26.12.2011 S. Blagojević

Druga liga Istok: Temnić - Vintersport 2:10

Novi debakl Varvarinskih igrača ovoga puta od izvanredne ekipe Vintersport iz Niša. Doduše ovog puta igrači Temnića nisu imali toliko podređenu ulogu kao u meču sa ekipom Pirota. Borili su se Belojica, Paunović i drugovi , imali su čak i 5-6 zicera ali su Predrag Lazarević. Goran Paunović i Saša Nikolić promašili nemoguće. U takvoj situaciji protiv najbolje ekipe koja je gostovala do sada u Varvarinu i nije se moglo ništa. Gosti nose zasluženo bodove a domaćinima ostaje uteha da su bili dobar partner gostima, pa im pauza dobro dođe da se neki igrači vrate u klub, da se na klupu postavi trener a na kraju i predsednik kluba, koji do sada nije gledao nijednu utakmicu svog kluba pa je čitava organizacija kluba spala na jedno slovo Dejana Racu i kontraverznog biznismena Ivana Lazića.

Hala Sportskog centra TEMNIć, gledalaca 100, Sudije Mlađan Marković (Varvarin) 7, 5 i Slađan Rajković(Obrež 7, 5) Strelci:1:0 Paunović u 3, 1:1 Siniša Trojanović u 5, 1:2 Vrzić u 8, 1:3Siniša Trojanović u 8, 1:4 Mitić u 9, 1:5Stojanović u 14, 1:6 Stojanović u 19, 1:7Mitić u 25, 1:8Vrzić u 28 , 1:9Jovanović u 32, 1:10 Jovanović u 33, 2:10 mSaša nNikolić u 35 minutu. Opomenuti igrači: Nikola Jovanović (Vinterspoirt). Nagomilavanje prekršaja: Temnić 7 ( p. Poluvreme, Vintersport 4 (p. poluvreme. Drugo poluvreme:Temnić 1, Vintersport 3. IGRAČ UTAKMICE: Vladimir Stojanović (Vintersport) .

TEMNIĆ: Andrija Milojković 7, Saša Nikolić 6, Belojica 7, Todorović 6, Milić 6, Živić 6, Predrag Lazarević 6, Paunović 7 VINTERSPORT: Kostić 7, Stanković 7, Mitić 7, 5, Vrzić 7, 5, Siniša Trojanović 8, Jovanović 7, 5, Stojanović 8, 5, Božanović 7, Jerkan 7, 5.