Novosadsko-sremska liga: Hajduk (B) ā€“ Kupinovo 3:2

Vrlo slabu igru Kupinova u odbrani tokom prvog poluvremena, Hajduk je kaznio sa dva gola. Nakon ubačene lopte iz kornera, u 17 minutu, pored smuÅ”ene odbrane gostiju, pred golom Rajkovića najbolje se snaÅ”ao Lipovčan i lagano poslao loptu u mrežu. Na 2:0 povisio je Bojanović, lepim Å”utem sa 14 metara u 28 minutu. Gosti se budi i u 31. minutu Ljubojević divno proigrava Čeka, koji isuviÅ”e odlazi u stranu i od prilike za neÅ”to viÅ”e nema niÅ”ta. Čeko je mogao ozbiljno ugroziti gol hajduka u 42. minutu, ali Brkić u poslednjem trenutku izbija loptu.

Hajduk (B) - Kupinovo

U nastavak utakmice gosti neÅ”to angažovanije. Posle centarÅ”uta pred gol Hajduka, u 56. minutu, neko od odbrambenih igrača domaćina povlači Čeka, te Ilić pokazuje na ā€žbelu tačkuā€œ: Čeko je siguran izvođač penala i to je 1:2. Dekoncentrisanost odbrane Hajduka, tri minuta kasnije, kaznio je Važić, koji se naÅ”ao sam ispred gola Bajića. I kada se činilo da će doći do podele bodova, domaćin, koji je poslednjih 7-8 minuta igrao bez isključenog Jovanova (drugi žuti karton), Željko Mitrović Å”utira ka golu Kupinova negde sa oko 17-18 metara, lopta nezgodno odskače ispred Rajkovića, koji je već bio na zemlji, i na opÅ”te iznenađenje zavrÅ”ava u golu.

STRELCI: 1:0 Lipovčan u 17, 2:0 Bojanović u 28. 2:1 Čeko u 56. iz penala, 2:2 Važić u 82, 3:2 Ž. Mitrović u 88. minutu. BeÅ”ka: IgraliÅ”te Hajduka. Gledalaca: 150.. Sudija: Dejan Ilić (Nova Pazova). Žuti kartoni: Jovanov, OroÅ”ić, M. Mitrović i Bojanović (Hajduk), Lalić, Ljubojević i Svilar (Kupinovo). Crveni karton: Jovanov (Hajduk).

HAJDUK: Bajić 7, Jovanov, Gavrilović 7, Brkić 6,5, Lipovčan 7, OroÅ”ić 6,5, Poljak (od 8. Bojanović 7), M. Mitrović 7, Ž. Mitrović 7 (od 90. Živić), Mutić 6 (od 70. Petrović) Dubravac 6.

KUPINOVO: Rajković 6,5, Lalić 6,5, B. Lukač (od 46, Dimić 6,5), Bosnić 6, Đuričić 6,5, Ljubojević 7 (od 76. RadoÅ”ević 6,5), Čeko 7, Svilar 6,(od 72. Majstorović), Važić 7, M. Lukač 7, Mihajlović 6,5.

Igrač utakmice: NebojŔa Lipovčan.