XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Sreda, 30 Avgust 2017

Fudbal

30.08.2017 16:30 Sopot 0 : 0 BSK Borča
30.08.2017 16:30 Žarkovo 2 : 0 BASK
30.08.2017 16:30 Stepojevac Vaga 2 : 2 Prva Iskra
30.08.2017 16:30 BSK Batajnica 1 : 1 Jedinstvo
30.08.2017 16:30 Radnički (NB) 1 : 0 Lokomotiva
30.08.2017 16:30 IMT 3 : 3 Grafičar
30.08.2017 16:30 Radnički (O) 1 : 0 Kolubara
30.08.2017 16:30 OFK Beograd 2 : 1 GSP Polet Dorćol
30.08.2017 17:00 Sloga (BNS) 3 : 0 Vulturul
30.08.2017 17:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Proleter
30.08.2017 17:00 Jedinstvo (G) 4 : 1 Bačka 1923
30.08.2017 17:00 Omladinac 4 : 0 ŽSK
30.08.2017 17:00 OFK Futog 0 : 0 Tatra
30.08.2017 17:00 Jedinstvo (R) 1 : 0 Fruškogorski partizan
30.08.2017 17:00 Mladost 3 : 1 Sofeks
30.08.2017 17:00 OFK Sirig 3 : 0 Petrovaradin
30.08.2017 17:00 Vinogradar 0 : 6 Veternik
30.08.2017 17:00 Šajkaš 1908 0 : 2 TSK
30.08.2017 17:00 Gornji Stepoš 2 : 1 Čarapan
30.08.2017 17:00 Žabare 1 : 0 Meševo
30.08.2017 17:00 Konjuh 6 : 3 Borac
30.08.2017 17:00 Kapidžija 3 : 1 Mladost VPD
30.08.2017 17:00 Mudrakovac 1 : 2 Rasina
30.08.2017 17:00 Sebečevac 4 : 3 Zdravinje
30.08.2017 16:30 Radnički 5 : 2 Jedinstvo
30.08.2017 17:00 Padež 3 : 1 Modrica
30.08.2017 17:00 Štitari 2 : 2 Polet (Š)
30.08.2017 17:00 Polet (K) 3 : 3 Zmajevac
30.08.2017 17:00 Grkljane 0 : 0 Globoder
30.08.2017 17:00 Gaglovo 5 : 3 Vratare
30.08.2017 17:00 Cetinje 0 : 1 Jedinstvo
30.08.2017 17:00 Ibar 0 : 0 Lovćen
30.08.2017 17:00 Igalo 1 : 2 Otrant
30.08.2017 17:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 3 : 2 Jezero
30.08.2017 17:00 Mornar 0 : 0 Čelik
30.08.2017 17:30 Spartak 1 : 3 Brodarac
30.08.2017 17:00 Radnički 1923 0 : 6 Crvena zvezda
30.08.2017 13:00 Rad 3 : 0 Radnički (P)
30.08.2017 17:00 Internacional 1 : 1 Partizan
30.08.2017 14:00 Voždovac 0 : 3 Čukarički
30.08.2017 16:30 Inđija 1 : 1 Napredak
30.08.2017 13:00 Moravac Orion 1 : 1 Vojvodina
30.08.2017 16:30 Proleter 1947 3 : 2 Morava (VP)
30.08.2017 16:30 Mladi borac 0 : 2 Karadjordje
30.08.2017 16:30 Mladi radnik 1926 2 : 0 Šumadija (A)
30.08.2017 16:30 Proleter Mihajlovac 0 : 4 Smederevo 1924
30.08.2017 16:30 Jasenica 2017 4 : 0 Mladi radnik 1940
30.08.2017 11:00 DIF 2 : 0 Trudbenik
30.08.2017 17:00 Dinamo 1945 5 : 0 Železničar
30.08.2017 11:00 Teleoptik 1 : 1 Jagodina
30.08.2017 13:00 Kiker 2 : 2 Vojvodina
30.08.2017 14:30 Apolon 4 0 : 4 Crvena zvezda
30.08.2017 15:30 Spartak 1 : 3 Brodarac
30.08.2017 16:00 Zemun 4 : 1 Novi Pazar
30.08.2017 17:00 Voždovac 0 : 0 Čukarički
30.08.2017 09:00 011 6 : 1 Radnički (O)
30.08.2017 16:30 Radnički 1923 0 : 0 AS
30.08.2017 16:30 Šumadija 1903 2 : 2 Rudar
30.08.2017 16:30 Tutin 0 : 3 Sport Klub 99
30.08.2017 16:30 Apolon 5 : 0 Jošanica
30.08.2017 16:30 Bane 4 : 0 Sloga
30.08.2017 09:00 Rad MK 2 : 2 Radnički (O) MK
30.08.2017 11:00 Mašinac 0 : 8 Radnički 2012
30.08.2017 11:00 Morava 0 : 2 Napredak
30.08.2017 17:00 OLE 3 : 2 Teleoptik
30.08.2017 18:00 Bajša 1 : 0 TSC
30.08.2017 16:00 Vinogradar 0 : 2 Spartak '05

Rukomet

30.08.2017 17:15 Tatran Prešov 24 : 23 Meshkov Brest
30.08.2017 19:00 Vojvodina 24 : 29 Dinamo Pančevo
30.08.2017 20:45 Gorenje Velenje 22 : 25 Celje Piv. Laško
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu