XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 188 utakmica za dan
Subota, 3 Februar 2018

Fudbal

03.02.2018 16:00 Bournemouth 2 : 1 Stoke
03.02.2018 18:30 Arsenal 5 : 1 Everton
03.02.2018 16:00 Brighton 3 : 1 West Ham
03.02.2018 13:30 Burnley 1 : 1 Manchester City
03.02.2018 16:00 Leicester 1 : 1 Swansea
03.02.2018 16:00 Manchester Utd 2 : 0 Huddersfield
03.02.2018 16:00 WBA 2 : 3 Southampton
03.02.2018 18:30 Alavés 2 : 1 Celta Vigo
03.02.2018 16:15 Real Betis 2 : 1 Villarreal
03.02.2018 13:00 Eibar 5 : 1 Sevilla
03.02.2018 20:45 Levante 2 : 2 Real Madrid
03.02.2018 15:30 Hertha BSC 1 : 1 Hoffenheim
03.02.2018 15:30 Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
03.02.2018 18:30 Borussia Mönchengladbach 0 : 1 RB Leipzig
03.02.2018 15:30 Schalke 04 1 : 2 Werder
03.02.2018 15:30 Mainz 05 0 : 2 Bayern
03.02.2018 15:30 Wolfsburg 1 : 1 Stuttgart
03.02.2018 20:45 Internazionale 1 : 1 Crotone
03.02.2018 18:00 Sampdoria 1 : 1 Torino
03.02.2018 20:00 Amiens SC 0 : 2 Saint-Étienne
03.02.2018 17:00 Lille 0 : 3 PSG
03.02.2018 20:00 Montpellier 2 : 1 Angers
03.02.2018 20:00 Nice 0 : 1 Toulouse
03.02.2018 20:00 Strasbourg 0 : 2 Bordeaux

Košarka

03.02.2018 17:00 MZT Skopje Aerodrom 55 : 96 Union Olimpija
03.02.2018 19:00 Cedevita 76 : 71 Budućnost VOLI
03.02.2018 18:00 Vršac 89 : 73 Vojvodina
03.02.2018 20:00 Dunav 70 : 86 Dynamic
03.02.2018 19:30 Tamiš 104 : 74 Spartak
03.02.2018 19:30 Sloga 71 : 91 Borac
03.02.2018 18:00 Zlatibor 85 : 81 OKK Beograd
03.02.2018 19:30 Sloboda 100 : 91 Zdravlje Leskovac
03.02.2018 20:30 Konstantin 58 : 92 Žarkovo
03.02.2018 19:00 Klik 85 : 75 Kolubara LA 2003
03.02.2018 19:00 Napredak Bosphorus 60 : 80 Proleter Naftagas
03.02.2018 20:00 Radnički 88 : 76 Jedinstvo
03.02.2018 20:00 Sveti Đorđe 82 : 81 Kris Kros
03.02.2018 17:00 Mladost Veternik 95 : 66 Hajduk
03.02.2018 17:00 Nova Pazova 84 : 52 Dunav 2014
03.02.2018 20:00 Srem 71 : 66 Topola
03.02.2018 19:00 Futog Tupanjac MD 80 : 76 Sloven
03.02.2018 19:00 Zlatar 80 : 65 Železničar
03.02.2018 19:30 Napredak Junior 110 : 77 Priboj
03.02.2018 18:00 Zekas 75 75 : 85 Radnički 1950
03.02.2018 18:00 Student 88 : 56 Paraćin
03.02.2018 17:00 Mileševac 91 : 73 Polet
03.02.2018 20:00 Radnički VA 86 : 83 Jagodina
03.02.2018 17:00 Mladost Vesna 62 : 77 Jastrebac
03.02.2018 16:30 Radan 53 : 68 Jablanica
03.02.2018 16:30 Niš 71 : 83 Bor RTB
03.02.2018 14:30 Junior 86 : 81 Morava
03.02.2018 14:45 BKK Radnički 86 : 58 Radnički (O)
03.02.2018 12:00 Torlak 76 : 56 Beko
03.02.2018 14:00 Astra 61 : 93 Slodes
03.02.2018 17:30 Kadet 63 : 80 Petrovgrad
03.02.2018 18:00 Sloboda (NS) 76 : 83 Star
03.02.2018 20:00 Sivac 104 : 73 Vojvodina (BŠ)
03.02.2018 17:00 Karađorđevo 69 : 75 Budućnost (NS)
03.02.2018 15:00 RU Koš 57 : 90 Pink
03.02.2018 16:00 Stara Pazova 128 : 65 Lokomotiva 2016
03.02.2018 17:00 BNS 127 : 43 Vojka
03.02.2018 17:15 Jadran 82 : 61 Železničar
03.02.2018 12:30 M015 111 : 71 Ub
03.02.2018 Osečina 85 : 76 Šabac
03.02.2018 19:00 Mladost 2014 77 : 52 Mix
03.02.2018 19:30 Železničar 77 : 71 Vladimirci
03.02.2018 20:00 Trepča 20 : 0 Sloga (PM)
03.02.2018 13:00 Sloga Elite 79 : 59 Sloga (D)
03.02.2018 Despot 0 : 20 Zicer 2014
03.02.2018 19:30 Stragari Šumadija 73 : 62 Bane
03.02.2018 20:15 Mladost 2 78 : 61 Vitez
03.02.2018 11:00 Prijepolje 37 : 98 Ljubovija
03.02.2018 15:00 Zvečan 20 : 0 Užice
03.02.2018 15:00 Loznica 66 : 30 Lim
03.02.2018 14:00 Lim 27 : 72 Ljubovija
03.02.2018 19:00 Trstenik 66 : 52 Hajduk Veljko
03.02.2018 Topličanin 2012 0 : 20 Palanka 2012
03.02.2018 12:30 Joker 73 : 53 Banovci Dunav
03.02.2018 Voša 0 : 20 Srbobran
03.02.2018 12:00 Sivac 67 : 65 Ruma 92
03.02.2018 Proleter (NS) 20 : 0 Jedinstvo (NB)
03.02.2018 14:30 Delfin 47 : 66 Crvena zvezda 2
03.02.2018 16:00 Metalac 52 : 62 Lazarevac
03.02.2018 16:00 Železničar 47 : 42 MIX
03.02.2018 16:00 Šuter : M 015
03.02.2018 16:00 Šuter : Mladost 014
03.02.2018 16:00 M 015 : Radnički
03.02.2018 16:00 Inter Koš : MIX
03.02.2018 16:00 Student 2 : MIX 2
03.02.2018 16:00 Lazarevac : OKK Šabac
03.02.2018 16:00 Osečina : Inter Koš
03.02.2018 16:00 Metalac : Mionica
03.02.2018 16:00 Valjevski : Student 1
03.02.2018 16:00 LA Basket : Mladost 014
03.02.2018 16:00 Železničar : Mionica
03.02.2018 16:00 Šuter : Mladost 014
03.02.2018 16:00 Inter Koš 25 : 21 Valjevski
03.02.2018 16:00 MIX 1 : Student
03.02.2018 16:00 Šuter : Mionica
03.02.2018 16:00 MIX 2 : Student
03.02.2018 16:00 LA Basket : MIX 1
03.02.2018 16:00 Kolubara Mladost : Mionica
03.02.2018 16:00 MIX : Osečina
03.02.2018 00:00 Valjevski : Mladost 014
03.02.2018 00:00 Student : MIX
03.02.2018 00:00 Osečina 15 : 16 Mionica

Odbojka

03.02.2018 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Crvena zvezda
03.02.2018 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Vojvodina NS Seme
03.02.2018 17:00 VA-014 Gorenje 3 : 2 Partizan
03.02.2018 17:00 Napredak 037 3 : 2 Mladenovac
03.02.2018 14:30 Kosovska Mitrovica 1 : 3 Futog
03.02.2018 17:00 Bavanište 2 : 3 Loznica
03.02.2018 17:00 Dubočica 3 : 0 FAP Livnica
03.02.2018 15:00 Antena 3 : 0 Gračanica
03.02.2018 15:00 Kulpin 3 : 0 Proleter
03.02.2018 19:00 Mladost (T) 3 : 1 Maglić 1953
03.02.2018 19:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 2 Hercegovina
03.02.2018 17:40 Lucky Star 3 : 0 Blok Aut
03.02.2018 19:00 Rudar 2 : 3 Karađorđe
03.02.2018 19:00 Vizura 3 : 0 Klek-MD Zrenjanin
03.02.2018 17:00 Dinamo 0 : 3 TENT
03.02.2018 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Partizan
03.02.2018 20:00 Srem 0 : 3 Spartak
03.02.2018 18:00 Smederevo 3 : 0 Gimnazijalac
03.02.2018 20:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Beograd
03.02.2018 18:00 Vranje 0 : 3 Ub
03.02.2018 16:00 Jedinstvo (U) 2 : 3 FOK
03.02.2018 20:00 Zlatibor 3 : 0 Jagodina
03.02.2018 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Paraćin
03.02.2018 18:00 Bor 1 : 3 Hajduk Veljko
03.02.2018 17:00 Panda 0 : 3 Student
03.02.2018 15:30 Partizan 2 : 3 Lavice 07
03.02.2018 12:00 Radnički 3 : 0 Mladi Radnik
03.02.2018 18:30 AS 2 : 3 Lucky Star
03.02.2018 16:30 Lazarevac 0 : 3 Imlek
03.02.2018 Sloga 3 : 1 Mitrovica
03.02.2018 Prvi Tempo 2 3 : 0 Maks 2
03.02.2018 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Ruma 2

Rukomet

03.02.2018 18:00 Medicinar 48 : 36 Voždovac 1955
03.02.2018 15:00 Sloga (PM) 21 : 28 Bor RTB
03.02.2018 18:30 Naisa 28 : 28 Kikinda
03.02.2018 17:00 Junior 28 : 29 Bekament

Vaterpolo

03.02.2018 18:00 OVK POŠK 7 : 9 Jadran Carine
03.02.2018 18:00 HAVK Mladost 14 : 8 Partizan RF
03.02.2018 19:00 Primorac 10 : 9 Mornar BS
03.02.2018 20:00 Nais 9 : 8 Solaris
03.02.2018 19:00 Vojvodina 0 : 5 BVK Crvena zvezda
03.02.2018 19:45 Medveščak 9 : 8 VA Cattaro
03.02.2018 15:00 Valjevo 17 : 15 Zadar 1952
03.02.2018 20:00 Šabac 9 : 9 Vojvodina
03.02.2018 Taš 6 : 9 Stari Grad
03.02.2018 Banjica 4 : 7 KVK Radnički
03.02.2018 Banja Luka 7 : 11 Singidunum
03.02.2018 Rasina 8 : 8 TENT
03.02.2018 Dorćol 11 : 9 Novi Beograd 011
03.02.2018 ŽAK 12 : 12 Bečej
03.02.2018 Spartak Prozivka 5 : 6 Dunav
03.02.2018 Valis 14 : 5 Mladost

FFA

03.02.2018 14:00 Bajša 3 : 2 Ada B
03.02.2018 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Bačka B
03.02.2018 13:30 Bečej 2 : 0 Ada B
03.02.2018 14:30 Bečej 3 : 1 Bačka B
03.02.2018 12:30 Bajša 2 : 4 Bečej
03.02.2018 16:30 Bačka B 1 : 3 Bačka A
03.02.2018 17:00 Jedinstvo 5 : 0 Bačka A
03.02.2018 13:00 Ada A 1 : 3 Bajša
03.02.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Ada A
03.02.2018 15:00 Bačka A 1 : 2 Ada A
03.02.2018 Šampion Nais 3 : 10 Radnički OFK - Beli
03.02.2018 Delijski Vis 3 : 2 Šampion 2014
03.02.2018 Sinđelić 2 : 0 Šampion Nais
03.02.2018 Radnički ofk 17 : 0 KMF Junior
03.02.2018 KMF Junior 2 : 1 Delijski Vis
03.02.2018 Soko 3 : 4 Car Konstantin beli
03.02.2018 Aca Menta 3 : 3 Šampion 2014
03.02.2018 Delijski Vis 6 : 2 Car Konstantin beli
03.02.2018 Car Konstantin 1 : 2 Kopernikus Železničar A
03.02.2018 Radnički 3 : 0 Kopernikus Železničar B
03.02.2018 Vitez zeleni 3 : 2 Vitez crveni
03.02.2018 11:00 Kanjiža 5 : 0 TSC B
03.02.2018 10:30 Ada 0 : 4 TSC A
03.02.2018 10:00 Bačka A 0 : 3 Bečej
03.02.2018 08:30 Jedinstvo 0 : 0 Bečej
03.02.2018 11:30 TSC B 0 : 3 Bačka B
03.02.2018 12:00 Kanjiža 3 : 0 TSC A
03.02.2018 09:30 Ada 0 : 0 Bačka B
03.02.2018 09:00 Bačka A 3 : 0 Jedinstvo
03.02.2018 Vitez 2 : 6 Kopernikus Železničar
1:2
Gol
1:2
Gol
1:2
Gol
1:2
Gol
1:0
(Dokmir)
Nenad Milosevic i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
missM i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu