KMF Kopaonik savladao ekipu Temnića za drugo mesto na tabeli

Bruski futsaleri su u 12. kolu Regionalne lige grupa Sever dočekali ekipu Temnića iz Varvarinai slavili rezultatom 5:3. "Vukovi" su poveli u 3. minutu preko  Filipa Ignjatovića. Bojan Vračarević je u 14 minutu povaćao prednost na 2:0. Još jednom se Filip Ignjatović upisao u strelce na isteku 18. minutu posle  prelepe akcije domaće ekipe. Uspeli su gosti da smanje rezultat  preko Kolarevića u 22. i Topavlovića u 24.minutu.

Za "vukove" su još pogađali Lazar Savić u 36. minutu i Nemanja Planiničić u 37. minutu. Gosti iz Varvarina su do kraja utakmice postigli još jedan gol, ali  malo da bi ugrozili veoma organizovane domaže futsalere.

Utakmicu su obeležile maestralme odbrane golmana domaće ekipe Ivana Nikolića kao i takođe neujednjačen kriterijum suđenja glavnog sudije Igora  Rajkovića iz Despotovca. U narednom kolu "vukovi" putuju u Knjaževac na gostovanje ekipi Timakuma.

KMF Kopaonik - KMF Temnić 5:3 (3:0)

Brus-Hala sportova Goran Raičević. Gledalaca: 100. Sudije: Igor Rajković (Despotovac), Miloš R Millenković (Niš). Strelci: Ignjatović 3,18, Vračarević 14, Savić Planiničić 37 (KMF Kopaonik), Kolarević 22,39, Topavlović 24 (KMF Temnić). Igrač Utakmice: Ivan Nikolić,

KMF Kopaonik: I.Nikolić, Planiničić, Bučić, Vilimonović, Ignjatović. Zamene: Milićević, Savić, Burgić, Todorović, Obradović, Danilović, N.Nikolić, Vračarević.

KMF Temnić: Minić, Ćosić, Kolarević, Marković, Gajić. Zamene: Čukić, Janković, Topavlović, Str.Anđelković, Ste. Anđelković.

3 Kopaonik 10 7 0 3 21
4 Miners 11 6 0 5 18