XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:30 Sloga (M) - Karađorđe 1:0
2 31.08.2013 17:00 Bare - Sloga (M) 3:0
3 08.09.2013 16:30 Sloga (M) - Meteor 3:1
4 15.09.2013 16:00 Sloga (M) - Mladost (R) 1:0
5 22.09.2013 16:00 Sloga (Z) - Sloga (M) 0:2
6 29.09.2013 15:30 Sloga (M) - BSK 3:1
7 06.10.2013 15:30 Omladinac - Sloga (M) 2:1
8 13.10.2013 14:30 Sloga (M) - Pobeda (S) 1:0
9 20.10.2013 14:30 Pobeda (Đ) - Sloga (M) 0:0
10 27.10.2013 13:30 Sloga (M) - Kotlenik 3:1
11 03.11.2013 13:30 Mladost (B) - Sloga (M) 1:0
12 10.11.2013 13:30 Sloga (M) - Grivac 5:3
13 17.11.2013 13:00 Mladost MG (S) - Sloga (M) 2:1
14 30.03.2014 11:00 Karađorđe - Sloga (M) 4:1
15 06.04.2014 15:30 Sloga (M) - Bare 2:0
16 12.04.2014 15:30 Meteor - Sloga (M) 0:1
17 20.04.2014 16:00 Mladost (R) - Sloga (M) 0:1
18 27.04.2014 16:00 Sloga (M) - Sloga (Z) 10:0
19 04.05.2014 16:30 BSK - Sloga (M) 2:1
20 11.05.2014 16:30 Sloga (M) - Omladinac 1:5
21 01.06.2014 17:00 Pobeda (S) - Sloga (M) 3:0
22 08.06.2014 17:00 Sloga (M) - Pobeda (Đ) 3:1
23 15.06.2014 17:30 Kotlenik - Sloga (M) 2:0
24 18.06.2014 17:30 Sloga (M) - Mladost (B) 2:1
25 21.06.2014 18:00 Grivac - Sloga (M) 2:1
26 29.06.2014 18:00 Sloga (M) - Mladost MG (S) 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Omladinac 26 22 2 2 68
2 Pobeda (S) 26 22 1 3 67
3 Karađorđe 26 15 1 10 46
4 Mladost MG (S) 26 14 3 9 45
5 Sloga (M) (-2) 26 15 1 10 44
6 BSK 26 13 3 10 42
7 Klub se ugasio Pobeda (Đ) 26 11 4 11 37
8 Mladost (R) 26 10 4 12 34
9 Grivac (-1) 26 10 5 11 34
10 Kotlenik 26 10 3 13 33
11 Bare (-1) 26 9 2 15 28
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Rača Mladost (B) 26 8 2 16 26
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Rača Meteor 26 4 1 21 13
14 Klub se ugasio Sloga (Z) (-7) 26 2 2 22 1
Zsubrecki i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Igrac FK "Tisa" Padeja
KK Stara Pazova
SumadijskiRokenrol i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu