OFK Slavija
Šumadinac
Zeppelin 026
OL Smedereva: Badljevica - Drugovac 0:2

Više su želeli pobedu, više se borili i na kraju zasluženo pobedili na ovom susretu gosti na svom terenu fudbaleri Drugovca. Meču je prisustvovalo oko stotinak gledalaca,  vrlo dobro je sudio Darko Pavlović iz Smedereva a dužnost delegata je strogo, odgovorno i pedantno obavljao Slavomir Đurić, popularni Đura Sečka. U prvom poluvremenu apsolutna dominacija momaka iz Drugovca, posle kornera prvu šansu imao je najniži na terenu Milan Mirković, tukao je glavom ali je golman Badljevice izbacio loptu u korner. Mladen Karić doveo je u vođstvo Drugovčane efektnim golom, primio je loptu na grudi i iz okreta poluvolejom savladao golmana sa nekih 16 metara.

Trener - igrač Badljevice Erčić Nenad Mače ušao je u igru u drugom poluvremenu i ubacio Slobodana Milojevića Cipeta, Drugovčanina, koji uvek igra veoma motivisano protiv svog matičnog kluba, međutim nije mu to donelo preokret. Ključni momenat bio je kada je golman Drugovca Živković Dejan odbranio penal Pantić Srećku pri rezultatu 1:0 za Drugovac. To, kao da je dalo krila mladićima iz Drugovca i nedugo zatim na sjajan pas Milić Vladislava MIloš Pavlović, popularni Žuća povisio je na, konačnih 0:2.

Najviše pohvala, pored junaka - golmana Deja Živkovića popularnog Bisića zaslužuju štoperi Drugovca Nikola Živanović i Marković Radoslav koji su osujetili skoro sve napade Badljevice, no pohvale za borbenost i požrtvovanje idu na račun kompletnog tima Drugovca. Ova pobeda značiće mnogo na psihološkom planu ekipi iz Drugovca, timu koji igra bez optererćenja plasmanom ali vreba svoju priliku da se umeša u borbu za prva dva mesta koja vode u baraž.