XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2016 16:30 Sloga (M) - Karađorđe 3:4
2 03.09.2016 16:30 Omladinac (V) - Sloga (M) 1:3
3 11.09.2016 16:00 Sloga (M) - Kotlenik 4:1
4 18.09.2016 16:00 Mladost MG - Sloga (M) 5:1
5 25.09.2016 15:30 Sloga (M) - Udarnik 4:1
6 02.10.2016 15:30 Sloga (M) - Marjan 3:1
7 09.10.2016 14:30 Bare - Sloga (M) 3:2
8 16.10.2016 14:30 Sloga (M) - Pobeda (Đ) 2:1
9 23.10.2016 13:30 BSK - Sloga (M) 1:3
10 30.10.2016 13:30 Sloga (M) - Crvena zvezda 8:1
11 06.11.2016 13:30 Mladost (R) - Sloga (M) 4:0
12 13.11.2016 13:00 Sloga (M) - Grivac 2:0
13 20.11.2016 13:00 Pobeda (S) - Sloga (M) 3:1
14 26.03.2017 10:00 Karađorđe - Sloga (M) 2:1
15 02.04.2017 15:30 Sloga (M) - Omladinac (V) 0:3
16 09.04.2017 15:30 Kotlenik - Sloga (M) 2:2
17 16.04.2017 15:30 Sloga (M) - Mladost MG 3:4
18 23.04.2017 16:00 Udarnik - Sloga (M) 3:1
19 30.04.2017 16:00 Marjan - Sloga (M) 1:0
20 07.05.2017 16:30 Sloga (M) - Bare 0:3
21 14.05.2017 16:30 Pobeda (Đ) - Sloga (M) 3:0
22 20.05.2017 17:00 Sloga (M) - BSK 1:1
23 28.05.2017 17:00 Crvena zvezda - Sloga (M) 5:1
24 04.06.2017 17:30 Sloga (M) - Mladost (R) 3:2
25 10.06.2017 17:30 Grivac - Sloga (M) 1:3
26 17.06.2017 17:30 Sloga (M) - Pobeda (S) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Bare 26 24 2 0 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Mladost MG 26 18 3 5 57
3 Karađorđe 26 13 6 7 45
4 Mladost (R) 26 13 6 7 45
5 Pobeda (S) 26 13 4 9 43
6 Omladinac (V) 26 11 3 12 36
7 Pobeda (Đ) 26 11 2 13 35
8 Marjan (-1) 26 10 4 12 33
9 Sloga (M) (-1) 26 10 3 13 32
10 Udarnik 26 10 2 14 32
11 BSK 26 10 2 14 32
12 Crvena zvezda 26 9 3 14 30
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Knić Kotlenik 26 9 2 15 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Knić Grivac 26 0 0 26 0
Zsubrecki i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Igrac FK "Tisa" Padeja
KK Stara Pazova
SumadijskiRokenrol i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu