Druga rasinska liga: Mladost - Sloga (L) 1:5

Derbi začelja neočekivano lako pripao je gostima iz Lozne,posle bolje igre tokom svih 90 minuta utakmice. Toljevčani su doduše odlično otvorili utakmicu u 8 minutu kada je po desnoj strani odlično prošao Ivan Jakovljević i na drugoj stativi proinašao svog strica Milutina za vođstvo domaćih ali to je bilo sve ,već u 12 minutu Željko Stojanović je izjednačio golom direktno iz kornera a potom su gosti potpuno preuzeli igru i pregazili danas nemoćne domaćine.

Strelci: 1:0 Milutin Jakovljević u 8,1:1 Stojanović u 12,1:2 Bulatović u 15,1:3 Milovanović u 58,1:4 Ivan Milosavljević u 72,1:5 Miletić u 85 minutu.. Igralište Mladosti kraj Kalenićke reke u Toljevcu,gledalaca 50. Sudija Bojan Popović /Ćićevac) 7,5. Opomenuti igrači: Milutin Jakovljević i Aleksandar Stankovićč (Mladost) i Milovanović,Milosavljević i Nenad Nedeljković (Sloga). Igrač utakmice: Željko Stojanović (Sloga).

MLADOST:Mića  Trifunović 5,Aleksandar Stanković 5,5,Marko Stanković 5,5,Tomić-(Ademović 6),Miroljub Trifunović 6,Ivan Jakovljević 6,Radmanovac 5,Miloš Trifunović 5,5(Minić-),Dinić 6,Milutin Jakovljević 7,Savić 5,5.

SLOGA: Radičević 7,Dejan Nedeljković 6,5,Vasiljević 6,5,Srđan Nedeljković 7,Milovanović 7,Stojanović 7,5,Bulatović 7,Saša Milosavljević 7, Ivan Milosavljević 7,Nenad Nedeljković 7, Vučković 7 (Miletić 7)..