XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2016 17:00 Mladost (C) - TEK Sloga 2:2
2 28.08.2016 16:30 BSK - Mladost (C) 3:0
3 03.09.2016 16:30 Mladost (C) - Burovo 3:1
4 11.09.2016 10:00 Radnički - Mladost (C) 1:1
5 17.09.2016 16:00 Mladost (C) - Strelac 1:0
6 25.09.2016 15:30 Polet - Mladost (C) 0:4
7 01.10.2016 15:30 Mladost (C) - Mladost (B) 2:2
8 08.10.2016 14:30 Mladost (C) - Rušanj 7:0
9 15.10.2016 14:30 Šumadija - Mladost (C) 2:2
10 22.10.2016 13:30 Mladost (C) - Barajevo 3:0
11 30.10.2016 13:30 Urovci - Mladost (C) 3:0
12 05.11.2016 13:30 Mladost (C) - Napredak 0:1
13 12.11.2016 13:00 Zabrežje - Mladost (C) 2:4
14 11.03.2017 14:30 TEK Sloga - Mladost (C) 2:1
15 18.03.2017 14:30 Mladost (C) - BSK 5:2
16 25.03.2017 15:00 Burovo - Mladost (C) 1:2
17 01.04.2017 15:30 Mladost (C) - Radnički 2:1
18 09.04.2017 16:00 Strelac - Mladost (C) 0:3
19 15.04.2017 16:00 Mladost (C) - Polet 2:0
20 23.04.2017 16:00 Mladost (B) - Mladost (C) 0:4
21 30.04.2017 16:30 Rušanj - Mladost (C) 1:3
22 06.05.2017 16:30 Mladost (C) - Šumadija 3:3
23 14.05.2017 16:30 Barajevo - Mladost (C) 1:2
24 20.05.2017 16:30 Mladost (C) - Urovci 3:0
25 28.05.2017 17:00 Napredak - Mladost (C) 1:1
26 04.06.2017 17:00 Mladost (C) - Zabrežje 10:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona TEK Sloga 26 20 5 1 65
2 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Napredak 26 18 5 3 59
3 Mladost (C) 26 16 6 4 54
4 Urovci 26 14 4 8 46
5 Radnički 26 11 6 9 39
6 Šumadija 26 10 7 9 37
7 BSK 26 11 1 14 34
8 Burovo 26 10 3 13 33
9 Mladost (B) 26 8 8 10 32
10 Rušanj 26 10 2 14 32
11 Zabrežje 26 10 2 14 32
12 Strelac 26 9 2 15 29
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Barajevo Barajevo 26 3 4 19 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva opštinska liga Obrenovac Polet 26 3 3 20 12
nermin je podelio utakmicu
SUPER LIGA SRBIJE: Zaostala utakmica iz 2. kola Rad - Čukarički, biće odigrana u sredu 28.08. sa početkom u 20h.
Rogy14 je postavio sliku
Dusko83 je postavio novu vest
Fk 2 oktobar