XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 07.10.2017 20:30 Konstantin - Sloboda 70:94
2 14.10.2017 20:30 Konstantin - Zdravlje Leskovac 63:84
3 20.10.2017 18:00 Žarkovo - Konstantin 99:59
4 28.10.2017 20:00 Konstantin - Kolubara LA 2003 84:71
5 01.11.2017 19:00 Akademik - Konstantin 78:80
6 11.11.2017 20:00 Konstantin - Mladost (SP) 55:86
7 15.11.2017 19:30 Pirot - Konstantin 91:73
8 19.11.2017 19:00 Konstantin - Proleter Naftagas 62:86
9 25.11.2017 19:00 Napredak Bosphorus - Konstantin 106:72
10 02.12.2017 20:30 Konstantin - Smederevo 1953 74:68
11 10.12.2017 17:00 Novi Pazar - Konstantin 92:53
12 17.12.2017 19:30 Konstantin - Plana 73:78
13 23.12.2017 19:00 Klik - Konstantin 73:46
14 19.01.2018 17:30 Sloboda - Konstantin 89:63
15 28.01.2018 18:00 Zdravlje Leskovac - Konstantin 87:63
16 03.02.2018 20:30 Konstantin - Žarkovo 58:92
17 10.02.2018 19:30 Kolubara LA 2003 - Konstantin 89:74
18 17.02.2018 20:30 Konstantin - Akademik 85:82
19 24.02.2018 19:00 Mladost (SP) - Konstantin 90:75
20 02.03.2018 20:30 Konstantin - Pirot 63:68
21 09.03.2018 19:30 Proleter Naftagas - Konstantin 82:60
22 17.03.2018 20:30 Konstantin - Napredak Bosphorus 71:74
23 23.03.2018 17:00 Smederevo 1953 - Konstantin 90:74
24 31.03.2018 16:30 Konstantin - Novi Pazar 65:88
25 15.04.2018 19:00 Plana - Konstantin 68:96
26 21.04.2018 18:30 Konstantin - Klik 56:94
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Košarkaška liga Srbije Sloboda 26 23 3 49
2 Prelazi u ligu višeg ranga Košarkaška liga Srbije Novi Pazar 26 21 5 47
3 Mladost (SP) 26 20 6 46
4 Pirot 26 15 11 41
5 Proleter Naftagas 26 14 12 40
6 Napredak Bosphorus 26 14 12 40
7 Žarkovo 26 14 12 40
8 Klik 26 14 12 40
9 Zdravlje Leskovac 26 12 14 38
10 Kolubara LA 2003 26 12 14 38
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Zapad Plana 26 9 17 35
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Sever Akademik 26 7 19 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Istok Konstantin 26 5 21 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Zapad Smederevo 1953 26 2 24 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu