11.11.2012 S.Blagojević

Prva rasinska okružna liga: Jovan Kursula - Naupare 1:0

Neviđena bruka u Varvarinu, utakmica je kasnila čitavih 35 minuta jer nije bilo nikog iz domaćeg kluba, ograganizacija slaba teren jedva obeležen a na utakmicu su došli sami igrači. Utakmica je ipak odigrana a domaći su sretno pobedili golom Nenada Arsića u 88. minutu, pre toga gosti su propustili desetak stoprocentnih šansi ali i penal u 3. minutu

utakmice pa su tako sami sebi skrojili poraz. Šta se dešava sa klubom iz Varvarina slavne tradicije teško je reći ni na ovoj utakmici nisu islaćeni troškovi službenim licima a već duže na Temnićevom stadionu ne može se sresti predsednik kluba Dragan Simić i ostali članovi uprave. Sva je sreća što do kraja prvenstva ima samo jedno kolo a igrači su obećali da će ići o svom trošku na utakmicu u Dašnici, a onda će biti verovatno nekog pametnog da ovu bruku preseče i klub preuzmu ljudi kojima sport nije strana stvar. Na slici trener Temnića Ivan Mitić ( Uprava je kriva za sve ona ne postoji).

Strelac: 1:0 Nenad Arsić u 88. minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 50. Sudija Nikola Tripković (Trstenik) 7. Opomenutu igrači: Miloš Mihajlović (Jovan kursula). Igrač utakmice: Nenad Arsić (Jovan Kursula).

JOVAN KURSULA: Lazić 7, Veljić 6, Milojević 6, Arsić 7, Popović 6, Savović 6, Marjanović 6, Boškovac 7, Kizić 6, 5, Mihajlović 6, Tomić 6.
NAUPARE: Jašarević 6, Milošević 6, Petković 6 (Dabić 6, 5, Dačić 6, 5, Minić 7, Maksimović 7, Tomica Milićević 6, 5, Đokić 7, Miloš Milićević 7, Stojković 7.

FUD 2 : 2 Šanac
Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
Jasika 2 : 3 Gradina
Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
Mladost 3 : 0 Naupare