25.11
13:00
Mokra Gora
Loznica
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Mokra Gora | 1 : 0 | Loznica | |||||
25.11
13:00
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1926
1
2
|
25.11.2017 13:00 | Proleter Mihajlovac | 1 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
25.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Provo
1
1
|
25.11.2017 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Provo | |||||
25.11
13:00
Sloga (P)
FAP
5
0
|
25.11.2017 13:00 | Sloga (P) | 5 : 0 | FAP | |||||
25.11
13:00
Šumadija 1903
Jedinstvo (Ub)
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
25.11
13:00
Zlatibor
Karađorđe
2
0
|
25.11.2017 13:00 | Zlatibor | 2 : 0 | Karađorđe |
25.11
13:00
Timok
Dunav
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Timok | 2 : 1 | Dunav | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
25.11
13:00
Ozren
Moravac Orion
1
3
|
25.11.2017 13:00 | Ozren | 1 : 3 | Moravac Orion | |||||
25.11
13:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (B)
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Trstenik PPT | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
25.11
13:00
OFK Sinđelić
Pukovac
2
0
|
25.11.2017 13:00 | OFK Sinđelić | 2 : 0 | Pukovac |
25.11
13:00
Crvena zvezda (NS)
Bratstvo 1946
1
1
|
25.11.2017 13:00 | Crvena zvezda (NS) | 1 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
25.11
13:00
Mladost (BJ)
Dinamo 1945
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Mladost (BJ) | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
25.11
13:00
Radnički (NP)
Odžaci
1
2
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Odžaci | |||||
25.11
13:00
Radnički (Š)
Cement
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (Š) | 1 : 0 | Cement | |||||
25.11
13:00
Radnički (SM)
Bačka 1901
1
2
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Bačka 1901 |
25.11
10:00
BASK
Sopot
1
1
|
25.11.2017 10:00 | BASK | 1 : 1 | Sopot | |||||
25.11
13:00
BSK Borča
Prva Iskra
1
1
|
25.11.2017 13:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Prva Iskra | |||||
25.11
13:00
Radnički (NB)
Kolubara
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Kolubara | |||||
25.11
13:00
IMT
GSP Polet Dorćol
2
0
|
25.11.2017 13:00 | IMT | 2 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
25.11
13:00
Radnički (O)
OFK Beograd
1
4
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (O) | 1 : 4 | OFK Beograd |
25.11
13:00
Jošanica
Sloga (K)
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Jošanica | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
25.11
13:00
Goč
Ovčar
2
2
|
25.11.2017 13:00 | Goč | 2 : 2 | Ovčar |
25.11
13:00
Sloga 33
Gruža
2
5
|
25.11.2017 13:00 | Sloga 33 | 2 : 5 | Gruža | |||||
25.11
13:00
VGSK
Borac (Ž)
6
2
|
25.11.2017 13:00 | VGSK | 6 : 2 | Borac (Ž) | |||||
25.11
13:00
Rudar 2001
RSK
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Rudar 2001 | 0 : 0 | RSK |
25.11
13:00
Drina
Budućnost
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Drina | 2 : 1 | Budućnost | |||||
25.11
13:00
Sloga (BB)
Radjevac
0
1
|
25.11.2017 13:00 | Sloga (BB) | 0 : 1 | Radjevac | |||||
25.11
13:00
Sovljak
Radnički Gorenje
1
2
|
25.11.2017 13:00 | Sovljak | 1 : 2 | Radnički Gorenje | |||||
25.11
13:00
Sevojno
Radnički Stobex
3
1
|
25.11.2017 13:00 | Sevojno | 3 : 1 | Radnički Stobex | |||||
25.11
13:00
Ribnica
Spartak
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Ribnica | 0 : 0 | Spartak |
25.11
13:00
Sloga (L)
Morava (VH)
4
3
|
25.11.2017 13:00 | Sloga (L) | 4 : 3 | Morava (VH) | |||||
25.11
13:00
Nebeski Andjeli
GFK Dubočica
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Nebeski Andjeli | 2 : 1 | GFK Dubočica | |||||
25.11
13:00
Pusta Reka
Lužnica
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Lužnica |
25.11
13:00
BSK
Hajduk Veljko
1
2
|
25.11.2017 13:00 | BSK | 1 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
25.11
13:00
Đerdap
Malošište
3
0
|
25.11.2017 13:00 | Đerdap | 3 : 0 | Malošište |
25.11
13:00
Sloga (D)
Jastrebac
3
0
|
25.11.2017 13:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
25.11
13:00
Morava 1918
OFK Lugomir
1
2
|
25.11.2017 13:00 | Morava 1918 | 1 : 2 | OFK Lugomir | |||||
25.11
13:00
OFK Topličanin
OFK Kosanica
1
1
|
25.11.2017 13:00 | OFK Topličanin | 1 : 1 | OFK Kosanica |
25.11
13:00
Radnički (S)
Polet
0
2
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Polet | |||||
25.11
13:00
Radnički (K)
Kikinda 1909
2
4
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (K) | 2 : 4 | Kikinda 1909 | |||||
25.11
13:00
Budućnost
Begej
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Begej | |||||
25.11
13:00
Kozara
Sloboda (NK)
2
2
|
25.11.2017 13:00 | Kozara | 2 : 2 | Sloboda (NK) | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
4
3
|
25.11.2017 13:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 3 | Jedinstvo (NB) |
25.11
13:00
Sloga (E)
Hajduk (D)
0
1
|
25.11.2017 13:00 | Sloga (E) | 0 : 1 | Hajduk (D) | |||||
25.11
13:00
Sloga (T)
LSK Laćarak
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Sloga (T) | 1 : 0 | LSK Laćarak | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (Č)
3
0
|
25.11.2017 13:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Hajduk (Č) |
25.11
13:00
Radnički (S)
Polet (K)
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Polet (K) | |||||
25.11
13:00
Sloga (Č)
Mladost (T)
3
0
|
25.11.2017 13:00 | Sloga (Č) | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
25.11
13:00
Srbobran
BSK
4
2
|
25.11.2017 13:00 | Srbobran | 4 : 2 | BSK |
25.11
13:00
Leštane
Crvena Zvezda
1
1
|
25.11.2017 13:00 | Leštane | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
25.11
13:00
Balkan
TEK Sloga
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Balkan | 0 : 0 | TEK Sloga |
25.11
13:00
Mladost (L)
Krajina
1
5
|
25.11.2017 13:00 | Mladost (L) | 1 : 5 | Krajina | |||||
25.11
13:00
Proleter 2006
Mladost (BD)
0
1
|
25.11.2017 13:00 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Mladost (BD) |
25.11
13:00
Partizan (U)
Crvena zvezda
4
2
|
25.11.2017 13:00 | Partizan (U) | 4 : 2 | Crvena zvezda | |||||
25.11
13:00
Dunav
Sloga (BNS)
2
0
|
25.11.2017 13:00 | Dunav | 2 : 0 | Sloga (BNS) |
25.11
13:00
Partizan
Graničar 1924
5
0
|
25.11.2017 13:00 | Partizan | 5 : 0 | Graničar 1924 | |||||
25.11
13:00
Sloven
Borac (K)
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Sloven | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
25.11
13:00
Podrinje
Napredak (P)
4
0
|
25.11.2017 13:00 | Podrinje | 4 : 0 | Napredak (P) | |||||
25.11
13:00
Rudar
PSK Putinci
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Rudar | 0 : 0 | PSK Putinci |
25.11
13:00
Radnički 1905
Njegoš
7
1
|
25.11.2017 13:00 | Radnički 1905 | 7 : 1 | Njegoš | |||||
25.11
13:00
Proleter (RS)
Bajša
0
2
|
25.11.2017 13:00 | Proleter (RS) | 0 : 2 | Bajša | |||||
25.11
13:00
Obilić
Vinogradar
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Obilić | 1 : 0 | Vinogradar |
25.11
13:00
Brestovac
Blizna
2
0
|
25.11.2017 13:00 | Brestovac | 2 : 0 | Blizna | |||||
25.11
13:00
Poreč
Deli Jovan
2
2
|
25.11.2017 13:00 | Poreč | 2 : 2 | Deli Jovan |
25.11
13:00
Podrinje
Jevremovac
4
2
|
25.11.2017 13:00 | Podrinje | 4 : 2 | Jevremovac |
25.11
13:00
Lokomotiva
Junkovac
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Junkovac |
25.11
13:00
Blagotin
Parunovac
2
0
|
25.11.2017 13:00 | Blagotin | 2 : 0 | Parunovac |
25.11
13:00
Ćava
Partizan
2
2
|
25.11.2017 13:00 | Ćava | 2 : 2 | Partizan | |||||
25.11
13:00
Korićani
Erdoglija 1931
2
0
|
25.11.2017 13:00 | Korićani | 2 : 0 | Erdoglija 1931 |
25.11
13:00
Zemljoradnik
Orljane
3
1
|
25.11.2017 13:00 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Orljane |
25.11
13:00
AZ Borac 2014
Vulkan 1963
7
1
|
25.11.2017 13:00 | AZ Borac 2014 | 7 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
25.11
13:00
Mladost (L)
Stevan Nešticki
1
6
|
25.11.2017 13:00 | Mladost (L) | 1 : 6 | Stevan Nešticki | |||||
25.11
13:00
Palilulac
Crvena zastava
3
1
|
25.11.2017 13:00 | Palilulac | 3 : 1 | Crvena zastava |
25.11
13:00
Omladinac
Fruškogorski partizan
3
1
|
25.11.2017 13:00 | Omladinac | 3 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
25.11
13:00
OFK Futog
Sofeks
0
3
|
25.11.2017 13:00 | OFK Futog | 0 : 3 | Sofeks | |||||
25.11
13:00
Mladost
Veternik
1
4
|
25.11.2017 13:00 | Mladost | 1 : 4 | Veternik |
25.11
13:30
Mladost (B)
Biljači
3
0
|
25.11.2017 13:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Biljači |
25.11
13:00
Rudar (SR)
Borac 1805
2
0
|
25.11.2017 13:00 | Rudar (SR) | 2 : 0 | Borac 1805 | |||||
25.11
13:00
Rudar (St)
Mladost (J)
3
0
|
25.11.2017 13:00 | Rudar (St) | 3 : 0 | Mladost (J) |
25.11
13:00
Milicionar
Premijer
6
1
|
25.11.2017 13:00 | Milicionar | 6 : 1 | Premijer |
25.11
13:00
Dušan Silni
Pričinović
6
1
|
25.11.2017 13:00 | Dušan Silni | 6 : 1 | Pričinović |
25.11
13:00
Šumadija
Sušica 2012
4
2
|
25.11.2017 13:00 | Šumadija | 4 : 2 | Sušica 2012 | |||||
25.11
13:00
ŠFU Derbi 2016
Radnički
4
1
|
25.11.2017 13:00 | ŠFU Derbi 2016 | 4 : 1 | Radnički |
25.11
13:00
Polet (R)
OFK Rutevac 1908
6
1
|
25.11.2017 13:00 | Polet (R) | 6 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
25.11
13:00
OFK Napredak 1929
Borac
3
0
|
25.11.2017 13:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 0 | Borac | |||||
25.11
13:00
Ratar
Polet (V)
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Ratar | 1 : 0 | Polet (V) |
25.11
13:00
Belpos
Verko
3
0
|
25.11.2017 13:00 | Belpos | 3 : 0 | Verko | |||||
25.11
13:00
Sparta
Mladost 2013
3
4
|
25.11.2017 13:00 | Sparta | 3 : 4 | Mladost 2013 |
25.11
13:00
Radnički
Donja Mutnica
8
0
|
25.11.2017 13:00 | Radnički | 8 : 0 | Donja Mutnica |
25.11
13:00
Sloboda
Gornje Sinkovce
3
2
|
25.11.2017 13:00 | Sloboda | 3 : 2 | Gornje Sinkovce |
25.11
16:30
Veliko Trnjane
Gornje Krajince
4
0
|
25.11.2017 16:30 | Veliko Trnjane | 4 : 0 | Gornje Krajince | |||||
25.11
16:30
Veternica
Todorovce
3
3
|
25.11.2017 16:30 | Veternica | 3 : 3 | Todorovce |
25.11
13:00
Vitez
Borac
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Vitez | 0 : 0 | Borac | |||||
25.11
13:00
Mladost
Široki Brijeg
0
0
|
25.11.2017 13:00 | Mladost | 0 : 0 | Široki Brijeg | |||||
25.11
13:00
Čelik
Krupa
0
2
|
25.11.2017 13:00 | Čelik | 0 : 2 | Krupa | |||||
25.11
15:00
Zrinjski
Sloboda
2
0
|
25.11.2017 15:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Sloboda |
25.11
13:00
Zvijezda 09
Podrinje
3
2
|
25.11.2017 13:00 | Zvijezda 09 | 3 : 2 | Podrinje | |||||
25.11
13:00
Sutjeska
Napredak
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Napredak | |||||
25.11
13:00
Drina
Tekstilac
3
0
|
25.11.2017 13:00 | Drina | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
25.11
13:00
Sloboda
Željezničar
2
1
|
25.11.2017 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Željezničar | |||||
25.11
13:00
Rudar Prijedor
Kozara
6
1
|
25.11.2017 13:00 | Rudar Prijedor | 6 : 1 | Kozara | |||||
25.11
13:00
Sloga
Slavija
1
1
|
25.11.2017 13:00 | Sloga | 1 : 1 | Slavija |
25.11
13:00
Dečić
Kom
1
1
|
25.11.2017 13:00 | Dečić | 1 : 1 | Kom | |||||
25.11
13:00
Grbalj
Iskra
0
1
|
25.11.2017 13:00 | Grbalj | 0 : 1 | Iskra | |||||
25.11
13:00
OFK Petrovac
Budućnost
0
0
|
25.11.2017 13:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Budućnost | |||||
25.11
13:00
Rudar
Sutjeska
0
3
|
25.11.2017 13:00 | Rudar | 0 : 3 | Sutjeska |
25.11
13:00
Jezero
Lovćen
2
2
|
25.11.2017 13:00 | Jezero | 2 : 2 | Lovćen |
25.11
16:00
Crystal Palace
Stoke
2
1
|
25.11.2017 16:00 | Crystal Palace | 2 : 1 | Stoke | |||||
25.11
16:00
Manchester Utd
Brighton
1
0
|
25.11.2017 16:00 | Manchester Utd | 1 : 0 | Brighton | |||||
25.11
16:00
Newcastle
Watford
0
3
|
25.11.2017 16:00 | Newcastle | 0 : 3 | Watford | |||||
25.11
16:00
Swansea
Bournemouth
0
0
|
25.11.2017 16:00 | Swansea | 0 : 0 | Bournemouth | |||||
25.11
16:00
Tottenham
WBA
1
1
|
25.11.2017 16:00 | Tottenham | 1 : 1 | WBA | |||||
25.11
18:30
Liverpool
Chelsea
1
1
|
25.11.2017 18:30 | Liverpool | 1 : 1 | Chelsea |
25.11
20:45
Levante
Atlético Madrid
0
5
|
25.11.2017 20:45 | Levante | 0 : 5 | Atlético Madrid | |||||
25.11
16:15
Real Madrid
Málaga
3
2
|
25.11.2017 16:15 | Real Madrid | 3 : 2 | Málaga | |||||
25.11
18:30
Real Betis
Girona
2
2
|
25.11.2017 18:30 | Real Betis | 2 : 2 | Girona | |||||
25.11
13:00
Alavés
Eibar
1
2
|
25.11.2017 13:00 | Alavés | 1 : 2 | Eibar |
25.11
15:30
Borussia Dortmund
Schalke 04
4
4
|
25.11.2017 15:30 | Borussia Dortmund | 4 : 4 | Schalke 04 | |||||
25.11
15:30
RB Leipzig
Werder
2
0
|
25.11.2017 15:30 | RB Leipzig | 2 : 0 | Werder | |||||
25.11
15:30
Freiburg
Mainz 05
2
1
|
25.11.2017 15:30 | Freiburg | 2 : 1 | Mainz 05 | |||||
25.11
18:30
Borussia Mönchengladbach
Bayern
2
1
|
25.11.2017 18:30 | Borussia Mönchengladbach | 2 : 1 | Bayern | |||||
25.11
15:30
Eintracht
Bayer Leverkusen
0
1
|
25.11.2017 15:30 | Eintracht | 0 : 1 | Bayer Leverkusen | |||||
25.11
15:30
Augsburg
Wolfsburg
2
1
|
25.11.2017 15:30 | Augsburg | 2 : 1 | Wolfsburg |
25.11
15:00
Bologna
Sampdoria
3
0
|
25.11.2017 15:00 | Bologna | 3 : 0 | Sampdoria | |||||
25.11
20:45
Cagliari
Internazionale
1
3
|
25.11.2017 20:45 | Cagliari | 1 : 3 | Internazionale | |||||
25.11
18:00
Chievo
SPAL
2
1
|
25.11.2017 18:00 | Chievo | 2 : 1 | SPAL | |||||
25.11
18:00
Sassuolo
Verona
0
2
|
25.11.2017 18:00 | Sassuolo | 0 : 2 | Verona |
25.11
20:00
Caen
Bordeaux
1
0
|
25.11.2017 20:00 | Caen | 1 : 0 | Bordeaux | |||||
25.11
20:00
Dijon
Toulouse
3
1
|
25.11.2017 20:00 | Dijon | 3 : 1 | Toulouse | |||||
25.11
20:00
Metz
Amiens SC
0
2
|
25.11.2017 20:00 | Metz | 0 : 2 | Amiens SC | |||||
25.11
20:00
Montpellier
Lille
3
0
|
25.11.2017 20:00 | Montpellier | 3 : 0 | Lille | |||||
25.11
17:00
Rennes
Nantes
2
1
|
25.11.2017 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Nantes | |||||
25.11
20:00
Troyes
Angers
3
0
|
25.11.2017 20:00 | Troyes | 3 : 0 | Angers |
25.11
13:00
Mačva
Javor Matis
1
1
|
25.11.2017 13:00 | Mačva | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
25.11
13:00
Bačka
Vojvodina
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Bačka | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
25.11
15:00
Radnik
Napredak
2
3
|
25.11.2017 15:00 | Radnik | 2 : 3 | Napredak | |||||
25.11
15:00
Rad
Mladost
1
0
|
25.11.2017 15:00 | Rad | 1 : 0 | Mladost | |||||
25.11
17:00
Radnički
Zemun
4
1
|
25.11.2017 17:00 | Radnički | 4 : 1 | Zemun |
25.11
13:00
Bežanija
Teleoptik
0
3
|
25.11.2017 13:00 | Bežanija | 0 : 3 | Teleoptik |
25.11
11:00
Partizan
Radnički 1923
4
1
|
25.11.2017 11:00 | Partizan | 4 : 1 | Radnički 1923 | |||||
25.11
12:30
Čukarički
Rad
1
1
|
25.11.2017 12:30 | Čukarički | 1 : 1 | Rad |
25.11
15:00
011
IM Rakovica
5
1
|
25.11.2017 15:00 | 011 | 5 : 1 | IM Rakovica |
25.11
10:00
Čukarički
Zemun
3
2
|
25.11.2017 10:00 | Čukarički | 3 : 2 | Zemun | |||||
25.11
11:00
Jagodina
Dinamo
4
0
|
25.11.2017 11:00 | Jagodina | 4 : 0 | Dinamo | |||||
25.11
13:00
Kiker
OFK Beograd
2
4
|
25.11.2017 13:00 | Kiker | 2 : 4 | OFK Beograd | |||||
25.11
13:30
Partizan
Apolon 4
3
0
|
25.11.2017 13:30 | Partizan | 3 : 0 | Apolon 4 |
25.11
13:00
OLE
Grafičar
1
0
|
25.11.2017 13:00 | OLE | 1 : 0 | Grafičar |
25.11
09:00
Voždovac MK
Sinđelić MK
4
0
|
25.11.2017 09:00 | Voždovac MK | 4 : 0 | Sinđelić MK | |||||
25.11
11:00
Mladenovac MK
OFK Beograd MK
0
7
|
25.11.2017 11:00 | Mladenovac MK | 0 : 7 | OFK Beograd MK | |||||
25.11
10:00
Radnički NB MK
Čukarički MK
0
3
|
25.11.2017 10:00 | Radnički NB MK | 0 : 3 | Čukarički MK |
25.11
10:00
Sremčica MK
Banja MK
3
0
|
25.11.2017 10:00 | Sremčica MK | 3 : 0 | Banja MK |
25.11
14:30
Internacional
Studentski Grad
6
2
|
25.11.2017 14:30 | Internacional | 6 : 2 | Studentski Grad |
25.11
11:00
Crvena zvezda MK
Brodarac MK
0
1
|
25.11.2017 11:00 | Crvena zvezda MK | 0 : 1 | Brodarac MK | |||||
25.11
14:00
Voždovac MK
Zemun MK
0
2
|
25.11.2017 14:00 | Voždovac MK | 0 : 2 | Zemun MK |
25.11
12:00
Studentski Grad MK
Ada MK
|
25.11.2017 12:00 | Studentski Grad MK | : | Ada MK | |||||
25.11
09:30
PKB MK
GSP Polet MK
2
3
|
25.11.2017 09:30 | PKB MK | 2 : 3 | GSP Polet MK | |||||
25.11
13:00
Sinđelić MK
Brodarac MK-B
1
0
|
25.11.2017 13:00 | Sinđelić MK | 1 : 0 | Brodarac MK-B |
25.11
15:00
BASK MK
Ole MK
1
2
|
25.11.2017 15:00 | BASK MK | 1 : 2 | Ole MK | |||||
25.11
10:00
Jedinstvo MK
Crvena zvezda MML MK
2
7
|
25.11.2017 10:00 | Jedinstvo MK | 2 : 7 | Crvena zvezda MML MK |
25.11
10:00
Srem
Budućnost
2
0
|
25.11.2017 10:00 | Srem | 2 : 0 | Budućnost |
25.11
19:00
Omladinac
Jedinstvo
80
75
|
25.11.2017 19:00 | Omladinac | 80 : 75 | Jedinstvo | |||||
25.11
20:00
Sveti Đorđe
Srem
76
66
|
25.11.2017 20:00 | Sveti Đorđe | 76 : 66 | Srem | |||||
25.11
19:00
Hajduk
Topola
69
58
|
25.11.2017 19:00 | Hajduk | 69 : 58 | Topola |
25.11
16:00
Paraćin
Radnički 1950
83
97
|
25.11.2017 16:00 | Paraćin | 83 : 97 | Radnički 1950 | |||||
25.11
20:00
Polet
Priboj
70
65
|
25.11.2017 20:00 | Polet | 70 : 65 | Priboj | |||||
25.11
19:00
Jagodina
Železničar
84
108
|
25.11.2017 19:00 | Jagodina | 84 : 108 | Železničar | |||||
25.11
20:15
Radnički VA
Napredak Junior
81
76
|
25.11.2017 20:15 | Radnički VA | 81 : 76 | Napredak Junior |
25.11
19:00
Radan
Jastrebac
64
60
|
25.11.2017 19:00 | Radan | 64 : 60 | Jastrebac | |||||
25.11
20:00
Sokobanja
Junior
83
84
|
25.11.2017 20:00 | Sokobanja | 83 : 84 | Junior | |||||
25.11
19:00
Mladost Vesna
Prokuplje
66
90
|
25.11.2017 19:00 | Mladost Vesna | 66 : 90 | Prokuplje | |||||
25.11
15:00
Jablanica
Bor RTB
82
69
|
25.11.2017 15:00 | Jablanica | 82 : 69 | Bor RTB |
25.11
15:30
Borac
Slodes
62
72
|
25.11.2017 15:30 | Borac | 62 : 72 | Slodes | |||||
25.11
13:30
Zemun Fitofarmacija
Beko
74
92
|
25.11.2017 13:30 | Zemun Fitofarmacija | 74 : 92 | Beko | |||||
25.11
13:20
BASK
Astra
87
70
|
25.11.2017 13:20 | BASK | 87 : 70 | Astra |
25.11
16:00
Sloboda (NS)
Petrovgrad
91
85
|
25.11.2017 16:00 | Sloboda (NS) | 91 : 85 | Petrovgrad | |||||
25.11
16:30
Spartak OKK
Sivac
76
98
|
25.11.2017 16:30 | Spartak OKK | 76 : 98 | Sivac | |||||
25.11
17:30
Kadet
Karađorđevo
86
66
|
25.11.2017 17:30 | Kadet | 86 : 66 | Karađorđevo | |||||
25.11
18:00
Velika Kikinda
Budućnost (NS)
89
79
|
25.11.2017 18:00 | Velika Kikinda | 89 : 79 | Budućnost (NS) |
25.11
20:00
Jadran
Pink
97
82
|
25.11.2017 20:00 | Jadran | 97 : 82 | Pink |
25.11
20:30
Ub
Mladost 2014
55
66
|
25.11.2017 20:30 | Ub | 55 : 66 | Mladost 2014 | |||||
25.11
15:00
Loznica
Železničar
85
63
|
25.11.2017 15:00 | Loznica | 85 : 63 | Železničar | |||||
25.11
13:30
M015
Vladimirci
111
83
|
25.11.2017 13:30 | M015 | 111 : 83 | Vladimirci |
25.11
14:00
Play off
Sloga
106
76
|
25.11.2017 14:00 | Play off | 106 : 76 | Sloga |
25.11
19:00
Svilajnac
Sloga (PM)
95
59
|
25.11.2017 19:00 | Svilajnac | 95 : 59 | Sloga (PM) | |||||
25.11
18:00
Zicer 2014
Goč
84
44
|
25.11.2017 18:00 | Zicer 2014 | 84 : 44 | Goč | |||||
25.11
Despot
Stari Ras
0
20
|
25.11.2017 | Despot | 0 : 20 | Stari Ras |
25.11
19:00
Hajduk Veljko
Hisar
67
59
|
25.11.2017 19:00 | Hajduk Veljko | 67 : 59 | Hisar |
25.11
18:20
Mladost 2
Barajevo
89
73
|
25.11.2017 18:20 | Mladost 2 | 89 : 73 | Barajevo | |||||
25.11
17:15
Vitez
Sava
91
73
|
25.11.2017 17:15 | Vitez | 91 : 73 | Sava |
25.11
20:00
Vojvodina
Dynamic
75
84
|
25.11.2017 20:00 | Vojvodina | 75 : 84 | Dynamic | |||||
25.11
18:00
Metalac
KKK Radnički
91
77
|
25.11.2017 18:00 | Metalac | 91 : 77 | KKK Radnički | |||||
25.11
15:00
OKK Beograd
Dunav
95
84
|
25.11.2017 15:00 | OKK Beograd | 95 : 84 | Dunav | |||||
25.11
18:00
Zlatibor
Beovuk 72
71
75
|
25.11.2017 18:00 | Zlatibor | 71 : 75 | Beovuk 72 | |||||
25.11
19:30
Sloga
Tamiš
70
73
|
25.11.2017 19:30 | Sloga | 70 : 73 | Tamiš |
25.11
19:00
Akademik
Sloboda
81
87
|
25.11.2017 19:00 | Akademik | 81 : 87 | Sloboda | |||||
25.11
19:00
Mladost (SP)
Kolubara LA 2003
80
55
|
25.11.2017 19:00 | Mladost (SP) | 80 : 55 | Kolubara LA 2003 | |||||
25.11
19:30
Pirot
Žarkovo
88
82
|
25.11.2017 19:30 | Pirot | 88 : 82 | Žarkovo | |||||
25.11
20:00
Proleter Naftagas
Zdravlje Leskovac
94
74
|
25.11.2017 20:00 | Proleter Naftagas | 94 : 74 | Zdravlje Leskovac | |||||
25.11
19:00
Napredak Bosphorus
Konstantin
106
72
|
25.11.2017 19:00 | Napredak Bosphorus | 106 : 72 | Konstantin | |||||
25.11
17:00
Novi Pazar
Plana
84
75
|
25.11.2017 17:00 | Novi Pazar | 84 : 75 | Plana |
25.11
12:00
Duga
Zvečan
99
27
|
25.11.2017 12:00 | Duga | 99 : 27 | Zvečan | |||||
25.11
18:00
ČA basket
Play Off
78
41
|
25.11.2017 18:00 | ČA basket | 78 : 41 | Play Off | |||||
25.11
16:00
Užice
Ljubovija
38
70
|
25.11.2017 16:00 | Užice | 38 : 70 | Ljubovija | |||||
25.11
15:00
Duga
Prijepolje
112
28
|
25.11.2017 15:00 | Duga | 112 : 28 | Prijepolje | |||||
25.11
17:00
Mileševka
Železničar
72
62
|
25.11.2017 17:00 | Mileševka | 72 : 62 | Železničar | |||||
25.11
17:00
Loznica
Zvečan
71
26
|
25.11.2017 17:00 | Loznica | 71 : 26 | Zvečan | |||||
25.11
13:00
Prijepolje
Železničar
46
63
|
25.11.2017 13:00 | Prijepolje | 46 : 63 | Železničar |
25.11
14:00
Bagdala
Paraćin
43
84
|
25.11.2017 14:00 | Bagdala | 43 : 84 | Paraćin | |||||
25.11
14:00
Topličanin 2012
Gimnazijalac
0
20
|
25.11.2017 14:00 | Topličanin 2012 | 0 : 20 | Gimnazijalac | |||||
25.11
16:00
Trstenik
Radnički 2016
59
80
|
25.11.2017 16:00 | Trstenik | 59 : 80 | Radnički 2016 | |||||
25.11
18:30
Radnički (KG)
Actavis academy
85
46
|
25.11.2017 18:30 | Radnički (KG) | 85 : 46 | Actavis academy | |||||
25.11
15:00
Hajduk Veljko
Palanka 2012
73
55
|
25.11.2017 15:00 | Hajduk Veljko | 73 : 55 | Palanka 2012 |
25.11
12:00
Joker
Girl Basket
41
72
|
25.11.2017 12:00 | Joker | 41 : 72 | Girl Basket |
25.11
18:00
Vršac
Spartak
88
77
|
25.11.2017 18:00 | Vršac | 88 : 77 | Spartak | |||||
25.11
17:30
Radivoj Korać
Partizan 1953
60
68
|
25.11.2017 17:30 | Radivoj Korać | 60 : 68 | Partizan 1953 | |||||
25.11
16:30
Student
Crvena zvezda
48
65
|
25.11.2017 16:30 | Student | 48 : 65 | Crvena zvezda | |||||
25.11
17:00
Kraljevo
Šabac
88
57
|
25.11.2017 17:00 | Kraljevo | 88 : 57 | Šabac | |||||
25.11
17:00
Vrbas Medela
Bor
59
58
|
25.11.2017 17:00 | Vrbas Medela | 59 : 58 | Bor |
25.11
16:00
Lazarevac
Metalac
37
45
|
25.11.2017 16:00 | Lazarevac | 37 : 45 | Metalac | |||||
25.11
16:00
MIX
Železničar
61
44
|
25.11.2017 16:00 | MIX | 61 : 44 | Železničar | |||||
25.11
16:00
M 015
Šuter
|
25.11.2017 16:00 | M 015 | : | Šuter |
25.11
16:00
Radnički
Železničar
|
25.11.2017 16:00 | Radnički | : | Železničar | |||||
25.11
16:00
MIX
Šuter
39
59
|
25.11.2017 16:00 | MIX | 39 : 59 | Šuter | |||||
25.11
16:00
Inter Koš
M 015
40
36
|
25.11.2017 16:00 | Inter Koš | 40 : 36 | M 015 |
25.11
16:00
OKK Šabac
MIX 1
|
25.11.2017 16:00 | OKK Šabac | : | MIX 1 | |||||
25.11
16:00
Inter Koš
Student 2
|
25.11.2017 16:00 | Inter Koš | : | Student 2 | |||||
25.11
16:00
Osečina
Lazarevac
|
25.11.2017 16:00 | Osečina | : | Lazarevac |
25.11
16:00
Student 1
Železničar
|
25.11.2017 16:00 | Student 1 | : | Železničar | |||||
25.11
16:00
Mladost 014
Metalac
|
25.11.2017 16:00 | Mladost 014 | : | Metalac | |||||
25.11
16:00
LA Basket
Valjevski
|
25.11.2017 16:00 | LA Basket | : | Valjevski |
25.11
16:00
Mionica
Železničar
|
25.11.2017 16:00 | Mionica | : | Železničar | |||||
25.11
16:00
Mladost 014
Šuter
|
25.11.2017 16:00 | Mladost 014 | : | Šuter |
25.11
16:00
Valjevski
Inter Koš
24
29
|
25.11.2017 16:00 | Valjevski | 24 : 29 | Inter Koš | |||||
25.11
16:00
Student
MIX 1
|
25.11.2017 16:00 | Student | : | MIX 1 |
25.11
16:00
Student
Železničar
|
25.11.2017 16:00 | Student | : | Železničar | |||||
25.11
16:00
MIX 1
Šuter
36
59
|
25.11.2017 16:00 | MIX 1 | 36 : 59 | Šuter | |||||
25.11
16:00
LA Basket
MIX 2
|
25.11.2017 16:00 | LA Basket | : | MIX 2 |
25.11
16:00
Mionica
Kolubara Mladost
52
24
|
25.11.2017 16:00 | Mionica | 52 : 24 | Kolubara Mladost | |||||
25.11
16:00
Osečina
MIX
|
25.11.2017 16:00 | Osečina | : | MIX |
25.11
Mladost 014
Valjevski
|
25.11.2017 | Mladost 014 | : | Valjevski | |||||
25.11
MIX
Student
|
25.11.2017 | MIX | : | Student | |||||
25.11
Mionica
Osečina
21
17
|
25.11.2017 | Mionica | 21 : 17 | Osečina |
25.11
16:00
Metalac Takovo
Partizan
3
2
|
