XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 02.10.2010 19:00 Mokra Gora - Zaječar 19:35
3 06.10.2010 19:00 Crvena Zvezda - Mokra Gora 28:25
4 09.10.2010 19:00 Mokra Gora - Napredak 32:32
5 15.10.2010 18:00 Proleter Naftagas - Mokra Gora 30:27
6 23.10.2010 19:00 Mokra Gora - Novi Pazar 25:28
7 30.10.2010 19:00 Rudar - Mokra Gora 38:34
8 07.11.2010 16:30 Obilić - Mokra Gora 34:21
9 13.11.2010 19:00 Mokra Gora - Mladost TSK 37:30
10 20.11.2010 20:30 Jagodina - Mokra Gora 34:29
11 28.11.2010 19:00 Mokra Gora - Zlatar 37:37
12 04.12.2010 19:00 Vrbas Carnex - Mokra Gora 33:34
13 11.12.2010 19:00 Mokra Gora - Spartak Vojput 24:25
14 18.12.2010 17:30 Nova Pazova - Mokra Gora 26:26
15 25.12.2010 19:00 Mokra Gora - Bask Soko 10:0
17 05.03.2011 18:00 Zaječar - Mokra Gora 18:18
18 12.03.2011 19:00 Mokra Gora - Crvena Zvezda 27:23
19 19.03.2011 15:00 Napredak - Mokra Gora 31:26
20 26.03.2011 19:00 Mokra Gora - Proleter Naftagas 35:20
21 02.04.2011 19:00 Novi Pazar - Mokra Gora 24:24
22 09.04.2011 19:00 Mokra Gora - Rudar 28:37
23 16.04.2011 19:00 Mokra Gora - Obilić 25:28
24 21.04.2011 20:00 Mladost TSK - Mokra Gora 26:22
25 30.04.2011 19:00 Mokra Gora - Jagodina 33:26
26 07.05.2011 19:30 Zlatar - Mokra Gora 34:38
27 29.04.2011 19:00 Mokra Gora - Vrbas Carnex 33:30
28 21.05.2011 18:00 Spartak Vojput - Mokra Gora 32:23
29 28.05.2011 19:00 Mokra Gora - Nova Pazova 27:26
30 05.06.2011 15:30 Bask Soko - Mokra Gora 30:38
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Merkur Osiguranje Superliga Rudar 28 23 0 5 46
2 Prelazi u ligu višeg ranga Merkur Osiguranje Superliga Obilić 28 22 0 6 44
3 Spartak Vojput 28 20 2 6 42
4 Napredak 28 19 3 6 41
5 Zaječar 28 14 4 10 32
6 Crvena Zvezda 28 14 3 11 31
7 Zlatar 28 13 3 12 29
8 Novi Pazar 28 12 4 12 28
9 Vrbas Carnex 28 13 1 14 27
10 Mokra Gora 28 10 5 13 25
11 Mladost TSK 28 11 0 17 22
12 Jagodina 28 9 0 19 18
13 Proleter Naftagas 28 6 2 20 14
14 Nova Pazova 28 3 5 20 11
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Centar Bask Soko (-1) 28 3 4 21 9