XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.10.2017 18:00 Beovuk 72 - Vršac 71:82
2 21.10.2017 18:00 Vršac - Dunav 72:61
3 29.10.2017 13:00 Mladost Admiral - Vršac 74:96
4 03.11.2017 18:00 Vojvodina - Vršac 95:100
5 11.11.2017 18:00 Vršac - KKK Radnički 88:79
6 18.11.2017 16:00 Dynamic - Vršac 89:70
7 21.11.2017 18:00 Vršac - Metalac 90:94
8 24.11.2017 20:00 Spartak - Vršac 79:90
9 30.12.2017 18:00 Vršac - Borac 97:103
10 02.12.2017 17:30 OKK Beograd - Vršac 84:71
11 09.12.2017 18:00 Vršac - Zlatibor 102:74
12 16.12.2017 19:30 Sloga - Vršac 77:89
13 23.12.2017 18:00 Vršac - Tamiš 83:78
14 13.01.2018 18:00 Vršac - Beovuk 72 94:87
15 19.01.2018 19:30 Dunav - Vršac 70:59
16 27.01.2018 18:00 Vršac - Mladost Admiral 103:70
17 03.02.2018 18:00 Vršac - Vojvodina 89:73
18 10.02.2018 19:30 KKK Radnički - Vršac 85:92
19 21.02.2018 20:00 Vršac - Dynamic 75:80
20 24.02.2018 18:00 Metalac - Vršac 83:93
21 03.03.2018 18:00 Vršac - Spartak 87:74
22 09.03.2018 18:00 Borac - Vršac 80:73
23 17.03.2018 18:00 Vršac - OKK Beograd 92:55
24 24.03.2018 20:00 Zlatibor - Vršac 93:78
25 31.03.2018 18:00 Vršac - Sloga 117:74
26 05.04.2018 19:30 Tamiš - Vršac 96:68
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Borac 26 20 6 46
2 Dynamic 26 19 7 45
3 Vršac 26 17 9 43
4 Zlatibor 26 16 10 42
5 Tamiš 26 16 10 42
6 Metalac 26 16 10 42
7 Vojvodina 26 14 12 40
8 Mladost Admiral 26 12 14 38
9 Dunav 26 12 14 38
10 Beovuk 72 26 11 15 37
11 Spartak 26 10 16 36
12 OKK Beograd 26 9 17 35
13 KKK Radnički 26 7 19 33
14 Sloga 26 3 23 29
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu