Junajted naneo treći vezani poraz ''Karamelama''
07.11.2020 sportdc.net

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Everton u osmom kolu Premijer lige. Junajted je slavio na ''Gudisonu'' sa 3-1. Meč je dobro počeo za domaće. Kalvert-Luin je sjajno skočio a Bernard je pogodio za 1-0. Međutim, onda na scenu stupa Bruno Fernandeš. Portugalac je iskoristio katastrofalnu odbranu Evertona te je sa dva gola donio preokret svom timu.

Do kraja prvog poluvremena, vrijedi izdvoijiti stativu Dinja. Junajted je čuvao prednost u nastavku susreta i pored pokušaja domaćina. U sudijskoj nadoknadi Junajted je izveo fantastičnu kontru a Kavani je prvim golom u dresu Junajteda potvrdio pobjedu svog tima.

Everton je ostao na 13 bodova dok je Junajted sada došao do deset bodova. ''Karamelama'' je ovo četvrti meč bez pobjede a treći uzastopni poraz.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Everton Manchester United