21.04
16:00
Loznica
Smederevo 1924
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Loznica | 1 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
21.04
16:00
Karađorđe
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
21.04.2018 16:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
21.04
16:00
Šumadija (A)
FAP
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | FAP | |||||
21.04
16:00
Tutin
Mokra Gora
0
0
|
21.04.2018 16:00 | Tutin | 0 : 0 | Mokra Gora | |||||
21.04
16:00
Zlatibor
Proleter Mihajlovac
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
21.04
16:00
Šumadija 1903
Sloga (P)
1
2
|
21.04.2018 16:00 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Sloga (P) |
21.04
16:30
Rtanj
Moravac Orion
2
1
|
21.04.2018 16:30 | Rtanj | 2 : 1 | Moravac Orion | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo (B)
Budućnost (P)
0
3
|
21.04.2018 16:30 | Jedinstvo (B) | 0 : 3 | Budućnost (P) | |||||
21.04
16:30
OFK Sinđelić
Timok
0
0
|
21.04.2018 16:30 | OFK Sinđelić | 0 : 0 | Timok | |||||
21.04
16:30
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
1
1
|
21.04.2018 16:30 | Trstenik PPT | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
21.04
16:30
Ozren
Radan
1
1
|
21.04.2018 16:30 | Ozren | 1 : 1 | Radan |
21.04
16:00
Bratstvo 1946
Cement
3
0
|
21.04.2018 16:00 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | Cement | |||||
21.04
16:00
Omladinac (NB)
Odžaci
1
1
|
21.04.2018 16:00 | Omladinac (NB) | 1 : 1 | Odžaci | |||||
21.04
16:00
Radnički (ZR)
Bečej 1918
1
3
|
21.04.2018 16:00 | Radnički (ZR) | 1 : 3 | Bečej 1918 | |||||
21.04
16:00
Bačka 1901
Dinamo 1945
3
2
|
21.04.2018 16:00 | Bačka 1901 | 3 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
21.04
16:00
Radnički (SM)
Crvena zvezda (NS)
2
0
|
21.04.2018 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Crvena zvezda (NS) | |||||
21.04
16:00
Radnički (Š)
Radnički (NP)
1
3
|
21.04.2018 16:00 | Radnički (Š) | 1 : 3 | Radnički (NP) |
21.04
16:00
BSK Borča
Radnički (O)
2
3
|
21.04.2018 16:00 | BSK Borča | 2 : 3 | Radnički (O) | |||||
21.04
10:00
BASK
OFK Beograd
1
1
|
21.04.2018 10:00 | BASK | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.04
16:00
Lokomotiva
Grafičar
1
1
|
21.04.2018 16:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Grafičar |
21.04
16:00
Radnički (K)
Dragačevo
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Dragačevo | |||||
21.04
16:00
Takovo
LFK Mladost
3
1
|
21.04.2018 16:00 | Takovo | 3 : 1 | LFK Mladost | |||||
21.04
16:00
Sloga (K)
Trepča
3
2
|
21.04.2018 16:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | Trepča |
21.04
16:00
Sloga 33
Napredak
2
1
|
21.04.2018 16:00 | Sloga 33 | 2 : 1 | Napredak | |||||
21.04
16:00
Mladi borac
Šumadija
1
1
|
21.04.2018 16:00 | Mladi borac | 1 : 1 | Šumadija | |||||
21.04
16:00
Gruža
RSK
3
1
|
21.04.2018 16:00 | Gruža | 3 : 1 | RSK |
21.04
16:00
Sloga (BB)
Zadrugar
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Sloga (BB) | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
21.04
16:00
Budućnost
Ribnica
4
0
|
21.04.2018 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Ribnica |
21.04
16:30
Budućnost (O)
Pčinja
1
0
|
21.04.2018 16:30 | Budućnost (O) | 1 : 0 | Pčinja | |||||
21.04
16:30
GFK Dubočica
Morava (VH)
3
0
|
21.04.2018 16:30 | GFK Dubočica | 3 : 0 | Morava (VH) | |||||
21.04
16:30
Balkanski
Tanasko Rajić
0
1
|
21.04.2018 16:30 | Balkanski | 0 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
21.04
16:30
Lužnica
OFK Brzi Brod
2
3
|
21.04.2018 16:30 | Lužnica | 2 : 3 | OFK Brzi Brod | |||||
21.04
16:30
Pusta Reka
Vlasina
4
2
|
21.04.2018 16:30 | Pusta Reka | 4 : 2 | Vlasina | |||||
21.04
16:30
Nebeski Andjeli
Jablanica
0
3
|
21.04.2018 16:30 | Nebeski Andjeli | 0 : 3 | Jablanica |
21.04
16:30
Đerdap
BSK
3
2
|
21.04.2018 16:30 | Đerdap | 3 : 2 | BSK |
21.04
16:30
OFK Kosanica
Poljoprivrednik
3
0
|
21.04.2018 16:30 | OFK Kosanica | 3 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
21.04
16:30
SFS Borac
OFK Lugomir
8
0
|
21.04.2018 16:30 | SFS Borac | 8 : 0 | OFK Lugomir | |||||
21.04
16:30
OFK Topličanin
Morava 1918
5
0
|
21.04.2018 16:30 | OFK Topličanin | 5 : 0 | Morava 1918 |
21.04
16:00
OFK Vršac
Sloboda (NK)
0
0
|
21.04.2018 16:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Sloboda (NK) | |||||
21.04
16:00
Proleter
Kikinda 1909
3
3
|
21.04.2018 16:00 | Proleter | 3 : 3 | Kikinda 1909 | |||||
21.04
16:00
Sloga
Polet
5
0
|
21.04.2018 16:00 | Sloga | 5 : 0 | Polet | |||||
21.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Radnički (K)
4
2
|
21.04.2018 16:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 2 | Radnički (K) | |||||
21.04
16:00
Kozara
Budućnost
2
0
|
21.04.2018 16:00 | Kozara | 2 : 0 | Budućnost |
21.04
16:00
Sloga (T)
Hajduk (D)
2
1
|
21.04.2018 16:00 | Sloga (T) | 2 : 1 | Hajduk (D) | |||||
21.04
16:00
Sremac
Kupinovo
1
1
|
21.04.2018 16:00 | Sremac | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
21.04
16:00
Sloga (E)
Hajduk (B)
4
0
|
21.04.2018 16:00 | Sloga (E) | 4 : 0 | Hajduk (B) |
21.04
16:00
Srbobran
Tekstilac
7
0
|
21.04.2018 16:00 | Srbobran | 7 : 0 | Tekstilac | |||||
21.04
16:00
Sloga (Č)
Tavankut
3
3
|
21.04.2018 16:00 | Sloga (Č) | 3 : 3 | Tavankut |
21.04
16:00
Turbina
Rakovica
4
0
|
21.04.2018 16:00 | Turbina | 4 : 0 | Rakovica | |||||
21.04
16:00
Leštane
Budućnost
2
0
|
21.04.2018 16:00 | Leštane | 2 : 0 | Budućnost | |||||
21.04
16:00
Milutinac
Hajduk
1
1
|
21.04.2018 16:00 | Milutinac | 1 : 1 | Hajduk |
21.04
16:00
Mladost (L)
Omladinac FAM
4
1
|
21.04.2018 16:00 | Mladost (L) | 4 : 1 | Omladinac FAM |
