MFL Kraljevo: Morava(M) - Ras 3:0

Prošlosezonski prvak Opštinske lige ekipa Rasa iz Novog Pazara prvi put je gostovala u Mrsaću. U duelu dve neporažene ekipe na dosta tvrdom terenu bolje se snašla ekipa Morave. Nakon početnog ispitivanja snaga i nekoliko bezopasnih pokušaja sa obe strane Morava dolazi do prednosti golom kapitena Bojana Četrovića u 34. minutu. Njegov šut iz slobodnjaka zakačinje jednog igrača Rasa i uz samu stativu ulazi u gol. Gosti nastavljaju sa napadima ali bez neke ozbiljnije šanse.

Na početku drugog dela u igru ulazi Boban Simović i gotovo iz prvog ozbiljnijeg kontakta sa loptom vara nekoliko svojih čuvara i kao na tacni dodaje Četroviću koji prizemnim udarcem donosi novu radost navijačima Morave. Igrao se 58. minut. Gosti veoma dobra i tehnički potkovana ekipa, nikako im nije polazilo za nogom da nešto više učine. Lopta se šetala oko kaznenog prostora Morave ali završnog udarca nije bilo jer je odbrana domaćina funkionisala besprekorno. U 72. minutu penal za Moravu zbog igranja rukom gostujućeg štopera. Loptu namešta Simović gađa donji levi ugao ali golman gostiju Torbić uspeva da zaustavi njegov šut. Na njegovu žalost najbrži i najprisebniji bio je Jović koji postiže pogodak za konačnih Morava-Ras 3-0. Morava je nakon tri meča osvojila svih devet bodova a u narednom kolu ponovo kao domaćin dočekuje ekipu Žiče dok Ras kod kuće igra sa Stublom.

Morava: Stojanović, Jakovljević, Milošević (M. Urdov), Martić, Mršović, Đ. Urdov (Milenić), Mirosavić (Simović), Mitrović, Grubač, Jović, Četrović.

Morava(M) 3 : 0 OFK Ras
Žiča 1 : 3 Šumadija
Jedinstvo 1 : 2 Lazac
Tavnik 0 : 1 Partizan
Napredak 4 : 0 Zvezda
Morava(S) 3 : 1 Mlada krila
Čibukovac 2 : 1 Magnohrom