XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.09.2017 19:00 Sloga (P) - Šamot 65 30:24
2 30.09.2017 19:00 Šamot 65 - Rudar 23:24
3 11.10.2017 19:00 Spartak Vojput - Šamot 65 27:19
4 15.10.2017 19:00 Šamot 65 - Mokra Gora 26:26
5 21.10.2017 18:00 Obilić - Šamot 65 30:27
6 04.11.2017 19:30 Šamot 65 - Crvena zvezda 21:19
7 11.11.2017 19:00 Jugović - Šamot 65 26:27
8 18.11.2017 19:00 Šamot 65 - Železničar 1949 26:27
9 29.11.2017 18:30 Metaloplastika - Šamot 65 26:23
10 02.12.2017 19:00 Šamot 65 - Požarevac 36:27
11 06.12.2017 17:30 Partizan - Šamot 65 28:25
12 16.12.2017 19:00 Šamot 65 - Sloga (P) 24:24
13 22.12.2017 19:00 Rudar - Šamot 65 35:35
14 10.02.2018 19:00 Šamot 65 - Spartak Vojput 26:25
15 17.02.2018 19:00 Mokra Gora - Šamot 65 25:27
16 23.02.2018 20:00 Šamot 65 - Obilić 23:17
17 28.02.2018 18:00 Crvena zvezda - Šamot 65 33:23
18 03.03.2018 19:00 Šamot 65 - Jugović 34:27
19 10.03.2018 18:30 Železničar 1949 - Šamot 65 30:24
20 24.03.2018 19:00 Šamot 65 - Metaloplastika 18:27
21 29.03.2018 17:00 Požarevac - Šamot 65 24:24
22 14.04.2018 19:00 Šamot 65 - Partizan 26:38
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Železničar 1949 22 19 1 2 39
2 Partizan 22 15 1 6 31
3 Crvena zvezda 22 13 2 7 28
4 Metaloplastika 22 13 0 9 26
5 Obilić 22 12 2 8 26
6 Rudar 22 10 3 9 23
7 Sloga (P) 22 10 1 11 21
8 Spartak Vojput 22 8 2 12 18
9 Šamot 65 22 7 4 11 18
10 Mokra Gora 22 7 3 12 17
11 Požarevac 22 2 7 13 11
12 Jugović 22 3 0 19 6
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu