XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 17:00 Karađorđe - Aranđelovac 2:1
2 29.08.2010 17:00 Junkovac - Aranđelovac 1:2
3 05.09.2010 16:30 Aranđelovac - Šumadinac (S) 2:0
4 11.09.2010 16:30 Marjan - Aranđelovac 1:0
5 15.09.2010 16:00 Aranđelovac - Partizan 3:1
6 19.09.2010 16:00 Banja - Aranđelovac 2:1
7 26.09.2010 16:00 Aranđelovac - Rača Popović 3:1
8 02.10.2010 15:30 Badnjevac - Aranđelovac 2:1
9 10.10.2010 15:30 Aranđelovac - Lokomotiva 1:0
10 13.10.2010 15:00 Karađorđe (T) - Aranđelovac 3:0
11 17.10.2010 14:30 Aranđelovac - Šumadinac (N) 1:1
13 31.10.2010 13:30 Aranđelovac - Šumadija 1:2
14 07.11.2010 13:30 Beli Orlovi - Aranđelovac 4:0
15 14.11.2010 13:00 Aranđelovac - Borac (P) 1:4
16 06.04.2011 15:00 Aranđelovac - Karađorđe 2:0
17 03.04.2011 15:30 Aranđelovac - Junkovac 1:0
18 10.04.2011 15:30 Šumadinac (S) - Aranđelovac 5:1
19 17.04.2011 16:00 Aranđelovac - Marjan 0:0
20 20.04.2011 16:00 Partizan - Aranđelovac 1:2
21 24.04.2011 16:00 Aranđelovac - Banja 1:2
22 01.05.2011 16:00 Rača Popović - Aranđelovac 2:0
23 08.05.2011 16:00 Aranđelovac - Badnjevac 4:1
24 14.05.2011 16:30 Lokomotiva - Aranđelovac 1:4
25 18.05.2011 16:30 Aranđelovac - Karađorđe (T) 5:3
26 22.05.2011 17:00 Šumadinac (N) - Aranđelovac 4:0
28 05.06.2011 10:00 Šumadija - Aranđelovac 5:0
29 12.06.2011 17:00 Aranđelovac - Beli Orlovi 2:3
30 19.06.2011 17:00 Borac (P) - Aranđelovac 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Karađorđe (T) 28 21 4 3 67
2 Šumadinac (S) 28 14 5 9 47
3 Šumadija 28 14 4 10 46
4 Borac (P) 28 14 4 10 46
5 Banja 28 14 2 12 44
6 Marjan 28 12 5 11 41
7 Šumadinac (N) 28 12 4 12 40
8 Lokomotiva 28 12 2 14 38
9 Junkovac 28 11 3 14 36
10 Aranđelovac 28 11 2 15 35
11 Karađorđe 28 11 2 15 35
12 Beli Orlovi 28 11 1 16 34
13 Rača Popović 28 10 4 14 34
14 Partizan 28 11 1 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Badnjevac 28 9 3 16 30
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.