26.03.2013 S. Blagojević

Rasinska okružna liga: Trudbenik - Naupare 4:1

Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj borbi, ali su domaći u drugom delu dodali gas i 4 puta tresli mrežu Zorana Zdravkovića. Posebno je bio raspoložen Milan Milić koji je dva puta pogađao mrežu gola gostiju. . Ipak najlepši momenat desio se u 77 minutu kada je Pavlović volejom sa 25 metara pogodio mrežu za špice mnogih tv stanica. Strelci: 1:0 Milić u 51, Milićević u 72, 2:1 Milić u 77, 3:1Pavlović u 83, 4:1 Stamenković u 85. minutu. Stadion Trudbenika u Stalaću, gledalaca 150. Sudija Marko Đorđević (Kruševac) 7. Opomenuti igrači: Barezi, Tomašević i Nešić(Trudbenik) i S. Zdravković (Naupare). IGRAČ UTAKMICE: Milan Milić (Trudbenik). TRUDBENIK: Nešić-, Stanojević 7, 5, Pavlović 7, 5, Gazibarić 6(Stamenković 7), Bojan Nagulić 7Milić 8, Ivković 7, 5, Aksentijević 7, Tomašević 6, 5(Filipović 7), Barezi 8, Lazarević 6, 5(simić 7)NAUPARE: Zoran Zdravković 6, 5, Milošević 6, Nikolić 7, Gajić 6, 5, Minić 6, 5, Petković 6, T. Milićević 6, 5. Đokić 6, 5, Petković 6M. Milićević 7, 5, S. Zdravković 6, 5.

Na slici: Milan Milić dvostruki strelac na jednoj od utakmica

FUD 2 : 2 Šanac
Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
Jasika 2 : 3 Gradina
Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
Mladost 3 : 0 Naupare
Jovan Kursula 7 : 4 Sloga (D)