XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.09.2015 18:00 Hajduk - Radnički (JT) 31:26
2 25.09.2015 19:00 Kljajićevo - Hajduk 23:23
3 28.09.2015 19:00 Hajduk - Srem SM 18:25
4 02.10.2015 19:00 Sivac - Hajduk 29:24
5 09.10.2015 20:00 Hajduk - Vojvoda Stepa 29:21
6 16.10.2015 19:00 Potisje Pleteks - Hajduk 33:23
7 25.10.2015 17:00 Hajduk - Radnički 1958 28:28
8 31.10.2015 18:00 Hajduk - Slavija 20:29
9 08.11.2015 19:00 Nova Pazova - Hajduk 27:20
10 13.11.2015 19:30 Hajduk - Beočin 31:23
11 21.11.2015 20:30 Mladost - Hajduk 23:20
12 26.11.2015 21:00 Hajduk - Crvenka 2 25:22
13 05.12.2015 19:00 Mladost TSK - Hajduk 29:27
14 05.03.2016 19:00 Radnički (JT) - Hajduk 27:25
15 12.03.2016 19:00 Hajduk - Kljajićevo 24:33
16 19.03.2016 19:00 Srem SM - Hajduk 44:26
17 26.03.2016 19:00 Hajduk - Sivac 29:30
18 02.04.2016 19:00 Vojvoda Stepa - Hajduk 33:27
19 09.04.2016 19:00 Hajduk - Potisje Pleteks 30:36
20 16.04.2016 19:00 Radnički 1958 - Hajduk 42:30
21 23.04.2016 19:00 Slavija - Hajduk 27:22
22 07.05.2016 19:00 Hajduk - Nova Pazova 25:28
23 14.05.2016 19:00 Beočin - Hajduk 43:28
24 21.05.2016 19:00 Hajduk - Mladost 23:27
25 28.05.2016 19:00 Crvenka 2 - Hajduk 33:34
26 04.06.2016 19:00 Hajduk - Mladost TSK 21:33
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Sever Srem SM 26 18 2 6 38
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Sever Mladost 26 18 2 6 38
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Sever Sivac 26 18 1 7 37
4 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Srem-Južna Bačka Nova Pazova 26 16 2 8 34
5 Slavija 26 14 2 10 30
6 Mladost TSK 26 12 3 11 27
7 Potisje Pleteks 26 12 2 12 26
8 Radnički 1958 26 10 4 12 24
9 Beočin 26 10 3 13 23
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Bačka Kljajićevo 26 9 3 14 21
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Banat Vojvoda Stepa 26 9 3 14 21
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Banat Radnički (JT) 26 9 1 16 19
13 Crvenka 2 26 6 2 18 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Srem-Južna Bačka Hajduk 26 5 2 19 12