XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 29.09.2018 18:30 Zemun Fitofarmacija - Vrbas 82:89
2 05.10.2018 19:00 Vrbas - Zdravlje Leskovac 94:80
3 13.10.2018 17:00 Plana - Vrbas 68:80
4 20.10.2018 19:30 Pirot - Vrbas 88:81
5 26.10.2018 19:00 Vrbas - KKK Radnički 79:72
6 03.11.2018 19:00 Mladost (SP) - Vrbas 84:66
7 11.11.2018 19:00 Vrbas - Konstantin 62:70
8 18.11.2018 20:00 Proleter Naftagas - Vrbas 74:62
9 23.11.2018 19:00 Vrbas - Kolubara LA 2003 76:83
10 01.12.2018 18:00 Rtanj - Vrbas 64:78
11 07.12.2018 19:00 Vrbas - Sloga 63:74
12 15.12.2018 19:00 Napredak Bosphorus - Vrbas 93:47
13 21.12.2018 20:00 Vrbas - Žarkovo 95:84
14 18.01.2019 19:00 Vrbas - Zemun Fitofarmacija 60:64
15 26.01.2019 18:00 Zdravlje Leskovac - Vrbas 89:52
16 01.02.2019 19:00 Vrbas - Plana 81:78
17 08.02.2019 19:00 Vrbas - Pirot 67:58
18 16.02.2019 18:00 KKK Radnički - Vrbas 94:67
19 22.02.2019 19:00 Vrbas - Mladost (SP) 68:58
20 02.03.2019 17:00 Konstantin - Vrbas
21 09.03.2019 17:00 Vrbas - Proleter Naftagas
22 16.03.2019 17:00 Kolubara LA 2003 - Vrbas
23 23.03.2019 17:00 Vrbas - Rtanj
24 30.03.2019 17:00 Sloga - Vrbas
25 06.04.2019 17:00 Vrbas - Napredak Bosphorus
26 13.04.2019 17:00 Žarkovo - Vrbas
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Napredak Bosphorus 18 15 3 33
2 Kolubara LA 2003 18 14 4 32
3 Mladost (SP) 19 13 6 32
4 KKK Radnički 19 11 8 30
5 Konstantin 19 11 8 30
6 Pirot 19 10 9 29
7 Sloga 18 11 7 29
8 Zdravlje Leskovac 18 10 8 28
9 Vrbas 19 9 10 28
10 Zemun Fitofarmacija 18 9 9 27
11 Proleter Naftagas 18 7 11 25
12 Rtanj 18 7 11 25
13 Žarkovo 18 2 16 20
14 Plana 19 0 19 19
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu