Šanac na svom terenu savladao Ribnik

Izabranici trenera Branislava Baneta Trnavca fudbaleri Ribnika, poraženi su u 14. kolu prvenstva Prve Rasinske okružne lige u Šancu od istoimene ekipe, rezultatom 2:1 poluvreme 0.0, pred oko 100 gledalaca. Ovaj zanimljiv susret vodio je glavni sudija Đorđe Anđelković sa pomoćnicima Veselinom Ivkovićem i Dejanom Miletićem.

Posle pobeda Ribnik poražen u Šancu

U vođstvo su prvi došli ribničani pogodkom Dimitrijevića u 53. minutu, a samo pet minuta kasnije Dinčić izjednačuje rezultat na 1:1. Posle prekršaja gostujućeg igrača u svom šesnaestercu nad igračem domaćih, sudija Anđelković pokazao je na belu tačku,a precizan u izvođenju najstrožije kazne bio je Spasojević i to je bio konačan rezultat. Beležimo i dva isključenja na utakmici najpre igrača gostiju Vojinovića a zatim i igrača domaćih Isailovića u 78. minutu. Posle 14. kola Ribnik se nalazi na 5. mestu tabele sa 23 osvojena boda. U nastavku prvenstva Ribnik gostuje u Poljni kod ekipe Blagotina, a dotle će slediti kraći odmor. Nakonn pauze slede treninzi i pripreme a možda i neka od igračkih pojačanja.