Čitlučani ispratili goste iz Stalaća sa šest golova u mreži

U 3. kolu Prve Rasinske okružne lige Čitluk je kao domaćin u prelepoj atmosferi ugostio Trudbenik iz Stalaća i uknjižio tri boda. Lepo vreme za igru je privuklo i veliki broj gledalaca koji su bili svedoci jednoj dominantnoj predstavi Čitlučana. Već u 8. minutu utakmice kapiten Nemanja Pavlović se upisuje u listu strelaca zahvaljujući prelepoj asistenciji Đonića. U 41. minutu Jovan Simonović je sjajnim udarcem glavom na asistenciju Mirka Penda povisio na 2:0 i time postavio rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu je postajala samo jedna ekipa na terenu, Čitluk je ubacio u brzinu više, što gosti iz Stalaća nisu mogli da isprate. U 49. minutu meča Mladen Marković se iz penala upisuje u listu strelaca, a onda u 68. minutu i najlepši potez utakmice, sa oko 20m od gola, loptu stavlja Mladen Milosavljević i direktnim šutem iz slobodnog udarca postiže prelep gol i povećava prednost na 4:0. Do kraja utakmice su se upisali i rezervisti Čitluka, a to su bili Mateja Lukić i Miloš Zogović.

Čitluk - Trudbenik 6:0 (2:0)

Stadion Kisela Voda, gledalaca 100. Sudija: Mililćević Bogdan (Kruševac) 7. Strelci: u 8. minutu Pavlović, u 41. minutu Simonović, u 49. minutu Marković, u 68. minutu Milosavljević, u 70. minutu Lukić i u 83. minutu Zogović za Čitluk.

Čitluk: Terzić 6.5, Stojanović 6.5, Milenković 7, Marković 7.5, Živolić 6.5 (od 57. Lukić), Miletić 6.5 (od 46. Janković), Milosavljevic 6.5, Đonić 6.5 (od 46. Antić), Pavlović 7 (od 57. Zogović), Pendo 7, Simonović 7.

Trudbenik: Ognjanović 6, Blagojević 6.5, Gazibarić 6, Stanojević 6.5, Obradović 6, Ilić 6 (od 63. Milenković), Rajić 6.5, Kozić 7, Dunjić 6 (od 63. Đorđević), Voštić 6, Mladenović 6.5

Mačkovac 3 : 0 BSK
Parunovac 1 : 2 Blagotin
Polet 57 0 : 2 Sloga (Ć)
Beli Orlovi 2 : 1 Gornji Stepoš
Borac 1 : 0 Velika Drenova
Dedina 1 : 4 Sloga (D)