XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 14:00 Sinđelić - Omladinac (B) 0:1
2 29.08.2010 14:00 Jednota - Sinđelić 1:0
3 05.09.2010 14:00 Sinđelić - OFK Bačinci Sloga 2:0
4 12.09.2010 14:00 Jedinstvo - Sinđelić 0:2
5 19.09.2010 14:00 Sinđelić - Napredak 2:1
6 26.09.2010 14:00 Bratstvo - Sinđelić 3:1
7 03.10.2010 14:00 Sinđelić - Jedinstvo (LJ) 0:1
8 10.10.2010 14:00 Graničar - Sinđelić 0:3
9 17.10.2010 14:00 Sinđelić - OFK Bikić 3:1
10 24.10.2010 14:00 Sinđelić - OFK Bingula 4:1
11 31.10.2010 14:00 Omladinac (M) - Sinđelić 0:5
12 07.11.2010 14:00 Sinđelić - Sremac 11:0
13 14.11.2010 14:00 Borac - Sinđelić 2:2
14 20.03.2011 14:00 Omladinac (B) - Sinđelić 2:0
15 27.03.2011 14:00 Sinđelić - Jednota 4:2
16 03.04.2011 14:00 OFK Bačinci Sloga - Sinđelić 5:0
17 10.04.2011 14:00 Sinđelić - Jedinstvo 9:0
18 17.04.2011 14:00 Napredak - Sinđelić 2:4
19 24.04.2011 14:00 Sinđelić - Bratstvo 4:2
20 01.05.2011 14:00 Jedinstvo (LJ) - Sinđelić 2:2
21 08.05.2011 14:00 Sinđelić - Graničar 5:1
22 15.05.2011 14:00 OFK Bikić - Sinđelić 0:2
23 22.05.2011 14:00 OFK Bingula - Sinđelić 0:1
24 29.05.2011 14:00 Sinđelić - Omladinac (M) 10:1
25 01.06.2011 14:00 Sremac - Sinđelić 0:7
26 05.06.2011 14:00 Sinđelić - Borac 8:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Napredak 26 18 3 5 57
2 Jedinstvo (LJ) 26 18 3 5 57
3 OFK Bačinci Sloga 26 18 3 5 57
4 Sinđelić 26 18 2 6 56
5 Omladinac (B) 26 14 4 8 46
6 Graničar 26 13 3 10 42
7 OFK Bikić 26 13 3 10 42
8 Jednota 26 13 2 11 41
9 Bratstvo 26 12 2 12 38
10 Borac 26 10 2 14 32
11 OFK Bingula 26 9 3 14 30
12 Jedinstvo 26 6 2 18 20
13 Sremac 26 2 0 24 6
14 Omladinac (M) 26 1 2 23 5
Bata989 i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu