XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2018 16:30 Rudar - OFK Aranđelovac 1979 1:0
2 02.09.2018 16:00 OFK Aranđelovac 1979 - Karađorđe 2:1
3 09.09.2018 16:00 Morava - OFK Aranđelovac 1979 0:3
4 16.09.2018 15:30 OFK Napredak - OFK Aranđelovac 1979 3:1
5 23.09.2018 15:30 OFK Aranđelovac 1979 - VGSK 6:3
6 29.09.2018 15:00 Mladi borac - OFK Aranđelovac 1979 2:0
7 07.10.2018 15:00 OFK Aranđelovac 1979 - Petar Dobrnjac 8:1
8 14.10.2018 14:30 Homoljac - OFK Aranđelovac 1979 0:4
9 21.10.2018 14:30 OFK Aranđelovac 1979 - Zvižd 2:0
10 28.10.2018 13:30 Udarnik - OFK Aranđelovac 1979 0:2
11 04.11.2018 13:30 OFK Aranđelovac 1979 - Partizan 1945 4:1
12 11.11.2018 13:00 Borac 1932 - OFK Aranđelovac 1979 0:1
13 18.11.2018 13:00 OFK Aranđelovac 1979 - RSK 1:3
14 17.03.2019 14:30 OFK Aranđelovac 1979 - Rudar 1:3
15 23.03.2019 14:30 Karađorđe - OFK Aranđelovac 1979 0:1
16 31.03.2019 15:30 OFK Aranđelovac 1979 - Morava 2:1
17 07.04.2019 15:30 OFK Aranđelovac 1979 - OFK Napredak 2:3
18 13.04.2019 15:30 VGSK - OFK Aranđelovac 1979 2:1
19 21.04.2019 16:00 OFK Aranđelovac 1979 - Mladi borac 3:0
20 28.04.2019 16:00 Petar Dobrnjac - OFK Aranđelovac 1979 5:1
21 05.05.2019 16:30 OFK Aranđelovac 1979 - Homoljac 5:0
22 12.05.2019 16:30 Zvižd - OFK Aranđelovac 1979 2:0
23 19.05.2019 17:00 OFK Aranđelovac 1979 - Udarnik 3:1
24 26.05.2019 17:00 Partizan 1945 - OFK Aranđelovac 1979 4:3
25 01.06.2019 17:30 OFK Aranđelovac 1979 - Borac 1932 2:1
26 08.06.2019 17:30 RSK - OFK Aranđelovac 1979 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad RSK 26 18 5 3 59
2 Karađorđe 26 14 5 7 47
3 VGSK 26 14 5 7 47
4 OFK Aranđelovac 1979 26 15 0 11 45
5 Rudar 26 14 2 10 44
6 Zvižd 26 10 10 6 40
7 Borac 1932 26 12 3 11 39
8 Morava 26 12 3 11 39
9 OFK Napredak 26 11 4 11 37
10 Petar Dobrnjac (-1) 26 12 2 12 37
11 Beleška: Ispada ako iz SLZ ispadne Sloga 33 Udarnik 26 11 4 11 37
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga Partizan 1945 26 7 4 15 25
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi borac 26 6 4 16 22
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Homoljac (-1) 26 0 1 25 0
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu