XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 615 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2019

Fudbal

26.05.2019 16:00 Dinamo 2 : 0 Inđija
26.05.2019 16:30 Železničar 0 : 0 Hajduk 1912
26.05.2019 10:00 Kabel 0 : 1 Bačka 1901
26.05.2019 16:30 Borac 0 : 2 Dunav
26.05.2019 17:00 Provo 4 : 1 FAP
26.05.2019 17:00 Radan 2 : 0 Dunav
26.05.2019 11:00 Car Konstantin 0 : 1 Budućnost
26.05.2019 17:00 Zaplanjac 1 : 2 Jedinstvo (P)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Lokomotiva
26.05.2019 16:30 Vojvodina 1928 2 : 2 Radnički (S)
26.05.2019 16:30 Mladost (O) 4 : 0 BAK
26.05.2019 16:30 Hajduk (D) 2 : 1 Sremac Vojka
26.05.2019 16:30 LSK Laćarak 0 : 1 1. Maj Ruma
26.05.2019 16:30 Podunavac 3 : 3 Jedinstvo (SP)
26.05.2019 16:30 Borac (Š) 4 : 1 Tatra
26.05.2019 16:30 Jugović 4 : 1 Hajduk (Č)
26.05.2019 16:30 Mladost (T) 2 : 0 Polet (K)
26.05.2019 16:30 Mladost (BP) 1 : 0 Budućnost
26.05.2019 16:30 Bajša 8 : 0 BSK
26.05.2019 16:30 Bačka 4 : 0 Radnički (S)
26.05.2019 16:30 Tavankut 3 : 0 Tekstilac
26.05.2019 14:00 Sušica 4 : 2 Šumadija 1903
26.05.2019 17:00 Vodojaža 0 : 1 Apolon 2018
26.05.2019 17:00 Polet 2 : 0 Šumadija (T)
26.05.2019 17:00 Real 2 : 1 Karađorđe
26.05.2019 17:00 OFK Napredak 0 : 1 Rudar
26.05.2019 17:00 RSK 2 : 3 Karađorđe
26.05.2019 17:00 Borac 1932 2 : 0 Morava
26.05.2019 17:00 Partizan 1945 4 : 3 OFK Aranđelovac 1979
26.05.2019 17:00 Udarnik 1 : 2 VGSK
26.05.2019 17:00 Zvižd 6 : 1 Mladi borac
26.05.2019 17:00 Homoljac 2 : 4 Petar Dobrnjac
26.05.2019 17:00 Železničar 3 : 2 Radnički Šabački
26.05.2019 17:00 Spartak 1924 1 : 2 Mačva 2005
26.05.2019 17:00 Brezovica 1 : 3 Radjevac
26.05.2019 17:00 OFK Osečina 0 : 2 Radnički Stobeks
26.05.2019 17:00 Vrelo Sport 1 : 0 Borac
26.05.2019 17:00 Sloboda 0 : 2 Polet (T)
26.05.2019 17:00 Orlovac 0 : 1 Sevojno
26.05.2019 17:00 Sloga (S) 2 : 0 Prijevor
26.05.2019 17:00 Zlatar 4 : 2 Polimlje
26.05.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sloga (BB)
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (GS) 2 : 3 Jablanica
26.05.2019 17:30 Vlasina 5 : 2 Vranjska Banja
26.05.2019 11:00 Jedinstvo (P) 4 : 1 Mladost (M)
26.05.2019 17:30 Morava 1918 3 : 4 Bošnjane
26.05.2019 17:30 Dragocvet 0 : 2 Jastrebac (B)
26.05.2019 17:30 Župa 3 : 1 Juhor
26.05.2019 17:30 Rembas 3 : 1 Žitorađa
26.05.2019 17:30 OFK Lugomir 2 : 0 Napredak (D)
26.05.2019 17:30 Levač 3 : 2 Jedinstvo (M)
26.05.2019 17:30 Majdanpek 3 : 2 Orljane
26.05.2019 17:30 Kablovi 3 : 1 BSK
26.05.2019 17:30 OFK Slatina 5 : 3 Hajduk Veljko
26.05.2019 17:30 Bukovik 1 : 0 Brodoremont
26.05.2019 17:30 Timok 1919 2 : 1 Rudar Alpos
26.05.2019 17:30 Moravica 2 : 5 Svrljig
26.05.2019 17:30 Malošište 5 : 1 Naša krila 1936
26.05.2019 10:00 Torlak 4 : 1 Komgrap
26.05.2019 11:00 Hajduk 2 : 4 Sremčica
26.05.2019 17:00 Leštane 2 : 2 Budućnost
26.05.2019 17:00 BSK Batajnica 4 : 0 Napredak
26.05.2019 17:00 Lehel 0 : 3 Vojvodina
26.05.2019 17:00 Omladinac FAM 4 : 2 Rusanda
26.05.2019 17:00 Naftagas 10 : 2 Delija
26.05.2019 17:00 Radnički 1911 7 : 0 Proleter 2006
26.05.2019 17:00 Borac 5 : 3 2. Oktobar
26.05.2019 17:00 Crvena Zvezda (RS) 0 : 2 Crvena zvezda (VS)
26.05.2019 17:30 Borac 46 2 : 4 Hercegovac
26.05.2019 17:30 Slavija 1 : 2 Stari Grad
26.05.2019 17:30 Tvrđava 3 : 1 OFK Odžaci
26.05.2019 17:30 Budućnost (P) 2 : 2 ŽAK
26.05.2019 17:30 Lipar 3 : 1 Kula
26.05.2019 17:30 Radnički 1918 4 : 2 Polet (S)
26.05.2019 17:30 Krila Krajine 6 : 1 Kulpin
26.05.2019 17:30 Rusin 2 : 2 Vojvodina (T)
26.05.2019 17:00 Borac (M) 3 : 2 Partizan
26.05.2019 17:00 Donji Petrovci 4 : 1 Železničar
26.05.2019 17:00 Graničar 1924 0 : 8 Rudar
26.05.2019 17:00 PSK Putinci 8 : 0 Kupinovo
26.05.2019 17:00 Sloboda (DT) 6 : 1 Polet (NK)
26.05.2019 17:00 Ljukovo 4 : 1 Budućnost
26.05.2019 17:00 Napredak 5 : 1 Borac (K)
26.05.2019 17:00 Borac 1 : 1 Lokomotiva
26.05.2019 17:00 Trnava 5 : 2 Banja
26.05.2019 17:00 Vinča 2 : 2 Omladinac
26.05.2019 17:00 Plaskovac 4 : 1 Junkovac
26.05.2019 17:00 Prvi srpski ustanak 3 : 3 Mladost MG
26.05.2019 17:00 ŽSK 3 : 0 Mladi rudar 1954
26.05.2019 17:30 OFK Sirig 0 : 1 TSK
26.05.2019 17:30 Jedinstvo 4 : 0 Fruškogorac
26.05.2019 17:30 Bačka 2 : 4 Petrovaradin
26.05.2019 17:00 Jadran 3 : 4 Obilić
26.05.2019 17:00 Iskra 2 : 0 Đurđin
26.05.2019 17:00 Sutjeska 1 : 1 Panonija IM Topola
26.05.2019 17:00 Senta 0 : 5 Vojvodina
26.05.2019 17:30 Kušiljevo 8 : 1 Mladost (K)
26.05.2019 17:30 Napredak 0 : 2 Mladost (D)
26.05.2019 10:00 Omladinac 0 : 1 Juhor
26.05.2019 17:30 OFK Batinac 3 : 0 Partizan
26.05.2019 17:30 Resavac 1 : 3 OFK Bratstvo
26.05.2019 17:30 Mladost (S) 1 : 3 Bratstvo
26.05.2019 17:00 Srem 4 : 2 Borac (P)
26.05.2019 17:00 Poštar Zvezdara 4 : 0 Balkan Mirijevo
26.05.2019 17:00 PKB Kovilovo 2 : 1 Borac (O)
26.05.2019 17:00 Atakante 2 : 1 Institut
26.05.2019 17:00 Sinđelić 6 : 3 Crvenka
26.05.2019 17:00 Šumadinac 2 : 0 Rakovica
26.05.2019 17:00 Strelac 5 : 1 Rušanj
26.05.2019 17:00 Omladinac 2 : 0 Duboko
26.05.2019 17:00 Lisović 3 : 0 Zabrežje
26.05.2019 17:00 Mladost (B) 1 : 1 Borac
26.05.2019 10:00 Radnički 2 : 3 Budućnost
26.05.2019 17:00 Mladost (C) 0 : 0 Zvezda
26.05.2019 17:00 Kosmaj 2 : 1 Pudarci
26.05.2019 10:00 Dunavac 5 : 4 Selo Mladenovac
26.05.2019 17:00 Šumadija 6 : 1 Boleč
26.05.2019 17:00 Vrčin 7 : 0 Kosmajac
26.05.2019 11:00 Ropočevo 3 : 2 Kovačevac
26.05.2019 12:30 Vinča 5 : 1 Velika Krsna
26.05.2019 17:00 Rudar 0 : 1 Backovac Junajted
26.05.2019 17:00 Mladost 1 : 3 Lunjevica
26.05.2019 17:00 Spartak 3 : 0 Ovčar
26.05.2019 11:00 Rakova 4 : 7 Slatina
26.05.2019 17:00 Zadrugar 5 : 3 Jedinstvo (K)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (P) 0 : 2 Jedinstvo (GG)
26.05.2019 17:00 Ozrem 0 : 0 Omladinac
26.05.2019 17:00 Napredak 3 : 2 Parmenac
26.05.2019 17:30 Radnik 2 : 1 Napredak
26.05.2019 11:00 Popovići Vrnjci 5 : 3 Gruža
26.05.2019 17:30 Granit 3 : 4 Kraljevo Hajduk
26.05.2019 17:30 Ribnica 2 : 1 Rudar
26.05.2019 17:30 Stubal 1 : 3 Mataruge
26.05.2019 11:00 Proleter 3 : 1 Budućnost
26.05.2019 17:30 Ibar 2 : 1 OFK Ras
26.05.2019 17:30 Sloga (Ć) 3 : 1 Poljoprivrednik
26.05.2019 17:30 Mladost (DK) 2 : 1 Šanac
26.05.2019 17:30 Mačkovac 1 : 0 Ribnik
26.05.2019 17:30 Meševo 10 : 0 Donji Kopaonik
26.05.2019 17:30 FUD 0 : 2 Vinogradar
26.05.2019 17:30 Podrinje 0 : 1 Sloga (BO)
26.05.2019 17:30 Mladost (PR) 2 : 0 Cer
26.05.2019 17:30 Dušan Silni 1 : 1 Hajduk Stanko
26.05.2019 17:30 Duško 4 : 2 Karađorđe
26.05.2019 17:30 Mladost (DD) 4 : 2 Jedinstvo (ŠT)
26.05.2019 17:30 Crvena zvezda 3 : 1 Jedinstvo (V)
26.05.2019 17:30 Vojvodina (S) 6 : 1 Polet
26.05.2019 17:30 Dolina 2 : 0 Sloga (BNS)
26.05.2019 17:30 Vulturul 3 : 2 Spartak 1911
26.05.2019 17:30 Strela 2 : 1 Partizan (G)
26.05.2019 17:30 Radnički (B) 1 : 3 Borac (St)
26.05.2019 17:30 Partizan (U) 1 : 2 Jugoslavija
26.05.2019 17:00 Budućnost 4 : 3 Rudar (K)
26.05.2019 17:00 Železničar 1 : 1 Omladinac (Š)
26.05.2019 17:00 Obilić 4 : 2 Mlava (ML)
26.05.2019 17:00 Padina 2 : 2 Sloga
26.05.2019 17:00 Moravac 2 : 2 Radnički 1947
26.05.2019 17:00 Elid 4 : 1 Doljevac
26.05.2019 17:00 Zemljoradnik 1 : 0 Morava (Ž)
26.05.2019 17:00 Mladost (B) 0 : 3 Radnički 1924
26.05.2019 17:00 Napredak 2012 2 : 4 Rasovača
26.05.2019 17:00 Palilula 3 : 2 Naisus 1977
26.05.2019 Podunavac 2 : 1 Polet
26.05.2019 Proleter 1947 1 : 4 Sloboda
26.05.2019 Sloga (L) 3 : 1 Cerovac
26.05.2019 Železničar Kusadak 3 : 0 SASK
26.05.2019 Pobeda 5 : 1 Sloga (M)
26.05.2019 17:30 Nemetali 1 : 1 Poreč
26.05.2019 11:00 Sloga 6 : 0 Radnički (K)
26.05.2019 17:00 ZSK 2 : 2 Rubribreza
26.05.2019 17:00 Ribnikar 3 : 2 Kolubara 2
26.05.2019 15:00 Mladost 4 : 0 Tulari
26.05.2019 17:00 Trlić 5 : 1 OFK Brđanac
26.05.2019 17:00 Iskra 2 : 3 Sovljak
26.05.2019 17:00 Šumadinac (KG) 4 : 3 Korićani
26.05.2019 17:00 Sloga (D) 4 : 0 Jadran
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Borac (D)
26.05.2019 17:00 Kutlovo 2 : 1 Sloboda
26.05.2019 17:00 Šumadija 1934 2 : 4 Budućnost
26.05.2019 17:00 OFK Bagremar 1 : 3 Srbija
26.05.2019 17:00 Mladost (P) 2 : 3 Erdoglija 1931
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 3 Višesava
26.05.2019 17:00 Sečica 1 : 2 Polet
26.05.2019 17:00 Ježevica 0 : 3 Omladinac
26.05.2019 17:00 Prvi partizan 3 : 1 Lazarica
26.05.2019 17:00 Lauš 2 : 3 Savinac
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 Bobište
26.05.2019 17:30 Umac 4 : 1 Čekmin
26.05.2019 17:30 Kumarevo 65 1 : 1 Progres
26.05.2019 17:30 OFK Morava 1 : 0 OFK Brza
26.05.2019 17:30 Polet 3 : 5 Mladost 1959
26.05.2019 17:30 Vučje 0 : 0 Zloćudovo
26.05.2019 17:30 Šumadija 5 : 1 Mladi borac
26.05.2019 17:30 Železničar 2 : 1 Sloga
26.05.2019 17:30 OFK Rtanj 3 : 1 Kosovo
26.05.2019 17:30 Trebič 5 : 2 Rudar Vrška Čuka
26.05.2019 17:30 Radnički 1946 2 : 2 OFK 019
26.05.2019 17:30 Bučje Podvis 5 : 1 OFK Knjaz
26.05.2019 17:30 Omladinac 3 : 0 Ozren
26.05.2019 17:30 Sloga (M) 1 : 1 Midžor (K)
26.05.2019 17:00 Gnjilan 5 : 1 Senjak
26.05.2019 17:00 Spartak 0 : 1 Vladimir Durković
26.05.2019 17:00 Dragoš 6 : 3 Mladost
26.05.2019 17:00 Stevan Nešticki 2 : 4 Jedinstvo (GM)
26.05.2019 17:00 Proleter 0 : 0 Omladinac (GK)
26.05.2019 17:00 Budućnost 5 : 1 Sloboda
26.05.2019 11:00 Rudar 5 : 0 Mladost (DK)
26.05.2019 17:00 Morava 1 : 6 Crvena zastava
26.05.2019 17:00 Čegar 2013 1 : 3 Palilulac
26.05.2019 17:00 Vrtište 4 : 3 Mladost (L)
26.05.2019 16:00 Oskar 1 : 1 Ropotovo
26.05.2019 16:00 Kusce 0 : 6 Glama
26.05.2019 17:00 Joševa 0 : 2 Dimitrije Tucović
26.05.2019 17:00 Mladost 3 : 1 Pambukovica
26.05.2019 17:00 OFK Paljuvi 3 : 0 Vrelo
26.05.2019 17:00 Polet (T) 4 : 0 Polet (DL)
26.05.2019 17:30 Vinogradar 2 : 1 Obilić
26.05.2019 17:30 Titel 2 : 2 Čenej
26.05.2019 17:30 Borac 3 : 2 Hajduk
26.05.2019 17:30 Sloga (M) 5 : 0 Janošik
26.05.2019 17:30 Ševac 1 : 1 Karaš (K)
26.05.2019 17:30 Karaš (J) 1 : 2 Hajdučica
26.05.2019 17:30 Partizan (K) 2 : 1 Ratar
26.05.2019 17:30 Dobrica 4 : 3 Vinogradar
26.05.2019 17:30 Borac (VS) 4 : 3 Borac (VG)
26.05.2019 17:30 Ušće 6 : 0 Mladost
26.05.2019 17:30 Gradina 1 : 0 Polet 57
26.05.2019 17:30 Sloga (D) 6 : 0 Beli Orlovi
26.05.2019 17:30 Kamenorezac 76 5 : 3 Borac
26.05.2019 17:30 Velika Drenova 1 : 1 Trudbenik
26.05.2019 17:30 Vinorača 1 : 0 Morava
26.05.2019 17:30 Ursule 2 : 0 Kupinovac
26.05.2019 17:30 Mladost (G) 3 : 0 Vinogradar
26.05.2019 17:30 Partizan 2 : 1 Osaonica
26.05.2019 17:30 Sloga 1 : 1 Sinđelić 1934
26.05.2019 17:30 Mladost (GM) 1 : 1 Mladost (J)
26.05.2019 17:30 Orlovi 2 : 1 Budućnost
26.05.2019 17:30 Rudar (SR) 1 : 2 Radnički
26.05.2019 17:30 Napredak 3 : 3 Beljanica
26.05.2019 11:00 Žabari 3 : 3 Rajac
26.05.2019 17:00 Lukavac 3 : 5 Komanice
26.05.2019 17:00 Borac 1 : 3 Milenko Pavlović
26.05.2019 17:00 Mladost (L) 1 : 3 Jadar 2013
26.05.2019 17:00 Popadić 3 : 0 Mladost (VK)
26.05.2019 17:00 Stari drugari 2 : 3 Polet
26.05.2019 11:00 13. Maj 1 : 1 Sparta Železnik
26.05.2019 10:00 Penjarol 3 : 7 Rekreativo 011
26.05.2019 17:00 Umka 3 : 0 Busije
26.05.2019 16:00 Dedinje 1 : 1 Mladi Proleter
26.05.2019 18:00 011 1 : 0 Novi Beograd
26.05.2019 14:00 Posavac Tišma 2 : 2 BUSK
26.05.2019 17:00 Pionir 2 : 1 Minel
26.05.2019 17:00 Sveti Stefan 2 : 3 PKB Padinska Skela
26.05.2019 17:00 Poštar 3 : 2 Avala
26.05.2019 17:00 Pinosava 1 : 1 Siti Sport Klub
26.05.2019 17:00 Lepušnica 0 : 1 Heroj Polet
26.05.2019 17:00 Mladost 0 : 3 BSK
26.05.2019 17:00 Sloga (Č) 1 : 2 Napredak
26.05.2019 17:00 Donji Srem 2015 2 : 1 Hajduk
26.05.2019 17:00 Sloga (V) 1 : 0 Krušedol
26.05.2019 17:00 Graničar 2 : 1 OFK Bikić
26.05.2019 17:00 Fruškogorac 1 : 0 Šumar
26.05.2019 17:00 Mitros 2 : 0 Obilić 1993
26.05.2019 17:30 Partizan 2 : 3 Mlada krila
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (D) 1 : 2 Bogutovačka Banja
26.05.2019 17:30 Borac (A) 2 : 3 Jovo Kursula
26.05.2019 17:30 Lazac 2 : 0 Borac (V)
26.05.2019 17:30 Tavnik 3 : 0 Mladost
26.05.2019 16:00 Metalac 2 : 5 Mineral 2015
26.05.2019 17:00 Partizan 0 : 1 Marjan
26.05.2019 11:00 Karađorđe (V) 0 : 0 Udarnik Trska 1947
26.05.2019 17:00 Karađorđe 2013 (Viš) 3 : 3 Sloga (M)
26.05.2019 17:00 BSK 2 : 2 Mladi radnik
26.05.2019 17:00 Omladinac-Šumadinac 2 : 2 Sloga (Z)
26.05.2019 17:00 Bega 1 : 8 Terekves
26.05.2019 17:00 Omladinac 6 : 5 Proleter
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 6 : 3 1.Oktobar
26.05.2019 17:00 Vojvodina 7 : 2 Napredak (BT)
26.05.2019 17:00 Napredak (Č) 4 : 2 Roham
26.05.2019 17:30 Velika Reka 6 : 2 Sloga
26.05.2019 17:30 Vidojevica 2 : 0 Antimon
26.05.2019 17:30 Rudar 5 : 0 Jadar (ST)
26.05.2019 17:30 Jedinstvo 4 : 3 Milan Orlić
26.05.2019 17:30 Jadar 1961 (GD) 2 : 0 Prva Iskra
26.05.2019 17:30 Borac 3 : 1 Mladost
26.05.2019 17:00 Jasenica 2 : 1 Kopljari
26.05.2019 17:00 Sloga 2 : 0 Trešnjevica
26.05.2019 17:00 Mladost (J) 2 : 1 Brezovac
26.05.2019 17:00 Radoje Domanović 1 : 0 Vrbica
26.05.2019 11:00 B 2000 3 : 0 Borac
26.05.2019 17:00 Ranilović 2 : 3 Šamot
26.05.2019 11:00 Lemind 1953 0 : 2 Radnički
26.05.2019 17:30 Marjan MB 5 : 3 Jedinstvo (Š)
26.05.2019 17:30 Mladost (B) 1 : 0 Gradac
26.05.2019 17:30 BSK 4 : 1 Plantaža
26.05.2019 11:00 Bratstvo 3 : 1 Milanovo
26.05.2019 17:30 Todorovce 3 : 1 Radnik Sušica
26.05.2019 17:30 Moravac 4 : 1 Veliko Trnjane
26.05.2019 17:30 Real 3 : 2 Sloboda
26.05.2019 17:30 Gorki 1 : 3 Budućnost 1929 (ZM)
26.05.2019 17:30 Zadrugar 1 : 1 Drina
26.05.2019 17:30 Premijer 3 : 2 Napredak
26.05.2019 17:30 Mladost 3 : 1 Sloga (KR)
26.05.2019 17:30 Sloga (MA) 3 : 3 Pričinović
26.05.2019 17:30 Sava 5 : 2 Dobrava
26.05.2019 11:00 Provo 2015 3 : 1 Rankovac
26.05.2019 17:30 Šipurske livade 3 : 1 Trešnjevka
26.05.2019 17:00 Tisa 4 : 2 Jedinstvo (SK)
26.05.2019 17:00 Slavija 2 : 3 Tornjoš
26.05.2019 17:00 Bačka 6 : 1 Hajduk
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) 0 : 3 Šampion
26.05.2019 17:00 Tromedja 3 : 6 AFK
26.05.2019 17:00 Čoka 10 : 0 Graničar
26.05.2019 17:00 Jadran 3 : 4 Horgoš 1911
26.05.2019 18:00 Naša Zvezda 1 : 0 Sloga
26.05.2019 18:00 Krivanj 1 : 0 Maglić
26.05.2019 18:00 Neštin 3 : 0 Bačka 1945
26.05.2019 18:00 Slavija 2 : 3 Bački Hajduk
26.05.2019 17:00 Sloga (L) 8 : 1 Polet (V)
26.05.2019 17:00 Dizel 2 : 0 Desine
26.05.2019 17:00 Napredak 1934 1 : 4 Žika Marković Uča
26.05.2019 17:00 Napredak (P) 4 : 0 Sloga (M)
26.05.2019 17:00 Sirakovo 4 : 4 Stig 1955
26.05.2019 17:00 Mladost (B) 2 : 0 Vihor
26.05.2019 17:00 Zadrugar (T) 3 : 1 Rade Milošević
26.05.2019 17:00 BSK 3 : 2 Bata Bulić
26.05.2019 17:00 Radnički (K) 3 : 4 Jedinstvo (K)
26.05.2019 17:00 Napredak 1936 1 : 3 Integral
26.05.2019 17:00 Manastirica 7 : 3 Omladinac (B)
26.05.2019 17:00 Sloga 1952 3 : 4 Napredak (S)
26.05.2019 17:00 Mladost Radost 8 : 0 Sloboda
26.05.2019 17:00 Obilić 2 : 0 Budućnost
26.05.2019 17:00 Eđšeg 4 : 4 Pobeda
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Mladost (R)
26.05.2019 17:30 Egeta 1 : 2 Napredak
26.05.2019 17:30 Mala Vrbica 3 : 0 Pontes
26.05.2019 17:30 Koča Andjelković 1 : 1 Rtkovo
26.05.2019 17:30 Lokomotiva 0 : 3 Kladušnica
26.05.2019 17:30 Omladinac 4 : 1 Milutinovac
26.05.2019 17:00 Ivanča 0 : 0 Šepšin
26.05.2019 17:00 Napredak 7 : 2 Borac
26.05.2019 17:00 Vlaška 5 : 2 Omladinac
26.05.2019 17:00 OFK Student 2 : 1 Sloga
26.05.2019 BIP 1 : 1 Kej
26.05.2019 11:00 Prijatelji 3 : 1 Budućnost
26.05.2019 Malba 1 : 5 Čačak 94
26.05.2019 11:00 Mršinci 3 : 1 Planinac
26.05.2019 Vujan 1 : 2 Mladost (A)
26.05.2019 17:00 Landol 3 : 2 Skobalj
26.05.2019 17:00 Omladinac 0 : 0 Vučak
26.05.2019 17:00 Stari Hrast 2018 5 : 2 Zeppelin 026
26.05.2019 17:00 Budućnost 1 : 1 Vrbovac
26.05.2019 17:00 Hajduk Veljko 1934 1 : 3 Jezava
26.05.2019 17:00 Drugovac 1 : 1 Badljevica
26.05.2019 17:00 Lunjevac 2 : 4 Petrijevac
26.05.2019 17:00 Željuša 10 : 0 Lokomotiva
26.05.2019 17:00 Sloboda 0 : 2 Pobeda
26.05.2019 17:00 Veliki Suvodol 2 : 1 Temac
26.05.2019 17:30 Partizan 3 : 2 Mladost
26.05.2019 17:30 Terekveš 2 : 2 Omladinac (D)
26.05.2019 17:30 Jedinstvo 4 : 5 Omladinac (B)
26.05.2019 17:30 Dunav 4 : 2 Zadrugar
26.05.2019 17:30 Aleksa Šantić 2 : 1 Hajduk
26.05.2019 17:30 OFK Šikara 0 : 3 Kordun
26.05.2019 17:30 Pobeda 1976 0 : 4 Jastrebac
26.05.2019 11:00 OFK Rutevac 1908 4 : 0 OFK Sloga
26.05.2019 11:00 Borac 6 : 0 Gredetin
26.05.2019 11:00 Polet (R) 2 : 1 OFK Draževac
26.05.2019 17:00 Hajduk 2 : 1 Elektrovojvodina
26.05.2019 17:00 Palić 4 : 1 Čantavir
26.05.2019 17:00 Solid 4 : 2 Udarnik Višnjevac
26.05.2019 17:00 Žednik 0 : 1 Lokomotiva
26.05.2019 17:00 Bikovo 2 : 0 OFK Mala Bosna 2015
26.05.2019 17:30 Velereč 94 2 : 2 Takovski Ustanak
26.05.2019 17:00 Šumadija 1 : 4 Donja Vrbava
26.05.2019 17:00 Brezak 5 : 0 Šilopaj
26.05.2019 17:00 Omladinac 4 : 1 Ozremica
26.05.2019 17:00 FC Stella Rossa 3 : 1 Jablanica
26.05.2019 17:00 Mladost (NS) 2 : 0 Omladinac
26.05.2019 17:00 AF Đokić 1 : 2 Jasenica
26.05.2019 17:00 Bačinac 1 : 2 Glavaš
26.05.2019 17:00 Beli Orlovi 0 : 4 Radnik
26.05.2019 17:00 Voćar 5 : 3 Radnički
26.05.2019 17:00 Brezova 2 : 2 Bratstvo
26.05.2019 17:00 Gradina 1 : 7 Gorušica
26.05.2019 17:00 Vrelo 3 : 3 Sloga
26.05.2019 17:00 Dedinje Junajted 4 : 1 Prilike
26.05.2019 Borac 1 : 3 Konjuh
26.05.2019 Mladost VPD 5 : 2 Parunovac
26.05.2019 Naupare 1 : 0 Žabare
26.05.2019 Čarapan 2 : 5 Mudrakovac
26.05.2019 Bukovica 2 : 5 Sebečevac
26.05.2019 Zdravinje 3 : 3 Globoder
26.05.2019 Rasina 0 : 3 Gornji Stepoš
26.05.2019 10:00 Borac 3 : 4 Baličevac
26.05.2019 17:00 Arbanasce 4 : 1 Koprijan
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 7 Palilulac
26.05.2019 17:00 Sloga 1 : 3 Napredak
26.05.2019 17:00 Košutnjak 1 : 2 Zastava
26.05.2019 17:00 Ćava 3 : 0 Sloga Lužnice 2016
26.05.2019 17:00 Vinogradi DB 3 : 0 OFK Žeželj
26.05.2019 17:30 Duškovci 1 : 3 Borac
26.05.2019 17:30 Trešnjica 1 : 2 Blagaja
26.05.2019 17:30 Gorobilje 2 : 0 Avijatičar
26.05.2019 14:00 Glumač 2 : 1 Plavi Tok
26.05.2019 14:30 Dobrinjac 0 : 3 Bakionica
26.05.2019 17:00 Čegar 1946 4 : 3 Rujnik
26.05.2019 17:00 Radnički 1936 0 : 0 Aluminjum
26.05.2019 17:00 Jasenovik 2018 2 : 2 Supovac
26.05.2019 17:00 Delijski Vis 8 : 0 Spartak
26.05.2019 17:00 Sloga 1948 6 : 0 Durlan Siti
26.05.2019 17:00 OFK Tamnič 1 : 3 Urovica
26.05.2019 11:00 Miloševo 5 : 0 OFK Sikole
26.05.2019 17:00 Polet 4 : 3 Vrelo
26.05.2019 17:30 10. februar 1 : 4 Marina Kutina
26.05.2019 17:30 Knežica 2 : 2 Toplica
26.05.2019 11:00 Verko 0 : 0 Mrovska
26.05.2019 11:00 Petrovac 74 3 : 0 Sparta
26.05.2019 11:00 Hajduk 4 : 1 Mladost 2013
26.05.2019 11:00 Skupljen 2013 0 : 4 Mladost (Z)
26.05.2019 17:00 Šumadija 2 : 0 Sloga
26.05.2019 17:00 OFK Juhor 2016 6 : 1 Donja Mutnica
26.05.2019 17:00 Razvitak 3 : 1 ISK Izvor
26.05.2019 17:00 Budućnost 2 : 2 Heroj
26.05.2019 17:00 Napredak 5 : 2 Jedinstvo
26.05.2019 17:30 Mladost 1981 5 : 0 Omladinac
26.05.2019 15:00 Studen Vitez 4 : 6 Budućnost
26.05.2019 11:00 Atletiko 0 : 3 Gornje Krajince
26.05.2019 11:00 SU Donja Lomnica 6 : 1 Turekovac
26.05.2019 11:00 Rudar 1973 3 : 0 Gornje Sinkovce
26.05.2019 11:00 Mladost Slatina 0 : 3 OFK Jelen
26.05.2019 11:00 Rudar 4 : 3 Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Galeb 3 : 1 Cerić
26.05.2019 11:00 Bojić 0 : 5 OFK Varna
26.05.2019 11:00 Mladost Svileuva 5 : 0 Korman
26.05.2019 11:00 Žabar 1 : 3 Borac BTG
26.05.2019 11:00 Volujac 2 : 3 Zablaće
26.05.2019 11:00 Bair 5 : 7 Omladinac
26.05.2019 11:00 Radnik 3 : 3 Napredak
26.05.2019 11:00 Mladost (O) 1 : 4 Mladost (MM)
26.05.2019 18:00 Omladinac 3 : 0 GFK Tabane
26.05.2019 18:00 Sloboda 4 : 2 Domaćin
26.05.2019 18:00 Dobra Voda 1 : 1 Trnava
26.05.2019 18:00 Belica 1 : 1 Dražmirovac
26.05.2019 18:00 Crni Vrh 2 : 0 Napredak
26.05.2019 17:00 Dunav 0 : 0 Batovac
26.05.2019 17:00 Sopot 0 : 1 Mip Majdan
26.05.2019 17:00 Moravac 1933 0 : 6 Morava 1932
26.05.2019 17:00 Sloga (Ć) 2 : 2 BSK 1931
26.05.2019 17:00 Ljubičevo 6 : 0 Proleter 1932
26.05.2019 17:00 Sloga (D) 5 : 0 Metalac
26.05.2019 17:00 Zemljoradnik 4 : 1 Vojvoda Milenko
26.05.2019 17:00 Napredak (B) 4 : 1 Beli Orao
26.05.2019 17:00 Mlava (B) 2 : 0 Sloga 1936
26.05.2019 11:00 Culjković 8 : 1 POFK Letnjikovac
26.05.2019 11:00 Dumača 0 : 3 Omladinac
26.05.2019 17:30 Pocerina 2 : 2 Lipolist
26.05.2019 11:00 OFK Stublenica 7 : 1 Dokmir
26.05.2019 11:00 Murgaš 3 : 2 Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Kolubara 0 : 1 Vukona
26.05.2019 11:00 Brgule 4 : 2 OFK Takovo
26.05.2019 11:00 Omladinac 1 : 0 Zvizdar
26.05.2019 17:30 Telečka 2 : 3 Stanišić 1920
26.05.2019 17:30 Jedinstvo Lemeš 6 : 0 Sport
26.05.2019 17:30 Borac (BG) 5 : 2 Graničar (R)
26.05.2019 17:30 Dinamo (S) 7 : 0 Dinamo 1923
26.05.2019 17:00 Krilaš 5 : 0 Radnik
26.05.2019 10:00 Čestin 0 : 6 Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Bujačić 0 : 2 OFK Senjak
26.05.2019 11:00 Beloševac 1 : 4 Mali korak
26.05.2019 17:00 OFK Povlen 2 : 3 Dračić 2018
26.05.2019 14:00 Zadrugar 2 : 10 Kotešica
26.05.2019 17:00 Omladinac 7 : 0 OFK Banat
26.05.2019 17:30 Pobeda 0 : 1 Vitorul
26.05.2019 17:30 Vršac 0 : 2 Banat (D)
26.05.2019 17:00 Gornji Lajkovac 3 : 2 Toplica
26.05.2019 14:00 Proleter 2 : 10 Babajić
26.05.2019 17:00 Joks Junajted 6 : 2 Tolić
26.05.2019 17:30 Resava 3 : 0 Resavac
26.05.2019 17:30 Rudar 8 : 0 Mladi Borac
26.05.2019 17:30 Mladi Radnik 3 : 4 Sinđelić
26.05.2019 17:00 Proleter 0 : 3 Kolubara
26.05.2019 17:00 Ratkovac 0 : 3 Nepričava
26.05.2019 17:00 Napredak 1 : 0 Jednota
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) 3 : 3 Erdevik 2017
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (LJ) 2 : 1 Omladinac
26.05.2019 17:00 Sremac 12 : 2 Borac
26.05.2019 17:00 Graničar 4 : 1 OFK Bačinci
26.05.2019 17:00 OFK Bingula 1 : 2 Sinđelić
26.05.2019 17:00 Sloga (K) 1 : 2 Planinac
26.05.2019 17:00 ČSK 1939 9 : 2 Fruškogorac
26.05.2019 17:00 Borac 2 : 3 Dunav
26.05.2019 17:00 Radnički 5 : 1 Car Uroš
26.05.2019 17:00 Polet 2 : 2 Borac
26.05.2019 17:00 Vojvodina 3 : 1 27. Oktobar
26.05.2019 17:00 Hrtkovci 7 : 2 Graničar
26.05.2019 17:00 Fruškogorac 3 : 2 Jedinstvo (P)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (R) 0 : 2 Sremac
26.05.2019 13:00 Omladinac 2 : 1 Stara Čaršija
26.05.2019 13:00 Stevka Božurevka 1 : 5 Topoljak
26.05.2019 13:00 Borjak 2013 3 : 4 Mladost
26.05.2019 17:30 Studenac 3 : 2 Jelav
26.05.2019 17:30 Sloga 2 : 3 Hajduk
26.05.2019 17:30 Gučevo 1929 3 : 1 TE Gučevo
26.05.2019 17:30 Granit 0 : 1 Mladost (G)
26.05.2019 17:30 Mladost (DB) 3 : 0 Luk
26.05.2019 17:00 Pek 3 : 2 Dunavac
26.05.2019 17:00 Stiški Kurjak 3 : 0 Kumane
26.05.2019 17:00 Mirko Tomić 1 : 1 Baštovan 2015
26.05.2019 17:00 Sloga 2 : 6 Ram
26.05.2019 17:00 Srednjevo 4 : 4 Mladi Borac
26.05.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Budućnost
26.05.2019 17:00 BSK 4 : 3 Mladost
26.05.2019 17:00 Polet 1 : 0 Udarnik
26.05.2019 11:00 Stig (MC) 2 : 4 Napredak 1927
26.05.2019 11:00 BSK 1924 1 : 1 Stig (C)
26.05.2019 11:00 Sloga 1945 2 : 4 Jedinstvo (S)
26.05.2019 17:00 Dobrača 2 : 1 Kremenac
26.05.2019 17:00 Hajduk 2 : 1 Azbest
26.05.2019 17:00 Misača 6 : 1 Gorski Car
26.05.2019 17:00 OFK Venčani 4 : 1 Tulež
26.05.2019 17:00 Mladost 1970 1 : 1 Mrčkovac
26.05.2019 17:00 Barič 3 : 1 Električar
26.05.2019 Jezero 3 : 0 Selanac
26.05.2019 Crnča 3 : 1 Čobanče
26.05.2019 17:00 Velika Morava 3 : 0 Gradac
26.05.2019 17:00 OFK Marenovo 5 : 6 OFK Orašje
26.05.2019 17:00 Rubin 0 : 3 Parcane
26.05.2019 17:00 Tisa 1933 6 : 0 KSK Konak 1926
26.05.2019 17:00 Proleter 3 : 1 Zlatica
26.05.2019 17:00 Partizan 0 : 3 Borac
26.05.2019 18:00 Bresje 0 : 2 PSS-192
26.05.2019 18:00 Lipar 0 : 5 OFK Dragoševac
26.05.2019 20:30 Internazionale 2 : 1 Empoli
26.05.2019 20:30 Fiorentina 0 : 0 Genoa
26.05.2019 18:00 Sampdoria 2 : 0 Juventus
26.05.2019 15:00 Torino 3 : 1 Lazio
26.05.2019 20:30 SPAL 2 : 3 Milan
26.05.2019 20:30 Roma 2 : 1 Parma
26.05.2019 20:30 Atalanta 3 : 1 Sassuolo
26.05.2019 20:30 Cagliari 1 : 2 Udinese
26.05.2019 11:00 Karađorđe 0 : 2 Rad
26.05.2019 17:00 Polet 3 : 0 Kolibri
26.05.2019 16:00 Zemun 3 : 0 Kolubara
26.05.2019 11:30 Radnički 2012 0 : 1 Lavice Dubočica
26.05.2019 14:00 Spartak ŽK 2 : 4 Voždovac
26.05.2019 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Crvena Zvezda
26.05.2019 15:30 BASK 5 : 1 Inđija
26.05.2019 13:00 OFK Beograd 4 : 2 Čukarički
26.05.2019 13:00 Dinamo (P) 2 : 0 Radnički (N)
26.05.2019 10:30 Proleter (NS) 4 : 1 Borac (NS)
26.05.2019 10:00 Radnički (SM) 2 : 1 OFK Vršac
26.05.2019 10:00 Jedinstvo Stević 0 : 4 Slavija
26.05.2019 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Crvena Zastava
26.05.2019 12:00 Spartak ŽK 0 : 3 Voždovac
26.05.2019 16:00 OFK Beograd 2 : 3 Čukarički
26.05.2019 12:00 Radnički (S) 2 : 6 Vojvodina
26.05.2019 10:00 Kabel 1 : 0 Petrika
26.05.2019 12:00 Vojvodina 0 : 2 Prof. Bolesnikov
26.05.2019 10:00 Petar Puača 1 : 2 Index
26.05.2019 12:00 Podrinje 4 : 1 Radnički (NP)
26.05.2019 12:00 GFK Sloven 10 : 0 Sloga (BNS)
26.05.2019 12:00 Radnički Stobex 5 : 0 Mladost
26.05.2019 10:00 Rvati 0 : 4 Duboko
26.05.2019 10:00 Đurđin 1 : 5 Obilić
26.05.2019 10:00 Mladost APA 2 : 4 OFK Bačka
26.05.2019 10:00 CFK 1 : 0 Crvenka
26.05.2019 10:00 Bečej 1918 0 : 10 TSC
26.05.2019 10:00 Partizan 3 : 1 Sloga
26.05.2019 12:30 Radnički NB 3 : 1 Radnički
26.05.2019 12:00 IMT 6 : 4 OLE
26.05.2019 20:00 Ada 3 : 2 BSK 1925
26.05.2019 11:00 Obilić 3 : 2 Napredak (P)
26.05.2019 11:00 Železničar 3 : 0 Rudar 2001
26.05.2019 11:00 Homoljac 3 : 0 VGSK
26.05.2019 14:00 Radnicki 1923 13 : 0 Mačva
26.05.2019 11:00 Plana 6 : 1 Jedinstvo
26.05.2019 12:00 Sloga 036 2 : 1 Požarevac
26.05.2019 11:30 Arena SU 6 : 1 Čantavir
26.05.2019 14:00 Vlada Dimitrijević 5 : 4 Rudar
26.05.2019 10:00 Železničar 4 : 2 Kalimero
26.05.2019 11:30 Akademija fudbala 0 : 5 Železničar
26.05.2019 12:15 Kalimero 7 : 1 Borac
26.05.2019 10:45 Mladost (B) 3 : 1 Sloboda 1
26.05.2019 11:30 Akademija fudbala 2 1 : 2 Kolubara 1
26.05.2019 10:45 Kolubara 1 1 : 0 Kalimero
26.05.2019 10:00 Real 2 2 : 2 ŽFK Borac
26.05.2019 12:15 Kalimero 0 : 4 Kolubara 2
26.05.2019 08:30 Real 1 3 : 0 ŽFK Borac
26.05.2019 08:30 Real 2 0 : 1 Akademija fudbala 1
26.05.2019 09:15 Akademija fudbala 2 1 : 3 Real 1

Košarka

26.05.2019 20:00 Mega Bemax 86 : 76 Dynamic VIP PAY
26.05.2019 18:00 Sloboda 86 : 76 Tamiš
26.05.2019 20:00 Partizan NIS 93 : 67 OKK Novi Pazar

Rukomet

26.05.2019 19:30 Sindjelić 27 : 20 Sloga
26.05.2019 21:00 Partizan 2 40 : 31 Rakovica
26.05.2019 18:00 Trepča 25 : 43 Karađorđe
26.05.2019 20:00 Goč Merkur 28 : 24 Bane
26.05.2019 18:00 Karađorđe 42 : 38 Trepča
26.05.2019 18:00 Omladinac 26 : 28 Sloga
26.05.2019 19:00 Zaječar 32 : 27 Vlasotince
26.05.2019 19:00 Jastrebac 17 : 32 Jagodina
26.05.2019 18:00 Pirot 28 : 28 Heba
26.05.2019 20:30 Pančevo 26 : 23 Radnički
26.05.2019 19:00 Dalmatinac 20 : 29 Senta
26.05.2019 18:30 Sivac 69/2 20 : 20 Kljajićevo
26.05.2019 18:00 Omladinac 28 : 34 Radnički (JT)
26.05.2019 18:00 Dolovo 2 38 : 20 Unirea
26.05.2019 18:00 Radnicki (K) 21 : 45 Zrenjanin
26.05.2019 17:00 Vladimirovac 19 : 25 Jedinstvo
26.05.2019 16:30 Srbobran 30 : 29 ŽSK 1955
26.05.2019 19:30 Ravangrad 28 : 33 Mokrin
26.05.2019 20:00 Radan 23 : 29 Đerdap
26.05.2019 20:00 Radnički 22 : 28 Naisa 2

Ragbi 13

26.05.2019 15:00 Morava Gepardi 34 : 66 Crveni Kenguri
Fk vrelo milanovac
Statistika.... Fk Vojvodina iz Novog sada je za cetri godine promenila 13 trenera.Primer drugi: FK Rendzers iz Glazgova je od 1899 godine do danas promenio ukupno 17 .