XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.08.2017 19:00 Vojvodina - Dinamo Pančevo 24:29
2 06.09.2018 20:45 Dinamo Pančevo - Metalurg 20:25
3 12.09.2018 19:00 Gorenje Velenje - Dinamo Pančevo 34:24
4 19.09.2018 18:15 Meshkov Brest - Dinamo Pančevo 29:26
5 03.10.2018 19:00 Tatran Prešov - Dinamo Pančevo 36:24
6 17.10.2018 19:00 Dinamo Pančevo - Celje Piv. Laško 26:37
7 14.11.2018 17:45 Vardar - Dinamo Pančevo 42:32
8 01.12.2018 20:00 PPD Zagreb - Dinamo Pančevo 40:29
9 05.12.2018 19:00 Dinamo Pančevo - Nexe 25:25
10 10.12.2018 19:00 Dinamo Pančevo - Vojvodina 22:20
11 12.12.2018 16:15 Metalurg - Dinamo Pančevo 33:25
12 17.12.2018 18:00 Dinamo Pančevo - Gorenje Velenje 27:29
13 11.02.2017 13:00 Dinamo Pančevo - Meshkov Brest 26:33
14 14.02.2017 17:00 Dinamo Pančevo - Tatran Prešov 26:26
15 28.02.2017 19:45 Celje Piv. Laško - Dinamo Pančevo 39:25
16 06.03.2017 17:15 Dinamo Pančevo - Vardar 23:27
17 14.03.2017 20:00 Dinamo Pančevo - PPD Zagreb 28:28
18 18.03.2017 16:00 Nexe - Dinamo Pančevo 27:19
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vardar 18 17 1 0 52
2 PPD Zagreb 18 12 2 4 38
3 Celje Piv. Laško 18 11 2 5 35
4 Meshkov Brest 18 10 1 7 31
5 Gorenje Velenje 18 9 3 6 30
6 Tatran Prešov 18 6 4 8 22
7 Metalurg 18 7 1 10 22
8 Nexe 18 2 6 10 12
9 Dinamo Pančevo 18 2 3 13 9
10 Vojvodina 18 2 1 15 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu