XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Radnički (O) - Mladenovac 0:0
2 24.08.2008 Srem - Mladenovac 0:1
3 30.08.2008 Mladenovac - Šumadija 0:0
4 07.09.2008 Sindjelić - Mladenovac 0:2
5 13.09.2008 Mladenovac - Železničar (BV) 1:1
6 21.09.2008 Radnički (NB) - Mladenovac 0:0
7 27.09.2008 Mladenovac - Dorćol 2:0
8 05.10.2008 Beograd - Mladenovac 3:0
9 11.10.2008 Mladenovac - Palilulac 2:0
10 18.10.2008 Sopot - Mladenovac 2:1
11 25.10.2008 Mladenovac - Lisović 1:1
12 01.11.2008 Zemun - Mladenovac 2:0
13 08.11.2008 Mladenovac - BASK 0:1
14 16.11.2008 PKB - Mladenovac 0:0
15 22.11.2008 Mladenovac - Teleoptik 1:2
16 14.03.2009 Mladenovac - Radnički (O) 1:1
17 24.03.2009 Mladenovac - Srem 0:2
18 29.03.2009 Šumadija - Mladenovac 1:3
19 01.04.2009 Mladenovac - Sindjelić 0:0
20 05.04.2009 Železničar (BV) - Mladenovac 3:0
21 11.04.2009 Mladenovac - Radnički (NB) 1:1
22 18.04.2009 Dorćol - Mladenovac 4:0
23 25.04.2009 Mladenovac - Beograd 3:1
24 29.04.2009 Palilulac - Mladenovac 1:1
25 02.05.2009 Mladenovac - Sopot 2:1
26 10.05.2009 Lisović - Mladenovac 5:1
27 27.05.2009 Mladenovac - Zemun 0:1
28 21.05.2009 BASK - Mladenovac 0:0
29 24.05.2009 Mladenovac - PKB 1:0
30 31.05.2009 Teleoptik - Mladenovac 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Liga Srbije Zemun 30 26 1 3 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Liga Srbije Teleoptik 30 22 5 3 71
3 Šumadija 30 16 6 8 54
4 Srem 30 12 7 11 43
5 Sopot 30 10 9 11 39
6 Radnički (O) 30 9 10 11 37
7 Železničar (BV) 30 8 13 9 37
8 Dorćol 30 10 7 13 37
9 Beograd 30 11 4 15 37
10 Palilulac 30 9 9 12 36
11 Sindjelić 30 8 11 11 35
12 BASK 30 8 11 11 35
13 Mladenovac 30 8 11 11 35
14 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Lisović 30 9 7 14 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona PKB 30 7 8 15 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Radnički (NB) 30 4 7 19 19
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.