"Kasapi" nosili Slogu do trijumfa

"Kasapi" ponovo prate Slogu

Sloga je i drugi put ove sezone pobedila ekipu iz Rabrova, ovoga puta ubedljivo i bez velikih problema. Razigrani puleni DuÅ”ana Đokića zavrÅ”ili su kompletan posao već u prvom poluvremenu, Anđelković je načeo mrežu simpatičnih gostiju, samo četiri minuta kasnije Savić duplira prednost "belih", da bi u finiÅ”u prvog poluvremena Veljović potvrdio četvrtu prolećnu pobedu Sloge.

Ā

U nastavku su domaći imali joÅ” Å”ansi, ali su gosti preko Krstića smanjili vođstvo "belih". Ipak, Slogina "devetka" Dragoljub Anđelković postiže joÅ” jedan pogodak za konačnih 4-1. Ipak, dobra igra i nova pobeda Sloge otiÅ”la su u drugi plan zbog navijača. Posle mnogo godina, skoro decenije, organizovano su na stadion doÅ”li popularni "Kasapi". Navijači Sloge kao da su bili u ilegali proteklih godina, doÅ”lo je do smene generacija, ali raduje da su napravili pravu fudbalsku atmosferu i svom timu bili jak vetar u leđa. Sloga je skočila dve pozicije na tabeli i sa mnogo viÅ”e optimizma čeka naredne duele.

SLOGA (KV) - RSK 4-1 (3-0)

Gradski stadion u Kraljevu Gledalaca: 200 Sudija: Vlada Đukanović (Čačak) Strelci: Anđelković u 15. i 83., Savić u 19. i Veljović u 42. minutu za Slogu,a Krstić u 70. minutu za RSK Žuti kartoni: Veljović (Sloga), Sremčević, Pujkilović, Mrvić (RSK).Ā Igrač utakmice: Dragoljub Anđelković (Sloga).

SLOGA: Grujičić, Pronek, M. Jovanović (Nikolić), Veljović, N. Jovanović (Serdarević), Anđelković (Zarić), Gojković, Despotović, Savić (Aćimović), MarkiÅ”, Radonjić (Vučićević).

RSK: Vranić, Sremčević, M. Vasiljević (Jovanović), Pujkilović (Gaborov), A. Vasiljević (Veličković), Bićanin, Ragipović, Petković, Matović, Mrvić (Arsenijević), Krstić.