Temnić preko Resavice do jesenje titule

REsavica:

Posle jučerasnjeg poraza Paraćinskog Jedinstva u Brusu ,Varvarincima je u Resavici bila potrebna pobeda kako bi obezbedili jesenju titulu prvaka Zone Zapad. Posle bolje igre i zaslužene pobede od 1:0 fudbaleri Temnića ostali su i dalje neporaženi tim što je jedinstven slučaj u stepenima od prvog do četvrtog stepena ( 12 pobeda i jedan remi)
 Varvarinci su ugrozili gol domaćih još u 8 minutu kada je Stefan Sibinović sa dvadesetak metara uzdrmao stativu golmana domaćih Arsića,već u 25 minutu štoper Stanojević šutirao je glavom posle kornera ali je golman domaćih Arsić sjajno branio, Sledi 31 minut Sibinović odlično upošljava Radosavljevića ovaj zaobilazi i golmana ,ali previše izlazi u stranu i promašuje gol.

Drugo poluvreme počelo je atacima gostiju koji su konačno u 54 minutu poveli preko Ackovića koji je desnim spoljnim felšom poslao loptu u suprotan ugao Arsića, Do kraja gosti mnogo opasniji pa šanse ne koriste Acković,Miloš Mihajlović a najbolju kapiten Aksentijević u 84 minutu kada iz idealne šanse prebacuje gol.
 Bila je to teska ali zaslužena pobeda Varvarinaca koji su još jednom pokazali da oni i njihov predsednik Darko Branković ne priznaju drugi rezultat sem pobede.

Varvarinci posetili manastir Ravanicu

Meposredno pre utakmice rukovodstvo i igrači Varvarinskog Temnića  na čelu sa predsednikom kluba Darkom Brankovićem posetili su manastir "Ravanicu"koji se nalazi u neposrednoj blizini  Resavice. Inače ovo je uobičajena praksa Varvarinaca da prilikom gostovanja posećuju svetilišta SPC

REMBAS- TEMNIĆ  0:1

Strelac: 0:1 Acković u 51 minutu. Stadion Rembasa u Resavici,gledalaca 150. Sudija Bogdan Sretenović (Kruševac) 7,5. Opomenuti igrači. Milan marković i Miloš Mihajlović ( Temnić9 i Radosavljević,Đorđević,Stević,Milenković i Jocković.

Temnić: Slobodan.R.Marković 7, Stojković 7,Slobodan.Z.Marković 7,Simonović 8,Stanojević 7,5,Žerjav 7,5, Radosavljević 7( Pešić 7),Miloš Mihajlović 7(Milan Markovič- Miletić),Acković 8,Aksentijević 7,Sibinović 7,5

Rembas: Arsić 7,5,Jocković 6,5,Stević 6,5,Stavra 7,Lončarević 7,Đorđević 7, Jović 7,Radosavljević 7( Janković-),Miladinović,Marković 7.Jevtić 6,5(Anđelski--)

Igrač utakmice: Acković (Temnić)

Rukovodstvo i igrači Temnića u manastiru "Ravanica"

Mladi Dalibor Simonović briljira iz meča u meč.