Morava (Ć)
Kablovi
FUD
Slatina poražena na domaćem terenu od ekipe Dunava 1:5

Fudbaleri Slatine poraženi su na domaćem terenu minulog vikenda u 28. kolu Pomoravsko-Timočke zone od ekipe „Dunava“ iz Prahova 1: 5.

Gostujući igrači nisu štedeli domaće fudbale u prvih pola sata igre u Slatini. Oštri i „oprezni“ startovi Prahovljana imali si za cilj da iz startne postave zbog povrede „sklone“ najbolje igrače Slatine. Dva fudbalera „žutih“ je moralo u prvih 30. minuta da napuste igru zbog povrede Petrović i Mrašić. Glavni arbitar na ovoj utakmici Milan Pavlovski iz Bora nije bio na visini zadatka. Zbog svih tih grubih startova nije pokazao javnu opomenu gostujućim fudbalerima.

Tim iz Prahova došao je u prednost u  31. minutu preko Đorđevića, a osam minuta kasnije nekadašnji igrač Slatine Krstić postiže i drugi pogodak za svoju ekipu 0: 2.

U nastavku glavni akter na terenu bio je Pavlovski. Arbitar iz grada bakra strogo je dosudio kazneni udarac za goste, u 54. minutu, a precizan sa bele tačke bio je Krstić 0: 3. Na 0: 4 povisio je Mladenović u 62. , a Maksimovski u 75. minutu postiže i peti gol sa svoju ekipu u Slatini.

Počasni pogodak za domaće postiže Čaurević u 80. minutu i smanjuje prednost „Dunava“ na 1: 5.

Slatina se od naredne sezone seli u Okružnu ligu Bor. Postoji mogućnost da reorganizacijom fudbalskih liga Slatinjani ostanu u zonaškom takmičenju.