28'
19'
19'
Voždovac preokretom do tri boda

Rad je poveo u 17 sekundi posle greške odbrane gostiju, Živković je kao na tacni poslužio Kovačevića kojem nije bilo teško da loptu prosledi u gol. Posle tog gola Voždovac preuzima terensku inicijativu, a u 14. minutu je Stanković po levoj strani nanizao tri odbrambena igrača i pokušao da postigne pogodak iz mrtvog ugla, naravno bezuspešno. Zatim Stojčev u 25. minutu šutira snažno sa 20 metara, vratar domaćih Marković je na mestu. Poslednju priliku u prvom poluvremenu je imao Živković, ali je lopta koju je sa 14 metara uputio otišla preko gola gostiju.

Potpuna dominacija "Zmajeva" u nastavku rezultirala je izjednačenjem u 49. minutu. Lasickas je napravio lep prodor po sredini terena i sa dvadesetak metara snažno šutirao u donji desni ugao. Stojčev 3 minuta kasnije šutira precizno u sam ugao, Marković krajnjim naporom loptu izbacuje u korner. Đorić ima lepu šansu u 67. minutu, ali sa peterca gađa pravo u vratara domaćih.

Najzad u 69. minutu Stojčev postiže drugi gol za goste, kada je loptu prosto zakucao pod prečku sa 7 metara. Rad je nemoćan da izjednači, a tačku na i stavlja Nišić u 88. minutu golom za Voždovac. Stoisavljević je sa desetak metara pogodio prečku, lopta se odbila do Nišića koji je sa metra ubacuje u praznu mrežu i postavlja konačanih 3:1.

RAD - VOŽDOVAC 1:3 (1:0)

STADION: Kralj Petar Prvi. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Radaković Nikola. POM.SUDIJE: Šutulović Milan i Harmat Atila. STRELCI: Kovačević 1.min (Rad), Lasickas 49.min, Stojčev 69.min i Nišić 88.min (Voždovac). ŽUTI KARTONI: Đorić (Rad), Milović i Đorić (Voždovac).

RAD: Marković, Đorić, Tanović, Damnjanović, Jovanović, Bašanović, Kovačević (Ilić), Busnić, Zogović (Trifunović), Živković (Grubišić), Trninić (Dobrijević).
VOŽDOVAC: Ilić, Milović, Milosavljević (Đorić), Stojčev, Nišić, Cvetićanin (Janković), Gajić, Putinčanin, Vujnović (Stoisavljević), Živković, Stanković (Lasickas).