Marjan Nikolić džoker "Vukova" za pobedu protiv odlične ekipe Levača

Marjan Nikolić džoker "Vukova" - foto: arhiva kluba

Sve do poluvremena dok nije ušao u igru Marjan Nikolić ređale su se šanse domaće ekipe. U 12. minutu posle slobodnog udarca koji je izveo Vilimonović domaći fudbaleri vraćaju loptu u peterac, a Vukojević šutira ali njegov udarac blokiraju gostujući igrači. Samo minut kasnije šansa na drugoj strani za Milosavljevića ali njegov šut brani golman Nikolić. Opet su domaći imali šansu preko Vukojevića koji šutira, a sa gol linije loptu izbacuje Mijušković. U 17. minutu Vukojević opet šutira pored gola.

U drugom poluvremenu u 46. minutu samo što je ušao u igru Marijan Nikolić najpre iznudio faul, a potom odličnim centaršutom pronalazi Živanovića koji glavom postiže gol za 1:0. U 50. minutu Mirković je imao šansu, ali golman domaćih brani njegov udarac. Gosti su mogli i do izjednačenja u 54. minutu kada je Dimitrijević imao stopostotnu šansu, ali je šutirao pored gola. U 62. minutu Dimitrijević je ponovo imao šansu ali i ovaj put je bio neprecizan. I konačno 78. minutu Marjan Nikolić je pokazao kakav je majstor, kada prolazi i nesebično asistira Vukojeviću a ovaj postiže gola za 2:0. Do kraja gosti su postigli gol i smanjili prednost domaćih, a strelac je bio Radosavljević u 90. minutu.

Kopaonik - Levač 2:1 (0:0)

Brus - Gradski Stadion. Bez prisustva publike. Sudija: Luka Matić 7 (Paraćin). Strelci: Živanović 46. minutu, Vukojević 78. minutu (Kopaonik), Radosavljević u 90. minutu (Levač).  Igrač utakmice: Marjan Nikolić.

Kopaonik: Mark. Nikolić 7, Todorović 6, Matić 7 (Marj.Nikolić 8), Knežević 7, N.Vidojević 6,5, Panić 5, M. Vidojević , Vilimonović 7, Vukojević 7, Živanović 7, Makragić 5.
Levač: Marijanović 7, Nedeljković 6, Mijušković 6,5, Grujović 6,5, Simić 6,5, Jevtić 7, Mirković 7, Radosavljević 7, Milosavljević 7, Marković 6,5 (Grujičić-), Dimitrijević 6,5 (Đorđević -).