Rakac Stave
Polet
Popadić
Pobeda u senci povrede Marjanovića

U još jednoj utakmici u kojoj protivnik nije uspeo da okupi 11 igrača Tešnjar je lako stigao do pobede i nova tri boda. Međutim ono što je obeležilo ovu utakmicu i bacilo senku na novu pobedu je teška povreda jednog od najboljih igrača Tešnjara Miloša Marjanovića koji je prilikom postizanja vodećeg gola nespretnom intervencijom igrača Mladosti ostao da leži na travi obliven krvlju. Sve se to odigralo u desetom minutu utakmice.

Prve prognoze govore da Miloš u narednim utakmicama neće moći da pomogne svojim saigračima u borbi za bodove, ali se nadamo da će se priključiti ekipi u finišu sezone kada se igraju odlučujuće utakmice za prvaka Prve lige Valjeva. U nastavku utakmice misli igrača Tešnjara bile su više okrenute vestima iz valjevskog Urgentnog centra nego igri, no i pored toga golovima Vučićevića Tešnjar dolazi do laganih 3:0.

Tešnjar: Teodosić, Radovanović (Pavlović), Popadić, Vasiljević, Janjić, Milosavljević, Vukosavljević (Ranđelović), Marjanović (Jakovljević), Stašević, Vučićević, Vujić