XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 179 utakmica za dan
Subota, 16 Decembar 2017

Fudbal

16.12.2017 16:00 Arsenal 1 : 0 Newcastle
16.12.2017 16:00 Brighton 0 : 0 Burnley
16.12.2017 16:00 Chelsea 1 : 0 Southampton
16.12.2017 13:30 Leicester 0 : 3 Crystal Palace
16.12.2017 18:30 Manchester City 4 : 1 Tottenham
16.12.2017 17:00 Stoke 0 : 3 West Ham
16.12.2017 16:00 Watford 1 : 4 Huddersfield
16.12.2017 18:30 Eibar 2 : 1 Valencia
16.12.2017 16:15 Athletic Club 0 : 0 Real Sociedad
16.12.2017 20:45 Atlético Madrid 1 : 0 Alavés
16.12.2017 18:30 Borussia Dortmund 2 : 1 Hoffenheim
16.12.2017 15:30 Köln 1 : 0 Wolfsburg
16.12.2017 15:30 Werder 2 : 2 Mainz 05
16.12.2017 15:30 Eintracht 2 : 2 Schalke 04
16.12.2017 15:30 Augsburg 3 : 3 Freiburg
16.12.2017 15:30 Stuttgart 0 : 1 Bayern
16.12.2017 15:00 Internazionale 1 : 3 Udinese
16.12.2017 20:45 Roma 1 : 0 Cagliari
16.12.2017 18:00 Torino 1 : 3 Napoli
16.12.2017 20:00 Caen 0 : 0 Guingamp
16.12.2017 20:00 Dijon 3 : 0 Lille
16.12.2017 20:00 Montpellier 1 : 3 Metz
16.12.2017 17:00 Rennes 1 : 4 PSG
16.12.2017 20:00 Strasbourg 2 : 1 Toulouse
16.12.2017 20:00 Troyes 1 : 0 Amiens SC

Košarka

16.12.2017 19:00 Partizan NIS 112 : 94 MZT Skopje Aerodrom
16.12.2017 20:00 Vojvodina 96 : 77 Spartak
16.12.2017 19:00 Borac 96 : 83 Metalac
16.12.2017 17:30 OKK Beograd 84 : 83 Dynamic
16.12.2017 18:00 Zlatibor 98 : 68 KKK Radnički
16.12.2017 19:30 Sloga 77 : 89 Vršac
16.12.2017 18:00 Zdravlje Leskovac 84 : 98 Novi Pazar
16.12.2017 19:30 Kolubara LA 2003 91 : 77 Napredak Bosphorus
16.12.2017 19:00 Akademik 86 : 78 Proleter Naftagas
16.12.2017 19:00 Mladost (SP) 71 : 82 Pirot
16.12.2017 19:00 Jedinstvo 94 : 70 Topola
16.12.2017 19:00 Futog Tupanjac MD 78 : 64 Vrbas
16.12.2017 12:00 Nova Pazova 92 : 80 Kris Kros
16.12.2017 19:00 Omladinac 86 : 57 Radnički
16.12.2017 19:00 Zlatar 102 : 67 Zekas 75
16.12.2017 19:00 Napredak Junior 99 : 81 Crnokosa
16.12.2017 18:30 Radnički 1950 107 : 86 Radnički VA
16.12.2017 19:00 Prva Petoletka 89 : 88 Jagodina
16.12.2017 17:00 Paraćin 84 : 82 Polet
