Žarko Arsić je postavio novu vest
Pobeda Kopaonika nad poslednjeplasiranim Temnićem1924 iz Varavarina

Stadion,Sudija:Milošević Stevan Milošević,Strelci: Vukojević 12 i 18 (Kopaonik) i Bučić (Auto gol)za Temnić1924.

KOPAONIK:Maksimović,Planiničić,Bučić,Knežević,Vidojević,Čukuranović,Nikolić,Đorđević(Vilimonović), Vukojević(Makragić),Ignjatović(.Savić),Vukajlović(Burgić).

TEMNIĆ1924:Obradović,Branković(Mišić),Boškovac,Savić,Mihajlović,Kurtanović,Stanojević(Lukić),Aksentijević(Marković), Jolić(Filipović),Lazarević,Stanojković

Igrač utakmice Vukojević.

U 8 kolu Kopaonik je bio  domaćin ekipi  Temnića1924 iz Varvarina. U jednoj  veoma bledoj  igri domaćin je  pobedio i  osvojio  tri  boda i  drži  korak  za    Meševom. Veću  2 minutu  je  Đorđević imao  veoma dobru  šansu  da donese  prednost  domaćinu. Domaćin  je  poveo u 12 min  kada  je  na asistenciju  Nikolića Vukojević postiže gol za 1:0.Isti  igrač  je  u 18 minutu  dupirao  prednost domaćina na 2:0.  Gosтi  su  smanjili  u  43 minutu kada  posle  ubačene  lopte  golman  Maksimović se javlja  i  kreće da pokupi   loptu  a  Bučić  glavom  kači  loptu koja  golmana udara u ruku i odlazi  u  malu  mrežu za 2:1.

U  drugom  poluvremenu veoma  loša  igra  domaćina . Tražili  su u  66 minutu  domaći igrači    penal  ali  glavni  sudija  je  smatrao  da to nije dovoljno  za najstrožiju  kaznu .Imao  je šansu  u 72 min  ali Nikolić šutira pored gola.Moram  da  pohvalim  sudisku  trojku  koja  je  uz  dve tri  greške  odlično  vodili  meč. Kopaoniku  u  naredna  dva  kola slede dva  gostovanja  najpre  gostuju ekipi  Blagotina  iz Poljne a drugo gosovanje   ekipi  Levča  iz  Rekovca  i  prilika  da sa  pobedama zadrži priključak  na tabeli.