XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 302 utakmica za dan
Subota, 2 April 2011

Fudbal

02.04.2011 15:00 Inđija 1 : 2 OFK Beograd
02.04.2011 18:00 Partizan 2 : 0 Borac
02.04.2011 15:00 Sloboda PS 0 : 1 Spartak ZV
02.04.2011 15:00 Metalac 0 : 1 Vojvodina
02.04.2011 15:00 Čukarički Stankom 0 : 1 Smederevo
02.04.2011 13:00 Javor 0 : 2 Crvena zvezda
02.04.2011 15:00 Novi Sad 1 : 0 Kolubara
02.04.2011 15:00 BASK 2 : 1 Zemun
02.04.2011 15:00 Bežanija 3 : 0 Srem
02.04.2011 15:00 Radnički (S) 1 : 1 Napredak
02.04.2011 15:00 Novi Pazar 2 : 1 Dinamo
02.04.2011 15:00 Mladi radnik 3 : 1 Proleter (NS)
02.04.2011 15:00 Big bul Radnički 0 : 0 Teleoptik
02.04.2011 15:30 Šumadija (A) 1 : 1 Sloga (BB)
02.04.2011 15:30 Sloga (PM) 0 : 0 Mačva
02.04.2011 15:30 Vujić voda 1 : 0 Rudar (K)
02.04.2011 15:30 Sloga (P) 1 : 0 Budućnost
02.04.2011 15:30 Dubočica 1 : 2 Radnički (N)
02.04.2011 15:30 Timok 1 : 0 Radnik
02.04.2011 15:30 Trstenik PPT 1 : 0 Žitorađa
02.04.2011 15:30 Svrljig 0 : 2 Sloga (D)
02.04.2011 15:30 Kopaonik 0 : 0 Vlasina
02.04.2011 15:30 Sloboda (NK) 2 : 1 Donji Srem
02.04.2011 15:30 Sloga (T) 3 : 0 Radnički (NP)
02.04.2011 15:30 Mladost (A) 0 : 0 Veternik Viskol
02.04.2011 15:30 Vršac 2 : 0 Solunac
02.04.2011 15:30 Tekstilac Ites 3 : 2 Mladost (BJ)
02.04.2011 15:30 Cement 2 : 0 OFK Kikinda
02.04.2011 16:00 Žarkovo 1 : 2 Beograd
02.04.2011 16:00 Dorćol 2 : 1 Hajduk
02.04.2011 16:00 Palilulac 2 : 0 Resnik
02.04.2011 16:00 Balkan Mirijevo 0 : 2 Radnički (O)
02.04.2011 11:00 Voždovac 2 : 2 Grafičar
02.04.2011 15:30 Slavija 0 : 3 Mokra Gora
02.04.2011 15:30 Takovo 0 : 2 Trepča
02.04.2011 15:30 Metalac (K) 0 : 2 Partizan (C)
02.04.2011 15:30 Omladinac (NS) 4 : 3 Orlovac
02.04.2011 15:30 Sloga (B) 0 : 1 Vrbovac
02.04.2011 15:30 Gruža 3 : 1 Šumadinac
02.04.2011 15:30 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Zvižd
02.04.2011 15:30 Crvena zvezda (S) 2 : 0 Morava (VP)
02.04.2011 15:30 Radnički (V) 1 : 0 Krušik
02.04.2011 15:30 Loznica 4 : 1 Zlatibor
02.04.2011 15:30 Jedinstvo (V) 3 : 0 Ribnica
02.04.2011 15:30 Jedinstvo (B) 0 : 2 Zaplanjac
02.04.2011 15:30 Balkanski 1 : 0 Zloćudovo
02.04.2011 15:30 Ropotovo 1 : 1 Moravac Orion
02.04.2011 15:30 Đerdap 3 : 0 Timočanin
02.04.2011 15:30 Radnički (B) 2 : 2 Dinamo
02.04.2011 15:30 Bačka 1901 0 : 0 Bačka Topola
02.04.2011 15:30 Obilić 0 : 4 Jedinstvo
02.04.2011 15:30 Omladinac 0 : 2 Crvena Zvezda
02.04.2011 15:30 Radnički (SM) 4 : 1 Polet
02.04.2011 15:30 1. Maj 1 : 0 Dunav
02.04.2011 15:30 Jugović 1 : 1 Borac
02.04.2011 15:30 Metalac AV 0 : 0 Mladost
02.04.2011 11:00 Milutinac 0 : 2 Crvena zvezda (MML)
02.04.2011 16:00 Turbina 1 : 1 Železničar
02.04.2011 16:00 IMT 1 : 0 Radnički (R)
02.04.2011 11:00 Radnički (NB) 3 : 0 Sremčica
02.04.2011 16:00 Vinča 1 : 2 Slavija
02.04.2011 16:00 Trudbenik 0 : 1 Lokomotiva
02.04.2011 15:00 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Borac (V)
02.04.2011 15:00 Goč 1 : 0 Mataruge
02.04.2011 15:00 Karađorđe 3 : 0 Morava
02.04.2011 Marsic 4 : 1 Buducnost
02.04.2011 Erdoglija 1931 0 : 0 Jedinstvo
02.04.2011 Glavaš 1 : 0 Selevac
02.04.2011 15:30 Karađorđe (T) 3 : 1 Lokomotiva
02.04.2011 Radnički 3 : 0 Gučevo
02.04.2011 14:30 OFK Jabučje 3 : 1 Spartak
02.04.2011 Crnokosa 4 : 1 Jasen
02.04.2011 Zlatibor voda 2 : 1 Budućnost
02.04.2011 15:30 Bukovik 1 : 0 Dobrič
02.04.2011 15:30 Rasovača 4 : 4 Toplica
02.04.2011 15:30 Napredak 3 : 1 Knežica
02.04.2011 15:30 OFK Vlasotince 3 : 0 Gradac
02.04.2011 15:30 Buducnost 4 : 1 Morava (L)
02.04.2011 15:30 Jedinstvo (S) 0 : 0 Jedinstvo (G)
02.04.2011 15:00 Napredak 2 : 1 Prčevac
02.04.2011 15:00 Zadrugar 2 : 1 Temac
02.04.2011 15:00 Tanasko Rajić 4 : 3 Jedinstvo (P)
02.04.2011 15:00 Jedinstvo (BP) 9 : 0 Borac
02.04.2011 16:00 Dunđerski 0 : 1 Topličanin
02.04.2011 16:00 Jug Bogdan 2 : 0 Partizanski put
02.04.2011 Vinoraca 3 : 0 Napredak (Z)
02.04.2011 16:00 Rudar (B) 5 : 0 Radnički (K)
02.04.2011 16:00 Poreč 3 : 1 Sloga (K)
02.04.2011 16:00 Rudna Glava 3 : 2 Zlot
02.04.2011 Mladost 7 : 1 Sloga
02.04.2011 Bošnjane 2 : 2 Sloga
02.04.2011 Dedina 1 : 3 Temnić
02.04.2011 Mladost 4 : 1 Čitluk
02.04.2011 FUD 0 : 0 Velika Drenova
02.04.2011 Poljoprivrednik 2 : 1 Jasika
02.04.2011 Trudbenik 5 : 2 Blagotin
02.04.2011 Jedinstvo 1936 2 : 1 Naupare
02.04.2011 16:00 Subotica 0 : 1 Potisje
02.04.2011 16:00 Jadran 1 : 2 Tavankut
02.04.2011 Naftagas 1 : 0 Mladost
02.04.2011 Borac 2 : 0 Bilećanin
02.04.2011 Begej 5 : 0 OFK Klek
02.04.2011 15:30 Mladost 1 : 0 Zadrugar
02.04.2011 15:30 Radnički 2 : 1 OFK Odžaci
02.04.2011 15:30 Crvenka 3 : 2 Polet
02.04.2011 15:00 Bečej 2 : 1 Hercegovac
02.04.2011 15:00 Vrbas 2 : 0 Šajkaš
02.04.2011 15:00 Srbobran 1 : 1 Borac
02.04.2011 15:00 Jadran 4 : 0 Ljukovo
02.04.2011 15:00 Borac Sloga "Milšped" 0 : 1 Graničar
02.04.2011 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Hajduk (Š)
02.04.2011 15:00 Hajduk (B) 1 : 2 Partizan
02.04.2011 15:00 Fruškogorac 1 : 6 Sloven
02.04.2011 15:00 Podrinje 6 : 0 Železničar
02.04.2011 15:00 LSK Laćarak 0 : 0 Zeka Buljubaša
02.04.2011 15:00 Hajduk 1 : 0 Mladost
02.04.2011 16:00 IM Rakovica 2 : 0 Lepušnica
02.04.2011 16:00 Prva Iskra 2 : 1 Dunavac
02.04.2011 16:00 Policajac 0 : 1 Baćevac
02.04.2011 16:00 Rudar 3 : 1 Obilić
02.04.2011 16:00 BSK Batajnica 0 : 0 Poštar - Zvezdara
02.04.2011 16:00 Komgrap 1 : 0 Borac
02.04.2011 16:00 PKB Kovilovo 4 : 1 Podunavac
02.04.2011 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 1 Gruža
02.04.2011 15:30 Žitkovica 2 : 0 Makce
02.04.2011 Beli Orlovi 2 : 3 Proleter
02.04.2011 16:00 Crnča 0 : 4 Radjevac
02.04.2011 16:00 TE Gučevo 1 : 2 Stari Jadar
02.04.2011 16:00 Milicionar 6 : 2 Partizan
02.04.2011 Doljevac 5 : 2 Obilić
02.04.2011 15:00 Pobeda 2 : 3 Jedinstvo
02.04.2011 15:00 Gredetin 2 : 2 Polet (R)
02.04.2011 15:00 Tempo 1 : 3 Sloga
02.04.2011 15:00 Vukašinovac 3 : 1 Kraljevo
02.04.2011 15:00 Crvena Zvezda 6 : 2 Katun
02.04.2011 15:00 Draževac 1 : 2 Mladi Radnik
02.04.2011 15:00 Polet (V) 2 : 1 Palilula
02.04.2011 Mladost 1 : 0 BSK
02.04.2011 Navalin 3 : 0 Mladost
02.04.2011 Nomanica 1 : 2 Goblen
02.04.2011 Umac 0 : 2 Bratstvo
02.04.2011 Gornje Krajince 1 : 2 Real
02.04.2011 Moravac 1 : 0 Veliko Trnjane
02.04.2011 17:00 Sindjelic (V) 2 : 0 Mladost (D)
02.04.2011 17:00 Mladost (S) 0 : 0 Sindjelic (G)
02.04.2011 17:00 Rudar 2 : 1 Kolare
02.04.2011 16:00 Jedinstvo 2 : 7 Donji Kopaonik
02.04.2011 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Hajduk
02.04.2011 13:30 Polet 0 : 1 Sremac
02.04.2011 13:30 Dunav 1 : 2 Sloga
02.04.2011 13:30 Fruškogorac 0 : 2 Sloga Borac
02.04.2011 13:30 Podunavac 4 : 2 ČSK Čortanovci
02.04.2011 14:00 Kameni 3 : 0 Napredak
02.04.2011 14:00 Lovac 3 : 0 OFK Brestač
02.04.2011 14:00 Sloboda 0 : 0 Sremac
02.04.2011 14:00 Popinci 2 : 1 Mladost
02.04.2011 14:00 Vitez 1 : 8 Graničar
02.04.2011 14:00 Šumar 2 : 1 Sloven
02.04.2011 16:00 Napredak 2 : 1 Mladost (B)
02.04.2011 16:00 Budućnost 2 : 1 Barajevo
02.04.2011 16:00 Šumadija 2 : 2 OFK Zabrežje
02.04.2011 16:00 Mladost (Č) 1 : 0 Sloboda
02.04.2011 16:00 Krtinska 1 : 0 BSK
02.04.2011 16:30 Stara Čaršija 1 : 0 Bogutovačka Banja
02.04.2011 15:30 Burovac 2 : 0 Obilić
02.04.2011 15:30 Zadrugar 6 : 1 Laolac
02.04.2011 15:30 B.S.K. 1 : 1 Dobrnje
02.04.2011 15:30 Radnik 3 : 0 Soko
02.04.2011 15:30 7 juli 2 : 1 Budućnost
02.04.2011 15:30 Mlava 1 : 0 Busur
02.04.2011 Ribnik 4 : 3 Mladost
02.04.2011 Jugovići 0 : 2 Morava
02.04.2011 16:00 Mudrakovac 0 : 0 Sebecevac
02.04.2011 16:00 Sloga 3 : 0 Jablanica
02.04.2011 16:00 Rasina 3 : 0 Grkljane
02.04.2011 16:00 Stitari 0 : 3 Rasinac
02.04.2011 16:00 Bukovica 5 : 1 Polet
02.04.2011 15:30 Solunac 2 : 1 Graničar
02.04.2011 15:30 Napredak 2 : 4 Agrobanat
02.04.2011 16:30 Mladost 1 : 3 Mladi Borac
02.04.2011 16:30 Strmovo 0 : 0 Sokolovo
02.04.2011 16:30 Petka 1 : 2 Proleter
02.04.2011 16:30 Dimitrije Tucovic 4 : 4 Rasadnik
02.04.2011 Kalemegdan 2 : 2 ŽFK Fruškogorac
02.04.2011 11:00 Partizan 4 : 0 Radnički 1923
02.04.2011 11:00 Rad 2 : 0 Banat
02.04.2011 10:00 OFK Beograd 1 : 2 Čukarički Stankom
02.04.2011 12:00 Sloga 2 : 1 BSK Borča
02.04.2011 13:30 Mladost 1 : 2 Zadrugar
02.04.2011 13:30 Radnički 6 : 1 OFK Odžaci
02.04.2011 13:30 Crvenka 0 : 2 Polet
02.04.2011 13:00 Loznica 3 : 0 Napredak
02.04.2011 12:00 Sloga 0 : 0 BSK Borča
02.04.2011 10:00 Lokomotiva 4 : 9 Obilić
02.04.2011 Zvižd 2 : 4 Morava
02.04.2011 Smederevo 2 : 3 Mladi radnik (P)
02.04.2011 14:00 Subotica 0 : 0 Potisje
02.04.2011 14:00 Jadran 0 : 6 Tavankut
02.04.2011 13:00 Partizan 3 : 1 OFK Paraćin
02.04.2011 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Rad
02.04.2011 11:00 Kruševac 0 : 5 Radnički 1923
02.04.2011 11:00 Subotica 0 : 1 Preporod
02.04.2011 11:00 AFK 1 : 5 Senta
02.04.2011 11:00 Spartak Zlatibor voda 4 : 2 Čantavir
02.04.2011 Zvižd 0 : 6 Morava
02.04.2011 Seljak 5 : 2 Mladi radnik (R)
02.04.2011 MIP Presing 0 : 7 Mladi radnik (P)
02.04.2011 Panter 0 : 0 Rudar
02.04.2011 Homoljac 4 : 1 Sloga
02.04.2011 09:30 Subotica 0 : 2 Spartak Zlatibor voda 99
02.04.2011 09:30 AFK 3 : 1 Senta
02.04.2011 09:30 Spartak Zlatibor voda 98 14 : 0 Čantavir
02.04.2011 09:30 Bačka 1901 99 0 : 4 Bačka Topola
02.04.2011 10:00 Pančevo 3 : 21 Dinamo
02.04.2011 10:00 Spartak 0 : 8 Dolina
02.04.2011 10:00 Jugoslavija 3 : 3 OFK Stenli

Košarka

02.04.2011 19:00 Crvena Zvezda 91 : 81 Metalac
02.04.2011 19:00 Radnički 82 : 72 Mega Vizura
02.04.2011 18:00 OKK Beograd 72 : 85 Partizan mt:s
02.04.2011 Duga 0 : 20 Dunav
02.04.2011 Nova Pazova 93 : 72 Odžaci
02.04.2011 Sport Key 0 : 20 Veternik
02.04.2011 Radnički 101 : 69 Topola
02.04.2011 Jedinstvo 83 : 93 Mladost Teletehnika
02.04.2011 Stara Pazova 76 : 78 Meridiana
02.04.2011 Vrbas 76 : 79 Novi Sad MT
02.04.2011 19:00 Čelarevo 48 : 84 Partizan
02.04.2011 19:30 Spartak 61 : 69 Voždovac
02.04.2011 20:30 Crvena Zvezda 79 : 82 Vojvodina NIS
02.04.2011 18:00 Loznica 66 : 55 Student Radnički

Odbojka

02.04.2011 18:00 Jagodina 3 : 0 Obilić
02.04.2011 18:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Putevi
02.04.2011 17:00 Bavanište 1 : 3 Spartak
02.04.2011 19:00 VGSK 3 : 1 Novi Sad DDOR
02.04.2011 15:00 Borac 3 : 1 Mladost
02.04.2011 18:00 Timok 3 : 0 Hajduk Veljko
02.04.2011 18:00 Knjaževac 3 : 0 Radan
02.04.2011 17:00 Pirot 3 : 1 Dubočica
02.04.2011 19:00 Metalac Takovo 3 : 0 FAP Livnica
02.04.2011 20:00 Vojvodina 3 : 1 Jedinstvo
02.04.2011 17:00 Varadin BMG-Gradnja 3 : 0 Radnički

Rukomet

02.04.2011 18:00 Crvena Zvezda 35 : 22 Dinamo
02.04.2011 18:00 Priboj 20 : 22 Jugović Unimet
02.04.2011 19:00 Vranje 24 : 21 Crvenka
02.04.2011 19:00 Naisus 23 : 29 Kolubara
02.04.2011 18:00 PKB 26 : 29 Planinka Prolom voda
02.04.2011 20:00 Rudar 27 : 24 Obilić
02.04.2011 19:00 Novi Pazar 24 : 24 Mokra Gora
02.04.2011 18:00 Proleter Naftagas 22 : 25 Mladost TSK
02.04.2011 20:00 Crvena Zvezda 29 : 30 Zlatar
02.04.2011 18:30 Bask Soko 21 : 18 Nova Pazova
02.04.2011 18:00 Radnički Morava 35 : 36 Morava Dunav Osiguranje
02.04.2011 18:00 Sindjelić 36 : 26 Mladost Palanački Kiseljak
02.04.2011 18:00 Stari grad 24 : 24 Sloga
02.04.2011 18:00 Novi Beograd 25 : 22 Majdanpek
02.04.2011 18:00 Studentski grad 27 : 23 Šamot 65
02.04.2011 18:00 Zemun 35 : 28 Smederevo 2
02.04.2011 18:00 Metalac 36 : 30 Radnički
02.04.2011 18:00 Sloga 25 : 22 Bane
02.04.2011 19:00 Jastrebac 30 : 28 Užice
02.04.2011 18:00 Dubočica 54 29 : 28 Trepča
02.04.2011 19:00 Vlasotince 15 : 32 Topličanin
02.04.2011 15:00 Bela Palanka 26 : 25 Radan
02.04.2011 BSK Heba 45 : 21 Paraćin
02.04.2011 17:00 Jugopetrol Radnički 35 : 25 Cepelin
02.04.2011 19:00 Bačka Palanka Nopal 25 : 38 Jagodina
02.04.2011 18:00 Kučevo 35 : 25 Halas Jožef
02.04.2011 20:00 Napredak 16 : 32 Radnički Lepenica
02.04.2011 15:30 Naisa 2 32 : 37 Metalac A.D.
02.04.2011 20:00 ORK Beograd 31 : 32 Proleter Superprotein
02.04.2011 18:00 Kikinda 17 : 34 Radnički Resavac
02.04.2011 19:00 Železnicar Metal Cinkara 35 : 23 Pirot
02.04.2011 18:00 Crvena Zvezda 2 31 : 35 Radnički
02.04.2011 18:00 Slodes 30 : 15 Mladi Radnik
02.04.2011 18:00 Loznica grad 20 : 27 Metalac-Valjevo
02.04.2011 18:00 Železnik 1963 23 : 22 Jagodina 2
02.04.2011 16:00 Vranje 12 : 27 Naisa 3
02.04.2011 17:00 Đerdap 19 : 35 Crveni krst
02.04.2011 18:00 Milenijum 33 : 21 Petrovac
02.04.2011 18:00 Knjaz Miloš 2 31 : 14 Rudar
02.04.2011 Vlasotince 18 : 18 Niška Banja
02.04.2011 Radan 10 : 15 Morava Han
02.04.2011 Zaječar 2 17 : 23 Knjaževac 2
02.04.2011 Dubočica 21 : 21 Rtanj

Vaterpolo

02.04.2011 Crvena Zvezda VET 10 : 10 Vojvodina
02.04.2011 Niš 2 : 13 Partizan Rajfajzen
02.04.2011 Beograd 10 : 7 ŽAK
Četvrtfinale
02.04.2011 19:00 Senta 7 : 10 Mladost
02.04.2011 19:00 Dunav 11 : 1 Bečejac 2:0
02.04.2011 19:00 Singidunum 12 : 11 Zemun 2:0
02.04.2011 19:00 TENT 12 : 7 Goč 2:0
02.04.2011 19:00 Banjica 15 : 8 Spartak 2:0
02.04.2011 Partizan 7 : 7 Vračar
02.04.2011 ŽAK 8 : 19 Taš 2000

Futsal

02.04.2011 Telep 2 : 5 Adice
02.04.2011 Hajduk 3 : 3 Kraljevićevo
02.04.2011 Tango 4 : 0 Kepa 9
02.04.2011 Forum 3 : 0 Sombor
02.04.2011 Rekreativo : Bor
02.04.2011 Akademac 5 : 1 Temnić
02.04.2011 Dolap 1 : 4 Vintersport
02.04.2011 Ekonomist 4 : 6 As
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.