25.11.2017 16:00 | Metalac Takovo | 3 : 2 | Partizan | |||||
25.11
16:30
Antena
Bukovica Putevi
3
2
|
25.11.2017 16:30 | Antena | 3 : 2 | Bukovica Putevi | |||||
25.11
18:00
Gračanica
Ribnica 2
1
3
|
25.11.2017 18:00 | Gračanica | 1 : 3 | Ribnica 2 |
25.11
16:00
Ozren
Radan
3
0
|
25.11.2017 16:00 | Ozren | 3 : 0 | Radan | |||||
25.11
16:00
Pirot
Niš 2
3
2
|
25.11.2017 16:00 | Pirot | 3 : 2 | Niš 2 |
25.11
19:00
Mladost (T)
Dunav Volley
2
3
|
25.11.2017 19:00 | Mladost (T) | 2 : 3 | Dunav Volley | |||||
25.11
15:00
Kulpin
Mladost (NP)
3
2
|
25.11.2017 15:00 | Kulpin | 3 : 2 | Mladost (NP) | |||||
25.11
18:30
Maglić 1953
Šid
2
3
|
25.11.2017 18:30 | Maglić 1953 | 2 : 3 | Šid | |||||
25.11
18:00
Partizan
Hercegovina
2
3
|
25.11.2017 18:00 | Partizan | 2 : 3 | Hercegovina |
25.11
Knjaževac
Viner
3
0
|
25.11.2017 | Knjaževac | 3 : 0 | Viner | |||||
25.11
Timok 2
Hajduk Veljko 2
3
0
|
25.11.2017 | Timok 2 | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 | |||||
25.11
Ozren 2
Dunav Stars
0
3
|
25.11.2017 | Ozren 2 | 0 : 3 | Dunav Stars |
25.11
Kikinda
Sloven
3
0
|
25.11.2017 | Kikinda | 3 : 0 | Sloven | |||||
25.11
Mladost
Novi Sad 2
3
1
|
25.11.2017 | Mladost | 3 : 1 | Novi Sad 2 | |||||
25.11
Klek Srbijašume 2
Vrbas
0
3
|
25.11.2017 | Klek Srbijašume 2 | 0 : 3 | Vrbas | |||||
25.11
Vest
Stražilovo
3
2
|
25.11.2017 | Vest | 3 : 2 | Stražilovo |
25.11
17:30
Blok Aut
Crnjanski
3
2
|
25.11.2017 17:30 | Blok Aut | 3 : 2 | Crnjanski | |||||
25.11
18:40
Lucky Star
Obrenovac
3
0
|
25.11.2017 18:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Obrenovac | |||||
25.11
19:15
As
Roda
2
3
|
25.11.2017 19:15 | As | 2 : 3 | Roda |
25.11
19:00
Šumadija
Stig
3
0
|
25.11.2017 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Stig |
25.11
19:00
Mladi radnik
Radnički
0
3
|
25.11.2017 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Radnički |
25.11
19:00
VGSK
VA-014 Gorenje
1
3
|
25.11.2017 19:00 | VGSK | 1 : 3 | VA-014 Gorenje | |||||
25.11
19:00
Mladenovac
Železničar (Bg)
3
1
|
25.11.2017 19:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Železničar (Bg) | |||||
25.11
19:00
Futog
Partizan
0
3
|
25.11.2017 19:00 | Futog | 0 : 3 | Partizan | |||||
25.11
14:00
Kosovska Mitrovica
Napredak 037
3
1
|
25.11.2017 14:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Napredak 037 |
25.11
18:00
Bečej
Novi Sad
3
0
|
25.11.2017 18:00 | Bečej | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
25.11
20:00
Loznica
Užice
3
2
|
25.11.2017 20:00 | Loznica | 3 : 2 | Užice | |||||
25.11
19:00
FAP Livnica
Toplički Vitezovi
0
3
|
25.11.2017 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Toplički Vitezovi | |||||
25.11
17:00
Timok
Srem Iton
3
0
|
25.11.2017 17:00 | Timok | 3 : 0 | Srem Iton |
25.11
18:00
Majdanpek FBC
Student
3
1
|
25.11.2017 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 1 | Student | |||||
25.11
17:00
Hajduk Veljko
Zaječar
1
3
|
25.11.2017 17:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Zaječar |
25.11
16:30
Trstenik
Sloboda S
2
3
|
25.11.2017 16:30 | Trstenik | 2 : 3 | Sloboda S | |||||
25.11
13:00
Tara
Novi Pazar
1
3
|
25.11.2017 13:00 | Tara | 1 : 3 | Novi Pazar |
25.11
17:00
Panonija
Elan Volej
3
0
|
25.11.2017 17:00 | Panonija | 3 : 0 | Elan Volej | |||||
25.11
16:00
Futog vest
Maks
3
0
|
25.11.2017 16:00 | Futog vest | 3 : 0 | Maks | |||||
25.11
20:00
Mladost (NP)
Kikinda
3
0
|
25.11.2017 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Kikinda | |||||
25.11
16:00
Ruma
Lavice 07
3
0
|
25.11.2017 16:00 | Ruma | 3 : 0 | Lavice 07 |
25.11
19:30
Smeč 5
Ribnica
0
3
|
25.11.2017 19:30 | Smeč 5 | 0 : 3 | Ribnica | |||||
25.11
16:00
Mladi radnik
Tehničar
3
0
|
25.11.2017 16:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Tehničar |
25.11
12:30
AS Batajnica
Lucky Star
3
1
|
25.11.2017 12:30 | AS Batajnica | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
25.11
14:45
Imlek
Lazarevac
3
1
|
25.11.2017 14:45 | Imlek | 3 : 1 | Lazarevac | |||||
25.11
17:00
Zaslon
Radnički
0
3
|
25.11.2017 17:00 | Zaslon | 0 : 3 | Radnički |
25.11
16:00
Knjaževac
Viner
3
1
|
25.11.2017 16:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Viner |
25.11
Brezovica
Zvečan
|
25.11.2017 | Brezovica | : | Zvečan | |||||
25.11
Sokolica
Kosovska Mitrovica
1
3
|
25.11.2017 | Sokolica | 1 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
25.11
Gračanica
Mokra Gora 2
|
25.11.2017 | Gračanica | : | Mokra Gora 2 | |||||
25.11
Leposavić 2
Vidovdan
3
0
|
25.11.2017 | Leposavić 2 | 3 : 0 | Vidovdan |
25.11
15:00
Apatin
Spartak 2
1
3
|
25.11.2017 15:00 | Apatin | 1 : 3 | Spartak 2 | |||||
25.11
18:00
Soko
Vrbas
2
3
|
25.11.2017 18:00 | Soko | 2 : 3 | Vrbas | |||||
25.11
13:00
CVS
Hajduk
3
0
|
25.11.2017 13:00 | CVS | 3 : 0 | Hajduk | |||||
25.11
15:00
Libero
Gox-IN Phibrows
3
1
|
25.11.2017 15:00 | Libero | 3 : 1 | Gox-IN Phibrows |
25.11
17:00
Krajišnik
Žabalj Volej
3
0
|
25.11.2017 17:00 | Krajišnik | 3 : 0 | Žabalj Volej | |||||
25.11
17:30
Vršac
Klek Srbijašume 2
3
1
|
25.11.2017 17:30 | Vršac | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 | |||||
25.11
16:30
Žitište
Banat
2
3
|
25.11.2017 16:30 | Žitište | 2 : 3 | Banat |
25.11
15:30
Prvi Tempo
Trijumf 2013
3
0
|
25.11.2017 15:30 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Trijumf 2013 | |||||
25.11
12:00
Dunav Volej
Blok Aut
1
3
|
25.11.2017 12:00 | Dunav Volej | 1 : 3 | Blok Aut |
25.11
15:00
Slavija
NS Volej tim
3
2
|
25.11.2017 15:00 | Slavija | 3 : 2 | NS Volej tim | |||||
25.11
15:30
Merkur
Bečej
3
2
|
25.11.2017 15:30 | Merkur | 3 : 2 | Bečej |
25.11
20:30
Spas
Dunav
0
3
|
25.11.2017 20:30 | Spas | 0 : 3 | Dunav | |||||
25.11
14:45
Blok Aut
Obilić
1
3
|
25.11.2017 14:45 | Blok Aut | 1 : 3 | Obilić | |||||
25.11
12:30
Crnjanski
Partizan 2
2
3
|
25.11.2017 12:30 | Crnjanski | 2 : 3 | Partizan 2 |
25.11
20:00
Kolubara
Vizurine Ajkulice
3
2
|
25.11.2017 20:00 | Kolubara | 3 : 2 | Vizurine Ajkulice | |||||
25.11
09:30
Radnički 2
Obrenovac
0
3
|
25.11.2017 09:30 | Radnički 2 | 0 : 3 | Obrenovac |
25.11
13:30
Feniks Čukarički
Roda 2
3
0
|
25.11.2017 13:30 | Feniks Čukarički | 3 : 0 | Roda 2 |
25.11
Maks 2
Trijumf 2013 2
2
3
|
25.11.2017 | Maks 2 | 2 : 3 | Trijumf 2013 2 | |||||
25.11
Ruma 2
Sloga
1
3
|
25.11.2017 | Ruma 2 | 1 : 3 | Sloga | |||||
25.11
Eaton Srem Tempo 2
Prvi Tempo 2
3
0
|
25.11.2017 | Eaton Srem Tempo 2 | 3 : 0 | Prvi Tempo 2 |
25.11
20:00
Srem
Klek-MD Zrenjanin
3
2
|
25.11.2017 20:00 | Srem | 3 : 2 | Klek-MD Zrenjanin | |||||
25.11
17:00
Dinamo
Partizan
3
2
|
25.11.2017 17:00 | Dinamo | 3 : 2 | Partizan | |||||
25.11
19:00
Vizura
Železničar
3
0
|
25.11.2017 19:00 | Vizura | 3 : 0 | Železničar |
25.11
20:00
Beograd
Futog
3
0
|
25.11.2017 20:00 | Beograd | 3 : 0 | Futog | |||||
25.11
19:30
Roda
Smederevo
1
3
|
25.11.2017 19:30 | Roda | 1 : 3 | Smederevo | |||||
25.11
19:00
Jedinstvo (U)
Vranje
0
3
|
25.11.2017 19:00 | Jedinstvo (U) | 0 : 3 | Vranje |
25.11
13:00
Kraguj-Radnički
Leskovac 98
0
3
|
25.11.2017 13:00 | Kraguj-Radnički | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
25.11
19:00
Borac (Ča)
Kralj
0
3
|
25.11.2017 19:00 | Borac (Ča) | 0 : 3 | Kralj | |||||
25.11
20:00
Zlatibor
Milenijum
3
2
|
25.11.2017 20:00 | Zlatibor | 3 : 2 | Milenijum |
25.11
13:00
Obrenovac
Roda
0
3
|
25.11.2017 13:00 | Obrenovac | 0 : 3 | Roda | |||||
25.11
13:30
Lucky Star
AS
0
3
|
25.11.2017 13:30 | Lucky Star | 0 : 3 | AS | |||||
25.11
12:00
Crvena zvezda
Partizan
0
3
|
25.11.2017 12:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Partizan |
25.11
11:00
Sterija
Imlek
3
0
|
25.11.2017 11:00 | Sterija | 3 : 0 | Imlek | |||||
25.11
09:15
TENT
Lucky Star
3
0
|
25.11.2017 09:15 | TENT | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
25.11
11:00
Lazarevac
Roda
3
1
|
25.11.2017 11:00 | Lazarevac | 3 : 1 | Roda | |||||
25.11
14:30
AS Batajnica
AS
3
0
|
25.11.2017 14:30 | AS Batajnica | 3 : 0 | AS | |||||
25.11
12:45
Crvena zvezda
Partizan
3
1
|
25.11.2017 12:45 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Partizan | |||||
25.11
12:45
Avala
Blok Aut
0
3
|
25.11.2017 12:45 | Avala | 0 : 3 | Blok Aut |
25.11
09:15
Dunav
Mladenovac
1
3
|
25.11.2017 09:15 | Dunav | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
25.11
14:30
Železničar
BG Volley
3
2
|
25.11.2017 14:30 | Železničar | 3 : 2 | BG Volley | |||||
25.11
09:15
Pionir
Akademija Singidunum
3
1
|
25.11.2017 09:15 | Pionir | 3 : 1 | Akademija Singidunum | |||||
25.11
11:00
Radnički
21. maj
0
3
|
25.11.2017 11:00 | Radnički | 0 : 3 | 21. maj | |||||
25.11
11:00
Crnjanski
Kolubara
3
0
|
25.11.2017 11:00 | Crnjanski | 3 : 0 | Kolubara | |||||
25.11
09:15
Volleyland
Železnik 2012
1
3
|
25.11.2017 09:15 | Volleyland | 1 : 3 | Železnik 2012 |
25.11
18:00
Proleter
Loznica
35
24
|
25.11.2017 18:00 | Proleter | 35 : 24 | Loznica | |||||
25.11
19:30
Vrbas Petrol
Morava
32
33
|
25.11.2017 19:30 | Vrbas Petrol | 32 : 33 | Morava |
25.11
18:00
Topličanin
Planinka Prolom voda
20
18
|
25.11.2017 18:00 | Topličanin | 20 : 18 | Planinka Prolom voda | |||||
25.11
16:00
Lokomotiva
Vranje 1957
25
40
|
25.11.2017 16:00 | Lokomotiva | 25 : 40 | Vranje 1957 | |||||
25.11
19:00
Zlatar
Bela Palanka
27
20
|
25.11.2017 19:00 | Zlatar | 27 : 20 | Bela Palanka |
25.11
19:00
Srem SM
Hercegovina
31
41
|
25.11.2017 19:00 | Srem SM | 31 : 41 | Hercegovina | |||||
25.11
19:00
Banatski Karlovac
Lavovi BP
28
38
|
25.11.2017 19:00 | Banatski Karlovac | 28 : 38 | Lavovi BP | |||||
25.11
19:00
Jabuka
Sivac 69
34
27
|
25.11.2017 19:00 | Jabuka | 34 : 27 | Sivac 69 | |||||
25.11
18:00
Apatin
Mladost TSK
34
30
|
25.11.2017 18:00 | Apatin | 34 : 30 | Mladost TSK |
25.11
19:00
Prva Petoletka
Sloga
46
34
|
25.11.2017 19:00 | Prva Petoletka | 46 : 34 | Sloga | |||||
25.11
19:00
Bane
Župa 54
23
15
|
25.11.2017 19:00 | Bane | 23 : 15 | Župa 54 |
25.11
21:00
SC Voždovac 2012
Smederevo
31
21
|
25.11.2017 21:00 | SC Voždovac 2012 | 31 : 21 | Smederevo | |||||
25.11
16:30
BASK Soko
Sloga
23
24
|
25.11.2017 16:30 | BASK Soko | 23 : 24 | Sloga | |||||
25.11
19:30
Metaloplastika 2
Beograd
25
26
|
25.11.2017 19:30 | Metaloplastika 2 | 25 : 26 | Beograd | |||||
25.11
20:30
Novi Beograd
Rekreativo
25
30
|
25.11.2017 20:30 | Novi Beograd | 25 : 30 | Rekreativo |
25.11
19:00
Radnički
Paraćin
29
28
|
25.11.2017 19:00 | Radnički | 29 : 28 | Paraćin | |||||
25.11
17:30
Rtanj
Jastrebac
45
33
|
25.11.2017 17:30 | Rtanj | 45 : 33 | Jastrebac |
25.11
19:00
Somborelektro
Metalac
29
26
|
25.11.2017 19:00 | Somborelektro | 29 : 26 | Metalac | |||||
25.11
17:00
Slavija
Budućnost
42
31
|
25.11.2017 17:00 | Slavija | 42 : 31 | Budućnost |
25.11
16:30
Sloga 2 Zmart Force
Užice
35
27
|
25.11.2017 16:30 | Sloga 2 Zmart Force | 35 : 27 | Užice |
25.11
19:30
Karađorđe 2
Novi Pazar 2
48
22
|
25.11.2017 19:30 | Karađorđe 2 | 48 : 22 | Novi Pazar 2 |
25.11
17:00
Morava 84
Planinka PV - 2
38
19
|
25.11.2017 17:00 | Morava 84 | 38 : 19 | Planinka PV - 2 | |||||
25.11
17:00
Radan
Mladost
21
31
|
25.11.2017 17:00 | Radan | 21 : 31 | Mladost |
25.11
19:00
Partizan
Jugović
35
19
|
25.11.2017 19:00 | Partizan | 35 : 19 | Jugović | |||||
25.11
19:00
Rudar
Obilić
30
32
|
25.11.2017 19:00 | Rudar | 30 : 32 | Obilić | |||||
25.11
19:00
Mokra Gora
Spartak Vojput
26
22
|
25.11.2017 19:00 | Mokra Gora | 26 : 22 | Spartak Vojput | |||||
25.11
18:30
Železničar 1949
Požarevac
35
26
|
25.11.2017 18:30 | Železničar 1949 | 35 : 26 | Požarevac |
25.11
19:00
Spartak
Mokrin
23
24
|
25.11.2017 19:00 | Spartak | 23 : 24 | Mokrin | |||||
25.11
18:00
Laki
Ravangrad
34
35
|
25.11.2017 18:00 | Laki | 34 : 35 | Ravangrad | |||||
25.11
19:00
Deronje
Radnički
23
28
|
25.11.2017 19:00 | Deronje | 23 : 28 | Radnički |
25.11
16:30
Čačak
Metalac 2
44
26
|
25.11.2017 16:30 | Čačak | 44 : 26 | Metalac 2 | |||||
25.11
18:30
Napredak 12
Knjaz Miloš 2
18
19
|
25.11.2017 18:30 | Napredak 12 | 18 : 19 | Knjaz Miloš 2 | |||||
25.11
15:00
Prijepolje
Radnički 1964
25
25
|
25.11.2017 15:00 | Prijepolje | 25 : 25 | Radnički 1964 | |||||
25.11
19:00
Metalac AD
Košutnjak
37
23
|
25.11.2017 19:00 | Metalac AD | 37 : 23 | Košutnjak |
25.11
16:00
Vranje
Rtanj
26
21
|
25.11.2017 16:00 | Vranje | 26 : 21 | Rtanj |
25.11
12:30
Radnički BG
Singidunum
24
26
|
25.11.2017 12:30 | Radnički BG | 24 : 26 | Singidunum | |||||
25.11
18:00
Voždovac 1955 2
VGSK
28
17
|
25.11.2017 18:00 | Voždovac 1955 2 | 28 : 17 | VGSK | |||||
25.11
21:00
Kolubara
Crvena Zvezda
28
28
|
25.11.2017 21:00 | Kolubara | 28 : 28 | Crvena Zvezda |
25.11
19:00
Minaqua
Pirot
38
28
|
25.11.2017 19:00 | Minaqua | 38 : 28 | Pirot |
25.11
19:30
Primorje EB
Primorac
12
11
|
25.11.2017 19:30 | Primorje EB | 12 : 11 | Primorac | |||||
25.11
18:00
Budva
Jug CO
8
12
|
25.11.2017 18:00 | Budva | 8 : 12 | Jug CO | |||||
25.11
19:00
Partizan RF
Mornar BS
8
11
|
25.11.2017 19:00 | Partizan RF | 8 : 11 | Mornar BS |
25.11
19:45
Medveščak
Solaris
8
6
|
25.11.2017 19:45 | Medveščak | 8 : 6 | Solaris | |||||
25.11
18:30
BVK Crvena zvezda
Šabac
11
10
|
25.11.2017 18:30 | BVK Crvena zvezda | 11 : 10 | Šabac | |||||
25.11
20:30
VA Cattaro
Zadar 1952
12
6
|
25.11.2017 20:30 | VA Cattaro | 12 : 6 | Zadar 1952 |
25.11
Taš
Beograd
10
8
|
25.11.2017 | Taš | 10 : 8 | Beograd | |||||
25.11
Banjica
Zemun
6
7
|
25.11.2017 | Banjica | 6 : 7 | Zemun | |||||
25.11
Stari Grad
KVK Radnički
4
12
|
25.11.2017 | Stari Grad | 4 : 12 | KVK Radnički |
25.11
Banja Luka
Dorćol
13
5
|
25.11.2017 | Banja Luka | 13 : 5 | Dorćol | |||||
25.11
Rasina
Novi Beograd 011
10
6
|
25.11.2017 | Rasina | 10 : 6 | Novi Beograd 011 | |||||
25.11
Singidunum
TENT
9
8
|
25.11.2017 | Singidunum | 9 : 8 | TENT |
25.11
ŽAK
Valis
10
6
|
25.11.2017 | ŽAK | 10 : 6 | Valis | |||||
25.11
Spartak Prozivka
Mladost
18
7
|
25.11.2017 | Spartak Prozivka | 18 : 7 | Mladost | |||||
25.11
Bečej
Dunav
12
7
|
25.11.2017 | Bečej | 12 : 7 | Dunav |
25.11
20:00
FON
Samo pravo
6
3
|
25.11.2017 20:00 | FON | 6 : 3 | Samo pravo |
25.11
19:00
Vranje
Srpska
7
1
|
25.11.2017 19:00 | Vranje | 7 : 1 | Srpska |
25.11
20:00
Apa Futsal
Pčinja
3
5
|
25.11.2017 20:00 | Apa Futsal | 3 : 5 | Pčinja | |||||
25.11
21:00
Mićko trend
Novi Sad
2
4
|
25.11.2017 21:00 | Mićko trend | 2 : 4 | Novi Sad |
25.11
18:00
Olimp
Ekonomac 2
2
3
|
25.11.2017 18:00 | Olimp | 2 : 3 | Ekonomac 2 | |||||
25.11
16:30
Kragujevac 2011
Zlatar 033
2
2
|
25.11.2017 16:30 | Kragujevac 2011 | 2 : 2 | Zlatar 033 |
25.11
15:00
Ekonomist
Akademac
1
6
|
25.11.2017 15:00 | Ekonomist | 1 : 6 | Akademac |
25.11
20:00
Prokuplje
Dolap
2
3
|
25.11.2017 20:00 | Prokuplje | 2 : 3 | Dolap |