XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.09.2012 20:00 Partizan mts - Zadar 81:74
2 03.10.2012 18:00 Partizan mts - Krka 79:60
3 06.10.2012 17:00 Cibona - Partizan mts 80:72
4 14.10.2012 19:00 Partizan mts - Široki WWin 65:62
5 21.10.2012 20:00 Budućnost VOLI - Partizan mts 62:81
6 28.10.2012 19:00 Partizan mts - Radnički 91:80
7 04.11.2012 17:00 Split - Partizan mts 72:79
8 11.11.2012 21:00 Partizan mts - Crvena zvezda Telekom 78:92
9 19.11.2012 20:30 Union Olimpija - Partizan mts 82:86
10 25.11.2012 17:00 Partizan mts - Cedevita 58:55
11 02.12.2012 20:30 Igokea - Partizan mts 73:50
12 09.12.2012 19:00 Partizan mts - MZT Skopje 68:58
13 16.12.2012 17:00 Szolnoki Olaj - Partizan mts 70:68
14 19.12.2012 20:00 Zadar - Partizan mts 80:78
15 22.12.2012 17:00 Krka - Partizan mts 58:66
16 05.01.2013 21:00 Partizan mts - Cibona 74:68
17 12.01.2013 19:00 Široki WWin - Partizan mts 87:80
18 19.01.2013 21:00 Partizan mts - Budućnost VOLI 63:50
19 28.01.2013 20:30 Radnički - Partizan mts 78:76
20 02.02.2013 19:00 Partizan mts - Split 68:59
21 17.02.2013 21:00 Crvena zvezda Telekom - Partizan mts 84:76
22 23.02.2013 20:00 Partizan mts - Union Olimpija 71:73
23 03.03.2013 17:00 Cedevita - Partizan mts 76:77
24 10.03.2013 17:00 Partizan mts - Igokea 73:64
25 16.03.2013 19:00 MZT Skopje - Partizan mts 66:64
26 23.03.2013 20:00 Partizan mts - Szolnoki Olaj 83:69
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Final 4 Igokea 26 20 6 46
2 Doigravanje (Play Off) Final 4 Crvena zvezda Telekom 26 18 8 44
3 Doigravanje (Play Off) Final 4 Radnički 26 17 9 43
4 Doigravanje (Play Off) Final 4 Partizan mts 26 16 10 42
5 Budućnost VOLI 26 16 10 42
6 Cedevita 26 15 11 41
7 MZT Skopje 26 14 12 40
8 Union Olimpija 26 13 13 39
9 Krka 26 9 17 35
10 Cibona 26 9 17 35
11 Široki WWin 26 9 17 35
12 Szolnoki Olaj 26 9 17 35
13 Zadar 26 9 17 35
14 Split 26 8 18 34
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.