Zona Zapad: Juhor nadigrao Žitorađu

Derbi je opravdao ocekivanja, tribine solidno popunjene među mnogobrojnim navijačima bio je Vladan Petrović trener Jagodine, kao i naš Savezni sudija Jelen super lige Slađan Rajković, teren idealan. Starosedeoc u zoni Juhor sa puno motiva je usao u ovaj mec, sa zeljom da vec na startu istakne kandidaturu za najvisi plasman. Sparno vreme nije uticalo na fudbalere Juhora, koji su po notama predsednika kluba Bobana Djurdjevića koji se oporavio od povrede i stigao na stadion, jasno je stavio svim igracama do znanja da ne pobedjuje ni najlepsi, ni najpametniji, vec najuporniji, pa je copor vukova iz Obreza od prvog minuta krenuo silovito.

FK Juhor pred meč sa Žitorađom

Rezultat je mogao da bude i ubedljiviji, ali gosti su danas imali dosta srece , stopostotne šanse dva puta M. Kolarevic, i Mihajlovic bili su jedan na jedan sa golmanom gostiju, precka Blagojevića i Mihajlovića samo su deo obreške rapsodije, a gosti u veoma lošem izdanju. Više se očekivalo od tima koji je najavljivao borbu za titulu. Juhor je poveo pole odličnog pasa Radonjića za Mihajlovića koji je doveo Obrežane u vođstvo, na 2:0 povisio je Mladenović ovog puta asistent je bio Mihajlović a smanjio je Kitanović posle jedne gužve.

Juhor-Žitorađa 2:1 (1:0)

Strelci: 1:0 Mihajlovic 20, 2:0 Mladenovic 51, 2:1 Kitanović 60. minutu. Gledalaca 500, sudija Vasiljević Bojan (Jagodina) 8, žuti karton Marković (Žitoradja).

JUHOR: Ostojić 7, Radovanović 7, Radonjić 7, 5, Volin 7, 5, Tomić 7, 5, Stojković 7, Marko Kolarević 7, 5(Šljivić-), Mladenović 7, 5, Velisavljević 7, 5, Mihajlović 8(Ivanović-), Pejković 7.

ŽITORAĐA: Radić 7, Cvetanović 6, 5, Veselinović 7, Momčilović 6, 5, Jovanović 6, Stević 6, 5, Pavlović 6, Stevanović 6, Kitanović 7(Milovanović-), Marinković 7, Ilić 6, 5(Miošević-) Igrač utakmice: Miloš Mihajlović(Juhor)