Alasima opštinski derbi

U utakmici 24.kola Prve regionalne lige, u opštinskom derbiju, košarkaši Dunava slavili su na gostovanju u Staroj Pazovi rezultatom 62:63 (17:14, 12:18, 15:21, 18:10). Ovo je druga pobeda Dunava nad opštinskim rivalom u ovoj sezoni. Kao i svaki put kada se sastanu ova dva tima, utakmica je bila uzbudljiva svih 40 minuta. Druga i treća deonica pripale su Alasima, dok su u prvoj i četvrtoj bolji rival bili košarkaši Stare Pazove. Iako su igrači Dunava u drugom poluvremenu imali prednost i čini se kontrolisali rezultat, domaći košarkaši prave preokret i u završnici utakmice prelaze u vodjstvo. U neivesnoj završnici, Dunav postiže poene dok domaći košarkaši to isto ne uspevaju u poslednjem napadu i bodovi odlaze u Stare Banovce. U narednom, predposlednjem kolu, Dunav gostuje u sredu 23.aprila u Bačkoj Topoli.