XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Hajduk - Sindjelić 2:2
2 23.08.2009 Srem - Sindjelić 4:2
3 30.08.2009 Sindjelić - Voždovac 3:0
4 05.09.2009 Dorćol - Sindjelić 1:0
5 13.09.2009 Sindjelić - Železničar (BV) 1:1
6 14.10.2009 Sopot - Sindjelić 1:0
7 27.09.2009 Sindjelić - Radnički (O) 0:3
8 04.10.2009 Šumadija - Sindjelić 3:1
9 11.10.2009 Sindjelić - Palilulac 4:1
10 18.10.2009 Beograd - Sindjelić 1:4
11 25.10.2009 Sindjelić - Kovačevac 2:0
12 31.10.2009 Mladenovac - Sindjelić 1:1
13 08.11.2009 Sindjelić - Resnik 2:0
14 15.11.2009 Grafičar - Sindjelić 2:1
15 21.11.2009 13:00 BASK - Sindjelić 2:1
16 21.03.2010 10:00 Sindjelić - Hajduk 1:0
17 24.03.2010 15:30 Sindjelić - Srem 1:1
18 27.03.2010 16:00 Voždovac - Sindjelić 0:0
19 04.04.2010 10:00 Sindjelić - Dorćol 2:0
20 07.04.2010 16:00 Železničar (BV) - Sindjelić 1:1
21 11.04.2010 10:00 Sindjelić - Sopot 1:0
22 18.04.2010 17:00 Radnički (O) - Sindjelić 2:0
23 25.04.2010 10:00 Sindjelić - Šumadija 3:2
24 01.05.2010 17:00 Palilulac - Sindjelić 4:1
25 09.05.2010 10:00 Sindjelić - Beograd 2:1
26 12.05.2010 17:30 Kovačevac - Sindjelić 2:2
27 16.05.2010 10:00 Sindjelić - Mladenovac 2:3
28 25.05.2010 17:30 Resnik - Sindjelić 1:0
29 30.05.2010 17:30 Sindjelić - Grafičar 2:1
30 06.06.2010 17:30 Sindjelić - BASK 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije BASK 30 17 7 6 58
2 Radnički (O) 30 17 6 7 57
3 Šumadija 30 15 11 4 56
4 Srem 30 11 10 9 43
5 Sindjelić 30 11 7 12 40
6 Voždovac 30 9 13 8 40
7 Beograd 30 10 10 10 40
8 Resnik 30 10 9 11 39
9 Kovačevac 30 10 9 11 39
10 Palilulac 30 9 11 10 38
11 Hajduk 30 10 6 14 36
12 Dorćol 30 9 9 12 36
13 Mladenovac 30 10 5 15 35
14 Grafičar 30 9 7 14 34
15 Sopot 30 7 12 11 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Železničar (BV) 30 4 12 14 24
Zsubrecki i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Igrac FK "Tisa" Padeja
KK Stara Pazova
SumadijskiRokenrol i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu