XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Nedelja, 4 Septembar 2016

Fudbal

04.09.2016 16:30 Radnički 0 : 3 Mačva
04.09.2016 16:30 OFK Odžaci 2 : 0 Dinamo
04.09.2016 16:00 Brskovo 4 : 1 Petnjica
04.09.2016 16:00 Mogren 0 : 2 Arsenal
04.09.2016 16:00 Sloga (R) 7 : 0 Sloga (SB)
04.09.2016 16:30 Železničar 1 : 1 Dunav
04.09.2016 16:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Mihajlovac 1934
04.09.2016 16:30 Moravac Orion 3 : 1 Trstenik PPT
04.09.2016 11:00 Car Konstantin 1 : 2 Timok
04.09.2016 16:30 Radan 2 : 1 Sloga (D)
04.09.2016 16:30 Temnić 1924 3 : 0 Jedinstvo (P)
04.09.2016 16:30 BSK Batajnica 1 : 1 Dorćol
04.09.2016 16:30 Stepojevac Vaga 1 : 3 Crvena Zvezda
04.09.2016 11:00 Grafičar 1 : 0 GSP Polet
04.09.2016 16:30 Tekstilac 0 : 1 Radnički (S)
04.09.2016 16:30 Budućnost (G) 4 : 1 Tisa (A)
04.09.2016 16:30 Potisje 1 : 0 Tavankut
04.09.2016 16:30 Zadrugar 2 : 0 OFK Vrbas
04.09.2016 16:30 Mladost (T) 0 : 1 Bečej 1918
04.09.2016 16:30 Polet (N) 6 : 1 Sloga
04.09.2016 16:30 Slavia 3 : 2 Dinamo 1945
04.09.2016 16:30 ŽAK 1 : 2 Jedinstvo (NB)
04.09.2016 10:00 Kabel 0 : 0 Mladost (BJ)
04.09.2016 10:00 Sofeks 0 : 3 Hajduk 1925 Podunavac
04.09.2016 16:30 Borac 1 : 1 Sremac Vojka
04.09.2016 16:30 Hajduk (B) 0 : 0 Hajduk (Č)
04.09.2016 16:30 Kupinovo 3 : 1 Sloga
04.09.2016 16:30 Miokovci 1 : 0 Radnički (K)
04.09.2016 16:30 Tutin 6 : 0 Ovčar
04.09.2016 16:30 Dragačevo 4 : 0 Arsenal
04.09.2016 16:30 Orlovac 2 : 0 Karađorđe
04.09.2016 16:30 Bane 1 : 1 Sloboda (Č)
04.09.2016 16:30 Šumadija (T) 4 : 1 Borac 1932
04.09.2016 16:30 Mladi radnik 1940 1 : 0 Proleter
04.09.2016 16:30 Zvižd 2 : 1 RSK
04.09.2016 16:30 Napredak 6 : 2 Homoljac
04.09.2016 16:30 Zadrugar 1 : 0 Sloga 1940 (BB)
04.09.2016 16:30 Jedinstvo (Ub) 1 : 1 Drina
04.09.2016 16:30 Radjevac 1 : 0 OFK Osečina
04.09.2016 16:30 Provo 7 : 0 Polimlje
04.09.2016 16:30 Malošište 5 : 4 Brodoremont
04.09.2016 16:30 Bukovik 2 : 0 Napredak
04.09.2016 16:30 Majdanpek 0 : 0 Šarbanovac
04.09.2016 16:30 Rembas 1 : 2 Levač
04.09.2016 16:30 Juhor 1 : 1 Kopaonik
04.09.2016 16:30 Sloga 0 : 1 OFK Topličanin
04.09.2016 16:30 Trajal 6 : 0 Morava 1918
04.09.2016 16:30 Poljoprivrednik 2 : 0 OFK Kosanica
04.09.2016 16:30 Morava (VH) 2 : 0 Jedinstvo (GM)
04.09.2016 16:30 Budućnost (O) 3 : 0 Vranjska Banja
04.09.2016 11:00 Jedinstvo (P) 4 : 0 Mladost (M)
04.09.2016 16:30 Ropotovo 1 : 3 Pčinja
04.09.2016 16:30 Budućnost (P) 6 : 0 Sloga (L)
04.09.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Milutinac
04.09.2016 16:30 Vrčin 3 : 0 Turbina
04.09.2016 16:30 Srem 3 : 1 Balkan Mirijevo
04.09.2016 10:00 Borac (L) 1 : 1 Lokomotiva
04.09.2016 16:30 Borac (O) 7 : 0 Avala
04.09.2016 16:30 Sremčica 4 : 0 Budućnost
04.09.2016 16:30 Zvezdara 1 : 2 Hajduk
04.09.2016 10:00 Torlak 3 : 0 PKB Padinska Skela
04.09.2016 16:30 Radnički 1905 0 : 0 Obilić
04.09.2016 16:30 Sutjeska 2 : 0 Vinogradar
04.09.2016 16:30 Jadran (S) 1 : 4 Čantavir
04.09.2016 16:30 Napredak 1 : 0 Panonija IM Topola
04.09.2016 16:30 Bajša 1 : 0 Eđšeg
04.09.2016 16:30 Senta 1 : 0 Krivaja
04.09.2016 16:30 Preporod 1 : 0 Proleter (Nj)
04.09.2016 16:30 Terekveš 0 : 2 Hajduk Junior
04.09.2016 16:30 OFK Šikara 4 : 0 Hercegovac
04.09.2016 16:30 Lipar 3 : 0 Borac (BG)
04.09.2016 16:30 Mladost (BP) 2 : 1 BSK
04.09.2016 16:30 Rusin 2 : 2 ŽAK
04.09.2016 16:30 Krila Krajine 3 : 0 Slavija
04.09.2016 16:30 Partizan (G) 0 : 3 Borac (St)
04.09.2016 16:30 Jugoslavija 1 : 2 Sloga (BNS)
04.09.2016 16:30 Budućnost (A) 1 : 0 Vulturul
04.09.2016 16:30 Vojvodina (C) 2 : 5 Polet
04.09.2016 16:30 Crvena zvezda 0 : 0 BAK
04.09.2016 16:30 Borac 1 : 0 Krajina
04.09.2016 16:30 Omladinac 0 : 2 Naftagas (E)
04.09.2016 16:30 Banat 2 : 1 Jedinstvo
04.09.2016 16:30 C. Zvezda (RS) 2 : 0 Mladost (BD)
04.09.2016 17:00 Hrtkovci 0 : 1 Hajduk
04.09.2016 17:00 Donji Petrovci 0 : 4 FK Graničar 1924
04.09.2016 17:00 Borac 0 : 2 Podrinje
04.09.2016 17:00 Budućnost 2 : 1 Mitros
04.09.2016 17:00 Sloboda 2 : 0 Sloven
04.09.2016 16:30 Jedinstvo 5 : 3 Miletić
04.09.2016 16:30 TSK 7 : 0 Titel
04.09.2016 16:30 Borac 2 : 0 Omladinac
04.09.2016 16:30 Petrovaradin 2 : 1 Šajkaš 1908
04.09.2016 16:30 Tatra 0 : 0 Proleter
04.09.2016 11:00 Novi Pazar 1928 1 : 2 Real
04.09.2016 17:00 OFK Ras 3 : 2 Ibar
04.09.2016 17:00 Polet 4 : 1 Magnohrom
04.09.2016 17:00 Radnik 0 : 2 Goč
04.09.2016 17:00 Stubal 2 : 3 Proleter
04.09.2016 17:00 Borac 2 : 1 Mataruge
04.09.2016 16:30 Mladost (P) 1 : 6 Polet (T)
04.09.2016 16:30 Spartak 3 : 4 Prijevor
04.09.2016 16:30 Donja Vrbava 0 : 2 Slatina
04.09.2016 16:30 Omladinac (Z) 2 : 1 Ozrem PMH
04.09.2016 16:30 Brezak 1 : 5 LFK Mladost
04.09.2016 16:30 Jedinstvo (K) 3 : 0 Zadrugar
04.09.2016 16:30 Lunjevica 1 : 1 Napredak
04.09.2016 16:30 Omladinac 2 : 0 Podunavac
04.09.2016 16:30 Šumadija 2 : 1 Sloga
04.09.2016 16:30 SASK 0 : 2 Sloboda
04.09.2016 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 7. Juli
04.09.2016 16:30 Osipaonica 1 : 2 Polet
04.09.2016 16:30 Budućnost 1 : 1 Udarnik
04.09.2016 16:30 OFK Šatornja 2 : 0 Trnava
04.09.2016 16:30 Banja 1957 5 : 4 Junkovac
04.09.2016 16:30 Vinča 1 : 1 Lokomotiva
04.09.2016 16:30 Proleter 1976 3 : 1 BSK
04.09.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 1 : 3 OFK Aranđelovac
04.09.2016 16:30 Borac 1 : 2 ŽSK
04.09.2016 16:30 Rudar (Kr) 0 : 0 Rudar (S)
04.09.2016 16:30 Krilaš 4 : 0 Makce
04.09.2016 16:30 Mlava (ML) 2 : 1 Rudar 2001
04.09.2016 16:30 Mladost (B) 1 : 0 Trgovački
04.09.2016 16:30 Napredak 1936 2 : 1 Budućnost (V)
04.09.2016 16:00 Borac (L) 0 : 1 Borac (V)
04.09.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Mladi Borac
04.09.2016 16:00 Podrinje 1 : 0 Majur
04.09.2016 16:00 Mladost (PP) 4 : 2 Mačva 2005
04.09.2016 16:00 Jevremovac 0 : 1 Cer
04.09.2016 16:30 Tešnjar 1 : 0 Junior Novo Naselje
04.09.2016 16:30 Trlić 1 : 2 Kačer
04.09.2016 16:30 Sovljak 2 : 0 Tulari
04.09.2016 16:30 Tvrdojevac 0 : 4 Mladost
04.09.2016 16:30 ZSK 0 : 1 Brezovica
04.09.2016 16:30 Joševa 1 : 3 Banjani
04.09.2016 16:30 Polet 2 : 1 Ježevica
04.09.2016 16:30 Višesava 1 : 2 Jasen
04.09.2016 16:30 Savinac 1 : 8 Budućnost
04.09.2016 16:30 Železničar 4 : 1 Jedinstvo (K)
04.09.2016 16:30 Lazarica 3 : 0 Čajetina
04.09.2016 16:30 Polom 2 : 0 Blizna
04.09.2016 11:00 Ključ 4 : 1 Slatina
04.09.2016 16:30 Nemetali 9 : 0 BSK
04.09.2016 16:30 Deli Jovan 3 : 0 Krivelj
04.09.2016 16:30 Radnički 1 : 0 Čubra
04.09.2016 11:00 Sloga 7 : 0 Brestovac
04.09.2016 16:30 Branik 0 : 0 Zlot
04.09.2016 16:30 Naša krila 7 : 0 Naisus 1977
04.09.2016 16:30 Radnički 1947 4 : 4 Mladost (Ba)
04.09.2016 16:30 Orljane 1 : 0 Doljevac 1971
04.09.2016 16:30 Rasovača 2 : 1 Mladost 1976
04.09.2016 16:30 Morava (Ž) 6 : 0 Radnički 1924
04.09.2016 16:30 Rudar Alpos 1 : 0 Crvena Zvezda
04.09.2016 16:30 Moravac (ZT) 2 : 1 Palilula
04.09.2016 16:30 Rgotina 3 : 0 Omladinac
04.09.2016 16:30 Vratarnica 0 : 2 Rudar (G)
04.09.2016 16:30 Osnić 7 : 1 Midžor
04.09.2016 16:30 ŠSK 2 : 0 Trebič
04.09.2016 16:30 Bučje Topla 1 : 1 Kablovi
04.09.2016 16:30 OFK Grlište 6 : 0 Malinik
04.09.2016 16:30 Graničar 5 : 1 Sloga
04.09.2016 16:30 OFK Knjaz 1 : 0 Radnički (L)
04.09.2016 16:30 Hajduk 3 : 2 Napredak (D)
04.09.2016 16:30 Partizan 2 : 1 Dragocvet
04.09.2016 16:30 Napredak (Z) 2 : 2 OFK Tekstilac
04.09.2016 16:30 OFK Bratstvo 3 : 0 Mladost (J)
04.09.2016 16:30 OFK Batinac 2 : 1 Kušiljevo
04.09.2016 16:30 Morava 0 : 1 Juhor
04.09.2016 17:00 Čitluk 0 : 5 Sloga
04.09.2016 17:00 Mačkovac 2 : 4 13. April
04.09.2016 17:00 Ribnik 3 : 0 Jastrebac
04.09.2016 17:00 Mladi radnik 0 : 5 Kupci
04.09.2016 17:00 Šanac 3 : 0 Blagotin
04.09.2016 16:30 Jug Bogdan 1 : 3 Dobrič
04.09.2016 11:00 Crvena zastava 4 : 2 Vulkan
04.09.2016 16:30 OFK Niš 2 : 1 Mladost
04.09.2016 16:30 Morava 3 : 2 Rudar
04.09.2016 16:30 Budućnost 1 : 1 Proleter (M)
04.09.2016 16:30 Proleter (DV) 0 : 2 AZ Borac 2014
04.09.2016 16:30 Napredak 1 : 3 Gnjilan
04.09.2016 16:30 Borac 2 : 0 Mladost (PR)
04.09.2016 16:30 Zadrugar 4 : 2 Dragoš
04.09.2016 16:30 Bobište 1 : 2 Čekmin
04.09.2016 16:30 Omladinac (DS) 1 : 4 Sloga
04.09.2016 16:30 Kumarevo 65 1 : 3 Zloćudovo
04.09.2016 16:30 Brza 2 : 1 Umac
04.09.2016 16:30 Mladi Borac 0 : 1 Progres
04.09.2016 16:30 Plantaža 2 : 3 Radnički (P)
04.09.2016 16:30 Vučje 1 : 2 Jablanica
04.09.2016 16:30 Polet 3 : 0 Železničar
04.09.2016 16:30 Pavlovac 2 : 0 Mladost (S)
04.09.2016 16:30 Čelik 0 : 4 Ternoci
04.09.2016 11:00 Crnotince 1 : 3 OFK Alakince
04.09.2016 16:30 Trešnjevka 3 : 1 Južna pruga
04.09.2016 16:30 BSK Bujanovac 2 : 4 Levosoje
04.09.2016 16:30 Poštar Zvezdara 0 : 2 Borac
04.09.2016 16:30 Šumadinac 1 : 1 Komgrap
04.09.2016 16:30 Institut 1 : 1 Lepušnica
04.09.2016 11:00 13. Maj Zemun 3 : 0 Banja
04.09.2016 16:30 Dunav 2 : 2 Brodarac
04.09.2016 16:30 PKB Kovilovo 2 : 0 Mladi proleter
04.09.2016 16:30 Zmaj 1953 0 : 1 Sinđelić 2012
04.09.2016 16:30 Strelac 1 : 2 Mladost (B)
04.09.2016 11:00 Polet 0 : 2 Radnički
04.09.2016 16:30 Rušanj 4 : 1 BSK
04.09.2016 16:30 Barajevo 2 : 0 Zabrežje
04.09.2016 16:30 Urovci 3 : 3 Napredak
04.09.2016 16:30 Ropočevo 3 : 0 Selo Mladenovac
04.09.2016 16:30 Pudarci 3 : 0 Mladost
04.09.2016 16:30 Leštane 2 : 1 Velika Krsna
04.09.2016 16:30 Kovačevac 0 : 6 Boleč
04.09.2016 16:30 Dunavac 4 : 1 Hajduk
04.09.2016 16:30 Supska 1 : 3 Omladinac
04.09.2016 16:30 Javor 3 : 0 Moravac 2015
04.09.2016 16:30 Omladinski 1 : 1 Radnički (T)
04.09.2016 16:30 Rudar 2 : 0 Moravac
04.09.2016 16:30 15. Avgust 1950 2 : 4 Šumadija
04.09.2016 16:30 Istok 63 7 : 0 Napredak (S)
04.09.2016 16:30 Sloga 1 : 0 Kolare
04.09.2016 16:30 Sinđelić 1934 3 : 0 Mladost (K)
04.09.2016 16:30 Mladost (G) 5 : 1 Zenit
04.09.2016 16:30 Mladi radnik 3 : 1 Morava
04.09.2016 16:30 Mladost (D) 4 : 0 Ursule
04.09.2016 16:30 Osaonica 1 : 2 Vinorača
04.09.2016 16:30 Crni Vrh 0 : 5 Šumadinac
04.09.2016 16:30 Pobeda 1976 0 : 5 Jedinstvo
04.09.2016 11:00 Planinac 2015 2 : 2 OFK Rutevac 1908
04.09.2016 16:30 OFK Sloga (D) 3 : 6 Borac
04.09.2016 11:00 Napredak 2012 1 : 3 Sloga (K)
04.09.2016 16:30 Lemind 1 : 2 Mladost (DL)
04.09.2016 16:30 BSK 4 : 1 OFK Morava
04.09.2016 16:30 Marjan MB 3 : 0 Milanovo
04.09.2016 16:30 Sušica 2012 0 : 2 Mladost (B)
04.09.2016 16:30 Jedinstvo (G) 2 : 0 Napredak
04.09.2016 16:30 Mladost (V) 5 : 0 Navalin
04.09.2016 16:30 Atletiko 1 : 2 Real
04.09.2016 16:30 Sloboda (DB) 2 : 1 Gradac
04.09.2016 16:30 Busije 0 : 3 BUSK
04.09.2016 16:30 Petrovčić 2 : 2 Rekreativo 011
04.09.2016 16:30 Šećeranac Ada 1 : 0 Sparta Železnik
04.09.2016 16:30 Bratstvo 4 : 4 Solid
04.09.2016 16:30 Hajduk 1 : 4 Elektrovojvodina
04.09.2016 16:30 Lokomotiva 5 : 0 Palić
04.09.2016 16:30 Udarnik Višnjevac 1 : 2 Bikovo
04.09.2016 16:30 Đurđin 6 : 0 Žednik
04.09.2016 17:00 Tomislavci 2 : 0 Iskra
04.09.2016 17:00 Mladost 3 : 1 Pobeda
04.09.2016 17:00 Vojvodina 2 : 1 Mladost Radost
04.09.2016 17:00 Obilić 11 : 0 Sloboda
04.09.2016 16:30 Jedinstvo (SK) 3 : 0 Sloga
04.09.2016 16:30 Horgoš 1911 3 : 0 Hajduk
04.09.2016 16:30 Tisa 0 : 4 Slavija
04.09.2016 16:30 Tromedja 4 : 2 Jedinstvo (M)
04.09.2016 16:30 Šampion 5 : 0 Čoka
04.09.2016 16:30 Dunav 3 : 0 Omladinac (B)
04.09.2016 16:30 Graničar (R) 0 : 1 Omladinac (D)
04.09.2016 16:30 Radnički 1918 5 : 2 Hajduk (S)
04.09.2016 16:30 Kula 2 : 0 Kordun
04.09.2016 16:30 Soko 2 : 1 Tvrdjava
04.09.2016 16:30 Budućnost 0 : 2 Neštin
04.09.2016 16:30 Borac 5 : 1 Kulpin
04.09.2016 16:30 Naša Zvezda 1 : 2 Krivanj
04.09.2016 16:30 Borac (VS) 0 : 2 Vojvodina (CC)
04.09.2016 16:30 Banat 0 : 0 Karaš (K)
04.09.2016 16:30 Ratar 1 : 2 Hajdučica
04.09.2016 16:30 Radnički 1927 1 : 1 Ševac
04.09.2016 16:30 Dobrica 1 : 3 Partizan (K)
04.09.2016 16:30 Dunav 3 : 1 Borac (VG)
04.09.2016 16:30 Vladimirovac 0 : 0 Potporanj
04.09.2016 16:30 Spartak 1911 3 : 0 Mladost
04.09.2016 16:30 Pobeda 1 : 1 Omladinac 1927
04.09.2016 16:30 Unirea 2 : 0 Polet
04.09.2016 16:30 Glogonj 1 : 2 Radnički (B)
04.09.2016 16:30 Dolovo 10 : 1 Budućnost (BB)
04.09.2016 16:30 Proleter 6 : 0 BSK Bavanište
04.09.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 4 Stari Tamiš
04.09.2016 16:30 Borac 3 : 2 Omladinac (D)
04.09.2016 16:30 OFK Stajićevo 4 : 1 Zlatica
04.09.2016 16:30 OFK Gradnulica 4 : 0 OFK Klek
04.09.2016 16:30 Zadrugar 3 : 0 ASK
04.09.2016 16:30 Radnički 1911 3 : 2 MSK
04.09.2016 16:30 ŽFK Banat 1 : 1 Jedinstvo
04.09.2016 16:30 Potisje 0 : 4 Rusanda
04.09.2016 16:30 Borac (I) 5 : 4 Proleter
04.09.2016 16:30 1.Oktobar 3 : 2 Napredak (BT)
04.09.2016 16:30 2. Oktobar 5 : 2 Bega
04.09.2016 16:30 Napredak (Č) 1 : 6 Terekves
04.09.2016 16:30 Vojvodina (B) 4 : 3 Vojvodina (NM)
04.09.2016 17:00 Mladost 2 : 1 Hajduk
04.09.2016 17:00 Napredak 5 : 2 Jedinstvo (P)
04.09.2016 17:00 Sloga 0 : 5 Železničar
04.09.2016 17:00 Obilić 1993 2 : 0 Graničar (O)
04.09.2016 17:00 Borac 2 : 0 Graničar (K)
04.09.2016 17:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 2 PSK Putinci
04.09.2016 17:00 Jedinstvo (M) 2 : 2 Fruškogorac
04.09.2016 16:30 Borac 2 : 1 Jedinstvo
04.09.2016 16:30 Fruškogorac 1 : 2 Čenej
04.09.2016 16:30 Susek 3 : 2 Bačka
04.09.2016 17:00 Jedinstvo (D) 0 : 4 Mlada krila
04.09.2016 17:00 Budućnost (K) 5 : 1 Gruža
04.09.2016 10:00 Metalac 1 : 2 Kraljevo Hajduk
04.09.2016 17:00 Tavnik 4 : 1 Zvezda
04.09.2016 17:00 Lazac 1 : 1 Mladost (V)
04.09.2016 16:30 Morava (M) 5 : 1 Lugovi
04.09.2016 16:30 Prijatelji 1 : 0 Kej
04.09.2016 16:30 Čačak 94 2 : 0 Rakova
04.09.2016 16:30 Gavrilo Princip 3 : 0 Vujan
04.09.2016 16:30 Malba 2 : 3 Morava (K)
04.09.2016 16:30 Budućnost 2 : 5 Rudar
04.09.2016 11:00 Prilike 1 : 1 Sloga
04.09.2016 17:00 Gradina 3 : 3 Jelica
04.09.2016 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Voćar
04.09.2016 17:00 Vrelo 2 : 6 Gorušica
04.09.2016 16:30 Ranilović 7 : 0 Budućnost
04.09.2016 16:30 Partizan 4 : 1 Brezovac
04.09.2016 16:30 Plaskovac 3 : 3 B 2000
04.09.2016 16:30 Žabare 1 : 1 Jasenica
04.09.2016 16:30 Šumadinac (N) 2 : 0 Kopljari
04.09.2016 16:30 Sloga 4 : 1 Šamot
04.09.2016 16:30 Udarnik 2 : 1 Crvena zvezda
04.09.2016 16:30 Mladost (R) 0 : 0 BSK
04.09.2016 16:30 Grivac 1 : 2 Pobeda (Đ)
04.09.2016 16:30 Pobeda (S) 1 : 1 Bare
04.09.2016 11:00 Karađorđe 6 : 0 Marjan
04.09.2016 16:30 Kotlenik 2 : 3 Mladost MG
04.09.2016 16:30 Napredak (S) 2 : 1 Omladinac (S)
04.09.2016 16:30 Dragoš 0 : 3 Integral
04.09.2016 16:30 Radnički (K) 5 : 4 Mladost (R)
04.09.2016 16:30 BSK 2 : 0 Sloga 1952
04.09.2016 16:30 Zadrugar (T) 3 : 2 Bata Bulić
04.09.2016 16:30 Radnički (P) 1 : 3 Kurjače
04.09.2016 16:30 Sloga (Ć) 3 : 4 Dunavac (P)
04.09.2016 16:30 Dizel 2 : 4 Polet (V)
04.09.2016 16:30 Obilić 1 : 0 Žika Marković Uča
04.09.2016 16:30 Jedinstvo (D) 2 : 2 Desine
04.09.2016 16:30 Napredak 1934 3 : 2 Napredak (P)
04.09.2016 16:00 Napredak 2 : 0 Mladost (MM)
04.09.2016 16:00 Omladinac 5 : 0 Sloga (D)
04.09.2016 16:00 Drina 1 : 3 Duško
04.09.2016 16:00 Sloga (B) 2 : 0 Budućnost (Z)
04.09.2016 16:00 Torpedo 2 : 5 Budućnost (PD)
04.09.2016 16:00 Cer 2 : 2 Proleter
04.09.2016 16:00 Vlašić 2 : 3 Sloga (K)
04.09.2016 16:00 Dušan Silni 4 : 0 Torpedo
04.09.2016 16:00 Dobrava 1 : 4 Cerić
04.09.2016 16:00 Rankovac 3 : 0 Šipurske Livade
04.09.2016 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 1 Trešnjevka
04.09.2016 16:00 Varna 012 0 : 3 Radnički (К)
04.09.2016 16:00 Karađorđe 4 : 0 Mladost 2013
04.09.2016 16:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 0 OFK Jelen
04.09.2016 16:00 7. Juli 0 : 4 Milan Orlić
04.09.2016 16:00 Cerova 0 : 3 Vidojevica
04.09.2016 16:00 Sloga (S) 3 : 2 Sloga (LŠ)
04.09.2016 16:00 Borac (K) 1 : 3 Jedinstvo (MZ)
04.09.2016 16:00 Prva Iskra 2 : 0 Stolice
04.09.2016 16:00 Mladost (DD) 1 : 0 Jedinstvo (Z)
04.09.2016 17:00 OFK Stublenica 0 : 1 OFK Paljuvi
04.09.2016 17:00 Dimitrije Tucović 4 : 3 Crvena Jabuka
04.09.2016 17:00 Polet 0 : 1 OFK Brđanac
04.09.2016 17:00 Milenko Pavlović 1 : 0 Kolubara 2
04.09.2016 11:00 Jadar 2013 2 : 1 Borac
04.09.2016 17:00 Rajac 3 : 1 Popadić
04.09.2016 17:00 Komanice 4 : 2 Kotešica
04.09.2016 17:00 Ribnikar 4 : 0 Liplje
04.09.2016 17:00 Duškovci 1 : 3 Glumač
04.09.2016 14:00 Plavi Tok 0 : 5 Omladinac
04.09.2016 14:00 Dobrinjac 2 : 0 Borac
04.09.2016 17:00 Napredak 2 : 8 Avijatičar
04.09.2016 17:00 Sečica 3 : 4 Lauš
04.09.2016 17:00 Pobeda 3 : 0 Gorobilje
04.09.2016 17:00 Trešnjica 1 : 3 Bakionica
04.09.2016 16:30 Mala Vrbica 3 : 0 Egeta
04.09.2016 16:30 Kladušnica 7 : 2 Pontes
04.09.2016 16:30 Omladinac 2 : 1 Lovćen
04.09.2016 16:30 Rtkovo 1 : 1 Koča Andjelković
04.09.2016 16:30 Velika Vrbica 4 : 2 Milutinovac
04.09.2016 11:00 Sebečevac 1 : 0 Jedinstvo 1936
04.09.2016 16:30 Sloga 9 : 1 Čarapan
04.09.2016 16:30 Rasina 1 : 6 Žabare
04.09.2016 11:00 Mladost VPD 5 : 0 Dedina
04.09.2016 17:00 Mladost 3 : 1 14. Oktobar
04.09.2016 17:00 Stari Trstenik 4 : 5 Beli Orlovi
04.09.2016 17:00 Borac 0 : 0 Gradina
04.09.2016 17:00 Rubin (DS) 1 : 2 Donji Kopaonik
04.09.2016 17:00 Sloga 1 : 2 Varvarin
04.09.2016 17:00 Polet 57 3 : 1 Trudbenik
04.09.2016 16:30 Mladost 3 : 0 Dunavac
04.09.2016 16:30 Pinosava 2 : 0 Poštar
04.09.2016 16:30 Podunavac 2 : 9 Crvenka
04.09.2016 17:00 Popović 0 : 0 Stojnik
04.09.2016 17:00 OFK Rogača 5 : 1 Vojvoda
04.09.2016 14:30 Rudar 2012 2 : 3 Vis
04.09.2016 16:30 Pobeda 4 : 1 Veliki Suvodol
04.09.2016 16:30 Radnički 1936 2 : 0 Delijski Vis
04.09.2016 16:30 Čegar 1946 6 : 3 Morava 1949
04.09.2016 16:30 Durlan Siti 2 : 3 Mladost
04.09.2016 16:30 Sečanica 1 : 3 Supovac
04.09.2016 16:30 Knežica 7 : 0 Marina Kutina
04.09.2016 16:30 Mekiš 5 : 3 Klisura
04.09.2016 16:30 Moravac 6 : 0 10. februar
04.09.2016 16:30 Jedinstvo (R) 1 : 1 OFK Metalac
04.09.2016 16:30 KFK Kula 3 : 2 Rastina 1918
04.09.2016 16:30 Panonija 1 : 0 Telečka
04.09.2016 16:30 Dinamo 1923 2 : 1 Dinamo (S)
04.09.2016 16:00 Mrovska 1 : 0 Sloga Trgošped
04.09.2016 16:00 Mladost (Z) 2 : 0 Petrovac 74
04.09.2016 16:00 Polet 1 : 0 Skupljen 2013
04.09.2016 16:00 Mladost (B) 1 : 0 Provo 2015
04.09.2016 16:00 Sloga (R) 1 : 5 Hajduk
04.09.2016 11:00 Sloga 1949 3 : 0 Verko
04.09.2016 11:00 Jedinstvo 2014 2 : 2 Dragojevac
04.09.2016 16:30 Proleter 5 : 2 Tisa 1933
04.09.2016 16:30 Mladost 3 : 1 Borac
04.09.2016 16:30 KSK Konak 1926 5 : 3 Partizan
04.09.2016 16:30 Tamiš 10 : 2 Sloga
04.09.2016 17:00 Posavina 1 : 0 Omladinac
04.09.2016 17:00 Rvati 2 : 2 Rekreativo
04.09.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Duboko
04.09.2016 17:00 Sloga 1 : 1 Belo Polje
04.09.2016 17:00 Partizan 1 : 1 Borac
04.09.2016 17:00 Ljubinić 0 : 3 Zvezda
04.09.2016 16:30 Veliki Borak 1 : 4 Velika Moštanica
04.09.2016 16:30 Guncate 0 : 2 OFK Borac
04.09.2016 16:30 Lisović 4 : 3 Beljina
04.09.2016 16:30 Polet (K) 1 : 1 Doljane Meševo
04.09.2016 16:30 Zmajevac 0 : 2 Mudrakovac
04.09.2016 16:30 Mladost 2015 1 : 6 Zdravinje
04.09.2016 16:30 Štitari 2 : 1 Grkljane
04.09.2016 11:00 Vratare 2 : 2 Kruševica
04.09.2016 11:00 Rudar 1973 0 : 2 Moravac (P)
04.09.2016 11:00 Badince 4 : 3 Jašunja
04.09.2016 11:00 B.S.K. 3 : 0 Burovac
04.09.2016 11:00 Mladost (L) 1 : 0 Vukan
04.09.2016 11:00 Melnica 0 : 0 Napredak
04.09.2016 16:30 OFK Radnički 2 : 1 BSK
04.09.2016 16:30 Mladi Borac 3 : 4 Sloboda
04.09.2016 16:30 Bistrica 2 : 1 Mladost (Č)
04.09.2016 16:30 Polet 1 : 4 Budućnost (D)
04.09.2016 16:30 Rudar 4 : 1 Sloga
04.09.2016 17:00 Mladost 4 : 1 Toplica
04.09.2016 17:00 Tolić 3 : 1 Babajić
04.09.2016 17:00 Gornji Lajkovac 0 : 3 Stari drugari
04.09.2016 17:00 Orao 1 : 8 Paštrić
04.09.2016 17:00 Gornji Mušić 7 : 0 Proleter
04.09.2016 16:30 Proleter 1932 1 : 1 Sloga (Du)
04.09.2016 16:30 Ljubičevo 2 : 2 Dunav
04.09.2016 16:30 Sloga (L) 3 : 1 Rudar Kostolac 2008
04.09.2016 16:30 Mlava (B) 4 : 0 Beli Orao
04.09.2016 16:30 Pobeda (SK) 3 : 1 Sloga (Dr)
04.09.2016 16:30 Zemljoradnik 1932 0 : 5 Vojvoda Milenko
04.09.2016 16:30 Vihor 2 : 2 Stig 1955
04.09.2016 16:30 Hajduk 1 : 1 Napredak
04.09.2016 16:30 Šantarovac 5 : 2 Mladost
04.09.2016 16:30 Omladinac 0 : 6 Partizan
04.09.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 4 Trnava
04.09.2016 16:30 Belica 3 : 3 OFK Borac
04.09.2016 16:30 Janošik 8 : 1 Solunac
04.09.2016 12:00 Borjak 2013 0 : 5 Velika Drenova
04.09.2016 17:00 Vinogradar 0 : 2 Morava
04.09.2016 17:00 Topoljak 3 : 2 Stara Čaršija
04.09.2016 16:30 Razvitak 2 : 1 Heroj
04.09.2016 16:30 Polet 0 : 3 OFK Juhor 2016
04.09.2016 16:30 Popovac 2 : 3 Mladost
04.09.2016 16:30 ISK Izvor 4 : 1 Vihor
04.09.2016 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Napredak
04.09.2016 16:30 Budućnost 3 : 3 OFK Borac
04.09.2016 11:00 Studenac 2 : 0 TE Gučevo
04.09.2016 16:00 Jadar 1961 4 : 0 Mladost (G)
04.09.2016 16:00 Mladost (DB) 5 : 1 Sloga
04.09.2016 16:00 Hajduk 2 : 1 Rudar
04.09.2016 16:00 Jelav 1 : 0 Mladost (B)
04.09.2016 17:00 Donji Srem 9 : 0 Sloven
04.09.2016 17:00 Sremac 8 : 0 Vitez
04.09.2016 17:00 Kameni 0 : 0 Mladost
04.09.2016 17:00 Hajduk 0 : 2 Srem
04.09.2016 17:00 Lovac 1 : 3 Šumar
04.09.2016 16:30 Borac 0 : 3 Sloga
04.09.2016 16:30 Bački Hajduk 4 : 0 Mladost
04.09.2016 16:30 Bačka 5 : 0 Proleter
04.09.2016 16:30 OFK Bačka 1945 6 : 1 Labudnjača
04.09.2016 11:00 Stojan Lazarac 0 : 5 Premijer
04.09.2016 11:00 Mladost 2 : 1 Omladinac
04.09.2016 16:30 Baštovan 2015 2 : 2 Pečanica
04.09.2016 16:30 Ram 1 : 1 Sloga-TOP
04.09.2016 16:30 Pek 0 : 0 Srednjevo
04.09.2016 16:30 Mirko Tomić 2 : 3 Kumane
04.09.2016 16:30 Dunavac 1929 0 : 3 Sirakovo
04.09.2016 16:30 Stiški Kurjak 0 : 5 Mladi Borac
04.09.2016 16:30 Graničar 0 : 3 27. Oktobar
04.09.2016 16:30 Sloga 0 : 2 S.V.Radnički
04.09.2016 16:30 Sremac 2 : 1 Planinac
04.09.2016 16:30 Fruškogorac 2 : 0 Jedinstvo (R)
04.09.2016 16:30 Jedinstvo (K) 0 : 1 Polet
04.09.2016 16:30 Fruška Gora 3 : 1 Vojvodina
04.09.2016 16:30 Borac 0 : 4 Car Uroš
04.09.2016 16:30 Borac 1 : 2 Jednota
04.09.2016 16:30 Omladinac 2 : 3 Jedinstvo
04.09.2016 16:30 OFK Bingula 1 : 0 Napredak
04.09.2016 16:30 Graničar 1 : 3 OFK Bačinci
04.09.2016 16:30 Sremac 0 : 3 OFK Bikić
04.09.2016 17:00 Borac (J) 1 : 0 Polet
04.09.2016 17:00 Sloga (K) 7 : 0 Sloga (M)
04.09.2016 17:00 Dunav 1 : 0 Fruškogorac
04.09.2016 17:00 Grgurevci 0 : 0 Napredak
04.09.2016 17:00 BSK 2 : 2 Srem
04.09.2016 17:00 Poletarac 1 : 1 Planinac
04.09.2016 17:00 Noćaj 1 : 2 Trgovački
04.09.2016 17:00 Sremac 4 : 0 Borac (R)
04.09.2016 17:00 Sloga 2 : 2 Borac (VR)
04.09.2016 16:30 OFK Student 3 : 0 Omladinac
04.09.2016 16:30 Šepšin 2 : 0 Kosmajac
04.09.2016 16:30 Vlaška 1950 5 : 1 Borac
04.09.2016 16:30 Šumadija 1962 4 : 0 Ivanča
04.09.2016 16:30 Napredak 2 : 0 Sloga
04.09.2016 16:30 Sloboda 0 : 0 Dobra Voda
04.09.2016 16:30 Dimitrije Tucović 1 : 6 Vreoci
04.09.2016 16:30 Lazarevac 4 : 2 20. Oktobar
04.09.2016 16:00 Vojvodina 1 : 1 Obilić
04.09.2016 16:30 Napredak 2 : 2 Mašinac Trejs PZP
04.09.2016 17:00 Polet 3 : 1 Mačva
04.09.2016 17:00 ŽGFK Lavice Dubočica 2 : 0 Jagodina
04.09.2016 15:00 Rad 12 : 0 Kolibri
04.09.2016 17:00 Spartak ŽK 2 : 2 Jagodina
04.09.2016 16:30 Radnički (V) 0 : 0 Partizan
04.09.2016 11:00 Vojvodina 0 : 1 Crvena zvezda
04.09.2016 11:00 Voždovac 4 : 0 Rad
04.09.2016 10:30 Sloga (K) 0 : 0 Radnički 1923
04.09.2016 11:00 Radnički Šabački 0 : 2 Savacijum
04.09.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 3 : 2 Jedinstvo
04.09.2016 10:00 Loznica 6 : 1 Železničar
04.09.2016 09:00 BASK 3 : 3 Studentski Grad
04.09.2016 12:00 Sindjelic 2 : 0 Žarkovo
04.09.2016 10:00 Balkan 1 : 6 BSK Borča
04.09.2016 16:30 IMT 2 : 1 Kolubara
04.09.2016 09:30 Radnički (NB) 0 : 0 Bežanija
04.09.2016 IM Rakovica 3 : 1 Siti Sport Klub
04.09.2016 10:00 Brodarac 2 2 : 1 Zemun
04.09.2016 10:00 Begej 0 : 3 Vršac
04.09.2016 10:00 Jedinstvo (SP) 1 : 4 Radnički (Zr)
04.09.2016 10:00 Inđija 4 : 1 Proleter
04.09.2016 10:00 Radnički (SM) 2 : 0 Indeks
04.09.2016 10:00 Radnički (NP) 1 : 2 Veternik
04.09.2016 10:00 Bačka 1901 3 : 0 Njerš Ištvan
04.09.2016 11:00 Krila Krajine 0 : 2 Bačka
04.09.2016 10:00 ČSK Pivara 3 : 1 Radnički (S)
04.09.2016 Strela 5 : 1 Borac (Sa)
04.09.2016 11:00 Borac (St) 0 : 2 Dolina
04.09.2016 12:00 Vrčin 0 : 4 BSK 1925
04.09.2016 16:00 Budućnost 0 : 6 PKB
04.09.2016 09:00 Srem 2 : 3 011
04.09.2016 09:00 011 MK 1 : 2 Internacional MK
04.09.2016 15:30 Brodarac 1947 MK 6 : 1 Crvena zvezda MML MK
04.09.2016 15:00 Spartak ŽK 1 : 0 Jagodina
04.09.2016 13:00 Brodarac 3 : 1 Real Niš
04.09.2016 13:00 Vojvodina 1 : 4 Crvena zvezda
04.09.2016 13:00 Teleoptik 2 : 2 Kiker
04.09.2016 13:00 Mokra Gora 0 : 5 Šumadija 1903
04.09.2016 15:00 Apolon 3 : 1 Tutin
04.09.2016 12:00 Radnički (V) 0 : 2 Mačva (Š)
04.09.2016 12:00 Mačva 2005 3 : 0 Jedinstvo
04.09.2016 09:00 Sindjelic 2 : 0 BSK 1925
04.09.2016 12:30 Radnicki (NB) 3 : 2 Mladenovac
04.09.2016 12:00 BSK 2 : 1 PKB
04.09.2016 11:00 OFK Beograd MK 2 : 0 Zemun MK
04.09.2016 14:00 Studentski grad MK 1 : 0 Rad MK
04.09.2016 10:00 BSK Borča MK 1 : 1 Teleoptik MK
04.09.2016 14:00 Voždovac MK 5 : 0 Lokomotiva MK
04.09.2016 12:00 Radnički (Z) 3 : 0 Železničar
04.09.2016 12:00 Vršac 2 : 1 Vršac United
04.09.2016 12:00 Radnički (K) 2 : 2 Proleter 2006
04.09.2016 12:00 RFK N.S. 1921 3 : 4 Inđija
04.09.2016 12:00 Bačka (BP) 2 : 4 Hajduk junior
04.09.2016 10:00 Mladi borac 6 : 4 Budućnost
04.09.2016 17:00 Sloven 18 : 0 Mladost
04.09.2016 13:30 IMT 2 : 0 GSP Polet
04.09.2016 12:00 DIF 10 : 1 Postar 1930
04.09.2016 13:30 Torlak 2 : 5 Omladinac
04.09.2016 10:00 OFK Zabrežje MK 7 : 1 011 V MK
04.09.2016 16:30 Sloga (K) 1 : 3 Radnički 1923
04.09.2016 11:00 Šumadija 1903 0 : 3 Kiker
04.09.2016 11:00 Apolon 5 : 0 Pazar Juniors
04.09.2016 11:00 Ribnica 0 : 10 OFK Šabac
04.09.2016 10:00 Radnički (V) 3 : 1 Mačva (Š)
04.09.2016 10:00 Mačva 2005 0 : 3 Jedinstvo
04.09.2016 09:00 Teleoptik 1 : 1 Brodarac
04.09.2016 14:00 BSK 0 : 3 Čukarički
04.09.2016 10:00 RFK N.S. 1921 2 : 3 Inđija
04.09.2016 10:00 Radnički (Z) 3 : 5 Železničar
04.09.2016 10:00 Vršac 2 : 1 Bečkerek 023
04.09.2016 10:00 Radnički (K) 0 : 6 Proleter 2006
04.09.2016 12:00 Bačka 1901 0 : 4 Bečej 1918
04.09.2016 Sloga 2 : 4 Dinamo 1945
04.09.2016 Borac 7 : 1 Kolonija
04.09.2016 Dolina 12 : 2 Slavia
04.09.2016 12:00 Banat 7 : 0 Vulturul
04.09.2016 10:00 Partizan 6 : 0 Jedinstvo
04.09.2016 17:00 GSP Polet 0 : 8 13. Maj
04.09.2016 15:00 Radnički NB 3 : 3 Dominus
04.09.2016 12:00 Internacional 0 : 0 Sindjelic
04.09.2016 11:00 Studentski Grad 3 : 2 Bežanija
04.09.2016 10:00 Ole MK 5 : 4 Dunavac MK
04.09.2016 10:00 Vrčin MK 3 : 0 Petlić MK
04.09.2016 11:00 Obrenovac 1905 MK 3 : 2 DIF MK
04.09.2016 10:00 Prva Iskra MK 0 : 5 Voždovac B MK
04.09.2016 09:30 Vinogradar 2 : 0 Bačka 1901
04.09.2016 10:00 Arena SU 1 : 2 Subotica
04.09.2016 10:00 Njerš Ištvan 4 : 3 Obilić
04.09.2016 11:00 Kevi 1 : 4 Potisje
04.09.2016 10:00 Horgoš 1911 2 : 3 Senta
04.09.2016 10:00 Sloga 0 : 3 AFK
04.09.2016 13:00 Balkan 0 : 7 OLE
04.09.2016 10:00 Sopot 1 : 3 Dorcol
04.09.2016 12:00 Zemun B 1 : 4 IMT
04.09.2016 17:30 Plavi 2000 2 : 2 Mladenovac
04.09.2016 17:30 IM Rakovica 3 : 1 Peks

Ragbi 13

04.09.2016 Radnički 16 : 48 Partizan
04.09.2016 Partizan 48 : 16 Radnički
04.09.2016 16:30 Crvena Zvezda 50 : 20 Dorćol