04.04
15:30
Mladi proleter
Dedinje
1
0
|
04.04.2014 15:30 | Mladi proleter | 1 : 0 | Dedinje |
04.04
16:00
Dedinje Junajted
Bjelica
1
1
|
04.04.2014 16:00 | Dedinje Junajted | 1 : 1 | Bjelica |
04.04
18:00
TEK Sloga
Sloboda
1
0
|
04.04.2014 18:00 | TEK Sloga | 1 : 0 | Sloboda |
04.04
13:00
Jagodina
Crvena zvezda
2
3
|
04.04.2014 13:00 | Jagodina | 2 : 3 | Crvena zvezda |
04.04
Tutin
Rudar (B)
3
2
|
04.04.2014 | Tutin | 3 : 2 | Rudar (B) | |||||
04.04
JoŔanica ND
Rudar (B)
2
3
|
04.04.2014 | JoŔanica ND | 2 : 3 | Rudar (B) | |||||
04.04
Granit
OFK Nacional
4
7
|
04.04.2014 | Granit | 4 : 7 | OFK Nacional | |||||
04.04
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Bane
1
1
|
04.04.2014 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 1 : 1 | Bane | |||||
04.04
Kosmet
TrepÄa
1
1
|
04.04.2014 | Kosmet | 1 : 1 | TrepÄa | |||||
04.04
Å F FenerbahÄe
Rudar (KM)
4
1
|
04.04.2014 | Å F FenerbahÄe | 4 : 1 | Rudar (KM) |
04.04
18:30
Sloga (P)
Novi Pazar
79
84
|
04.04.2014 18:30 | Sloga (P) | 79 : 84 | Novi Pazar | |||||
04.04
19:00
Svilajnac
Zlatibor
90
73
|
04.04.2014 19:00 | Svilajnac | 90 : 73 | Zlatibor | |||||
04.04
19:00
Prva Petoletka
Ub
72
84
|
04.04.2014 19:00 | Prva Petoletka | 72 : 84 | Ub | |||||
04.04
18:30
TemniÄ
Zlatar
59
81
|
04.04.2014 18:30 | TemniÄ | 59 : 81 | Zlatar | |||||
04.04
19:00
Priboj
Plana
80
85
|
04.04.2014 19:00 | Priboj | 80 : 85 | Plana |
04.04
18:00
Jablanica
Mladost
82
64
|
04.04.2014 18:00 | Jablanica | 82 : 64 | Mladost |
04.04
18:30
Mladost Teletehnika
Vrbas
87
93
|
04.04.2014 18:30 | Mladost Teletehnika | 87 : 93 | Vrbas | |||||
04.04
19:30
Topola
Ruma
104
85
|
04.04.2014 19:30 | Topola | 104 : 85 | Ruma |
04.04
19:00
Bask
Mladost 2009
61
66
|
04.04.2014 19:00 | Bask | 61 : 66 | Mladost 2009 | |||||
04.04
16:00
Viva Basket
Beko
92
90
|
04.04.2014 16:00 | Viva Basket | 92 : 90 | Beko |
04.04
19:30
Morava
Mladost (Ä)
89
71
|
04.04.2014 19:30 | Morava | 89 : 71 | Mladost (Ä) | |||||
04.04
16:00
Vojvodina
Napredak Maksi Ko
84
74
|
04.04.2014 16:00 | Vojvodina | 84 : 74 | Napredak Maksi Ko |
04.04
20:00
Smederevo
Borac
0
3
|
04.04.2014 20:00 | Smederevo | 0 : 3 | Borac | |||||
04.04
19:00
Klek SrbijaŔume
Dunav Volley
3
2
|
04.04.2014 19:00 | Klek SrbijaŔume | 3 : 2 | Dunav Volley |
04.04
20:00
Valjevo
Varadin
3
2
|
04.04.2014 20:00 | Valjevo | 3 : 2 | Varadin | |||||
04.04
17:00
Libero ÄA
Crnokosa
0
3
|
04.04.2014 17:00 | Libero ÄA | 0 : 3 | Crnokosa | |||||
04.04
20:00
RadniÄki Beograd
Zrenjanin 023
3
2
|
04.04.2014 20:00 | RadniÄki Beograd | 3 : 2 | Zrenjanin 023 |
04.04
18:30
Naisa
ŽelezniÄar
35
14
|
04.04.2014 18:30 | Naisa | 35 : 14 | ŽelezniÄar |
04.04
18:45
Apa futsal
Telep
3
0
|
04.04.2014 18:45 | Apa futsal | 3 : 0 | Telep | |||||
04.04
20:30
BSK
Å ampion
3
7
|
04.04.2014 20:30 | BSK | 3 : 7 | Å ampion |
04.04
19:00
Ekonomac
VIK Naisus
6
1
|
04.04.2014 19:00 | Ekonomac | 6 : 1 | VIK Naisus |