Čitluk odneo velika tri boda iz Bele Vode

U 2. kolu Prve Rasinske okružne lige Čitluk je kao gost uknjižio velika tri boda protiv Bele Vode. Po izuzetno teškom vremenu za igru okupio se solidan broj gledalaca da isprati sjajnu igru Čitlučana koji nisu dali šansu domaćinu. Prvi gol na utakmici pada u 12. minutu kada posle šuta Nemanje Pavlovića, golman gostiju odbija loptu na 5-6 metara od gola, a najspretniji je bio Živolić koji postiže gol za 1:0. U 33. minutu utakmice bek gostiju Vasić dobija direktan crveni karton posle nesmotrenog starta i ostavlja Čitlučane sa 10 igrača u polju. Rezultatom 1:0 za Čitluk se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu na terenu je postajala samo jedna ekipa, crvenog kartona kao da nije ni bilo, a šanse za Čitluk su se ređale. U 72. minutu nakon proigravanja Ratkovića loptu u mrežu sprovodi Simonović. Nakon nepunih 2 minuta, dogodila se greška u odbrani domaćina, Nemanja Pavlović uzima loptu i istrčava jedan na jedan sa golmanom i lagano sprovodi loptu u mrežu za velikih 3:0. Tačku na ovu utakmicu stavlja dvostruki strelac Jovan Simonović nakon novog proigravanja Ratkovića. Do kraja utakmice je i štoper domaćih Pavlović zaradio crveni karton zbog nepromišljenog poteza.

Stadion BSK, gledalaca 50. Sudija: Marković Lazar (Kruševac) 7. Strelci: u 12. minutu Živolić, u 72. i 87. minutu Simonović, i Pavlović u 74. minutu za Čitluk.

BSK: Jakovljević 6, Obradović 6, Joksić M. 6.5, Joksić D. 5.5 (od 33. Milenković), Živanović 6.5, Vidaković 6, Todosijević 6.5, Stojković 6, Pavlović 5, Marković 6 (od 86. Grujić).

Čitluk: Vujić 6.5, Vasić 5.5, Kostić 7, Milenković 6.5, Živolić 7 (od 71. Stojanović), Miletić 7 (od 75. Lukić), Ratković 7, Milosavljević 6 (od 60. Janković), Pendo 6.5, Pavlović 7 (od 75. Đonić) , Simonović 7.5

BSK 0 : 4 Čitluk
Sloga (L) 3 : 0 Trudbenik
Mladost 1977 1 : 2 Rubin
FUD 6 : 2 Dedina
Sloga (D) 0 : 1 Borac
Velika Drenova 1 : 1 Beli Orlovi