XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.10.2017 19:30 Kolubara LA 2003 - Novi Pazar 53:76
2 14.10.2017 17:00 Novi Pazar - Akademik 91:66
3 21.10.2017 19:00 Mladost (SP) - Novi Pazar 81:76
4 01.11.2017 19:00 Novi Pazar - Pirot 58:55
5 05.11.2017 19:00 Proleter Naftagas - Novi Pazar 84:80
6 12.11.2017 17:00 Novi Pazar - Napredak Bosphorus 88:84
7 15.11.2017 17:00 Smederevo 1953 - Novi Pazar 70:85
8 18.11.2017 19:00 Sloboda - Novi Pazar 78:69
9 25.11.2017 17:00 Novi Pazar - Plana 84:75
10 02.12.2017 19:00 Klik - Novi Pazar 76:63
11 10.12.2017 17:00 Novi Pazar - Konstantin 92:53
12 16.12.2017 18:00 Zdravlje Leskovac - Novi Pazar 84:98
13 13.12.2017 17:00 Novi Pazar - Žarkovo 82:72
14 21.01.2018 17:00 Novi Pazar - Kolubara LA 2003 76:69
15 28.01.2018 18:00 Akademik - Novi Pazar 63:69
16 04.02.2018 17:00 Novi Pazar - Mladost (SP) 65:75
17 10.02.2018 19:30 Pirot - Novi Pazar 79:81
18 18.02.2018 17:00 Novi Pazar - Proleter Naftagas 98:71
19 24.02.2018 19:00 Napredak Bosphorus - Novi Pazar 55:70
20 02.03.2018 17:00 Novi Pazar - Smederevo 1953 98:73
21 11.03.2018 17:00 Novi Pazar - Sloboda 92:83
22 17.03.2018 19:00 Plana - Novi Pazar 69:96
23 25.03.2018 17:00 Novi Pazar - Klik 82:63
24 31.03.2018 16:30 Konstantin - Novi Pazar 65:88
25 16.04.2018 18:00 Novi Pazar - Zdravlje Leskovac 106:73
26 21.04.2018 19:00 Žarkovo - Novi Pazar 74:83
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Košarkaška liga Srbije Sloboda 26 23 3 49
2 Prelazi u ligu višeg ranga Košarkaška liga Srbije Novi Pazar 26 21 5 47
3 Mladost (SP) 26 20 6 46
4 Pirot 26 15 11 41
5 Proleter Naftagas 26 14 12 40
6 Napredak Bosphorus 26 14 12 40
7 Žarkovo 26 14 12 40
8 Klik 26 14 12 40
9 Zdravlje Leskovac 26 12 14 38
10 Kolubara LA 2003 26 12 14 38
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Zapad Plana 26 9 17 35
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Sever Akademik 26 7 19 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Istok Konstantin 26 5 21 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Zapad Smederevo 1953 26 2 24 28
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu