.04.2014 16:00 Kolonija 1 : 1 Morava (R)
05.04.2014 16:30 Radnik 3 : 0 Jedinstvo
05.04.2014 15:00 Parcane 0 : 0 Borac
05.04.2014 15:00 Varvarin 2 : 0 Kiseljak
05.04.2014 15:00 Kamenorezac 76 3 : 0 Omladinac (U)
05.04.2014 15:00 Moravac-C 74 2 : 1 Stevka Bozurevka
05.04.2014 15:00 Omladinac (O) 4 : 2 Polet 57
05.04.2014 15:00 Sloboda 1948 0 : 2 Mladost
05.04.2014 15:45 Jugovići 1 : 1 Rujišnik
05.04.2014 16:00 Naša Krajina 3 : 0 Gaj
05.04.2014 16:00 OFK Barice 0 : 3 Lokve
05.04.2014 16:00 Graničar 4 : 0 Crvena Zvezda
05.04.2014 Mitros 5 : 0 OFK Bosut
05.04.2014 16:30 Oniks 2 : 1 Hajduk
05.04.2014 16:30 Bresje 6 : 3 PSS-192
05.04.2014 16:30 Mladost 1 : 4 OFK Dragoševac
05.04.2014 16:30 Belica 1 : 3 OFK Borac
05.04.2014 16:30 Šantarovac 3 : 1 Crnovršanin
05.04.2014 16:00 Crvena Zastava 3 : 4 Pobeda
05.04.2014 16:00 Zvezda Konatice 1 : 0 Baljevac
05.04.2014 16:00 Skela 1 : 1 Sloga
05.04.2014 16:00 Duboko 3 : 1 Proleter
05.04.2014 16:00 Rekreativo 1 : 1 Borac
05.04.2014 16:00 Partizan 5 : 0 Ljubinić
05.04.2014 15:30 OFK Petrovac 3 : 0 Dečić
05.04.2014 15:30 Mornar 0 : 0 Budućnost
05.04.2014 15:30 Zeta 0 : 5 Čelik
05.04.2014 15:30 Rudar 0 : 1 Lovćen
05.04.2014 15:30 Grbalj 1 : 1 Sutjeska
05.04.2014 15:30 Mladost 3 : 2 Mogren
05.04.2014 Slavija 2 : 0 Borac
05.04.2014 Zrinjski 3 : 2 Široki Brijeg
05.04.2014 Radnik 3 : 0 Leotar
05.04.2014 Željezničar 3 : 0 Čelik
05.04.2014 Vitez 2 : 1 Olimpic
05.04.2014 Travnik 1 : 1 Mladost
05.04.2014 Zvijezda 1 : 2 Velež
05.04.2014 Rudar 0 : 0 Sarajevo
05.04.2014 15:00 Drina (Z) 1 : 1 Sloga
05.04.2014 15:00 Drina HE 2 : 1 Proleter
05.04.2014 15:00 Podrinje 4 : 3 Modriča Maxima
05.04.2014 15:00 Sloboda (NG) 2 : 0 Kozara
05.04.2014 15:00 Borac 1 : 0 Mladost
05.04.2014 15:00 Sutjeska 1 : 1 Napredak
05.04.2014 13:00 Sloga (K) 3 : 2 BSK Borča
05.04.2014 10:00 Brodarac 0 : 0 Partizan
05.04.2014 13:00 ČSK Pivara 4 : 2 Napredak
05.04.2014 10:00 OFK Hajduk 5 : 0 Novi Sad
05.04.2014 10:00 Omladinac 2 : 2 Radnički (SM)
05.04.2014 10:00 Proleter 2006 0 : 0 Banat
05.04.2014 10:00 Dinamo 1 : 0 Vršac United
05.04.2014 10:00 Radnički (NP) 2 : 0 Proleter (NS)
05.04.2014 11:00 Takovo 0 : 8 Metalac (GM)
05.04.2014 13:00 Palilulac 1 : 1 Car Konstantin
05.04.2014 11:00 Dinamo 3 : 0 Radan
05.04.2014 15:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Žitoradja
05.04.2014 16:00 Moravac Orion 1 : 5 Radnički (N)
05.04.2014 15:00 Kolonija 2 : 2 Vulturul
05.04.2014 11:00 Budućnost (BB) 2 : 6 Radnički (K)
05.04.2014 12:00 Mladost (O) 7 : 1 Partizan (G)
05.04.2014 14:00 Sloga (BNS) 3 : 3 C.zvezda
05.04.2014 16:00 Polet 2 : 1 Vojvodina
05.04.2014 16:00 Glogonj 4 : 1 Slavija
05.04.2014 15:00 Dolina 8 : 0 Radnički (B)
05.04.2014 13:00 Napredak 1 : 3 Vojvodina
05.04.2014 12:00 Bačka 1901 3 : 0 Mladost (L)
05.04.2014 12:00 Vršac 1 : 2 Vrbas
05.04.2014 12:00 Radnički (S) 1 : 1 Dinamo
05.04.2014 12:00 Inđija 3 : 1 Bečej
05.04.2014 12:00 Banat 0 : 4 Proleter 2006
05.04.2014 12:00 Vojvodina 3 : 0 Železničar
05.04.2014 12:00 TSC 1 : 3 OFK Hajduk
05.04.2014 12:00 Novi Sad 3 : 0 Spartak
05.04.2014 11:00 Sloga (K) 4 : 0 Bane
05.04.2014 10:00 Mladost (L) 2 : 4 Javor
05.04.2014 11:00 Šumadija 1903 0 : 2 Sloga (P)
05.04.2014 11:00 Metalac (GM) 1 : 0 Novi Pazar
05.04.2014 12:00 Sloga 1940 0 : 3 Sevojno
05.04.2014 11:00 Olimpia A 7 : 0 Čantavir
05.04.2014 10:00 Tavankut 1 : 2 Subotica
05.04.2014 11:30 Palić 3 : 0 Senta
05.04.2014 17:00 Borac (St) 5 : 0 Jedinstvo Stević
05.04.2014 16:00 Omladinac (O) 2 : 1 Banat
05.04.2014 14:00 Zemun 0 : 0 AS
05.04.2014 12:00 Partizan 7 : 0 Rad
05.04.2014 11:00 Savacijum 2 : 0 Crvena zvezda
05.04.2014 15:00 Napredak 3 : 0 Nacional
05.04.2014 11:00 Loznica 0 : 5 OFK Beograd
05.04.2014 11:00 Borac 0 : 3 Sloboda Point
05.04.2014 10:00 Bačka 1901 3 : 0 Mladost (L)
05.04.2014 10:00 Vršac 4 : 1 Vrbas
05.04.2014 10:00 Radnički (S) 1 : 0 Dinamo
05.04.2014 10:00 Inđija 3 : 1 Bečej
05.04.2014 10:00 Banat 0 : 5 Proleter 2006
05.04.2014 10:00 Vojvodina 6 : 0 Železničar
05.04.2014 10:00 TSC 0 : 1 OFK Hajduk
05.04.2014 10:00 Novi Sad 1 : 2 Spartak
05.04.2014 10:00 BIP 0 : 1 Čačak 94
05.04.2014 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 3 Šumadija 1903
05.04.2014 15:30 Kiker 4 : 0 Sloga 1940
05.04.2014 10:00 AFK 0 : 7 Obilić
05.04.2014 10:00 Partizan (U) 1 : 13 Radnički 1927
05.04.2014 11:00 Hajdučica 0 : 2 Banat
05.04.2014 10:00 Kolonija 3 : 0 Strela
05.04.2014 14:00 Borac (St) 3 : 0 Mika Antić
05.04.2014 16:00 Mladost (V) 5 : 1 BSK
05.04.2014 11:00 Proleter 8 : 2 Budućnost (A)
05.04.2014 12:00 Jedinstvo Stević 11 : 1 Unirea
05.04.2014 10:00 Dolina 3 : 3 Jugoslavija
05.04.2014 Sloga 3 : 0 Mladi radnik
05.04.2014 10:00 Čantavir 1 : 3 Senta
05.04.2014 10:00 Spartak '02 5 : 1 Vinogradar
05.04.2014 10:00 Čoka 0 : 9 Spartak '01
05.04.2014 10:00 Bačka 1901 5 : 2 Potisje
05.04.2014 10:00 Zeleznicar 1 : 3 OFK Osecina
05.04.2014 10:00 Krusik 2 1 : 6 Jedinstvo
05.04.2014 10:00 Šumadija 3 : 0 Radnicki 1923 I
05.04.2014 10:00 Slavija 2 : 4 Apolon 4 II
05.04.2014 10:00 Gruža 0 : 7 Šumadija 1903 I
05.04.2014 Tutin 1 : 1 Rudar (B)
05.04.2014 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 0 OFK Lešak
05.04.2014 Pionir 028 1 : 3 Mokra Gora
05.04.2014 Kosmet 7 : 0 Trepča

Košarka

05.04.2014 19:00 Crvena zvezda Telekom 85 : 63 Borac Mozzart Sport
05.04.2014 19:00 Mega Vizura 94 : 84 Crnokosa
05.04.2014 19:00 Kolubara LA 2003 99 : 95 Proleter Naftagas
05.04.2014 15:30 Beovuk 72 106 : 72 Šabac
05.04.2014 19:00 Radnički 81 : 85 Mladost (Z)
05.04.2014 19:30 Spartak 90 : 87 Jagodina
05.04.2014 18:00 Sokobanja 73 : 76 Zdravlje Leskovac
05.04.2014 18:00 Dimitrovgrad 51 : 90 Niš
05.04.2014 18:00 Kuršumlija 78 : 87 Prokuplje
05.04.2014 19:30 OKK Junior 74 : 76 Knjaževac
05.04.2014 17:00 Nova Pazova 58 : 85 Stara Pazova
05.04.2014 19:00 Odžaci 94 : 74 Velika Kikinda
05.04.2014 19:00 Jedinstvo 94 : 79 Akademik
05.04.2014 19:00 Dunav 74 : 62 Hajduk
05.04.2014 17:00 Slodes 79 : 50 Torlak
05.04.2014 14:00 BKK Radnički 68 : 81 Zvezdara
05.04.2014 13:30 Astra 81 : 86 Zemun
05.04.2014 20:30 Žitko Basket 90 : 122 Žarkovo
05.04.2014 Play off 71 : 64 Užice
05.04.2014 Vladimirci 87 : 84 Klik
05.04.2014 Student BB 78 : 62 Ivanjica
05.04.2014 M015 20 : 0 Čačak 94
05.04.2014 Železničar 90 : 106 Mionica
05.04.2014 Milan Trivić 2 62 : 56 Ras
05.04.2014 Surčin Dobanovci 68 : 54 Grocka
05.04.2014 Mladost 2009 2 75 : 73 Umka 2009
05.04.2014 Flash 59 : 82 Vitez
05.04.2014 Zvezdara 2 80 : 58 Mladenovac
05.04.2014 Basket Top 69 : 62 Starinski
05.04.2014 Paraćin 89 : 77 Trepča
05.04.2014 Korićani 90 : 66 Ušće
05.04.2014 Požarevac 64 : 70 Šumarice
05.04.2014 Sloga (PM) 63 : 84 Mladost
05.04.2014 Goč 0 : 20 Župa
05.04.2014 13:30 Futog Tehnomer 86 : 66 Budućnost
05.04.2014 20:30 Selekta 91 : 85 Sport Key Plus
05.04.2014 20:00 Apatin 0 : 20 Sloboda NS
05.04.2014 20:00 Crvenka 83 : 81 Vojvodina NM
05.04.2014 11:30 Kadet 69 : 73 Mladost Veternik
05.04.2014 Indians Basket 82 : 64 Pink
05.04.2014 Banatski Karlovac 57 : 65 Radnički
05.04.2014 Družina Kozlovac 48 : 92 BNS
05.04.2014 Jadran 73 : 66 Partizan
05.04.2014 Vojka 65 : 70 Kris Kros
05.04.2014 Omladinac 85 : 80 Dinamo
05.04.2014 19:30 Radivoj Korać 94 : 45 Srbobran Reahem
05.04.2014 17:30 Spartak 70 : 91 Partizan
05.04.2014 18:00 Stara Pazova 82 : 66 Jagodina 2001
05.04.2014 21:00 Šumadija 72 : 66 Vojvodina Nis Gas
05.04.2014 18:00 Basket Star 93 : 81 Beočin
05.04.2014 Ivanjica 47 : 41 Play Off
05.04.2014 Železničar 85 : 65 Loznica
05.04.2014 Time Out 58 : 67 Kraljevo
05.04.2014 Ljubovija 20 : 0 Karaburma

Odbojka

05.04.2014 19:00 Inđija 0 : 3 Novi Pazar-Junior
05.04.2014 19:00 Putevi 3 : 0 Timok
05.04.2014 19:00 Mladenovac 0 : 3 Kosovska Mitrovica
05.04.2014 19:00 Železničar 3 : 0 VGSK
05.04.2014 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Priboj
05.04.2014 16:00 Desetka 3 : 0 Radan
05.04.2014 17:30 Mladost 1 : 3 Hajduk Veljko
05.04.2014 Jagodina 0 : 3 Niš
05.04.2014 Milenijum 2 : 3 Topličanin
05.04.2014 16:00 Borac 3 : 0 Pirot
05.04.2014 Novi Sad 3 : 0 Hercegovina
05.04.2014 Futog 3 : 2 Srem Iton
05.04.2014 19:00 Stražilovo 3 : 2 Sloven
05.04.2014 17:00 Proleter 1 : 3 Bavanište
05.04.2014 Vojvodina 2 2 : 3 Vrbas
05.04.2014 Roda 3 : 2 Obrenovac
05.04.2014 Radnički 2 3 : 2 Obilić
05.04.2014 VA 014 3 : 0 Jedinstvo
05.04.2014 14:00 Loznica 0 : 3 Sterija
05.04.2014 Šumadija 3 : 1 Rudar
05.04.2014 Karađorđe 3 : 2 Mladi Radnik 2
05.04.2014 Carina 3 : 0 Crnjanski
05.04.2014 Busije 1 : 3 As
05.04.2014 14:30 Blok Aut 3 : 1 Duga
05.04.2014 18:00 Partizan Vizura 3 : 0 Crvena zvezda 2:0
05.04.2014 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Mladost
05.04.2014 18:00 Futog 3 : 0 Radnički (K)
05.04.2014 19:00 Kraguj 3 : 0 Student
05.04.2014 Borac 1 : 3 Ekonomac
05.04.2014 17:00 Putevi Trendteks 3 : 2 Sloboda S
05.04.2014 16:00 Tajm 2 : 3 Ivanjica
05.04.2014 17:00 Gimnazijalac 3 : 0 Tutin Stil Jasen
05.04.2014 Zlatar 2 : 3 Zlatibor
05.04.2014 Majdanpek FBC 0 : 3 LE-016
05.04.2014 Vranje 1 : 3 Hajduk Veljko
05.04.2014 Leskovac 98 3 : 0 Topličanin
05.04.2014 Milenijum 3 : 1 Paraćin
05.04.2014 18:00 Bor 0 : 3 Jagodina
05.04.2014 Klek Srbijašume 3 : 0 Mladost
05.04.2014 Radnički 1 : 3 Slavija
05.04.2014 14:30 Vršac 3 : 0 Vrbas
05.04.2014 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Ruma
05.04.2014 Omladinac 3 : 2 FOK
05.04.2014 Obilić 0 : 3 Šumadija
05.04.2014 Spartak 3 : 2 Lazarevac
05.04.2014 Imlek 3 : 2 Smederevo
05.04.2014 Poštar 064 3 : 1 Spas
05.04.2014 Beograd 3 : 0 Sterija
05.04.2014 Novi Sad 2 : 3 Žabalj Volej
05.04.2014 Futog 2 3 : 1 NS Tim
05.04.2014 NS Volej tim 0 : 3 Čemp 07
05.04.2014 VST 3 : 0 Grbić
05.04.2014 Partizan 3 : 2 Futog vest
05.04.2014 Hercegovina 3 : 0 Vojvoda Stepa
05.04.2014 Krajišnik 3 : 0 Žitište
05.04.2014 Banat 3 : 0 Koral
05.04.2014 Kikinda 3 : 1 Volejstars
05.04.2014 MD Zrenjanin 2 3 : 2 Proleter
05.04.2014 Prvi Tempo 1 : 3 Eaton Srem Tempo 2
05.04.2014 Neoplanta 0 : 3 Maks
05.04.2014 Trijumf 2013 3 : 0 Beočin Metal
05.04.2014 Odbojka 013 1 : 3 Star
05.04.2014 Dunav 0 : 3 Mladost
05.04.2014 CVS 1 : 3 Volejstars
05.04.2014 Hajduk 3 : 0 Bečej
05.04.2014 Turija 0 : 3 Merkur
05.04.2014 Apatin 3 : 2 Goks In
05.04.2014 Senta 1 : 3 NIS Spartak 2
05.04.2014 Partizan Vizura 2 3 : 0 Komete
05.04.2014 Mladenovac 0 : 3 As
05.04.2014 Železnik 2012 0 : 3 Dunav
05.04.2014 Pionir 3 : 2 Roda
05.04.2014 Blok-aut 1 : 3 As Batajnica
05.04.2014 Rudar 0 : 3 Carina
05.04.2014 Mladi Radnik 3 : 0 Tehničar
05.04.2014 VGSK 3 : 0 Tvrđava L
05.04.2014 Plana 3 : 0 Mladi Radnik 2
05.04.2014 Desetka 3 : 0 Caribrod
05.04.2014 Aleksinac 2 : 3 Stampedo
05.04.2014 Pirot 3 : 0 As
05.04.2014 Jedinstvo 2 3 : 1 Sremac
05.04.2014 Srem 022 0 : 3 Mitrovica
05.04.2014 Radinci Volej 2 : 3 Sloga
05.04.2014 Mladost 0 : 3 Prvi Tempo 2
05.04.2014 Vollejstar 3 : 0 Zlatica
05.04.2014 Topola 0 : 3 Subotica
05.04.2014 Panonija 0 : 3 KI 0230
05.04.2014 Kikinda 2 0 : 3 Čoka

Rukomet

05.04.2014 19:00 ŽSK 27 : 35 Proleter
05.04.2014 19:30 Dinamo 36 : 27 Jedinstvo
05.04.2014 19:00 Hercegovina 22 : 18 Inđija
05.04.2014 19:00 Lavovi BP 26 : 29 Crvenka
05.04.2014 18:30 Novi Beograd 29 : 32 Smederevo
05.04.2014 20:00 Obilić 33 : 25 Loznica
05.04.2014 Bask 24 : 27 Primus Car Dušan
05.04.2014 19:00 Knez Lazar 2 26 : 38 Karađorđe
05.04.2014 16:30 Štrpce Tandems 26 : 36 Lokomotiva
05.04.2014 17:30 Prva Petoletka 35 : 30 Sloga
05.04.2014 Crvenka II 22 : 28 Apatin
05.04.2014 Vladimirovac 32 : 23 Napredak
05.04.2014 Metalac 23 : 21 Jabuka
05.04.2014 Studentski grad 21 : 18 Jedinstvo 1974
05.04.2014 18:00 Sloga 32 : 31 Mačva
05.04.2014 20:00 Ub 31 : 30 Radnički
05.04.2014 19:00 Udarnik 22 : 25 Rekreativo
05.04.2014 16:00 Niška Banja 35 : 29 Morava
05.04.2014 17:00 Radan 20 : 21 Bela Palanka
05.04.2014 18:00 Hisar 32 : 28 Aleksinac
05.04.2014 16:00 Pirot 30 : 19 Progres
05.04.2014 20:30 Atenica 21 : 25 Sjenica
05.04.2014 Dinamo 2 32 : 22 Crepaja
05.04.2014 Mladost (O) 21 : 24 Radnički
05.04.2014 Dolovo 30 : 21 Spartak
05.04.2014 Omladinac (I) 24 : 19 Omladinac (D)
05.04.2014 Glogonj 22 : 26 Budućnost
05.04.2014 20:00 Borac 28 : 24 Grafičar
05.04.2014 20:00 Graničar 27 : 25 Vojput 2
05.04.2014 20:00 Sombor 26 : 30 Dalmatinac
05.04.2014 20:00 Prigrevica 33 : 22 Čonoplja 1947
05.04.2014 19:00 Knjaz Miloš 28 : 20 BMS Milenijum
05.04.2014 19:30 Radnički (KG) 41 : 29 Crvena Zvezda
05.04.2014 19:00 Radnički (S) 20 : 30 Jagodina
05.04.2014 18:00 Kikinda 29 : 21 Vojvodina
05.04.2014 Sloga 19 : 33 Metalac AD
05.04.2014 Prijepolje 27 : 37 Metalac
05.04.2014 Napredak 12 30 : 30 Knjaz Miloš 2
05.04.2014 Košutnjak 18 : 33 Župa
05.04.2014 Petrovac 12 : 34 ORK Loznica
05.04.2014 Mačva 24 : 32 Cepelin
05.04.2014 Junior 33 : 19 Rudar
05.04.2014 VGSK 23 : 21 Mladost
05.04.2014 Jedinstvo 29 : 22 Želja
05.04.2014 Topola 31 : 31 Apatin
05.04.2014 Petrovaradin 19 : 25 Vrbas
05.04.2014 Spartak 24 : 23 Laki
05.04.2014 Naftagas 24 : 16 Miletić
05.04.2014 11:30 Naisa 3 26 : 20 Knjaževac 2
05.04.2014 18:00 Vlasotince 26 : 30 Rtanj
05.04.2014 16:00 Dubočica 21 : 28 Morava Han
05.04.2014 19:00 Žitorađa 21 : 31 Aleksinac

Futsal

05.04.2014 19:00 SAS 5 : 3 Vranje
05.04.2014 18:00 Tvrdjava 2 : 1 Deus Futsal
05.04.2014 18:00 Zemun 10 : 5 Ekonomist
05.04.2014 19:30 Gardec 2 : 3 Slodes
05.04.2014 19:30 Srbobran 18 : 0 Sremski Vitezovi
05.04.2014 Gurgusovac 9 : 4 Babušnica 2011
05.04.2014 Kopernikus Vidre 2 2 : 1 Zufo
05.04.2014 Ekonomist 4 : 3 Timok
05.04.2014 VIK Naisus 4 : 3 Dolap

Američki fudbal

05.04.2014 16:00 SBB Vukovi Beograd 46 : 6 Forestlanders Mladenovac
05.04.2014 11:00 Wild Boars Kragujevac 37 : 7 Indians Inđija
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.