21.04
16:30
Jedinstvo Stević
Sloga (BNS)
1
2
|
21.04.2018 16:30 | Jedinstvo Stević | 1 : 2 | Sloga (BNS) |
21.04
16:00
Podrinje
Borac (M)
6
0
|
21.04.2018 16:00 | Podrinje | 6 : 0 | Borac (M) | |||||
21.04
16:00
Sloven
Budućnost
0
0
|
21.04.2018 16:00 | Sloven | 0 : 0 | Budućnost | |||||
21.04
16:00
Partizan
Jadran
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Jadran | |||||
21.04
16:00
Železničar
PSK Putinci
4
0
|
21.04.2018 16:00 | Železničar | 4 : 0 | PSK Putinci |
21.04
16:30
Mladost (K)
Kula
0
3
|
21.04.2018 16:30 | Mladost (K) | 0 : 3 | Kula | |||||
21.04
16:30
ŽAK
Hajduk Junior
2
0
|
21.04.2018 16:30 | ŽAK | 2 : 0 | Hajduk Junior | |||||
21.04
16:30
Crvenka
Vojvodina
4
0
|
21.04.2018 16:30 | Crvenka | 4 : 0 | Vojvodina |
21.04
17:00
Njegoš
Proleter (RS)
2
0
|
21.04.2018 17:00 | Njegoš | 2 : 0 | Proleter (RS) | |||||
21.04
17:00
OFK Vrbas
Obilić
2
1
|
21.04.2018 17:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Obilić | |||||
21.04
17:00
Radnički 1905
Panonija IM Topola
1
0
|
21.04.2018 17:00 | Radnički 1905 | 1 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
21.04
17:00
Napredak
Vinogradar
3
0
|
21.04.2018 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Vinogradar |
21.04
16:30
BSK
Nemetali
1
1
|
21.04.2018 16:30 | BSK | 1 : 1 | Nemetali | |||||
21.04
16:30
Rudna Glava
Deli Jovan
2
3
|
21.04.2018 16:30 | Rudna Glava | 2 : 3 | Deli Jovan |
21.04
16:00
Vinča
Vrčin
3
1
|
21.04.2018 16:00 | Vinča | 3 : 1 | Vrčin |
21.04
16:30
Cer
Podrinje
3
0
|
21.04.2018 16:30 | Cer | 3 : 0 | Podrinje |
21.04
16:00
Slatina
Backovac Junajted
3
4
|
21.04.2018 16:00 | Slatina | 3 : 4 | Backovac Junajted | |||||
21.04
16:00
Parmenac
Omladinac (Z)
4
3
|
21.04.2018 16:00 | Parmenac | 4 : 3 | Omladinac (Z) |
21.04
16:00
Polet (SD)
Mladost (B)
4
2
|
21.04.2018 16:00 | Polet (SD) | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
21.04
16:00
Đerdap
Makce
4
4
|
21.04.2018 16:00 | Đerdap | 4 : 4 | Makce |
21.04
16:00
Vladimir Durković
Zvezda
8
1
|
21.04.2018 16:00 | Vladimir Durković | 8 : 1 | Zvezda | |||||
21.04
16:00
Dragoš
Zadrugar
4
2
|
21.04.2018 16:00 | Dragoš | 4 : 2 | Zadrugar |
21.04
16:30
Omladinac
Rudar
4
0
|
21.04.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Rudar |
21.04
16:30
Prvi partizan
Železničar
3
2
|
21.04.2018 16:30 | Prvi partizan | 3 : 2 | Železničar |
21.04
16:00
OFK Jabučje
Mladost
2
1
|
21.04.2018 16:00 | OFK Jabučje | 2 : 1 | Mladost | |||||
21.04
16:00
Pepeljevac
Banjani
0
3
|
21.04.2018 16:00 | Pepeljevac | 0 : 3 | Banjani | |||||
21.04
16:00
Vrelo Sport
Radnik
4
0
|
21.04.2018 16:00 | Vrelo Sport | 4 : 0 | Radnik |
21.04
16:30
Ćava
Borac (D)
1
3
|
21.04.2018 16:30 | Ćava | 1 : 3 | Borac (D) | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo
Erdoglija 1931
2
1
|
21.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Erdoglija 1931 |
21.04
16:30
Morava (Ž)
Sloga
4
0
|
21.04.2018 16:30 | Morava (Ž) | 4 : 0 | Sloga | |||||
21.04
16:30
Palilula
Mladost (B)
1
0
|
21.04.2018 16:30 | Palilula | 1 : 0 | Mladost (B) |
21.04
16:30
Palilulac
Vulkan 1963
3
2
|
21.04.2018 16:30 | Palilulac | 3 : 2 | Vulkan 1963 | |||||
21.04
16:30
AZ Borac 2014
Proleter (DV)
1
2
|
21.04.2018 16:30 | AZ Borac 2014 | 1 : 2 | Proleter (DV) |
21.04
17:00
OFK Futog
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
21.04.2018 17:00 | OFK Futog | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
21.04
17:00
Omladinac
Jedinstvo (R)
0
2
|
21.04.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
21.04
17:00
Fruškogorski partizan
Veternik
6
0
|
21.04.2018 17:00 | Fruškogorski partizan | 6 : 0 | Veternik |
21.04
16:00
Polet
Real
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Polet | 1 : 0 | Real | |||||
21.04
16:00
Kaćuša
Pobeda
0
3
|
21.04.2018 16:00 | Kaćuša | 0 : 3 | Pobeda |
21.04
14:00
Mineralac
Morava
3
0
|
21.04.2018 14:00 | Mineralac | 3 : 0 | Morava |
21.04
16:30
Gruža
Jedinstvo (G)
2
1
|
21.04.2018 16:30 | Gruža | 2 : 1 | Jedinstvo (G) |
21.04
17:00
Rudar (St)
Budućnost
1
1
|
21.04.2018 17:00 | Rudar (St) | 1 : 1 | Budućnost |
21.04
13:00
Dedinje
011
0
2
|
21.04.2018 13:00 | Dedinje | 0 : 2 | 011 | |||||
21.04
16:00
Atakante
Sveti Stefan
11
0
|
21.04.2018 16:00 | Atakante | 11 : 0 | Sveti Stefan |
21.04
16:00
Umčari
Siti Sport Klub
3
3
|
21.04.2018 16:00 | Umčari | 3 : 3 | Siti Sport Klub |
21.04
16:00
Crvena Jabuka
Rudar
2
2
|
21.04.2018 16:00 | Crvena Jabuka | 2 : 2 | Rudar | |||||
21.04
16:00
Kalenić
Gunjevac
5
0
|
21.04.2018 16:00 | Kalenić | 5 : 0 | Gunjevac |
21.04
16:00
Milenko Pavlović
Rajac
0
4
|
21.04.2018 16:00 | Milenko Pavlović | 0 : 4 | Rajac | |||||
21.04
16:00
OFK Brđanac
Rakac Stave
3
0
|
21.04.2018 16:00 | OFK Brđanac | 3 : 0 | Rakac Stave |
21.04
16:30
Mladi Gorani
Rubin (DS)
0
2
|
21.04.2018 16:30 | Mladi Gorani | 0 : 2 | Rubin (DS) |
21.04
16:00
Napredak Č
Delija
3
2
|
21.04.2018 16:00 | Napredak Č | 3 : 2 | Delija |
21.04
Bratstvo 1975
Seljak
3
1
|
21.04.2018 | Bratstvo 1975 | 3 : 1 | Seljak |
21.04
16:30
Polet (R)
OFK Draževac
3
0
|
21.04.2018 16:30 | Polet (R) | 3 : 0 | OFK Draževac | |||||
21.04
16:30
Borac
Jedinstvo (B)
4
1
|
21.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 1 | Jedinstvo (B) |
21.04
16:00
Polet
Rastina 1918
7
4
|
21.04.2018 16:00 | Polet | 7 : 4 | Rastina 1918 |
21.04
15:30
Mladi rudar
Kralj Petar I
4
2
|
21.04.2018 15:30 | Mladi rudar | 4 : 2 | Kralj Petar I |
21.04
16:00
Žitkovica 2017
Polet (V)
5
1
|
21.04.2018 16:00 | Žitkovica 2017 | 5 : 1 | Polet (V) |
21.04
16:00
Jasenovac
Napredak (S)
1
1
|
21.04.2018 16:00 | Jasenovac | 1 : 1 | Napredak (S) |
21.04
17:00
Čoka
Sloga
0
1
|
21.04.2018 17:00 | Čoka | 0 : 1 | Sloga | |||||
21.04
17:00
Tornjoš
Jedinstvo (SK)
4
0
|
21.04.2018 17:00 | Tornjoš | 4 : 0 | Jedinstvo (SK) |
21.04
16:30
Sloboda
Eđšeg
1
2
|
21.04.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Eđšeg |
21.04
16:00
Nišavac
Temac
3
0
|
21.04.2018 16:00 | Nišavac | 3 : 0 | Temac | |||||
21.04
16:00
Sloboda
Lokomotiva
2
0
|
21.04.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Lokomotiva |
21.04
Gradina
Bratstvo
1
2
|
21.04.2018 | Gradina | 1 : 2 | Bratstvo |
21.04
17:00
Rojkovac
Ljubinić
3
0
|
21.04.2018 17:00 | Rojkovac | 3 : 0 | Ljubinić |
21.04
17:00
Vreoci
Mladost (Č)
2
2
|
21.04.2018 17:00 | Vreoci | 2 : 2 | Mladost (Č) |
21.04
15:30
Badljevica
Kolarac
2
1
|
21.04.2018 15:30 | Badljevica | 2 : 1 | Kolarac |
21.04
16:00
Plana
AF Đokić
4
0
|
21.04.2018 16:00 | Plana | 4 : 0 | AF Đokić | |||||
21.04
16:00
Bresje Superior
Mladost 1948
3
2
|
21.04.2018 16:00 | Bresje Superior | 3 : 2 | Mladost 1948 |
21.04
16:30
Hajduk
Slemen
1
2
|
21.04.2018 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Slemen | |||||
21.04
16:30
Palilulac
Mladost
2
6
|
21.04.2018 16:30 | Palilulac | 2 : 6 | Mladost |
21.04
16:30
Bukovica
Mladost VPD
3
1
|
21.04.2018 16:30 | Bukovica | 3 : 1 | Mladost VPD | |||||
21.04
16:30
Jedinstvo 1936
Borac
3
0
|
21.04.2018 16:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Borac |
21.04
16:30
Jugovići
Banaćanin
3
0
|
21.04.2018 16:30 | Jugovići | 3 : 0 | Banaćanin |
21.04
16:30
Lovac
Timok 1928
3
0
|
21.04.2018 16:30 | Lovac | 3 : 0 | Timok 1928 | |||||
21.04
16:30
Velika Jasikova
Kastrum
6
0
|
21.04.2018 16:30 | Velika Jasikova | 6 : 0 | Kastrum |
21.04
Borac
KSK Konak 1926
1
1
|
21.04.2018 | Borac | 1 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
21.04
Partizan
Mladost
0
6
|
21.04.2018 | Partizan | 0 : 6 | Mladost | |||||
21.04
Tisa 1933
Proleter
2
4
|
21.04.2018 | Tisa 1933 | 2 : 4 | Proleter |
21.04
16:30
Mladost 2013
Jedinstvo 2014
0
3
|
21.04.2018 16:30 | Mladost 2013 | 0 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
21.04
16:30
Sparta
Hajduk
0
0
|
21.04.2018 16:30 | Sparta | 0 : 0 | Hajduk | |||||
21.04
16:30
Belpos
Dragojevac
1
2
|
21.04.2018 16:30 | Belpos | 1 : 2 | Dragojevac |
21.04
15:30
Navalin
Moravac
5
0
|
21.04.2018 15:30 | Navalin | 5 : 0 | Moravac | |||||
21.04
15:30
Gornje Sinkovce
Napredak
3
0
|
21.04.2018 15:30 | Gornje Sinkovce | 3 : 0 | Napredak |
21.04
15:30
Veliko Trnjane
Nomanica
3
0
|
21.04.2018 15:30 | Veliko Trnjane | 3 : 0 | Nomanica | |||||
21.04
15:30
Turekovac
Atletiko
4
0
|
21.04.2018 15:30 | Turekovac | 4 : 0 | Atletiko | |||||
21.04
15:30
Gornje Krajince
Veternica
1
2
|
21.04.2018 15:30 | Gornje Krajince | 1 : 2 | Veternica |
21.04
17:00
Zvizdar 2012
Brgule
1
1
|
21.04.2018 17:00 | Zvizdar 2012 | 1 : 1 | Brgule |
21.04
17:00
Bane 1931
BSK 2014
2
1
|
21.04.2018 17:00 | Bane 1931 | 2 : 1 | BSK 2014 |
21.04
17:00
Stara čaršija
Zvezda
2
4
|
21.04.2018 17:00 | Stara čaršija | 2 : 4 | Zvezda |
21.04
17:00
Dobra Voda
Omladinac
1
0
|
21.04.2018 17:00 | Dobra Voda | 1 : 0 | Omladinac |
21.04
17:00
Viner DSV
Rudar
2
0
|
21.04.2018 17:00 | Viner DSV | 2 : 0 | Rudar | |||||
21.04
17:00
Resavac
Planinac
1
1
|
21.04.2018 17:00 | Resavac | 1 : 1 | Planinac |
21.04
16:30
Luk
Studenac
1
2
|
21.04.2018 16:30 | Luk | 1 : 2 | Studenac |
21.04
16:30
Mladost
Banat
3
0
|
21.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Banat | |||||
21.04
16:30
Crvena zvezda
Gaj
7
7
|
21.04.2018 16:30 | Crvena zvezda | 7 : 7 | Gaj | |||||
21.04
16:30
Naša Krajina
Graničar
2
0
|
21.04.2018 16:30 | Naša Krajina | 2 : 0 | Graničar | |||||
21.04
16:30
Sloga
Solunac
7
0
|
21.04.2018 16:30 | Sloga | 7 : 0 | Solunac |
21.04
17:00
Borac (A)
Proleter
6
1
|
21.04.2018 17:00 | Borac (A) | 6 : 1 | Proleter | |||||
21.04
17:00
Mladi radnik
Lazarevac
6
1
|
21.04.2018 17:00 | Mladi radnik | 6 : 1 | Lazarevac |
21.04
16:00
Soko
Borac
2
4
|
21.04.2018 16:00 | Soko | 2 : 4 | Borac | |||||
21.04
16:00
Dobrnje
Veliko Laole
2
1
|
21.04.2018 16:00 | Dobrnje | 2 : 1 | Veliko Laole | |||||
21.04
16:00
Burovac
Dragoš
2
4
|
21.04.2018 16:00 | Burovac | 2 : 4 | Dragoš |
21.04
16:30
Sloga
Mladost
3
2
|
21.04.2018 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Mladost | |||||
21.04
16:30
Mladi Radnik
Jedinstvo
0
3
|
21.04.2018 16:30 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Jedinstvo |
21.04
16:00
Omladinac
Borjak 2013
4
1
|
21.04.2018 16:00 | Omladinac | 4 : 1 | Borjak 2013 | |||||
21.04
16:00
Rujišnik
Vinogradar
0
0
|
21.04.2018 16:00 | Rujišnik | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
21.04
16:00
Topoljak
Omladinac
3
0
|
21.04.2018 16:00 | Topoljak | 3 : 0 | Omladinac | |||||
21.04
16:00
Stevka Božurevka
Mladost
1
6
|
21.04.2018 16:00 | Stevka Božurevka | 1 : 6 | Mladost |
21.04
16:00
Sport
OFK Metalac
2
3
|
21.04.2018 16:00 | Sport | 2 : 3 | OFK Metalac | |||||
21.04
16:00
KFK Kula
OFK Šikara
1
2
|
21.04.2018 16:00 | KFK Kula | 1 : 2 | OFK Šikara |
21.04
Zadrugar
Partizan
2
0
|
21.04.2018 | Zadrugar | 2 : 0 | Partizan | |||||
21.04
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
1
2
|
21.04.2018 | Napredak | 1 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
21.04
POFK Letnjikovac
Lipolist
1
3
|
21.04.2018 | POFK Letnjikovac | 1 : 3 | Lipolist | |||||
21.04
Culjković
Metaloplastika
8
0
|
21.04.2018 | Culjković | 8 : 0 | Metaloplastika |
21.04
Blagotin
Dragovo
6
1
|
21.04.2018 | Blagotin | 6 : 1 | Dragovo | |||||
21.04
Šumadija
Prosvetar
5
2
|
21.04.2018 | Šumadija | 5 : 2 | Prosvetar | |||||
21.04
Levač 2
Goša
4
4
|
21.04.2018 | Levač 2 | 4 : 4 | Goša |
21.04
16:00
OFK Homolje
Pobeda 1953
0
6
|
21.04.2018 16:00 | OFK Homolje | 0 : 6 | Pobeda 1953 | |||||
21.04
16:00
Vrelo 1971
Budućnost
5
0
|
21.04.2018 16:00 | Vrelo 1971 | 5 : 0 | Budućnost |
21.04
15:30
Šumadija
Mladost (B)
5
3
|
21.04.2018 15:30 | Šumadija | 5 : 3 | Mladost (B) |
21.04
Velika Morava
Parcane
3
0
|
21.04.2018 | Velika Morava | 3 : 0 | Parcane |
21.04
17:00
Garevina
Mladost
5
2
|
21.04.2018 17:00 | Garevina | 5 : 2 | Mladost | |||||
21.04
17:00
Župski biseri
Baštovan
1
3
|
21.04.2018 17:00 | Župski biseri | 1 : 3 | Baštovan | |||||
21.04
17:00
Ratajac
Obilić
2
5
|
21.04.2018 17:00 | Ratajac | 2 : 5 | Obilić |
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
|
21.04.2018 16:30 | Radnik | 1 : 2 | Zrinjski | |||||
21.04
17:00
Krupa
Željezničar
2
0
|
21.04.2018 17:00 | Krupa | 2 : 0 | Željezničar |
21.04
17:00
Vitez
Mladost
1
2
|
21.04.2018 17:00 | Vitez | 1 : 2 | Mladost | |||||
21.04
17:00
Čelik
Borac
1
1
|
21.04.2018 17:00 | Čelik | 1 : 1 | Borac | |||||
21.04
17:00
Sloboda
GOŠK
1
2
|
21.04.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | GOŠK |
21.04
16:30
Rudar
Tekstilac Kort
2
0
|
21.04.2018 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Tekstilac Kort | |||||
21.04
16:30
Drina
Podrinje
1
1
|
21.04.2018 16:30 | Drina | 1 : 1 | Podrinje | |||||
21.04
16:30
Zvijezda 09
Slavija
3
0
|
21.04.2018 16:30 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Slavija |
21.04
16:30
Sutjeska
Željezničar Sport Team
1
0
|
21.04.2018 16:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | |||||
21.04
16:30
Napredak
Kozara
1
0
|
21.04.2018 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Kozara | |||||
21.04
16:30
Sloga
Sloboda
1
1
|
21.04.2018 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Sloboda |
21.04
16:30
OFK Petrovac
Rudar
2
0
|
21.04.2018 16:30 | OFK Petrovac | 2 : 0 | Rudar | |||||
21.04
16:30
Grbalj
Dečić
1
1
|
21.04.2018 16:30 | Grbalj | 1 : 1 | Dečić | |||||
21.04
16:30
Mladost
Budućnost
1
1
|
21.04.2018 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Budućnost | |||||
21.04
16:30
Zeta
Kom
0
2
|
21.04.2018 16:30 | Zeta | 0 : 2 | Kom | |||||
21.04
16:30
Iskra
Sutjeska
0
1
|
21.04.2018 16:30 | Iskra | 0 : 1 | Sutjeska |
21.04
13:00
Kom Eurozox 2
Bratstvo
1
1
|
21.04.2018 13:00 | Kom Eurozox 2 | 1 : 1 | Bratstvo |
21.04
16:30
Polimlje
Petnjica
2
1
|
21.04.2018 16:30 | Polimlje | 2 : 1 | Petnjica |
21.04
16:00
Watford
Crystal Palace
0
0
|
21.04.2018 16:00 | Watford | 0 : 0 | Crystal Palace | |||||
21.04
13:30
WBA
Liverpool
2
2
|
21.04.2018 13:30 | WBA | 2 : 2 | Liverpool |
21.04
16:15
Celta Vigo
Valencia
1
1
|
21.04.2018 16:15 | Celta Vigo | 1 : 1 | Valencia | |||||
21.04
13:00
Eibar
Getafe
0
1
|
21.04.2018 13:00 | Eibar | 0 : 1 | Getafe |
21.04
18:30
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
4
0
|
21.04.2018 18:30 | Borussia Dortmund | 4 : 0 | Bayer Leverkusen | |||||
21.04
15:30
RB Leipzig
Hoffenheim
2
5
|
21.04.2018 15:30 | RB Leipzig | 2 : 5 | Hoffenheim | |||||
21.04
15:30
Eintracht
Hertha BSC
0
3
|
21.04.2018 15:30 | Eintracht | 0 : 3 | Hertha BSC | |||||
21.04
15:30
Hamburger SV
Freiburg
1
0
|
21.04.2018 15:30 | Hamburger SV | 1 : 0 | Freiburg | |||||
21.04
15:30
Hannover 96
Bayern
0
3
|
21.04.2018 15:30 | Hannover 96 | 0 : 3 | Bayern | |||||
21.04
15:30
Stuttgart
Werder
2
0
|
21.04.2018 15:30 | Stuttgart | 2 : 0 | Werder |
21.04
20:45
Milan
Benevento
0
1
|
21.04.2018 20:45 | Milan | 0 : 1 | Benevento | |||||
21.04
18:00
Sassuolo
Fiorentina
1
0
|
21.04.2018 18:00 | Sassuolo | 1 : 0 | Fiorentina | |||||
21.04
15:00
SPAL
Roma
0
3
|
21.04.2018 15:00 | SPAL | 0 : 3 | Roma |
21.04
20:00
Amiens SC
Strasbourg
3
1
|
21.04.2018 20:00 | Amiens SC | 3 : 1 | Strasbourg | |||||
21.04
20:00
Guingamp
Monaco
3
1
|
21.04.2018 20:00 | Guingamp | 3 : 1 | Monaco | |||||
21.04
17:00
Marseille
Lille
5
1
|
21.04.2018 17:00 | Marseille | 5 : 1 | Lille | |||||
21.04
20:00
Metz
Caen
1
1
|
21.04.2018 20:00 | Metz | 1 : 1 | Caen | |||||
21.04
20:00
Toulouse
Angers
2
0
|
21.04.2018 20:00 | Toulouse | 2 : 0 | Angers |
21.04
19:00
Radnički
Crvena Zvezda
1
3
|
21.04.2018 19:00 | Radnički | 1 : 3 | Crvena Zvezda |
21.04
17:00
Rad
Radnik
2
1
|
21.04.2018 17:00 | Rad | 2 : 1 | Radnik | |||||
21.04
17:00
Javor
Zemun
1
0
|
21.04.2018 17:00 | Javor | 1 : 0 | Zemun |
21.04
16:00
Proleter
Metalac
2
3
|
21.04.2018 16:00 | Proleter | 2 : 3 | Metalac | |||||
21.04
16:00
Temnić 1924
Jagodina
4
2
|
21.04.2018 16:00 | Temnić 1924 | 4 : 2 | Jagodina | |||||
21.04
16:00
Sloboda
Sinđelić
1
0
|
21.04.2018 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sinđelić |
21.04
17:00
Spartak
Vojvodina
3
0
|
21.04.2018 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Vojvodina |
21.04
Lavice Dubočica
Radnički 2012
1
2
|
21.04.2018 | Lavice Dubočica | 1 : 2 | Radnički 2012 | |||||
21.04
Kanjiža
Mačva
1
2
|
21.04.2018 | Kanjiža | 1 : 2 | Mačva | |||||
21.04
Karađorđe
Polet
1
0
|
21.04.2018 | Karađorđe | 1 : 0 | Polet |
21.04
11:00
Rad
Spartak
3
1
|
21.04.2018 11:00 | Rad | 3 : 1 | Spartak | |||||
21.04
11:00
Radnički 1923
Internacional
1
3
|
21.04.2018 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Internacional | |||||
21.04
10:00
Brodarac
Voždovac
2
1
|
21.04.2018 10:00 | Brodarac | 2 : 1 | Voždovac | |||||
21.04
11:00
Crvena zvezda
Inđija
6
1
|
21.04.2018 11:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Inđija | |||||
21.04
11:00
Radnički (P)
OFK Beograd
1
1
|
21.04.2018 11:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.04
16:00
Partizan
Moravac Orion
6
1
|
21.04.2018 16:00 | Partizan | 6 : 1 | Moravac Orion | |||||
21.04
14:30
Čukarički
Vojvodina
4
2
|
21.04.2018 14:30 | Čukarički | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
21.04
11:00
Napredak
Radnički (N)
0
0
|
21.04.2018 11:00 | Napredak | 0 : 0 | Radnički (N) |
21.04
10:00
Borac (NS)
Bačka 1901
1
3
|
21.04.2018 10:00 | Borac (NS) | 1 : 3 | Bačka 1901 |
21.04
011
Sindjelć
2
2
|
21.04.2018 | 011 | 2 : 2 | Sindjelć |
21.04
16:00
Proleter Mihajlovac
Karadjordje
0
4
|
21.04.2018 16:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 4 | Karadjordje | |||||
21.04
16:00
Mladi radnik 1940
Morava (VP)
2
1
|
21.04.2018 16:00 | Mladi radnik 1940 | 2 : 1 | Morava (VP) | |||||
21.04
16:00
Mladi borac
Proleter 1947
3
0
|
21.04.2018 16:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Proleter 1947 | |||||
21.04
16:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
0
2
|
21.04.2018 16:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
21.04
16:00
Šumadija (A)
Jasenica 2017
2
1
|
21.04.2018 16:00 | Šumadija (A) | 2 : 1 | Jasenica 2017 |
21.04
11:00
BSK 1925
Žarkovo
2
1
|
21.04.2018 11:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Žarkovo | |||||
21.04
12:00
Srem
DIF
0
1
|
21.04.2018 12:00 | Srem | 0 : 1 | DIF |
21.04
11:00
Zvezdara
GSP Polet
0
3
|
21.04.2018 11:00 | Zvezdara | 0 : 3 | GSP Polet | |||||
21.04
13:30
Beograd 1929
Budućnost
3
0
|
21.04.2018 13:30 | Beograd 1929 | 3 : 0 | Budućnost | |||||
21.04
13:00
Minel
Palilulac
1
4
|
21.04.2018 13:00 | Minel | 1 : 4 | Palilulac | |||||
21.04
15:00
Šumadinac
Avala
8
1
|
21.04.2018 15:00 | Šumadinac | 8 : 1 | Avala | |||||
21.04
15:00
Stepojevac Vaga
Posavina
6
1
|
21.04.2018 15:00 | Stepojevac Vaga | 6 : 1 | Posavina |
21.04
15:00
Glogonj
Tempo
0
6
|
21.04.2018 15:00 | Glogonj | 0 : 6 | Tempo | |||||
21.04
12:00
Borac (Sa)
Borac (St)
4
1
|
21.04.2018 12:00 | Borac (Sa) | 4 : 1 | Borac (St) |
21.04
16:00
Dolovo
Dunav
9
2
|
21.04.2018 16:00 | Dolovo | 9 : 2 | Dunav | |||||
21.04
16:00
Mladost (O)
Strela
7
1
|
21.04.2018 16:00 | Mladost (O) | 7 : 1 | Strela | |||||
21.04
17:00
BSK
Partizan (G)
4
0
|
21.04.2018 17:00 | BSK | 4 : 0 | Partizan (G) |
21.04
10:00
Zabrežje
Prva Iskra
7
0
|
21.04.2018 10:00 | Zabrežje | 7 : 0 | Prva Iskra | |||||
21.04
13:00
Jedinstvo
Polet
4
0
|
21.04.2018 13:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Polet |
21.04
16:00
Podunavac
Udarnik
1
3
|
21.04.2018 16:00 | Podunavac | 1 : 3 | Udarnik | |||||
21.04
16:00
Polet
Napredak
5
1
|
21.04.2018 16:00 | Polet | 5 : 1 | Napredak | |||||
21.04
16:00
SASK
Budućnost
5
4
|
21.04.2018 16:00 | SASK | 5 : 4 | Budućnost |
21.04
11:00
Krila Krajine
Hajduk junior
1
4
|
21.04.2018 11:00 | Krila Krajine | 1 : 4 | Hajduk junior |
21.04
10:00
Petar Puača
Crvena zvezda
4
2
|
21.04.2018 10:00 | Petar Puača | 4 : 2 | Crvena zvezda |
21.04
12:00
Lokomotiva MK
Brodarac MK
2
1
|
21.04.2018 12:00 | Lokomotiva MK | 2 : 1 | Brodarac MK |
21.04
09:30
Voždovac 2 MO
Bežanija MO
1
1
|
21.04.2018 09:30 | Voždovac 2 MO | 1 : 1 | Bežanija MO |
21.04
12:00
Zemun
Spartak
0
0
|
21.04.2018 12:00 | Zemun | 0 : 0 | Spartak | |||||
21.04
11:00
Apolon 4
Dinamo
7
0
|
21.04.2018 11:00 | Apolon 4 | 7 : 0 | Dinamo | |||||
21.04
13:00
Brodarac
Voždovac
1
1
|
21.04.2018 13:00 | Brodarac | 1 : 1 | Voždovac | |||||
21.04
13:00
Crvena zvezda
Teleoptik
6
0
|
21.04.2018 13:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Teleoptik | |||||
21.04
12:00
Čukarički
Vojvodina
0
0
|
21.04.2018 12:00 | Čukarički | 0 : 0 | Vojvodina |
21.04
12:00
Vojvodina
Borac (NS)
4
0
|
21.04.2018 12:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Borac (NS) | |||||
21.04
10:00
TSC
Radnički (Z)
0
2
|
21.04.2018 10:00 | TSC | 0 : 2 | Radnički (Z) |
21.04
10:00
Borča
Studenski grad
1
0
|
21.04.2018 10:00 | Borča | 1 : 0 | Studenski grad | |||||
21.04
14:00
Sindjelić
Radnički (O)
1
1
|
21.04.2018 14:00 | Sindjelić | 1 : 1 | Radnički (O) | |||||
21.04
13:00
Rad
Teleoptik
1
1
|
21.04.2018 13:00 | Rad | 1 : 1 | Teleoptik |
21.04
10:00
Omladinac
Poštar 1930
0
4
|
21.04.2018 10:00 | Omladinac | 0 : 4 | Poštar 1930 | |||||
21.04
16:30
DIF
Mladenovac
6
0
|
21.04.2018 16:30 | DIF | 6 : 0 | Mladenovac |
21.04
15:30
Radnik
Šumadija
9
0
|
21.04.2018 15:30 | Radnik | 9 : 0 | Šumadija | |||||
21.04
Pobeda
Cerovac
8
0
|
21.04.2018 | Pobeda | 8 : 0 | Cerovac |
21.04
10:00
Rakovica
Budućnost
1
1
|
21.04.2018 10:00 | Rakovica | 1 : 1 | Budućnost |
21.04
13:00
Radnički 1923
Tutin
7
0
|
21.04.2018 13:00 | Radnički 1923 | 7 : 0 | Tutin | |||||
21.04
15:00
AS
Apolon
1
0
|
21.04.2018 15:00 | AS | 1 : 0 | Apolon | |||||
21.04
11:00
Rudar
Bane
4
0
|
21.04.2018 11:00 | Rudar | 4 : 0 | Bane | |||||
21.04
13:00
Sport Klub 99
Sloga
1
0
|
21.04.2018 13:00 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | Sloga | |||||
21.04
16:00
OFK Ras
Jošanica
0
1
|
21.04.2018 16:00 | OFK Ras | 0 : 1 | Jošanica |
21.04
17:00
Jugoslavija
Borac (Sa)
7
3
|
21.04.2018 17:00 | Jugoslavija | 7 : 3 | Borac (Sa) | |||||
21.04
15:00
Kolonija
Radnički (B)
8
2
|
21.04.2018 15:00 | Kolonija | 8 : 2 | Radnički (B) |
21.04
10:00
Crvena zvezda
Vulturul
3
0
|
21.04.2018 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Vulturul |
21.04
Tisa
Senta
1
11
|
21.04.2018 | Tisa | 1 : 11 | Senta |
21.04
12:00
Železničar (P)
Bečkerek 023
1
2
|
21.04.2018 12:00 | Železničar (P) | 1 : 2 | Bečkerek 023 |
21.04
12:00
Inđija
Radnički (Š)
3
0
|
21.04.2018 12:00 | Inđija | 3 : 0 | Radnički (Š) |
21.04
12:00
Hajduk Junior
Bečej 1918
3
1
|
21.04.2018 12:00 | Hajduk Junior | 3 : 1 | Bečej 1918 |
21.04
15:00
Zemun MK
Studenski grad MK
5
0
|
21.04.2018 15:00 | Zemun MK | 5 : 0 | Studenski grad MK | |||||
21.04
16:00
OFK Beograd MK
Lokomotiva MK
2
0
|
21.04.2018 16:00 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
21.04
17:00
Crvena zvezda MK
Radnički NB MK
9
0
|
21.04.2018 17:00 | Crvena zvezda MK | 9 : 0 | Radnički NB MK | |||||
21.04
18:30
Brodarac MK
Sinđelić MK
1
1
|
21.04.2018 18:30 | Brodarac MK | 1 : 1 | Sinđelić MK |
21.04
15:30
Voždovac B MK
Kolubara MK
3
1
|
21.04.2018 15:30 | Voždovac B MK | 3 : 1 | Kolubara MK | |||||
21.04
09:00
Rad B MK
OFK Beograd B MK
6
3
|
21.04.2018 09:00 | Rad B MK | 6 : 3 | OFK Beograd B MK |
21.04
14:00
Kosmaj MK
Zemun MK
1
2
|
21.04.2018 14:00 | Kosmaj MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
21.04
10:30
OFK Beograd MK
Sopot MK
0
3
|
21.04.2018 10:30 | OFK Beograd MK | 0 : 3 | Sopot MK | |||||
21.04
15:00
OLE MK
Sremčica MK
1
2
|
21.04.2018 15:00 | OLE MK | 1 : 2 | Sremčica MK | |||||
21.04
13:00
Jedinstvo MK
Rad V MK
2
1
|
21.04.2018 13:00 | Jedinstvo MK | 2 : 1 | Rad V MK |
21.04
10:00
Vojvodina
Petar Puača
2
1
|
21.04.2018 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Petar Puača | |||||
21.04
10:00
Radnički (S)
Radnički (Z)
1
3
|
21.04.2018 10:00 | Radnički (S) | 1 : 3 | Radnički (Z) |
21.04
10:00
Jasenica 2017
Cepelin 026
3
1
|
21.04.2018 10:00 | Jasenica 2017 | 3 : 1 | Cepelin 026 |
21.04
12:30
Voždovac
BSK 1925
7
1
|
21.04.2018 12:30 | Voždovac | 7 : 1 | BSK 1925 | |||||
21.04
13:00
OFK Beograd
Partizan
0
0
|
21.04.2018 13:00 | OFK Beograd | 0 : 0 | Partizan | |||||
21.04
11:00
011
Kolubara
3
2
|
21.04.2018 11:00 | 011 | 3 : 2 | Kolubara | |||||
21.04
15:00
Čukarički
Crvena zvezda
3
1
|
21.04.2018 15:00 | Čukarički | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.04
16:00
Brodarac
Teleoptik
0
3
|
21.04.2018 16:00 | Brodarac | 0 : 3 | Teleoptik |
21.04
10:00
Lola
Radnički (NB)
0
6
|
21.04.2018 10:00 | Lola | 0 : 6 | Radnički (NB) | |||||
21.04
08:45
Sinđelić
Radnički (O)
3
4
|
21.04.2018 08:45 | Sinđelić | 3 : 4 | Radnički (O) |
21.04
Budućnost
Obilić
3
0
|
21.04.2018 | Budućnost | 3 : 0 | Obilić | |||||
21.04
Soko 2015
Jedinstvo
3
2
|
21.04.2018 | Soko 2015 | 3 : 2 | Jedinstvo |
21.04
11:00
Beograd 1929
Balkan
3
3
|
21.04.2018 11:00 | Beograd 1929 | 3 : 3 | Balkan | |||||
21.04
10:00
Selo Mladenovac
Palilulac
3
0
|
21.04.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 0 | Palilulac |
21.04
09:00
Borac
Napredak (M)
1
0
|
21.04.2018 09:00 | Borac | 1 : 0 | Napredak (M) |
21.04
10:00
Spartak
Bačka 1901
8
0
|
21.04.2018 10:00 | Spartak | 8 : 0 | Bačka 1901 | |||||
21.04
11:00
Njerš Ištvan
Čantavir
9
0
|
21.04.2018 11:00 | Njerš Ištvan | 9 : 0 | Čantavir | |||||
21.04
10:00
Arena Su
Preporod
7
0
|
21.04.2018 10:00 | Arena Su | 7 : 0 | Preporod | |||||
21.04
10:00
Radnički 1905
Tavankut
13
0
|
21.04.2018 10:00 | Radnički 1905 | 13 : 0 | Tavankut |
21.04
10:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
2
5
|
21.04.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 5 | Radnički (K) | |||||
21.04
13:00
Mundial
Borac (St)
0
10
|
21.04.2018 13:00 | Mundial | 0 : 10 | Borac (St) | |||||
21.04
11:00
OFK Vršac
BAK
2
8
|
21.04.2018 11:00 | OFK Vršac | 2 : 8 | BAK |
21.04
15:00
BSK
Stari Tamiš
3
1
|
21.04.2018 15:00 | BSK | 3 : 1 | Stari Tamiš | |||||
21.04
17:00
Mladost (O)
Omladinac (D)
4
1
|
21.04.2018 17:00 | Mladost (O) | 4 : 1 | Omladinac (D) |
21.04
17:00
Mladost (V)
Slavia
4
1
|
21.04.2018 17:00 | Mladost (V) | 4 : 1 | Slavia |
21.04
11:00
Borac
Zvižd
3
4
|
21.04.2018 11:00 | Borac | 3 : 4 | Zvižd | |||||
21.04
11:00
Petar Dobrnjac
Rudar 2001
3
0
|
21.04.2018 11:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Rudar 2001 |
21.04
11:00
KMF Aranđelovac
Partizan 1945
2
1
|
21.04.2018 11:00 | KMF Aranđelovac | 2 : 1 | Partizan 1945 |
21.04
10:00
Železničar (P)
Bečkerek 023
0
0
|
21.04.2018 10:00 | Železničar (P) | 0 : 0 | Bečkerek 023 |
21.04
10:00
Hajduk Junior
Bečej 1918
2
0
|
21.04.2018 10:00 | Hajduk Junior | 2 : 0 | Bečej 1918 | |||||
21.04
12:00
TSC
CFK
4
5
|
21.04.2018 12:00 | TSC | 4 : 5 | CFK |
21.04
10:00
Inđija
Srem (SM)
0
1
|
21.04.2018 10:00 | Inđija | 0 : 1 | Srem (SM) |
21.04
09:00
Crvena zvezda MK
Radnički (O) MK
6
0
|
21.04.2018 09:00 | Crvena zvezda MK | 6 : 0 | Radnički (O) MK | |||||
21.04
12:00
BSK Borča MK
Voždovac MK
3
3
|
21.04.2018 12:00 | BSK Borča MK | 3 : 3 | Voždovac MK |
21.04
18:30
Voždovac B
Ada MK
1
6
|
21.04.2018 18:30 | Voždovac B | 1 : 6 | Ada MK | |||||
21.04
09:00
Olimpik MK
GSP Polet MK
1
5
|
21.04.2018 09:00 | Olimpik MK | 1 : 5 | GSP Polet MK | |||||
21.04
11:00
Sinđelić MK
Radnički PDM MK
0
4
|
21.04.2018 11:00 | Sinđelić MK | 0 : 4 | Radnički PDM MK |
21.04
13:00
Jedinstvo MK
Žarkovo MK
0
3
|
21.04.2018 13:00 | Jedinstvo MK | 0 : 3 | Žarkovo MK | |||||
21.04
08:30
Rakovica MK
Lokomotiva MK
1
4
|
21.04.2018 08:30 | Rakovica MK | 1 : 4 | Lokomotiva MK | |||||
21.04
12:30
Ole MK
Zemun B MK
1
4
|
21.04.2018 12:30 | Ole MK | 1 : 4 | Zemun B MK |
21.04
12:00
Levač
Radnički 2012
0
4
|
21.04.2018 12:00 | Levač | 0 : 4 | Radnički 2012 |
21.04
18:00
Zemun
Rad
4
0
|
21.04.2018 18:00 | Zemun | 4 : 0 | Rad | |||||
21.04
11:00
Leštane
Sloga Radnički
|
21.04.2018 11:00 | Leštane | : | Sloga Radnički |
21.04
10:00
Teleoptik
Čukarički
2
3
|
21.04.2018 10:00 | Teleoptik | 2 : 3 | Čukarički | |||||
21.04
12:00
BSK 1925
Voždovac
2
1
|
21.04.2018 12:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Voždovac | |||||
21.04
09:30
Zemun
OFK Beograd
2
4
|
21.04.2018 09:30 | Zemun | 2 : 4 | OFK Beograd | |||||
21.04
10:00
OLE
Kolubara
4
2
|
21.04.2018 10:00 | OLE | 4 : 2 | Kolubara | |||||
21.04
17:00
Sindjelić
Brodarac 1947
1
1
|
21.04.2018 17:00 | Sindjelić | 1 : 1 | Brodarac 1947 |
21.04
10:00
TSC
Bačka 1901
14
2
|
21.04.2018 10:00 | TSC | 14 : 2 | Bačka 1901 | |||||
21.04
10:00
Obilić
Arena SU
2
0
|
21.04.2018 10:00 | Obilić | 2 : 0 | Arena SU | |||||
21.04
09:00
Spartak '06
Spartak '05
0
6
|
21.04.2018 09:00 | Spartak '06 | 0 : 6 | Spartak '05 | |||||
21.04
10:00
Vinogradar
Subotica
3
0
|
21.04.2018 10:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Subotica |
21.04
10:30
Olimpik
IMT
6
0
|
21.04.2018 10:30 | Olimpik | 6 : 0 | IMT | |||||
21.04
13:00
Budućnost
Lola
4
1
|
21.04.2018 13:00 | Budućnost | 4 : 1 | Lola | |||||
21.04
10:00
Bežanija
Dominus
2
0
|
21.04.2018 10:00 | Bežanija | 2 : 0 | Dominus | |||||
21.04
10:00
Srem
Sindjelic 2012
4
0
|
21.04.2018 10:00 | Srem | 4 : 0 | Sindjelic 2012 |
21.04
09:00
Atakante
Balkan
1
2
|
21.04.2018 09:00 | Atakante | 1 : 2 | Balkan | |||||
21.04
10:00
Hajduk
Palilulac
8
0
|
21.04.2018 10:00 | Hajduk | 8 : 0 | Palilulac |
21.04
18:30
Karioke
Žarkovo
2
3
|
21.04.2018 18:30 | Karioke | 2 : 3 | Žarkovo | |||||
21.04
16:00
Munja Barič
Nord Star
4
1
|
21.04.2018 16:00 | Munja Barič | 4 : 1 | Nord Star |
21.04
10:00
Vrčin
Zemun
3
7
|
21.04.2018 10:00 | Vrčin | 3 : 7 | Zemun | |||||
21.04
10:00
Boleč
Leštane
6
0
|
21.04.2018 10:00 | Boleč | 6 : 0 | Leštane |
21.04
10:30
Forza
OFK Beograd
0
4
|
21.04.2018 10:30 | Forza | 0 : 4 | OFK Beograd | |||||
21.04
09:00
Ada
Mladenovac
8
1
|
21.04.2018 09:00 | Ada | 8 : 1 | Mladenovac |
21.04
10:00
Zabrezje
Posavac Tisma
11
1
|
21.04.2018 10:00 | Zabrezje | 11 : 1 | Posavac Tisma | |||||
21.04
Radnički
Urovci
5
1
|
21.04.2018 | Radnički | 5 : 1 | Urovci |
21.04
Sloga
Buducnost
2
5
|
21.04.2018 | Sloga | 2 : 5 | Buducnost | |||||
21.04
Zvezda
Krtinska
2
5
|
21.04.2018 | Zvezda | 2 : 5 | Krtinska |
21.04
19:00
Mladost
Zlatibor
76
82
|
21.04.2018 19:00 | Mladost | 76 : 82 | Zlatibor | |||||
21.04
19:00
Tamiš
Borac
69
86
|
21.04.2018 19:00 | Tamiš | 69 : 86 | Borac | |||||
21.04
21:00
Crvena zvezda
Mega Basket
91
64
|
21.04.2018 21:00 | Crvena zvezda | 91 : 64 | Mega Basket |
21.04
17:30
Mladost Veternik
Radnički
108
66
|
21.04.2018 17:30 | Mladost Veternik | 108 : 66 | Radnički | |||||
21.04
19:00
Omladinac
Kris Kros
83
69
|
21.04.2018 19:00 | Omladinac | 83 : 69 | Kris Kros | |||||
21.04
18:00
Srem
Vrbas
88
60
|
21.04.2018 18:00 | Srem | 88 : 60 | Vrbas |
21.04
18:00
Zlatar
Polet
95
64
|
21.04.2018 18:00 | Zlatar | 95 : 64 | Polet | |||||
21.04
18:00
Paraćin
Jagodina
73
70
|
21.04.2018 18:00 | Paraćin | 73 : 70 | Jagodina | |||||
21.04
18:00
Prva Petoletka
Radnički VA
91
82
|
21.04.2018 18:00 | Prva Petoletka | 91 : 82 | Radnički VA | |||||
21.04
18:00
Radnički 1950
Mileševac
97
75
|
21.04.2018 18:00 | Radnički 1950 | 97 : 75 | Mileševac | |||||
21.04
18:00
Priboj
Student
73
86
|
21.04.2018 18:00 | Priboj | 73 : 86 | Student | |||||
21.04
18:00
Železničar
Crnokosa
101
82
|
21.04.2018 18:00 | Železničar | 101 : 82 | Crnokosa | |||||
21.04
18:00
Napredak Junior
Zekas 75
107
71
|
21.04.2018 18:00 | Napredak Junior | 107 : 71 | Zekas 75 |
21.04
18:00
Jastrebac
Sokobanja
74
72
|
21.04.2018 18:00 | Jastrebac | 74 : 72 | Sokobanja | |||||
21.04
17:00
Radan
Rtanj
94
101
|
21.04.2018 17:00 | Radan | 94 : 101 | Rtanj | |||||
21.04
16:30
Junior
Jablanica
68
75
|
21.04.2018 16:30 | Junior | 68 : 75 | Jablanica |
21.04
19:00
BKK Radnički
Zemun Fitofarmacija
70
75
|
21.04.2018 19:00 | BKK Radnički | 70 : 75 | Zemun Fitofarmacija |
21.04
18:30
Šabac
Čačak 94
68
78
|
21.04.2018 18:30 | Šabac | 68 : 78 | Čačak 94 |
21.04
17:30
Sloboda (NS)
Velika Kikinda
69
32
|
21.04.2018 17:30 | Sloboda (NS) | 69 : 32 | Velika Kikinda | |||||
21.04
19:00
Sivac
Star
85
123
|
21.04.2018 19:00 | Sivac | 85 : 123 | Star | |||||
21.04
20:00
Karađorđevo
Joker
20
0
|
21.04.2018 20:00 | Karađorđevo | 20 : 0 | Joker |
21.04
17:00
BNS
RU Koš
20
0
|
21.04.2018 17:00 | BNS | 20 : 0 | RU Koš | |||||
21.04
20:00
Jadran
Lokomotiva 2016
105
77
|
21.04.2018 20:00 | Jadran | 105 : 77 | Lokomotiva 2016 | |||||
21.04
19:00
Jedinstvo
Železničar
65
74
|
21.04.2018 19:00 | Jedinstvo | 65 : 74 | Železničar | |||||
21.04
18:30
Šimanovci
Dinamo
20
0
|
21.04.2018 18:30 | Šimanovci | 20 : 0 | Dinamo |
21.04
20:15
Vitez
Vizura
63
60
|
21.04.2018 20:15 | Vitez | 63 : 60 | Vizura | |||||
21.04
14:50
Zvezdara
Barajevo Bambi
64
55
|
21.04.2018 14:50 | Zvezdara | 64 : 55 | Barajevo Bambi |
21.04
19:00
Sloboda
Pirot
97
81
|
21.04.2018 19:00 | Sloboda | 97 : 81 | Pirot | |||||
21.04
19:00
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
84
74
|
21.04.2018 19:00 | Mladost (SP) | 84 : 74 | Proleter Naftagas | |||||
21.04
19:00
Akademik
Napredak Bosphorus
65
94
|
21.04.2018 19:00 | Akademik | 65 : 94 | Napredak Bosphorus | |||||
21.04
19:00
Žarkovo
Novi Pazar
74
83
|
21.04.2018 19:00 | Žarkovo | 74 : 83 | Novi Pazar | |||||
21.04
18:30
Konstantin
Klik
56
94
|
21.04.2018 18:30 | Konstantin | 56 : 94 | Klik |
21.04
16:00
Radnički
Loznica
52
58
|
21.04.2018 16:00 | Radnički | 52 : 58 | Loznica | |||||
21.04
19:30
Radnički 2016
Duga
60
52
|
21.04.2018 19:30 | Radnički 2016 | 60 : 52 | Duga |
21.04
Radnički
Čelarevo
52
72
|
21.04.2018 | Radnički | 52 : 72 | Čelarevo | |||||
21.04
Novosadska ŽKA
Karaburma
70
61
|
21.04.2018 | Novosadska ŽKA | 70 : 61 | Karaburma | |||||
21.04
Stara Pazova
Proleter 023
72
85
|
21.04.2018 | Stara Pazova | 72 : 85 | Proleter 023 | |||||
21.04
Topolčanka
Srbobran
71
85
|
21.04.2018 | Topolčanka | 71 : 85 | Srbobran |
21.04
14:00
Proleter
Novi Sad 2
1
3
|
21.04.2018 14:00 | Proleter | 1 : 3 | Novi Sad 2 |
21.04
Partizan 2
AS
3
1
|
21.04.2018 | Partizan 2 | 3 : 1 | AS | |||||
21.04
18:30
Crnjanski
Dunav
3
0
|
21.04.2018 18:30 | Crnjanski | 3 : 0 | Dunav | |||||
21.04
12:45
Blok Aut
Pionir
1
3
|
21.04.2018 12:45 | Blok Aut | 1 : 3 | Pionir |
21.04
13:30
Akademija Singidunum
Feniks Čukarički
3
0
|
21.04.2018 13:30 | Akademija Singidunum | 3 : 0 | Feniks Čukarički |
21.04
20:00
Jedinstvo
Sinđelić
24
24
|
21.04.2018 20:00 | Jedinstvo | 24 : 24 | Sinđelić | |||||
21.04
20:00
Loznica
Kolubara
27
34
|
21.04.2018 20:00 | Loznica | 27 : 34 | Kolubara | |||||
21.04
18:00
Crvenka
Inđija
23
20
|
21.04.2018 18:00 | Crvenka | 23 : 20 | Inđija | |||||
21.04
16:30
Morava
Proleter
34
35
|
21.04.2018 16:30 | Morava | 34 : 35 | Proleter | |||||
21.04
18:00
Vrbas Petrol
Mačva
18
22
|
21.04.2018 18:00 | Vrbas Petrol | 18 : 22 | Mačva |
21.04
19:00
Planinka Prolom voda
Zlatar
27
23
|
21.04.2018 19:00 | Planinka Prolom voda | 27 : 23 | Zlatar | |||||
21.04
20:00
Bela Palanka
Vranje 1957
30
27
|
21.04.2018 20:00 | Bela Palanka | 30 : 27 | Vranje 1957 | |||||
21.04
15:30
Priboj
Novi Pazar
22
32
|
21.04.2018 15:30 | Priboj | 22 : 32 | Novi Pazar |
21.04
16:30
Dolovo
Mladost (V)
34
28
|
21.04.2018 16:30 | Dolovo | 34 : 28 | Mladost (V) | |||||
21.04
16:00
Sivac 69
Hercegovina
36
32
|
21.04.2018 16:00 | Sivac 69 | 36 : 32 | Hercegovina | |||||
21.04
18:00
Mladost TSK
Crvena zvezda
32
30
|
21.04.2018 18:00 | Mladost TSK | 32 : 30 | Crvena zvezda | |||||
21.04
19:00
Apatin
Banatski Karlovac
26
20
|
21.04.2018 19:00 | Apatin | 26 : 20 | Banatski Karlovac |
21.04
19:00
Sloga
Partizan 2
34
29
|
21.04.2018 19:00 | Sloga | 34 : 29 | Partizan 2 | |||||
21.04
18:00
PKB
Metaloplastika 2
33
28
|
21.04.2018 18:00 | PKB | 33 : 28 | Metaloplastika 2 | |||||
21.04
16:00
Radnički
Novi Beograd
24
24
|
21.04.2018 16:00 | Radnički | 24 : 24 | Novi Beograd |
21.04
19:00
ORK Bor
Jastrebac
38
31
|
21.04.2018 19:00 | ORK Bor | 38 : 31 | Jastrebac |
21.04
19:00
Somborelektro
ORK Pančevo
37
31
|
21.04.2018 19:00 | Somborelektro | 37 : 31 | ORK Pančevo | |||||
21.04
19:30
Potisje Pleteks
Metalac
23
23
|
21.04.2018 19:30 | Potisje Pleteks | 23 : 23 | Metalac |
21.04
19:00
Hajduk Veljko 2
Rudar
31
27
|
21.04.2018 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 31 : 27 | Rudar | |||||
21.04
18:30
Majdanpek
Rembas
37
28
|
21.04.2018 18:30 | Majdanpek | 37 : 28 | Rembas |
21.04
19:00
Umčari
Rudar 2
22
17
|
21.04.2018 19:00 | Umčari | 22 : 17 | Rudar 2 |
21.04
19:00
Ub
Prva Iskra Barič
25
26
|
21.04.2018 19:00 | Ub | 25 : 26 | Prva Iskra Barič |
21.04
18:00
Naftagas
Obilić
38
7
|
21.04.2018 18:00 | Naftagas | 38 : 7 | Obilić |
21.04
19:00
Dolovo
Unirea
35
23
|
21.04.2018 19:00 | Dolovo | 35 : 23 | Unirea | |||||
21.04
18:00
Omladinac
Crepaja
29
26
|
21.04.2018 18:00 | Omladinac | 29 : 26 | Crepaja |
21.04
18:00
Beočin
Ruma
25
39
|
21.04.2018 18:00 | Beočin | 25 : 39 | Ruma | |||||
21.04
20:00
Vojka
Jedinstvo
33
20
|
21.04.2018 20:00 | Vojka | 33 : 20 | Jedinstvo |
21.04
17:30
Vojvodina
Crvena zvezda
27
27
|
21.04.2018 17:30 | Vojvodina | 27 : 27 | Crvena zvezda |
21.04
16:00
Vranje
Dubočica
22
18
|
21.04.2018 16:00 | Vranje | 22 : 18 | Dubočica | |||||
21.04
19:30
Đerdap
Vlasotince
40
25
|
21.04.2018 19:30 | Đerdap | 40 : 25 | Vlasotince |
21.04
17:30
ORK Loznica
Loznica Grad
38
26
|
21.04.2018 17:30 | ORK Loznica | 38 : 26 | Loznica Grad |
21.04
16:00
Obilić
Lehel
28
11
|
21.04.2018 16:00 | Obilić | 28 : 11 | Lehel | |||||
21.04
20:00
Jabuka (Ž)
Partizan
32
14
|
21.04.2018 20:00 | Jabuka (Ž) | 32 : 14 | Partizan |
21.04
17:00
Apatin (Ž)
Srem
20
27
|
21.04.2018 17:00 | Apatin (Ž) | 20 : 27 | Srem | |||||
21.04
16:00
Jugović (Ž)
Rusin
37
8
|
21.04.2018 16:00 | Jugović (Ž) | 37 : 8 | Rusin |
21.04
16:30
Singidunum
Radnički BG
|
21.04.2018 16:30 | Singidunum | : | Radnički BG | |||||
21.04
13:00
Crvena Zvezda
Kolubara
23
25
|
21.04.2018 13:00 | Crvena Zvezda | 23 : 25 | Kolubara |
21.04
19:00
Bekament
Naisa
28
26
|
21.04.2018 19:00 | Bekament | 28 : 26 | Naisa | 2:0 | ||||
21.04
20:00
Jagodina
Medicinar
41
30
|
21.04.2018 20:00 | Jagodina | 41 : 30 | Medicinar | 2:0 |
21.04
20:00
Vrbas
Proleter
38
22
|
21.04.2018 20:00 | Vrbas | 38 : 22 | Proleter | |||||
21.04
18:00
Pirot
Požarevac
34
38
|
21.04.2018 18:00 | Pirot | 34 : 38 | Požarevac | |||||
21.04
17:30
Halas Jožef
Pančevo
19
22
|
21.04.2018 17:30 | Halas Jožef | 19 : 22 | Pančevo | |||||
21.04
18:30
Zaječar 1949
Minaqua
27
26
|
21.04.2018 18:30 | Zaječar 1949 | 27 : 26 | Minaqua | |||||
21.04
16:00
Kučevo
Metalac
30
25
|
21.04.2018 16:00 | Kučevo | 30 : 25 | Metalac |
21.04
Šabac
Valjevo Gorenje
17
13
|
21.04.2018 | Šabac | 17 : 13 | Valjevo Gorenje | |||||
21.04
Partizan
Nais
8
5
|
21.04.2018 | Partizan | 8 : 5 | Nais |
21.04
18:30
Novi Pazar
Kalča
5
0
|
21.04.2018 18:30 | Novi Pazar | 5 : 0 | Kalča | |||||
21.04
21:00
FON
Ekonomac
2
9
|
21.04.2018 21:00 | FON | 2 : 9 | Ekonomac | |||||
21.04
20:00
Pirot
Nova Pazova
3
2
|
21.04.2018 20:00 | Pirot | 3 : 2 | Nova Pazova |
21.04
19:00
Vranje
Viking
5
0
|
21.04.2018 19:00 | Vranje | 5 : 0 | Viking | |||||
21.04
21:00
Metalac Kolorado
Put-inženjering
7
3
|
21.04.2018 21:00 | Metalac Kolorado | 7 : 3 | Put-inženjering |
21.04
20:00
Dolap
Prokuplje
0
1
|
21.04.2018 20:00 | Dolap | 0 : 1 | Prokuplje |
21.04
17:00
Vukovi Beograd
Golden Bears Bor
46
0
|
21.04.2018 17:00 | Vukovi Beograd | 46 : 0 | Golden Bears Bor | |||||
21.04
13:00
Blue Dragons Beograd
Mammoths Kikinda
30
22
|
21.04.2018 13:00 | Blue Dragons Beograd | 30 : 22 | Mammoths Kikinda |