16.12.2017 14:00 Radnik 81 : 89 Bor RTB
16.12.2017 16:30 Junior 82 : 80 Dimitrovgrad
16.12.2017 18:30 Niš 55 : 83 Rtanj
16.12.2017 16:30 Radan 71 : 63 Mladost Vesna
16.12.2017 14:45 BKK Radnički 71 : 59 Torlak
16.12.2017 16:15 Borac 55 : 73 Zemun Fitofarmacija
16.12.2017 18:30 Petrovgrad 104 : 73 Vojvodina (BŠ)
16.12.2017 19:00 Karađorđevo 89 : 80 Star
16.12.2017 17:00 Sivac 97 : 65 Bagljaš
16.12.2017 18:30 Šimanovci 89 : 67 Opovo 99
16.12.2017 19:00 Jedinstvo 86 : 58 Vojka
16.12.2017 17:00 BNS 65 : 75 Stara Pazova
16.12.2017 19:30 Student 014 105 : 88 Ub
16.12.2017 18:00 Osečina 77 : 101 Loznica
16.12.2017 18:00 Trepča 96 : 73 Stari Ras
16.12.2017 Goč 20 : 0 Despot
16.12.2017 14:20 Grocka 92 : 60 Sava
16.12.2017 19:00 LA Basket 95 : 79 Vitez
16.12.2017 13:15 Barajevo 81 : 84 Borča 2
16.12.2017 18:00 Beočin 71 : 57 Vršac
16.12.2017 18:00 Šabac 60 : 71 Bor
16.12.2017 20:30 Partizan 1953 105 : 53 Šumadija
16.12.2017 17:00 Spartak 74 : 86 Kraljevo
16.12.2017 16:20 Duga 84 : 55 ČA basket
16.12.2017 12:00 Lim 66 : 47 Užice
16.12.2017 16:30 Radnički (KG) 117 : 38 Bagdala
16.12.2017 16:30 Karađorđevo 61 : 78 Girl Basket
16.12.2017 Karaburma 20 : 0 Voša
16.12.2017 12:30 Joker 32 : 102 Čelarevo
16.12.2017 16:30 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Delfin
16.12.2017 15:30 Sivac 58 : 77 Proleter (NS)
16.12.2017 16:00 Metalac 123 : 37 Železničar
16.12.2017 16:00 Šuter : Lazarevac
16.12.2017 16:00 M 015 : MIX
16.12.2017 16:00 Železničar : M 015
16.12.2017 16:00 Mladost 014 : Inter Koš
16.12.2017 16:00 Radnički : MIX
16.12.2017 16:00 MIX 1 : Lazarevac
16.12.2017 16:00 MIX 2 : Osečina
16.12.2017 16:00 OKK Šabac : Inter Koš
16.12.2017 16:00 Železničar 13 : 31 Valjevski
16.12.2017 16:00 Mionica 28 : 58 LA Basket
16.12.2017 16:00 Student 1 : Mladost 014
16.12.2017 16:00 Šuter : MIX 2
16.12.2017 16:00 Mladost 014 : Mionica
16.12.2017 16:00 Železničar : MIX 2
16.12.2017 16:00 Student : MIX 1
16.12.2017 00:00 Valjevski : Student
16.12.2017 00:00 Osečina : Mladost 014
16.12.2017 00:00 Mionica : MIX

Odbojka

16.12.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Radnički
16.12.2017 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Spartak (Lj)
16.12.2017 17:00 VA-014 Gorenje 1 : 3 Borac (St)
16.12.2017 18:00 Smederevo Carina 3 : 2 Napredak 037
16.12.2017 18:00 Železničar (Bg) 3 : 0 Jagodina
16.12.2017 19:00 VGSK 2 : 3 Klek Srbijašume
16.12.2017 19:00 Mladenovac 3 : 0 Futog
16.12.2017 16:30 Novi Sad 3 : 0 Srem Iton
16.12.2017 18:00 Banat 1 : 3 Bavanište
16.12.2017 19:30 Užice 3 : 0 Timok
16.12.2017 17:00 Bečej 3 : 0 Borac
16.12.2017 18:00 Loznica 3 : 0 FAP Livnica
16.12.2017 20:00 Mladost (NP) 3 : 0 Hercegovina
16.12.2017 18:00 Sombor 3 : 0 Mladost (T)
16.12.2017 20:00 As 2 : 3 Blok Aut
16.12.2017 14:30 Roda 3 : 1 Obrenovac
16.12.2017 14:00 Tamnava Voćar 1 : 3 Lučani
16.12.2017 19:00 Klek-MD Zrenjanin 3 : 2 TENT
16.12.2017 19:00 Železničar 3 : 0 Partizan
16.12.2017 19:00 Vizura 3 : 1 Spartak
16.12.2017 16:00 Dinamo 0 : 3 Jedinstvo (SP)
16.12.2017 17:00 Futog 0 : 3 Takovo-Zvezda Helios
16.12.2017 15:00 Smederevo 3 : 2 Vranje
16.12.2017 18:00 Valjevo 1 : 3 Jedinstvo (U)
16.12.2017 20:00 Gimnazijalac 1 : 3 Omladinac
16.12.2017 18:00 Roda 3 : 2 Beograd
16.12.2017 18:00 Ub 3 : 1 FOK
16.12.2017 16:20 Kralj 3 : 2 Sterija
16.12.2017 19:00 Leskovac 98 0 : 3 Zlatibor
16.12.2017 13:45 Kraguj-Radnički 1 : 3 Borac (Ča)
16.12.2017 18:00 Paraćin 3 : 2 Pirot
16.12.2017 17:00 Panda 3 : 1 Hajduk Veljko
16.12.2017 18:00 Bor 3 : 0 Aleksinac
16.12.2017 16:00 Maks 0 : 3 Ruma
16.12.2017 16:00 Elan Volej 3 : 2 Odbojka 013
16.12.2017 16:00 Panonija 3 : 2 Futog vest
16.12.2017 16:00 Ribnica 3 : 0 Mladi radnik
16.12.2017 16:30 Šumadija 3 : 0 Tehničar
16.12.2017 18:40 Lucky Star 3 : 1 Imlek
16.12.2017 16:00 Zaslon 0 : 3 AS Batajnica
16.12.2017 17:00 Lazarevac 0 : 3 Radnički
16.12.2017 Zvečan : Mokra Gora 2
16.12.2017 Kosovska Mitrovica 3 : 1 Vidovdan
16.12.2017 Brezovica : Leposavić 2
16.12.2017 Sokolica : Gračanica
16.12.2017 20:00 Novi Sad 2 3 : 0 Proleter
16.12.2017 18:15 AS 0 : 3 Partizan 2
16.12.2017 18:15 Dunav 1 : 3 Crnjanski
16.12.2017 20:30 Spas 0 : 3 Avala
16.12.2017 Trijumf 2013 2 0 : 3 Prvi Tempo 2
16.12.2017 Mitrovica 0 : 3 Eaton Srem Tempo 2
16.12.2017 Maks 2 3 : 1 Ruma 2
16.12.2017 Sloboda S : Lučani
16.12.2017 Borac 3 : 0 Lotus
16.12.2017 Ivanjica 3 : 0 Takovo
16.12.2017 Crnokosa 1 : 3 Čačak
16.12.2017 Sloga 031 0 : 3 Zlatibor
16.12.2017 19:20 Dunav 3 : 0 Železničar
16.12.2017 12:20 Pionir 0 : 3 Mladenovac
16.12.2017 14:10 Radnički 2 : 3 BG Volley
16.12.2017 14:10 Crnjanski 1 : 3 Akademija Singidunum
16.12.2017 19:20 Volleyland 3 : 1 21. maj
16.12.2017 12:20 Železnik 2012 3 : 0 Kolubara

Rukomet

16.12.2017 19:00 Šamot 65 24 : 24 Sloga (P)
16.12.2017 18:30 Železničar 1949 34 : 31 Obilić
16.12.2017 20:00 Crvena zvezda 33 : 28 Jugović
16.12.2017 19:00 Mokra Gora 27 : 26 Metaloplastika
16.12.2017 Voždovac 1955 2 35 : 13 Beograd 2
16.12.2017 Kolubara 20 : 26 Singidunum
16.12.2017 Crvena Zvezda 32 : 22 VGSK

Futsal

16.12.2017 20:00 Palež 5 : 3 Intelektualac

FFA

16.12.2017 Car Konstantin plavi 3 : 3 KMF Junior
16.12.2017 Šampion 2014 6 : 1 Delijski Vis
16.12.2017 Aca Menta 6 : 3 Soko
16.12.2017 Nacional Milan beli 9 : 1 Soko
16.12.2017 11:30 Jedinstvo 3 : 0 Akademija Njers Ištvan
16.12.2017 09:30 Akademija Njers Ištvan 0 : 0 Bajša
16.12.2017 10:00 Bajša 1 : 2 Ada
16.12.2017 12:30 Čoka 5 : 0 Akademija Njers Ištvan
16.12.2017 13:00 Jedinstvo 0 : 2 Bajša
16.12.2017 11:00 Čoka 2 : 0 Jedinstvo
16.12.2017 10:30 Akademija Njers Ištvan 0 : 2 Ada
16.12.2017 12:00 Čoka 5 : 2 Bajša
16.12.2017 08:30 Jedinstvo 1 : 0 Ada
16.12.2017 09:00 Čoka 2 : 0 Ada
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu